Kartal Yuvası

Kartal Yuvası, Beşiktaş taraftarlarının kulübün lisanslı ürünlerine ulaşabilmesi için kurulmuştur. Beşiktaş JK’ya ait tüm ürünler, Kartal Yuvaları’nda satılmaktadır. Siyah beyazlı renklere gönül vermiş kişiler, Kartal Yuvası üzerinden giyim alanında pek çok ürüne ulaşabilir. Taraftarlar, her zaman gönül verdikleri takıma yakın olmak isterler. Bu bakımdan kulübe ait lisanslı ürünler oldukça önemlidir. Beşiktaş taraftarı olarak favori takımınızın tekstil ürünlerini Kartal Yuvaları’nda bulabilirsiniz. Kartal Yuvası’nda Beşiktaş taraftarlarını mutlu edecek kıyafetler yer alıyor. Herkesin istediği kıyafeti alabilmesi için farklı tasarım ve özelliklere sahip ürünler satılmaktadır. Siz de Beşiktaş taraftarı olarak kendinize yakıştırdığınız eşyalara Kartal Yuvası ile ulaşabilirsiniz. Sergilenen tüm ürünler, Beşiktaş taraftarını mutlu edecek detaylara sahiptir. Kulübün renkleri, simgesi, amblemi, tezahüratları gibi detaylar lisanslı kıyafetlerde kullanılır. Kartal Yuvası ürünleri, günlük hayatınızda günlük hayatınızın pek çok alanında giyebileceğiniz kıyafet ve aksesuarlardan oluşmaktadır. Kıyafetlerde kadın ve erkekler için özel tasarımlara yer verilmektedir. Ayrıca küçük yaştaki çocuklar için de Kartal Yuvası’nda çeşitli kıyafetler satılmaktadır. Beşiktaşlı minikler için Kartal Yuvası’nın lisanslı ürünlerini satın alabilirsiniz.

Kartal Yuvası Beşiktaş temalı oldukça fazla ürünün satışa sunulduğu yerdir. Küçükten büyüğe herkes tuttuğu takıma ait kıyafetleri buradan satın alabilir. Kıyafetlerin yanında Beşiktaş’a özel aksesuarları da alabilirsiniz. Kulübe ait detaylarla süslenen bu aksesuarları günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aksesuarları kullanarak Beşiktaş kombinlerinizi şık bir hale getirebilirsiniz. Kartal Yuvası’nda tüm giyim markalarında olduğu gibi yaz ve kış aylarında giyilebilecek tüm parçalar bulunur. Bu sayede soğuk veya sıcak havalarda takımınıza yakın hissedebilirsiniz. Kartal Yuvası ürünlerini sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz. Beşiktaş taraftarı sevdiklerinizi mutlu etmek için Kartal Yuvası’nın kaliteli kıyafet ve aksesuarlarına bakabilirsiniz. Kartal Yuvası’ndan alışveriş yaparak taraftarı olduğunuz kulübe destek olabilirsiniz.    

