Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Horizon Av
Horizon Av 31 Doğa Puzzle Kamf + Haki Darbelik - Av Yeleği-0114

Horizon Av 31 Doğa Puzzle Kamf + Haki Darbelik - Av Yeleği-0114

Horizon Av
196,35 TL %1
194,26 TL
( / adet)
beden
Renk
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/22008494/1304856
Horizon Av 31 Doğa Puzzle Kamf + Haki Darbelik - Av Yeleği-0114
1990 yılından beri üretilen Bob MDN serisi astarlı yeleğimizin, görsel medya da farklı tanıtım anlayışı ve sunumu keyif verici olmuş ve ürünün tanıtıldığı şeklinin reel fiyatlanması ile pazarlanması Horizon için zorunluluk haline almıştır. 
 
Benzeri üretim çabalarına tesadüf etmekle birlikte, halen aynı kalite ve işlerliği olan bu ekonomik fiyatta bir Doğa yelek görülmemektedir. 
Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar. Dileğimiz üretim yapma arzusunda olanların, kendilerine özgün modeller ile varlıklarını sürdürmeleridir.
 
Ön altlarda körüklü büyük cepler bulunmaktadır. Horizon Av Yeleklerinde kullanılan cepler, Avcıların Doğada ki sert aksiyonları dikkate alınarak, değerli donamlarının zayi edilmemesi için daima fermuarlı tasarlanmıştır. Ön kargo cep ölçüleri; 7 x 20 x 22  cm iki adettir.
 
Sırt cep tamamen kan geçirmez malzeme ile kaplanmıştır. Avın taşınması anında omuza binen yükün dağılmasını kolaylaştırıcı kesim ve dikim teknikleri uygulanmış bir sırt cep sistemi vardır.
Büyük bedenler için ( L, XL, 2XL, 3XL ) bu ölçüler; 11 cm x 43 cm x 50 cm ve küçük bedenler için;  ( S, M )  11 cm x 36 cm x 47 cm  dir. Avlanma limitlerinde belirtilen sayılara uygun olan bu sırt cepler,  Horizon yeleklerini kullanıcı dostu yapmaktadır. 
 
Darbeliklerde kullanılan renkler, ana beden ile tam bir uyum içerisindedir.
Kamuflaj, özden gizlenmek, saklanmak anlamına gelir ve normalde kolaylıkla görünür olan bir organizma veya objenin çevreyle kendini bir ederek fark edilmesinin zorlaşması olarak yorumlayabiliriz.
AT-dijital baskının en yeni sürümü, şu anda ABD silahlı kuvvetlerinin standart kalıbıdır. Çeşitli yeşil, gri ve bej tonlarından oluşur ve tüm bölgelerde ve mevsimlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 
"Pikselli" unsurlar bakanın bulanık görmesini sağlar. Renk yüzeyleri piksel yapısı göstermeyip daha cok organik görüntü verir. Böylece, gözlemci için bulanık görünüş ve kontur dağıtma etkisine sahiptir.
Avcılar,  günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
 
Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
 
Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte. 
(Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
(Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!
Garanti Süresi (Ay) 6
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000RHL5W
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön