Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Matebook D16 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar

Huawei
24.800,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

27.159,66 TL
DSACategoryId/2147483646/3000500/98

HUAWEI MateBook D 16

HER ŞEY İÇİN DAHA FAZLASI

16 inç Göz Konforu Sağlayan HUAWEI FullView Ekran | 12. Nesil Intel® Core™ H-Serisi | Super Device


Daha Fazla Alan, Daha Fazla Üretkenlik

16 inç geniş ekran, 16:10 en boy oranı ve %90 ekran gövde oranı5, daha büyük bir çalışma alanı sağlar.

Ofis işleri çocuk oyuncağı

15,6 inç modeller kadar hafif.3 1,7 kg7 metalik gövdede8 sunulan 16 inç geniş ekran, kusursuz bir mobil ofis deneyimi sağlar.

Performans ve verimlilik çekirdekleriyle yüksek performans sunan yeni nesil işlemci

Yüksek performans için özel tasarlanan yepyeni bir donanım altyapısı. 12. Nesil Intel® Core™ i5-12450H İşlemci ve Intel® Iris® Xe Grafik birimi ile güçlendirilmiş donanım.9 Tamamen yeni hibrit mimari altyapısı, verimli ve zahmetsiz bir çalışma için yoğun işlem gerektiren görevlerde performans çekirdeklerini, günlük görevlerde ise verimlilik çekirdeklerini kullanır.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Çok Yönlü Büyük Ekran

16 inç boyutundaki geniş ekran ve Intel® Core™ i5-12450H İşlemci ile beraber veri analizi, video düzenleme ve kod derleme hiç olmadığı kadar hızlanıyor. Bu ikili, birden çok internet sayfasının, tablonun ve slayt'ın sorunsuz şekilde işlenmesine olanak tanıyor.

Verimliliği artıran sayısal tuş takımı

Yepyeni sayısal tuş takımı, rapor hazırlama, belge düzenleme ve veri girişinde verimliliğinizi iki katına çıkaracak. Klavyeye gömülü kamera gizliliğinizi korur. Yapay Zeka Arama desteği, bilgisayar, cep telefonu ve web sayfaları için hibrit arama sunarak ofis görevlerini daha verimli hale getirir.

Yepyeni bir yazma deneyimi

1,5 mm'lik tuş hareket mesafesine sahip klavye, yumuşak olduğu kadar taktiksel ve konforlu bir yazım deneyimi getiriyor. Yüksek mukavemetli PC materyallerinden üretilen ve birden fazla boya katmanı ile kaplanan klavye tuşları, aşınma süresini iki kat kadar uzatıyor ve klavyeyi daha dayanıklı hale getiriyor.

Daha geniş görüntü


1080p yapay zeka kamera ve 88° geniş açılı çekim, her zaman sorunsuz video konferansa olanak tanır.

Gürültü engelleme özellikli akıllı mikrofon sistemi


Ses alımını engellemeyecek bir şekilde tasarlanan dört adet mikrofon, sesi 5 metre içinde, 360° yakalar.14 Yapay Zeka Gürültü Engelleme Sistemi, konferanslardaki sesinizi her zamankinden daha temiz hale getirir, zil ve tuş sesleri gibi gürültüleri titizce filtreler. Kulaklık kullanarak çevredeki sesleri daha fazla filtreleyip aramalarınızı kristal netliğinde tutmak için kişisel ses geliştirmeyi15 de istediğiniz zaman etkinleştirebilirsiniz.

HUAWEI Metaline Anteni ile güçlü sinyaller

HUAWEI Metaline Anten, karmaşık ağ ortamlarında dahi kararlı bir ağ bağlantısı sağlar. HUAWEI'nin benzeri görülmemiş anten teknolojisi, sinyal dönüştürme verimliliğini %5616 oranında arttırır ve zayıf sinyal koşullarında (uzun mesafeler ve duvar gibi engeller) ağ kararlılığını ve hızını yükseltir. Bu sayede büyük boyutlarda yüksek hızlı dosya indirmeler, çevrimiçi konferanslar ve yüksek çözünürlüklü canlı yayınlar kusursuz bir akışta gerçekleşir.

Güçlü pil ömrü performansı


2. nesil 65 W Pocket Charger şarj cihazı yalnızca 137 gram ağırlığında18, %30 daha küçük.19 Küçük görünümünün altında, yüksek hızda şarj etme kabiliyeti saklı.20 60 Wh kapasiteli pil, uzun saatler süren ofis çalışmalarınızı kesintisiz kılacak.

Her ihtiyaç için geniş bağlantı seçenekleri


HUAWEI MateBook D 16, hafif gövdesine rağmen birden fazla bağlantı noktasını bünyesinde taşır. Bu sayede bilgisayara projektörler, klavyeler, fareler ve kulaklıklar arada hiçbir adaptör olmadan rahatlıkla bağlanabilir.

Birden fazla cihaza kolay bağlantı2

Super Device, cihazlar arası iş birliğini kolaylaştırarak çok sayıda akıllı cihazın tek birim şeklinde görev yapmasına olanak tanır. Super Device oluşturmak için dizüstü bilgisayarınızda kontrol merkezini açmanız, Super Device ekranına erişmeniz ve bağlanmak için cihazları basitçe sürüklemeniz yeterli.

Cihazlar arası benzersiz işbirliği

Cihazlar arası zahmetsiz veri aktarımı21


Dosyaları göz açıp kapayıncaya kadar dizüstü bilgisayar ve bağlı cihazlar arasında aktarabilirsiniz.

Cihazlar arası hızlı arama22


Bağlı cihazdaki dosyaları ve görüntüleri doğrudan arayıp bulabilirsiniz.

Kablosuz görüntü aktarımı

Dizüstü bilgisayar ekranı kablosuz olarak monitörlere23 ve Huawei Vision S24 televizyon modeline yansıtılabilir.

Hızlı, zahmetsiz ve etkili bağlantı25 deneyimi

Kulaklık, hoparlör, fare, klavye ve yazıcı gibi cihazlar, bilgisayara yakın bir konuma getirildiği anda otomatik olarak algılanıyor. Bu cihazlar için otomatik açılan bağlantı pencereleri ise son derece hızlı eşleştirmeyi mümkün kılıyor.

Denendi, Test Edildi, Onaylandı.

HUAWEI MateBook D 16'yı oldukça zorlu kalite testlerine tabi tutuldu. Böylece, günlük hayatta karşınıza çıkabilecek her duruma göğüs gerebilecek bir donanıma sahip olduğunuzdan emin oluyoruz.1. Ekran, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık (Donanım Çözümü) Sertifikasını almıştır. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

2. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları, tabletler, monitörler ve PC Manager 12.0.2 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

3. HUAWEI MateBook D 16, yaklaşık 1,7 kg ağırlığındadır ve bu pazardaki birçok diğer 15,6 inç dizüstü bilgisayarların ağırlığına yakındır.

4. Yalnızca PC Manager 13.0.1 (veya üstü) çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar tarafından desteklenir. Bu özellik varsayılan olarak devredışı bırakılmıştır. Denetim Masası'nda etkinleştirmeniz gerekir.

5. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir. Ölçümler, toplam ekran boyutuyla orantılı olarak ekranın görüntüleme alanının boyutuna dayanmaktadır. Lütfen gerçek ürünü referans alın.

6. Tipik değer.

7. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir. Ürünün gerçek ağırlığı, konfigürasyona, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişebilir. Lütfen gerçek ürünü referans alın.

8. Arka kapak, üst kapak, alt kapak ve yan kapaklar (portların bulunduğu bölüm) metalik malzemelerden yapılmıştır. Dönen şaft kısmı metalik olmayan malzemelerden yapılmıştır.

9. Intel® Core™ i5-12500H İşlemci ve Intel® Core™ i5-12450H İşlemci opsiyonel olarak sunulur. i5-12450H'nin GPU'su Intel® UHD Grafik'tir.

10. Intel® Core™ i5-12500H 12 çekirdeğe ve Intel® Core™ i5-12450H 8 çekirdeğe sahiptir.

11. Veriler, 12. Nesil Intel® Core™ i7-12700H İşlemci (14 çekirdekli) ve 11. Nesil Intel® Core™ i7-11370H İşlemci (4 çekirdekli) çekirdek sayılarını karşılaştırır.

12. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve HUAWEI MateBook D 16'nın 12. Nesil Intel® Core (i7-12700H + 16 GB, Performans modu) ile HUAWEI MateBook 14s (i7-11370H + 16 GB, Performans modu) modellerinin CineBench R23 tek çekirdek/çok çekirdek test puanlarını karşılaştırır. Gerçek performans ve veriler modele ile test koşullarına bağlı olarak değişebilir.

13. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve HUAWEI MateBook D 16 ve HUAWEI MateBook D 15 2021'de klavye dayanıklılığını karşılaştırır.

14. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve sessiz kapalı ortamda elde edilmiştir. Gerçek kullanım çevreye, çevresel koşullara ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

15. Yalnızca PC Manager 11.1.6 (veya üstü) çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlarda desteklenir. Gerçek kullanım ve bulunabilirlik geçerlidir. Bu özellik, dahili mikrofonlu 3,5 mm kablolu kulaklık kullanılmasını gerektirir. Gerçek performans, kulaklık modeline, kullanım alışkanlıklarına, uygulama yazılımına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

16. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve HUAWEI MateBook D 16'daki HUAWEI Metaline anteni ile HUAWEI MateBook D 15 2021'deki anteni karşılaştırır.

17. Zayıf sinyal, sinyal gücünün –75 dBm'ye eşit veya daha az olduğunu gösterir.

18. 137 g ağırlığa kablonun ağırlığı dahil değildir. Test verileri Huawei laboratuvarlarından gelir ve ürün yapılandırmasına, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişebilir. Lütfen gerçek ürünü referans alın.

19. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelir ve HUAWEI MateBook D 16 için 65 W adaptör ile HUAWEI MateBook D 15 (11. Nesil Intel® Core™ İşlemci) için sunulan bir önceki nesil 65 W adaptör arasında karşılaştırma yapar.

20. 65 W şarj cihazı, HUAWEI P50 serisi, HUAWEI Mate 40 serisi ve HUAWEI Mate X2 dahil olmak üzere SuperCharge protokolünü destekleyen Huawei telefon modelleriyle uyumludur. Desteklenen telefon modelleri hakkında ayrıntılar için lütfen Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. 65 W şarj cihazı, 5 V/2 A, 9 V/2 A, 12 V/2 A, 15 V/3 A ve 20 V/3,25 A dahil olmak üzere birden fazla çıkış gücünü destekler ve cihaza uyarlanması gerekir.

21. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları ve tabletleri ile PC Manager 12.0.2 veya sonraki sürümünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.

22. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları ve PC Manager 12.0.2 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.

23. Yalnızca MateView kablosuz modelinde (HSN-CBA) mevcuttur. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.

24. Yalnızca belirli Huawei Vision S ve PC Manager 12.0.2 veya sonraki sürümleri çalıştıran Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.

25. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Huawei resmi web sitesini ziyaret edin veya açılır pencere üstünden cihaz eşleştirme, genel kullanıcı deneyimi, kullanım kısıtlamaları, desteklenen bilgisayarlar, kulaklıklar, hoparlörler, fareler, yazıcılar, klavyeler ve diğer cihazlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa Huawei müşteri hizmetleri yardım hattıyla iletişime geçin.


Huawei Matebook D16 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar Özellikleri

