Türkiye pazarına çok yakın zamanda girmiş olan Goon bebek bezleri Japonya’nın en büyük, dünyanın ise ilk 10 kağıt ve hijyen firmasından biri olan Diao Paper Corporation’ın amiral markalarından biridir. 1943’den beri hizmet veren ve merkezi Japonya Tokyo’da bulunan Diao Paper Corporation, kağıttan mendile çocuk bezinden ıslak havluya, birbirinden farklı kağıt ürünleri üretimi yapmaktadır. Japonya’da “Annelerin Tercihi Ödülü”ne sahip olan marka, ultra kuruluk sağlayan üstün Japon teknolojisi ile öne çıkmaktadır. İngilizce’de iyi bebek bezi anlamına gelen "Good Nappy" söyleminin kısaltılmasından meydana gelen Goon, aynı zamanda Japonca’da iyi yetişmek ve büyümek manasına gelmekte olan "gun-gun" anlamındadır. Tüm bebeklerin sağlıklı ve mutlu büyümesini hedefleyen marka Türkiye’nin önde gelen bebek markalarından Dalin tarafından annelere önerilmekte ve satışı yapılmaktadır. Türkiye dahil 29 farklı ülkede satışta olan Goon bebek bezleri, üstün Japon teknolojisi ile üretilmiş ve annelerin beğenisine sunulmuştur. Türkiye'de 3 farklı bebek bezi modeli ile var olan Goon, yenilikçiliği ile göze çarpmaktadır. 

Goon Premium Soft Bebek Bezi Yumuşaklığı İle Vazgeçilmez Olacak

Goon portföyünün en önemli ürünlerinden biri olan Premium Soft Bebek Bezi bebeklerin yumuşak ve pürüzsüz cildini iyi şekilde korumak amacı ile üretilmiştir. Japon Saakuru teknolojisi ile üretilmiş olan iç yüzeyi, ara kanalları ve yuvarlak özel yastıklı dokusu tüm sıvıyı anında emer, bünyesinde hapseder ve bebeğinizin poposunun kuru kalmasını sağlar. Bir pamuğu andıran yumuşak dış ve iç yüzeyi ile bebeğinizin hassas cildini dikkatle sarar. Esnek ve yumuşak yan bariyerleri ile bebeğinizin bacaklarında kızarıklık olmasının önüne geçer, iz bırakmaz. Yumuşak bantları ve lastikleri ile bebeğinizin belini sıkmaz, tüm sıvıları ve ıslaklığı hapsedecek şekilde dikkatle kavrar. Nem oluşumunu engelleyen iç ve dış yüzeyi nefes alır, dışarıdan içeriye çift yönlü hava girişini sağlar. Ön kısmında bulunan göstergeleri bez ıslandığında mavi renkten sarıya döner ve bebeğinizin bezini değiştirmeniz gerektiği ile ilgili size sinyal verir. Bebeğinizin poposuna tam oturur, kolayca yapışır ve yanlardan sızıntıyı engeller. 2 kg’dan 14 kg’a tüm bebeklerin kullanabildiği Goon Premium Soft Bebek Bezi 1’den 4’e numaralandırılmıştır. 

Goon Premium Soft Külot Bez Ayaktayken Dahi Kolaylıkla Giydirilebilir

Yumuşaklığının yanı sıra pratikliği ve kolaylığı ile göz dolduran, külot gibi ayakta bile giydirilebilen Goon Premium Soft Külot Bez yine ayakta yandan yırtılarak kolayca çıkarılabilir. Bantları ile sarılarak çöpe atılabilmesi ile annelere büyük konfor sağlar. Bel bandının esnekliği sayesinde bebeğiniz rahatlıkla hareket eder, yumuşaklığı ile kızarıklık ve iz bırakmaz. İç ve dış yüzeyinin yumuşaklığı bir pamuk gibi bebeğinizin poposunu sarar, konforlu bir şekilde hareket etmesini sağlar. Üst yüzeyi tüm sıvıyı hızla emer ve içine hapseder, böylece bebeğinizin poposu gün boyu kuru kalır. Nefes alan yapısı sayesinde nem oluşturmaz, dışarıdan içeriye hava girer ve bebeğinizin poposu rahat eder. Ayaktayken dahi kolaylıkla giydirilir, hem pratik hem de sağlıklıdır. 7 kg’dan 25 kg’a tüm bebeklerin kullanabildiği Goon Premium Soft Külot Bez 3’ten 6’ya kadar numaralandırılmıştır. 

Goon Mutlu Bebek Külot Bez Pratikliği İle Favoriniz Olacak

Bebeğinizin hareketlenmesi ile daha da zorlaşan bez giydirme sürecine çözüm olan Goon Mutlu Bebek Külot Bez, bebeğiniz ayaktayken tıpkı külot gibi giydirilir ve yanlarından yırtılarak çıkarılıp çöpe atılabilir. Bel bantlarının esnekliği sayesinde bebeğinizin vücudunu sıkmadan tamamen sarar ve hareketlerini kısıtlamaz. Üst yüzeyi tüm sıvıyı anında emer ve poposunu ultra kuru hale getirir. Yumuşak malzemesi ile bebeğinizin poposunun rahat kalmasını sağlar. Nefes alır, nem oluşmasını veya sıvı kalmasını engeller, bebeğinizin poposunun gün boyu kuru kalmasına yardımcı olur. 7 kg’dan 25 kg’a tüm bebeklerin kullanabildiği Goon Mutlu Bebek Külot Bez 3’ten 6’ya kadar numaralandırılmıştır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Goon Bebek Bezi Fiyatları

Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 206 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/goon