Beşiktaş Formaları Kartal Yuvası’nda

Beşiktaş’ın her branşı için sezon başında yeni formalar tanıtılmaktadır. Beşiktaş formalarına Kartal Yuvası üzerinden satılmaktadır. Lisanslı ürünler ile taraftarı olduğunuz takıma destek olmak için Kartal Yuvası’ndan Beşiktaş formalarını alabilirsiniz. Formalar üretilirken kaliteli ve terlemeye karşı etkili kumaşlar kullanılır. Bu kumaşlar sayesinde formalar rahatlıkla giyilebilir. Kartal Yuvası forma modelleri içerisinde Beşiktaş’ın mücadele gösterdiği her branşın ürününü bulabilirsiniz. Formalar ile birlikte şort, tozluk, krampon, spor ayakkabı gibi ürünlere de ulaşabilirsiniz. Beşiktaş formalarını spor yaparken veya günlük hayatınızda giyebilirsiniz. Formaların nefes alan kumaşı spor sırasında rahat olmanızı sağlar. Formalar sporcuların giydiği parçalarla aynıdır. Böylece Beşiktaş formasıyla mücadele eden sporcuların giydiği ürünlere sahip olabilirsiniz. En fazla tercih edilen formaların başında futbol takımına özel olarak tasarlanan koleksiyonlar gelmektedir. Bu nedenle en fazla aranan formalarda futbol takımının olmuştur. Siyah beyazlı takım için bu sezon üç adet forma tanıtımı yapıldı. Siyah beyaz çizgili, kırmızı ve beyaz futbol takımı formalarını Kartal Yuvası’ndan alabilirsiniz. Kartal Yuvası yeni sezon forma modellerini inceleyecek beğendiğiniz parçayı giyebilirsiniz. Yeni sezon formalarıyla birlikte takım oluşturması için şort ve tozluklar da satılmaktadır. Şortlarda forma ile uyumlu renk ve tasarımlar tercih edilmiştir. Şort modellerinde Beşiktaş arması ve tüm forma renkleriyle uygun olan renkler bulunur. Beşiktaş formanızı spor yaparken veya halı sahalarda giyebilirsiniz. Yeni sezon formalarını tam anlamıyla giymek için tozlukları da alabilirsiniz.

Beşiktaş’ın diğer branşlarına ait formaları da Kartal Yuvası’ndan alabilirsiniz. Kartal Yuvası üzerinden basketbol, voleybol gibi spor dallarının yeni sezon formaları satılmaktadır. Futbol ürünlerinde olduğu gibi diğer branşlardaki formaları da sporda veya günlük hayatınızda giyebilirsiniz. Özellikle futbol takımı formaları günlük hayatta giyilmeye uygundur. Dışarı çıkmak için giydiğiniz şort, pantolon, ayakkabı gibi kıyafetlerinizle Kartal Yuvası formalarını kombin yapabilirsiniz. Kıyafet modellerinde eski sezonlarda efsaneleşmiş formalar da fazlasıyla ilgi görmektedir. Özellikle yüzüncü yıl forması Beşiktaş taraftarının en fazla ilgi gösterdiği ürünlerden bir tanesidir. Seçtiğiniz Kartal Yuvası nostalji forma modelini şampiyonluk kutlaması veya maç izlemeye gittiğinizde giyebilirsiniz. Tüm formalarda kadın, erkek ve kadınlara özel tasarımlara yer verilmektedir. Yeni sezon formasıyla uygun temalarda üretilen bu formalarda tüm bedenleri bulmak mümkün. Herkesin Beşiktaş forması giyebilmesi için en küçükten en büyük bedene kadar tüm kalıplarda üretim yapılmaktadır. Kendinize ve çocuğunuza alacağınız Beşiktaş formasını bedenlere göre seçebilirsiniz. Böylece üzerinize tam olan bir forma sahibi olmuş olursunuz.    

