Kaliteli tasarımları ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken Hiper klavye modelleri, bilgisayarınızı daha etkili ve verimli kullanabilmenize yardımcı oluyor. Güçlü tasarımları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunan ürünler, fonksiyonel tuşları sayesinde pratik çözümler geliştiriyor. Oyun, profesyonel kullanım ya da günlük kullanım gibi farklı alanlarda dizayn edilmiş olan ürün seçenekleri, özellikleri bakımından birbirinden ayrılıyor. Mekanizmaları ve tuş dayanıklılıkları sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi sorunsuz bir performans ortaya koyan ürünler, birinci sınıf kaliteli malzemeleri sayesinde ekonomik seçenekler olarak da dikkat çekiyor. 

Hiper Klavye Seçenekleri

Kablolu ya da kablosuz olarak tasarlanmış olan Hiper klavye modelleri, kullanım alanlarına göre farklılık yaratıyor. Kablolu modeller masaüstü bilgisayar kullanımını tercih edenler için ideal seçenekler oluştururken, kablosuz modeller bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilmenize ve işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapabilmenize yardım ediyor. Mekanik olarak tasarlanmış olan ürünler tuşlara basarken kaliteli bir his verirken, mekanik hisli olarak tasarlanmış ürünler tuşlara daha az eforla basabilmenize de imkân tanıyor. Fonksiyon tuşları ile hazırlanmış olan klavye seçenekleri, tüm işlemleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yürütebileceğiniz ürün seçenekleri olarak dikkat çekiyor. Tuş atamasına izin veren ürünler, dilediğiniz fonksiyon tuşuna istediğiniz işlevi atamanıza ve bir kaç tuş ile yapmak istediğiniz her şeyi kolayca yapabilmenize ortam hazırlıyor. Multimedya tuşlarına sahip olan Hiper klavye seçenekleri, ses, video ya da görseller gibi multimedya seçeneklerini kolayca yönetebilmenize ve kontrol edebilmenize olanak tanıyor. 

Gelişmiş ve Güçlü Hiper Klavye Özellikleri

 • RGB renkler ile dizayn edilmiş olan arkadan aydınlatmalı klavyeler, özellikle oyuncular için ideal seçenekler olarak sunuluyor. Milyonlarca renk seçeneğine ve farklı senaryolara sahip olan klavye modelleri, gece karanlığında oyun oynamayı daha keyifli ve eğlenceli hale getiriyor.
 • Tuş kilitleme özelliğine sahip olan klavye modelleri, uygulama ve oyun içerisinden yanlışlıkla çıkmanızı engelliyor. Bu sayede daha rahat hareket etmenizi sağlayan ürünler, keyifli zamanlar geçirebilmenize de kapı aralıyor.
 • Gelişmiş tuş mekanizmaları ile tasarlanmış olan Hiper klavye modelleri, 50 milyona kadar tuş basma ömürleri ile uzun süreli ve uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Ayrıca lazer teknolojisi ile yazılmış olan tuşlar, uzun yıllar boyunca silinmeden kaliteli bir deneyim sunuyor.
 • Slim dizayn ile tasarlanmış olan klavye seçenekleri, ince ve hafif yapıları ile ön plana çıkıyor. Ergonomik kullanımları sayesinde çok yer kaplamayan klavyeler, bilek desteği bulunan yapıları sayesinde uzun süreli kullanımlarda bileğinizde oluşan ağrıları da en aza indiriyor.
 • Üst kısmında multimedya tuşları bulunan klavye seçenekleri; bilgisayarı kapatabilmenize, uyku moduna alabilmenize, ekran ışığını ve sesi kısabilmenize ve daha birçok işlemi kolaylıkla yapabilmenize olanak veriyor. Ayrıca pratik bir şekilde maillerinize bakabilmenize ya da İnternette gezebilmenize de yardımcı oluyor. 

Hiper Klavye Fiyatları ve Modelleri

Türkçe Q ya da Türkçe F olarak tasarlanmış olan Hiper klavye seçenekleri ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyor. Birbirinden çeşitli yapılara sahip olan Hiper klavye fiyatları ve modelleri farklı seçenekleri ile her kesime ve bütçeye hitap ediyor.  RGB renklendirmeye sahip olan ürünler oyuncular için ideal seçenekler oluştururken, nümerik tuşlar ile hazırlanmış olan ürünler, özellikle finans ve ekonomi sektörü olmak üzere profesyonel hayata pratik çözüm önerileri sunuyor. Birinci sınıf kaliteli malzeme ve lazer tuş dizaynları ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayan ürünler, fiyat performans konusunda benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Çeşitli kullanım amaçları için tasarlanmış, güçlü ve gelişmiş özelliklere sahip onlarca Hiper klavye modeli, farklı fiyatları ile sizleri bekliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hiper Klavye Fiyatları ve Modelleri

5 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
  1. Kablolu
 4. Klavye Tipi
  1. Standart
 5. Markalar A-Z
  1. Hiper Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. Motospeed Klavyeler
  9. A4Tech Klavyeler
  10. MF Product Klavyeler
  11. Asus Klavyeler
  12. Redragon Klavyeler
  13. HP Klavyeler
  14. SW Future Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Platoon Klavyeler
  17. Gamepower Klavyeler
  18. Inca Klavyeler
  19. Trust Klavyeler
  20. Packard Bell Klavyeler
  21. PolyGold Klavyeler
  22. Frisby Klavyeler
  23. Concord Klavyeler
  24. Philips Klavyeler
  25. SteelSeries Klavyeler
  26. GameBooster Klavyeler
  27. Ajazz Klavyeler
  28. Apple Klavyeler
  29. Bloody Klavyeler
  30. Dell Klavyeler
  31. Magic-Refiner Klavyeler
  32. Microsoft Klavyeler
  33. Corsair Klavyeler
  34. Turbox Klavyeler
  35. Dexim Klavyeler
  36. Trilogic Klavyeler
  37. Delux Klavyeler
  38. HXSJ Klavyeler
  39. Lenovo Klavyeler
  40. Piranha Klavyeler
  41. Raynox Klavyeler
  42. Xtrike Me Klavyeler
  43. AOC Klavyeler
  44. Addison Klavyeler
  45. Cooler Master Klavyeler
  46. GAMEMAX Klavyeler
  47. GOMAX Klavyeler
  48. Gamenote Klavyeler
  49. HyperX Klavyeler
  50. Hytech Klavyeler
 6. Dili
  1. Türkçe Q
  2. Türkçe F
 7. Kullanım Amacı
 8. Nümerik Tuşlar
 9. RGB
 10. Aydınlatma
 11. Bilek Desteği
 12. Touchpad
 13. Multimedya Tuşları
 14. Fonksiyon Tuşları
 15. Satıcı
 • Marka Hiper

Klavye Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/hiper
Başa dön