Çocuğunuzun kaliteli bir şekilde uyuyarak büyümesi için uygun ürünler geliştiren Heyner, çocuk odasında değerlendirebileceğiniz yardımcı ekipmanlar sunar. Ortopedik özellikleri ile dikkat çeken tek kişilik yataklar tasarlayan marka, beşiklerde kullanılmaya uygun boyutlardaki yatak çeşitleriyle ebeveynlerin takdirini de kazanır. Bebeklerin hassas ciltlerinin yanı sıra sırt ve bel yapılarına da uygun biçimde üretilen yataklar, çökme sorunu yaşatmayan elastik bir tasarıma sahiptir. Heyner marka çocuk yatakları, ısı yalıtımı ile bebeğinizin soğuklardan korunması için gerekli desteği sağlar. Dengeli bir şekilde yerleştirilmiş yaylara sahip ortopedik yataklar, uyku setleriyle birlikte estetik bir şekilde kullanılabilir. Çocukların geniş bir uyku alanı kazanmasına ve korkuluklar sayesinde düşme tehlikesi yaşamadan yatabilmesine imkan tanıyan Heyner beşikler sağlam gövdeleriyle de büyük güven verir. Siz de birçok beşik modeli tasarlayan markanın sunduğu seçenekler arasından beğeninize uygun kullanışlı ve zarif bir beşik satın alabilirsiniz.

Çocuğunuzun Konforuna Uygun Yatak Seviyesi Ayarı

Heyner beşikler içerisindeki ayarlanabilir modellerle, yatak yüksekliğini en uygun şekilde kademeli olarak ayarlayabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun uyandıktan sonra korkuluklardan düşmesini önleyebilirsiniz. Hem çocuk odası beşiği olarak hem de anne yanı beşiği olarak kullanılabilen çok yönlü modellerle çocuğunuz için bir oyun parkı da oluşturabilirsiniz. Korkulukların verdiği güvenle çocuğunuzun düşme tehlikesi yaşamadan oyunlarını oynayabileceği beşikler işlevsel bir yapı taşır. Asansörlü korkuluk teknolojisine sahip olarak dizayn edilmiş beşikler sayesinde duruma göre korkuluğu yükseltip alçaltabilirsiniz. Dengeli bir şekilde beşikleri konumlandırabilmeniz için güvenliği artıran ayaklardan yararlanan Heyner ile çocuğunuzun yatağını odaya sabitleyebilirsiniz. Yastık, yatak ve yorgan gibi ürünlere sahip beşikleri satın alarak çocuğunuzun oyun ve uyku saatlerini verimli bir şekilde geçirebileceği modern tasarımlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Hem vücut gelişimi açısından hem de omurga gelişimi bakımından önemli bir yer tutan uyku saatlerinde çocuğunuza destek olan Heyner bebek yataklarıyla çocuğunuzun uyku verimini artırabilirsiniz.

Çocuklar ve Anneler İçin Kullanışlılık Sunan Gereçler

Heyner'in ev ortamının yanı sıra seyahatlerde de yararlanabileceğiniz ürünler tasarlaması sayesinde çocuğunuzu güven içerisinde koruyabilirsiniz. Markanın emniyet kemerli oto koltuklarını aracınızın arka koltuğuna yerleştirip çocuğunuzu emniyet kemeri ile sabitleyerek rahatça yol alabilirsiniz. Baş ve boyun koruma özelliğine sahip tasarımları ile dikkat çeken oto koltukları, terletmeyen ve tahriş etmeyen kumaşlarıyla da takdir toplar. Geniş bir oturma alanı yaratıp çocuğunuzun seyahat boyunca rahat etmesini sağlayan oto koltukları, ayarlanabilir oturma pozisyonlarıyla esneklik oluşturur. Çıkartılabilir kılıf özelliğine sahip oto koltuklarının parçalarını yıkayarak hijyen oluşturabilirsiniz. Darbe emici gövdeleri ile tehlikelere karşı korunaklılık yaratan oto koltuklarını yatış pozisyonunda da kullanabilirsiniz. Omuz kemerleri ile çocuğunuzun oto koltuğunda otururken kaymasını engelleyebilirsiniz. Heyner'in hamile kadınlar için tasarladığı yastıklar ise bel ve sırt ağrılarının oluşumunu engeller. Doğum sonrasında emzirme yastığı olarak da faydalanabileceğiniz yastıklar ile hem annelerin hem de çocukların konforu artar.,

Güvenlik ve Konforu Bir Arada Sunan Marka

  • Heyner'in tasarladığı sallanabilir beşikler, sahip oldukları mekanizma sayesinde ebeveynlere çocuklarını tek elle ve ritmik bir şekilde sallayarak uyutabilmeleri için destek olur.
  • Gövdeleri ahşap malzemeden üretilen beşiklerin şık görünümüne ek olarak dayanıklılık taşıyan gövdeleri de anne babalara güven verir.
  • Beşiklere uygun Heyner yataklardan satın alarak çocuğunuzun düzenli bir biçimde uyuyarak gelişimini sürdürebileceği rahat bir alan oluşturabilirsiniz.
  • Cibinlikli beşikleri satın alarak ya da beşiğiniz için cibinlik sipariş ederek çocuğunuzu sivrisineklere karşı koruyabilirsiniz.
  • Dilediğiniz an beşiklerde bulunan durdurma özelliğini kullanarak sallanabilme fonksiyonunu devre dışı bırakabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Heyner