Çocuk ve Bebekler İçin Kartal Yuvası Ürünleri

Kartal Yuvası’ndan sunulan tüm ürünlerde çocuk ve bebekler için de özel tasarımlara yer verilmektedir. Çocuğunuzun Beşiktaş sevdasını tanıması için Kartal Yuvası’ndan küçüklere özel tasarlanan kıyafetlerine bakabilirsiniz. Bebeklerin giydikleri kıyafetler özeldir. Bu nedenle giydirilmek istenen parçaların uygun olması gerekir. Kartal Yuvası küçükler için tasarladığı kıyafetlerde bebeklerin ihtiyacını karşılayacak özelliklere yer verir. Böylece bebeğinizi kıyafetlerini rahat bir şekilde giyebilir. Kartal Yuvası bebek koleksiyonunda zıbın, patik, şapka, eşofman takımı gibi kıyafetleri bulabilirsiniz. Zıbınlar, bebeklerin doğdukları andan itibaren giydiği bir kıyafettir. Bu nedenle zıbınların bebekleri rahat hissettirmesi gerekir. Kartal Yuvası zıbınları bebeklerin rahat hissetmesi için kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Bu kumaşlar bebeğinizin cildinde tahriş, kızarıklık gibi olumsuz sonuçlar oluşmamasını sağlar. Ayrıca zıbınların kolay giyilip çıkarılması için çıtçıtlı olması gerekir. Kartal Yuvası bebek zıbınlarını alt kısımdaki çıtçıtları sayesinde rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Zıbınlar erkek ve kız bebeklere göre özel olarak tasarlanmaktadır. Ortak kullanım için unisex zıbınlar da üretilmektedir. Beşiktaş simgesi, logosu, sloganı, renkleri gibi özellikler zıbınlarda bulunmaktadır. Bebekler için tasarlanan ürünler, yaş gruplarına göre bedenlere ayrılmıştır. Bebeğinize Beşiktaş temalı kıyafetler giydirmek için uygun olan yaş grubunu satın alabilirsiniz. Kartal yuvasındaki bebek ürünlerinde patikleri de bulabilirsiniz. Bebeğiniz için siyah beyaz renkli, Beşiktaş armalı, Kara Kartallı patikler alabilirsiniz. Bebek patikleri aylara göre gruplandırılmıştır. Patikler içerisinde uygun ayak numarasını yaş grubuna göre bulabilirsiniz.

Çocuk ve bebekler için Kartal Yuvası’nda çeşitli ayakkabı ve bot modelleri de satılmaktadır. Kartal Yuvası’ndaki Beşiktaş ayakkabıları arasından çocuğunuzun ayak numarasına göre uygun olanı alabilirsiniz. Çocuk ve bebeklerin günlük hayatında Beşiktaş’a özel kıyafetleri giyebileceği ürünlere Kartal Yuvası’nda bulmak mümkün. Küçük yaş grupları için yazlık veya kışlık tüm kıyafetler Kartal Yuvası’nda satılmaktadır. Çocuğunuza yaz aylarında giyebileceği parçaları Kartal Yuvası t-shirt koleksiyonu içerisinden seçebilirsiniz. Tişörtler içerisinde farklı tasarım ve bedenlere sahip modelleri bulabilirsiniz. Çocukların bedenine uygun tüm tişörtleri Kartal Yuvası’ndan satın alabilirsiniz. Bebek veya çocukların kafasını soğuktan koruyacak berelere bakabilirsiniz. Beşiktaş’a özel olarak tasarlanan bereler kalın ve pamuksu yapısı sayesinde soğuk geçirmez. Böylece bebeğinizi soğuk havalardan koruyabilirsiniz. Kartal Yuvası bere modelleri arasından çocuğunuza göre seçim yapabilirsiniz. Onun hoşuna gidecek renk ve büyüklükteki bereleri alabilirsiniz. Küçük yaştaki çocuk ve bebekler için Kartal Yuvası’ndan satılan kıyafetlerde kaliteli ve sağlığa zarar vermeyecek kumaşlar tercih edilir. Böylece Kartal Yuvası ürünlerini uzun yıllar boyuna güvenli bir şekilde giydirebilirsiniz. 