Temel İşlemci Hızı 2,00 GHz
Cihaz Ağırlığı 1 - 2 kg
Ram (Sistem Belleği) 16 GB
Ekran Panel Tipi IPS
Bluetooth Özelliği Var
Optik Sürücü Belirtilmemiş
Ekran Kartı Hafızası Belirtilmemiş
Dokunmatik Ekran Yok
SSD Kapasitesi 512 GB
HDMI Var
Ekran Kartı Tipi Dahili Ekran Kartı
eMMC Kapasitesi Yok
İşlemci Cache 16 MB Cache
Ram Tipi DDR4
Renk Gri
İşletim Sistemi Windows 11 Home
Maksimum İşlemci Hızı 4,4 GHz
Webcam Var
Harddisk Kapasitesi Yok
Max Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1200
Ekran Kartı Bellek Tipi Belirtilmemiş
Parmak İzi Okuyucu Var
İşlemci Nesli 12.Nesil
Ürün Modeli Notebook
Ekran Kartı Intel UHD Graphics
Bellek Hızı Belirtilmemiş
Ekran Boyutu 16 inç
Kart Okuyucu Yok
Klavye Q Türkçe
İşlemci Tipi Intel Core i5
İşlemci 12450H
Yapay Zeka Desteği Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002NKF5Q
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Asus Vivobook 16X M1603QA-MB137 AMD Ryzen 7 5800H 8GB 512GB SSD Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar Asus Vivobook X1504VA-NJ103 Intel Core I5 1335U 16 GB 512GB SSD 15.6" Dos Fhd Dizüstü Bilgisayar X1504VA-NJ10306+WEBLEGELSINÇANTA Lenovo LOQ 15IAX9I Intel Core i5 12450HX 16GB 512GB SSD Arc A530M Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83FQ000UTR Asus X515EA-BQ1830W03 I5-1135G7 16GB 256SSD 15.6" Fullhd W11H Taşınabilir Bilgisayar Huawei Matebook D15 Intel Core i5 1135G7 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Huawei Matebook 14S Intel Core i7 13700H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar Asus Vivobook M1502YA-NJ190 Amd Ryzen 7 7730U 40GB 512GB SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd Dizüstü Bilgisayar M1502YA-NJ19030+WEBLEGELSINÇANTA Asus Vivobook 16X M1603QA-MB13701 Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD 16 Wuxga Freedos Lenovo Ideapad Gaming 3 Amd Ryzen 7 5800H 32GB 1tb SSD 6gb RTX3060 Freedos 15.6" Fhd 120Hz Taşınabilir Bilgisayar 82K20256TX013 Lenovo V15 Gen3 Aba Amd Ryzen 7 5825U 40GB 1tb SSD WINDOWS11PRO 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar V82TV004LTX26+WeblegelsinÇanta Dell Vostro 3510 I5-1135G7 32GB 1tb SSD 15.6 Fhd Windows 11PRO N8066VN3510UZ23 Asus Vivobook X1504VA-NJ082 Intel I5-1335U 16GB 512GB SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd Dizüstü Bilgisayar X1504VA-NJ08222+WEBLEGELSINÇANTA Huawei Matebook D14 2024 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 14" IPS Taşınabilir Bilgisayar Lenovo V15 G3 Intel Core I7-1255U 16GB 512GB SSD Freedos 15,6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82TT0055TX Huawei Matebook D 15 Intel Core i5 10210U 8GB 256GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Huawei Matebook D16 Intel Core i9 13900H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar Asus Vivobook M1502QA-EJ139 Amd Ryzen 5 5600H 24GB 512GB SSD 15.6" WINDOWS11HOME Fhd Dizüstü Bilgisayar M1502QA-EJ13926+WEBLEGELSINÇANTA Huawei Matebook D15 Intel Core i5 1135G7 8GB 256GB SSD Windows 11 Home 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar Hp 250 G10 Intel Core I7 1355U 16GB 512GB MX550 Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 8A543EAA13 Huawei MateBook D14 Intel Core i5 1240P 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 14" IPS Taşınabilir Bilgisayar Lenovo Thinkpad E15 Gen4 Intel Core I7 1255U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21E6006YTX Asus Vivobook 16X M1603QA-MB13702 Ryzen 7 5800H 24GB 512GB SSD 16 Wuxga Freedos Lenovo Thinkbook 14 G4+ Iap Intel® Core™ I5-1235U 16GB 512GB SSD 14 Inç Wuxga WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar TB21CX004KTR04+WEBLEGELSINÇANTA Huawei MateBook D15 Intel Core i7 1195G7 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Asus Vivobook M6500IH-HN036 Amd Ryzen 7 4800H 16GB 512GB SSD GTX1650 15.6" IPS FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar Huawei MateBook D16 Intel Core i7 12700H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar Asus Vivobook 16X K3605ZF-N1159 I5-12450H 8gb 512GB SSD 4gb RTX2050 16 Wuxga 120Hz Freedos

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

Başa dön