Goon markası 1943 yılından bugüne faaliyet gösteren Dai Paper Corporation firmasının bünyesinde yer alıyor. Kağıt ve hijyen ürünlerini üreten marka bebek bezi üretimini de gerçekleştiriyor. Bebek bezleri bebeklerin belirli bir süre boyunca kullanması gereken ürünler içerisinde konumlanıyor. Bu bezler kendi içerisinde çeşitlere ayrılır ve aslında bebeğin gelişimine göre özgün modellere sahip hale geliyor. Goon bebek bezi ürünleri de bu çeşitleri barındırıyor ve böylelikle her kilodaki ve yaştaki bebek için bebek bezi kullanımı kolaylaşıyor. Bebek bezleri bebeklerin hijyeni ve sağlıklı bir şekilde büyümesi açısından önemli bir noktada yer alıyor. Bu nedenle ebeveynler bebek bezi seçimine daha ayrı bir özen göstererek içeriğinden yorumlarına kadar pek çok bilgiyi harmanlıyor. Tüm bunların sonucunda ürün seçimi gerçekleşiyor. Goon bebek bezi uzun yıllardır üretilen bir ürün olması ve Japonya merkezli olması sebebiyle göz önüne çıkıyor. Dünyada birçok yerde kullanılan bebek bezi, bir dönem Japonya’da “Annelerin Tercihi Ödülü” gibi ödülleri de almış bir ürün.

Goon Bebek Bezi Özellikleri

Goon bebek bezi özellikleri ürünün pek çok detayına göre ayırıyor. Ancak bunun dışında ortak özellikler de ürünün temel özellikleri arasında konumlanıyor. Goon bebek bezi ürünleri 12 saat gibi uzun bir süreye kadar kuruluk hissini vermeye devam ediyor. Aynı zamanda sızıntıları engellemeyi amaçlıyor ve bunun için emici kanallarını güçlendiriyor. Goon bebek bezi ürünlerinde 360 derecelik bir nefes alan yüzey bulunuyor ve bu teknoloji ile bebeğin cildinde oluşacak havasızlık gibi problemlerin önüne geçiliyor. Bebekler hassas ciltlere sahip olabileceğinden bu özelliğe ihtiyaç duyuluyor. Bebek bezlerinde olabildiğince inceltilmiş bir yapı tercih ederek bebeğin hareket konforu da destekleniyor. Ürün ağırlıklı olarak pamuk malzemeden tercih ediliyor ve böylelikle doku açısından bebeklerin hassas ciltlerine hitap ediyor. Ütünün bel ve bacak kısımlarında esneklik dikkat çekiyor ve bu bantlı bezlerde de külot bezlerde de ortak bir özellik olarak yansıyor. Goon bebek bezi ürünlerinde ıslaklık göstergesi gibi bir detay da konumlanıyor ve bu detay ile bebek bezinin doluluk oranını ebeveynler dışarıdan da görebiliyor. Goon bebek bezi ürünleri içerisinde kaç tane bulunduğu da birçok kişiyi ilgilendiriyor. Ebeveynler bebek bezi alırken sayısına da dikkat ederler. Bu sayede bezin ne kadar süre kullanılabileceği hakkında bir bilgileri olacaktır. 168 adet, 144 adet, 22 adet, 36 adet, 56 adet gibi pek çok çeşitlilikten söz edilebiliyor. Hem bebeğin bez ihtiyacı hem de bütçe dikkate alınarak ürün seçimi yapılıyor.

Goon Bebek Bezi Modelleri

Goon bebek bezi modelleri ürünlerin bedenlerine göre ayırıyor. Bebek bezlerinde doğru bedeni seçmek adına bebeğin kilosunu sürekli takip etmek gerekiyor. Aynı zamanda bebeğin beli ve bacakları da bebek bezi beden seçiminde önemli bir rol oynuyor. 0 numara bebek bezleri prematüre bebekler için kullanılıyor. Bu bedenler markaya göre değişim gösterildiğinden Goon bebek bezi için ürün ve marka bazında inceleme gerekiyor.

  • Goon Mutlu Bebek Bezi ürünlerinde 3, 4, ve 5 numaralar yer alıyor. 3 numara 7 ve 12 kilo arasında olan bebekleri kapsarken 4 numaralı bedenler 9 ve 14 kiloluluk bebekleri ilgilendiriyor. 5 numara ise 12 ve 20 kiloluk bebeklerin kullanımı için üretiliyor.
  • Goon markasının Premium Soft Bant Bez ürünlerinde 5 çeşit bedenden söz edilebiliyor. Sırasıyla 2 ve 5 kilo, 4 ve 8 kilo, 7 ve 12 kilo, 9 ve 14 kilo ve son olarak 12 ve 20 kilo arasında değişimi göstererek her bebeğe uygun hale geliyor.
  • Goon Mutlu Bebek Külot Bez ürünlerinde 3 çeşit yer alıyor ve bunlar 4, 5 ve 6 numara olarak sınıflandırılıyor. 4 numarada 9-14 kilogram arası bebekler için uygun bebek bezleri yer alırken 5 numarada ise 1217 kilogram, 6 numarada da 15 ve 25 kilogram sınırları belirtiliyor.
  • Goon Premium Soft Külot Bez ürünlerinde bebek bezi sınıflandırması 4 bedendir. 4 numaralı beden 9 ve 14 kilogramı hedefliyor iken bu durum 5 numara bedende 12 ve 17 kiloya çıkabiliyor. 6 numarada 15-25 kilogram sınırı yer alıyor ve 7 numara ise 18 kilodan 30 kiloya kadar kullanılabilmesi için üretiliyor.
  • Goon Bebek Bezi Çeşitleri

Goon Bebek Bezi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Goon bebek bezi seçiminde dikkat edilecek birçok hususu vardır. Bunlardan ilki ise bebek bezinin türüdür. Çünkü bebek bezleri bant bez ve külot bez olarak iki ayrı gruba sahip. Bu nedenle bebeğin isteği ve konforu dikkate alınıyor. Aynı zamanda Goon bebek bezi için beden de önem kazanıyor. Bebeğin kilosuna göre uygun olan bebek bezi seçiliyor ve bebek daha konforlu bir şekilde hareket edebiliyor. 1 numaradan 7 numaraya kadar var olan alternatifler 2 kilodan 30 kiloya kadar kullanımı mümkün kılıyor. Goon bebek bezi için ibr diğer nokta da bir paket içerisinde kaç tane bebek bezi olduğudur. Bu değişken olduğundan buna göre ürün seçimi yapılabiliyor. Aynı zamanda ürünler set halinde de veriliyor.

Goon Bebek Bezi Fiyatları

Goon bebek bezi fiyatları standart olmayıp birçok unsura bağlı bir biçimde ayrışıyor. Aynı zamanda bu bebek bezlerinin bedenler de değişiyor. Bedenler ile birlikte bir bebek bezi paketi içerisinde kaç ürünün yer aldığı önem arz ediyor. Bu durumda ürünün kullanım süreci de anlaşılıyor. Bebek bezinin fiyatlandırması bezin külot bez ya da bant bez olarak ayrılmasına da bağlıdır. Bu nedenle tercih ederken fiyatları ve bunun sebebi olan faktörleri detaylandırmak ve öğrenmek gerekiyor. Goon bebek bezi ürünleri Hepsiburada içerisinde çeşitleri ve modelleri ile yer alıyor. Fiyat ve özellik incelemesini kolayca yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Goon Bebek Bezi Fiyatları

169 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Türü
Toplam 24 / 169 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?