Kartal Yuvası Yaz Kış Yanınızda

Beşiktaş lisanslı ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası’nda yaz ve kış aylarında giyilebilecek bütün kıyafetleri bulabilirsiniz. Kışın soğuktan yazın sıcaktan etkilenmemeniz için tasarlanan kıyafetleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Kıyafetlerde Beşiktaş’a dair detayların kullanılması takımınıza yakın hissetmenizi sağlar. Bu kıyafetleri günlük eşyalarınız ile birlikte giyebilirsiniz. Beşiktaş formaları soğuk havalarda giymek için uygun değildir. Bu nedenle forma yerine kışlık Kartal Yuvası kıyafetlerini tercih etmelisiniz. Kartal Yuvası’nda kış aylarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz kazak, sweatshirt, mont, polar, yağmurluk, atkı, bere, eldiven gibi parçaları bulabilirsiniz. Kıyafetlerde Kara Kartal’a özgü detaylara yer verilir. Siyah beyaz renkler ile birlikte kartal figürü, logo, taraftar sloganları, stadyum, kulübün efsane isimlerinin yazılı olduğu kışlık parçalarda tercih edilir. Giyim tarzınıza göre sade veya canlı tonlarda kışlık Beşiktaş kıyafetlerini tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda üşümenizi engelleyecek Kartal Yuvası swathshirt koleksiyonunda zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Logoların kullanıldığı sweathshirtlerle birlikte farklı renk ve tasarım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Omuz kısmında daraltılmış manşetlerin tercih edildiği sweathshirtler soğuktan korunabilirsiniz. Sweathshrit, kazak ve trikolarda kullanılan kumaşlar soğuğa karşı dirençlidir. Kışlık kıyafetlerde kalın kumaşların kullanılmasına rağmen ürünler oldukça hafiftir. Bu durum kıyafeti rahat bir şekilde giyebilmenizi sağlar. Kışın giymek istediğiniz montta Beşiktaş’a yer verebilirsiniz. Kartal Yuvası mont modellerinde Beşiktaş temalı farklı ürünlere ulaşabilirsiniz. Antrenmanlarda ve maç öncelerinde giyilen mont modellerini satın alabilirsiniz. Montunuzda siyah beyaz renklerin yanı sıra farklı tasarımları da bulabilirsiniz. Mevsimlik bir ürün için Kartal Yuvası yağmurluk modellerini inceleyebilirsiniz.

Yazın sıcak havalarda Beşiktaş taraftarı çeşitli tişört, şort gibi ürünlere ulaşabilir. Kartal Yuvası taraftarların sıcak havalarda rahatlıkla giyebileceği tişörtler tasarlamaktadır. Kartal Yuvası tişört modellerinde çeşitli tasarımların bir arada kullanıldığı ürünleri bulabilirsiniz. Kaliteli baskı ve renkleriyle beğeni kazanan tişörtlerde taraftarların hoşuna gidecek detaylara yer verilir. Beşiktaş renkleri, logosu, sloganları ve kulüp tarihinde önemli yere sahip kişiler tişörtler üzerinde baskı olarak tercih edilir. Özel olarak tasarlanan tişörtleri sıcak havalarda rahatlıkla giyebilirsiniz. Şık tasarım ile birlikte hafif ve nefes alabilen kumaş yapısı tişörtlerde beğeni kazanmıştır. Tişörtlerin kumaşı sıcak havalarda terlemenizi ve rahatsız olmanızı engelleyecek inceliğe sahiptir. Bu özellik rahat bir kullanım sunar. Tişörtünüz ile çeşitli yazlık kombinler yapabilirsiniz. Şortlarda ise günlük hayatta giyilebilecek modellerin yanında spor ve deniz şortları da sunulmaktadır. Tercih ettiğiniz şortu kullanım amacınıza göre rahatlıkla giyebilirsiniz. Kartal Yuvası outlet üzerinden eski sezonlara ait şık kıyafetleri bulabilirsiniz.

