1995 yılında kurulan Katmer, ürünlerinde Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki en kaliteli buğdayları kullanıyor. Ham madde seçiminden tüketicilerin beğenilerine sunulduğu her aşamayı titizlikle yönetiyor. Seçtiği yüksek kalitedeki buğdayları, stoklama ve işleme aşamalarında özel teknikler tercih ediyor. Ürünlerini TSE belgelerinin yanı sıra birçok farklı sertifikayla destekliyor. Sadece ev kullanımına yönelik un çeşitleri üretmiyor, üretimhanelerin ihtiyaçlarına hitap eden ürün çeşitleriyle de dikkat çekiyor.

Katmer ürünlerinin kalitesi, üretimde kullandıkları buğdayların yanı sıra kullandığı teknolojilerden de geliyor. Fabrikada kullanılan makine ve ekipmanları, tahıl ve gıda işleme alanında dünya devi olan Alman Bühler firmasından temin ediyor. Tahıl işleme alanında Bühler'in geliştirdiği teknolojileri etkili bir şekilde kullanan marka, üretim bandını yeni teknolojilerle destekliyor. Daha lezzetli ürünler elde etmek için buğdayları düşük maliyetli olan kuru temizleme yöntemi yerine tümüyle yıkayıp temizleyerek işlemeyi tercih ediyor. Üretim esnasında birçok kontrolden geçirilen ürünler, el değmeden tamamen otomatik olarak paketleniyor. Genel pazarlama ve lojistik birimlerinin planlama stratejileri sayesinde Türkiye'nin en uzak köşesindeki tüketicilerle bile ürünlerini buluşturmayı başarıyor. 

Tüketicilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda un çeşitleri üreten Katmer, buğdaydan üretilen irmik ve benzeri ürün çeşitlerine de markası altında beğenilere sunuyor. Yüksek kalitedeki sert buğdaydan yapılan irmik çeşitleri, birbirinden lezzetli helva ve sütlü tatlılar yapmanıza izin veriyor, hamur işlerini lezzetlendiriyor, çorba ve benzeri şeylere kıvam katmanıza yardım ediyor. 

Katmer un çeşitleri, tüketicilerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmek adına farklı gramajlarda sunuluyor. 1 kilogramdan 50 kilograma kadar değişen un çeşitleri, ev ya da iş yerlerinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermeyi başarıyor. Bütün hamur işleri için kullanılabilen un çeşitlerinin yanı sıra pasta, börek ve baklavalarda kullanılabilen özel amaçlı un çeşitleri bulunuyor. Farklı inceliklerde paketlenen unlar, kullanım yerine göre kusursuz kıvam ve lezzette hamur işleri yapılmasına imkan tanıyor. Diğer taraftan evde kendi ekmeğini yapmak isteyenler için de ideal bir ürün oluyor. Ekmek makinesi ve benzeri makinelerde rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Katmer, farklı un çeşitleri arayanlar için alternatifler sunmayı ihmal etmiyor. Lifli beslenmeye özen gösterenler, buğdayın kabuğunda yer alan vitamin ve minerallerden mahrum kalmak istemeyenler ve beslenmesinde beyaz unu azaltmayı düşünenler için kepekli ve tam buğday un çeşitlerini sunuyor. Özellikle farklı lezzetlerde ekmek yapmak için iyi bir alternatif olan ürün çeşitleri, lezzetten ödün vermeden çok daha sağlıklı poğaça, kek ve benzeri hamur işlerini yapmaya izin veriyorken çorba ve sütlü tatlılarda kıvam arttırıcı olarak da kullanılabiliyor. Lif yönünden çok daha zengin olan ürünler, buğdayın besin değeri yüksek olan kısımlarını da barındırıyor. 

Buğday tedarikinden ürünlerin paketlenmesine kadar olan her evreyi elektronik sistemle kumanda eden Katmer, her evrenin titiz bir şekilde denetlenmesini de sağlıyor. Birinci sınıf kalite sert buğdayı en taze şekilde işleyip en steril ve güvenilir şekilde tüketicilere ulaşmasına yardım ediyor. Yeni teknolojilerle çalışan marka, ürün gamını tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda genişletiyor, ürün çeşitliliğini arttırarak lezzetli ve güvenilir un çeşitlerine mutfaklarında yer vermelerini sağlıyor. Makarnadan doyurucu ekmek çeşitlerine kadar değerlendirilebilen un çeşitleri ve çok amaçlı kullanılabilen irmik çeşitleri, tutturulması en zor kıvamdaki hamurların bile altından kalkılmasını sağlıyor. Tüketicilerin kendi evlerinin fırın ustaları olmalarına, birbirinden lezzetli baklava, börek, kek, makarna ve pasta çeşitlerini yapmalarına izin veriyor. 

En zorlu hamur işi tariflerinin bile altından kalkmayı düşünüyorsanız en kaliteli buğdayları en titiz şekilde işlendiği Katmer un ve irmik çeşitlerini değerlendirebilir, mutfağınızı güvenilir un çeşitleriyle buluşturabilirsiniz. 

Katmer

7 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Satıcı
BAŞA DÖN