Avcı ile av arasında geçen mücadele bazen çok kısa sürer. Bu durum avın en kritik anı. Bu anda gerekli ekipmanınız yanınızda yok ise avınızı kaçırabilirsiniz. Bir avcı için avı kaçırmak bir futbolcunun gol kaçırmasından çok daha üzücü bir durum. Bu durumlarla karşılaşmamanız için avcı yelekleri adeta can yeleği görevi görür. O an ihtiyaç duyduğunuz malzeme yeleğiniz varsa yanınızdadır ve bu üzüntüyü yaşamazsınız.
Balık avında her balıkçının yanında bulunması gereken bazı malzemeler vardır. Balık avı için özel üretilen avcı yelekleri bu malzemelerin sürekli yanınızda olması için özel tasarlanıyor. Kancalarınızı, mantarınızı, kaşıklarınızı ve size lazım olacak birçok ekipmanınızı koyabilmeniz için küçük cepleri bulunur. Körüklü cep seçeneği ile küçük ceplere birçok malzeme sığdırabilirsiniz.
Tüfek ile yapılan avlarda avcı yelekleri avcılar için çok daha fazla önem taşır. Avcılar saatlerce av peşinde yürür ve gerekli malzemeleri de yanında taşıması gerekir. Avcı yelekleri ile bu malzemeleri yeterli sayıda üzerinizde bulundurabilirsiniz. Vurduğunuz avları sırt bölümünde bulunan kan geçirmez bölmelere koyabilirsiniz. Çeşitli doğa koşullarında kamufle olmanızı sağlayan kamuflajlı modelleri ile bulunduğunuz ortama rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Avcı yelekleri su geçirmez olup birçok çeşidi ile sizlere geniş seçme şansı sunuyor.
Türkiye'nin en seçkin av malzemesi mağazası hepsiburada.com farklı renklerde farklı kullanım amaçlarına elverişli her bedeni mevcut olan kaliteli avcı yelekleri çeşitlerini, uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuyor.

Avcı Yeleği Modelleri

72 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Horizon
  2. Discovery
  3. Hart
  4. KTM Çetin
  5. 5.11
  6. Barska
  7. Free Camp
  8. Freecamp
  9. Mil Tec
  10. Sterling
  11. Wenger
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/22008494/1304856
BAŞA DÖN