Şık Kartal Yuvası Aksesuarları

Kartal Yuvası’nda kıyafetlerin yanında takılabilecek ve ev hayatında kullanılabilecek pek çok aksesuar bulunur. Aksesuar konusunda tekstil ürünlerinde olduğu gibi oldukça fazla çeşit vardır. Herkes kendi istediğine göre uygun olan Beşiktaşlı aksesuarları tercih edebilir. Aksesuar koleksiyonundan takmak istediğiniz ürünlere veya evinizde değerlendirmek istediğiniz parçaları bulabilirsiniz. Erkek ve kadınlar tarafından bileklik, kol saati, şapka, çanta gibi ürünler fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu ürünlerin hepsini Kartal Yuvası’ndan alabilirsiniz. Formalarda olduğu gibi aksesuarlarda da her sezon yeni ürünler sunulmaktadır. Bileklik kombinlerin tamamlayıcısı olması yönüyle önemli bir parçadır. Beşiktaş’a özel olarak giyindiğiniz bir günde kombininizi tamamlamak için bileklikleri değerlendirebilirsiniz. Kartal Yuvası bileklik modellerinde logo ve renklerin kullanıldığı pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Zevk anlayışınıza göre uygun olan parçayı bileğinize takabilirsiniz. Bileklik modellerinde kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan modelleri bulmak mümkün. Bu modellerde renk ve desen seçimi farklıdır. Ortak kullanım için unisex bileklikler de üretilmektedir. Bileklikler hediye olarak verilmeye uygun ürünlerdir. Sevdiklerinize Beşiktaşlı bileklikleri hediye edebilirsiniz. Bileklikler ile birlikte kol saatlerini de takabilirsiniz. Bileklik ve saatler birbirine uygun renk ve desenlere sahiptir. Böylece kombininizle bütünlük yakalayabilirsiniz. Yine aksesuar olarak kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz Beşiktaş’a özgü anahtarlıklara da bakabilirsiniz. Maç günlerinde takmak için şal ve atkıları tercih edebilirsiniz. Kartal Yuvası atkı modellerini kış aylarında giyebilirsiniz. Tribündeyken bestelere eşlik etmek için atkınızı açabilirsiniz. Aksesuarlar içerisinde şapka modelleri geniş ürün yelpazesiyle satışa sunulmuştur. Kartal Yuvası şapka koleksiyonu içerisinden erkek, kadın ve çocuklara göre tercih yapabilirsiniz.

Kartal Yuvası’nda yenilikçi aksesuarı bulabilirsiniz. Akıllı telefonlar için üretilen kılıflar Beşiktaş’a özgü tasarımlarla satışa sunulmuştur. Kartal Yuvası telefon kılıfı modellerinde her telefona göre uygun olan ürünü bulmak mümkün. Kılıflar hem telefonunuzun korunmasını, hem de şık bir hava yakalamanıza yardımcı olur. Kartal Yuvası bünyesinde evlerde tercih edilebilecek çok fazla aksesuar bulunmaktadır. Duvar saati, kupa, termos, örtü, tablo gibi ürünleri Beşiktaş taraftarı olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde evinizde Beşiktaş atmosferi oluşturabilirsiniz. Ev tekstili kapsamında oldukça fazla çeşidin bulunduğu Kartal Yuvası’ndan, nevresim takımı, bornoz, havlu, yastık, örtü gibi ürünleri alabilirsiniz. Tekstil ürünleri kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanım sağlar. Kartal Yuvası tekstil ürünlerini yıkayabilirsiniz. Ürünlerin uzun süreli kullanılabilmesi için uygun şekilde yıkanması gerekir. Nevresim takımı ve örtüler yumuşak yapısı ile rahat bir şekilde uyumanıza yardımcı olur.    

Zengin Koleksiyonlar Kartal Yuvası’nda

Kartal Yuvası markası, giyimden aksesuarlara geniş ürün yelpazesiyle satış yapmaktadır. Beşiktaş taraftarının ihtiyaç duyabileceği kıyafet, aksesuar ve ev tekstili ürünleri satılmaktadır. Markanın satmakta olduğu ürünler, bütün sezonlarda siyah beyazlı renklere gönül vermiş kişilerin dikkatini çekmektedir. Siz de Beşiktaş taraftarıysanız ve kulübünüze yakın hissetmek istiyorsanız Kartal Yuvası’ndan sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz. Giyim alanında spor, günlük hayat ve ev içerisinde giyebileceğiniz her türlü parçaya ulaşabilirsiniz. Evinizde rahat bir şekilde zaman geçirmek için eşofman takımlarını ve pijamaları inceleyebilirsiniz. Kartal Yuvası eşofman takımı rahat kullanım için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Esnek ve ince yapısı ev içinde rahat hareket edebilmenizi sağlar. Eşofman takımınızı dışarıda da giyebilirsiniz. Eşofman takımı modellerinde trend olan akımlar takip edilir. Böylece farklı alanlarda kullanım sağlanmıştır. Mevsimlik olarak giyebileceğiniz ürünler, ilkbahar ve sonbaharda rahatlık sunar. Kartal Yuvası hırka koleksiyonundaki kıyafetleri değerlendirebilirsiniz. Polar modelleri spor ve yürüyüşlerde giymek için oldukça uygundur. Kartal Yuvası polar ürünlerinde oldukça fazla çeşit var. Marka, tüm ürünlerinde çeşitlilik sayısını fazla tutarak herkesin ihtiyacını karşılamayı amaçlamıştır. Bu sayede kendi bedeninize ve zevkinize göre seçim yapabilmeniz sağlanmıştır. Özellikle giyim ürünlerinde sürekli olarak yenilikler yakalanmıştır. Moda akımlarını yakından takip eden marka, Beşiktaş taraftarını memnun etmeyi başarmıştır. Kartal Yuvası kadın ve erkekler için özel tasarımlar sunar. Kadın ve erkek giyiminde en fazla tercih edilen tasarımlara yer verilir. Böylece kıyafetlerinizi hayatınızın her alanında giyebilmeniz sağlanır. Beşiktaş taraftarı olan çocukların da aradığı ürünler Kartal Yuvası’nda bulunmaktadır. Bebek ve çocuklar için tüm ürünler farklı seçeneklerle birlikte sunulmaktadır.

Kartal Yuvası popüler spor dallarının yanında diğer branşlara ait ürünleri de satmaktadır. Futbol en fazla takip edilen dal olmasına rağmen, taraftarların talebine karşılık verebilmek için basketbol, voleybol gibi branşların kıyafetleri de satışa sunulmuştur. Marka, bu yaklaşımı sayesinde büyük beğeni kazanmıştır. Spor dalı veya kullanım amacı fark etmeksizin satışa sunulan her malzemede kalite amaçlanmaktadır. Bunun için ürünlerde dayanıklı ve uzun süre kullanılabilecek malzemelere yer verilir. Kıyafet, aksesuar ve ev tekstili parçalarının kalitesi ilk kullanımda ortaya çıkar. Kalite ve şıklık tüm ürünlerin ortak özelliğidir. Taraftarların Kartal Yuvası’nda en fazla araştırdığı ürünlerin başında formalar gelir. Her sezon yenilenen formalar, Beşiktaş taraftarının ilgisini çekmektedir. Formalar ile birlikte diğer kıyafetlerde yeni sezon olarak sunulmaktadır. Geçmiş sezonlara ait formalara ve kıyafetlere outlet üzerinden ulaşılabilir. Kaliteli ve şık Kartal Yuvası ürünlerini Hepsiburada’yı ziyaret ederek görebilirsiniz.     

Kartal Yuvası Ürünleri Nelerdir?

Kartal Yuvası’nda taraftarların ihtiyaç duyacağı tüm ürünlere yer verilmiştir. Herkese uygun kıyafet, aksesuar ve ev tekstili ürünleri Kartal Yuvası’ndan satın alınabilir.

Kartal Yuvası Ürünleri Nasıl Yıkanır?

Kıyafet ve ev tekstili ürünlerinin uygun şekilde yıkanması gerekmektedir. Parçaların nasıl temizlenmesi gerektiği ürünlerde belirtilmektedir.

Kartal Yuvası Ürünleri Bedenleri Nelerdir?

Kartal Yuvası erkek, kadın, çocuk ve bebeklere özel satış yapmaktadır. Tüm koleksiyonlarda küçükten büyüğe tüm bedenlere yer verilmiştir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kartal Yuvası

16 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön