Katy Perry

Katy Perry imzası taşıyan parfümler, sanatçının seçkin zevkini birbirinden özel kokular aracılığıyla parfüm kullanıcılarına sunuyor. Sahnelerin yıldız ismi, alışılagelmişin dışındaki tarzı ve kıyafet seçimleriyle de büyük beğeni topluyor. Katy Perry'yi bu denli özel bir stil ikonu yapan başarılı kariyerinin son ürünleri ise sanatçının adını taşıyan özenle formüle edilmiş parfümler olarak karşımıza çıkıyor.

Kendisini parfüm aşığı olarak tanımlayan Katy Perry, büyük bir titizlikle kimlik kazandırılan parfümlerinde çarpıcı kokulara yer veriyor. Mürdüm eriği çiçeğinden sandal ağacına, pembe greyfurttan paçuliye kadar birbirinden güzel kokuların bir araya gelmesiyle oluşturulan parfümler, dünya çapında milyonlarca kadın tarafından kullanılıyor. 

Özgüveninizi Artıracak Güçlü Parfümler 

Markanın piyasaya sürdüğü kokular; tepe, orta ve dip notalarında hayranlık uyandıran esanslı yağlar ve aromatik kokular barındırıyor. Bir parfüm sıkıldığında ilk olarak ortaya çıkan tepe notalar; bergamot, çilek ve vanilya gibi son derece aromatik kokulardan oluşuyor. Etkisi birkaç dakika içinde kaybolan tepe notaların ardından ise orta notalar hissedilir olmaya başlıyor. Gardenya, yasemin ve hindistan cevizi gibi daha yoğun kokuları barındıran orta notaların kalıcılığı birkaç saat devam ediyor.

Kalıcılık bakımından en uzun süreli etkiyi ise dip notalar gösteriyor. Orta notaların ardından ortaya çıkan ve etkisi gün boyu devam eden dip notalar; sandal ağacı, misk ve amber gibi son derece karakteristik ve güçlü kokular içeriyor. Deodorantlarla birlikte takım olarak kullanıldıklarında kalıcılıkları daha da artan parfümler, kendinizi gün boyu ferah hissetmenizin önünü açıyor. 

Farklı Yoğunluk Tercihlerine Cevap Verebilen Ürünler

Katy Perry parfümler arasında edp ve edt seçenekler yer alıyor. Kalıcılık konusunda benzer performans gösteren bu ürünler, koku yoğunluğu konusunda birbirlerinden ayrışıyor. Edp ürünler son derece yoğun bir koku deneyimi yaşatırken, edt çeşitleri daha yumuşak ve ferah bir his uyandırıyor.  Farklı bütçelere sahip kullanıcılar tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilen Katy Perry parfümler, bu özellikleri dolayısıyla geniş bir kitleye sesleniyor. 

Dinamik ve kararlı yapılarıyla fark yaratan parfümler, karşı konulamaz güçteki kokularıyla baş döndürücü bir etki gösteriyor. Girdiğiniz bir ortamda ilk anda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak parfümler, kendinizi ve stilinizi kokular aracılığıyla ifade etmenizi zahmetsiz hale getiriyor. 

Markanın sunduğu koku çeşitliliği dolayısıyla birçok kadın, birden fazla ürünü dönüşümlü olarak kullanmayı seçiyor. Kişisel kullanım için gönül rahatlığıyla tercih edilebilen Katy Perry parfümler, sevdikleriniz için de son derece zarif ve düşünceli bir hediye alternatifi oluşturuyor.

Soru 1: Parfümü doğru şekilde uygulamak için nelere dikkat etmek gerekiyor?

Cevap 1: Parfümlerin temiz tene ve cilde uygulanması öneriliyor. Parfümlerin genel olarak bir ya da birkaç karış uzaklıktan sıkılması önerilse de, kimi kullanıcılar parfümü daha yakın bir noktadan da sıkmayı tercih edebiliyor. Kullanım tercihleriniz bu yöndeyse, bilek için ve kulak arkası gibi damarların cilt yüzeyine daha yakın olduğu noktalara parfüm sıkmanız tavsiye ediliyor. 

Soru 2: Yoğun bir parfüm için ne tür kokuları tercih etmeliyim?

Cevap 2: Baharatlı ve sofistike yapılarıyla bilinen oryantal kokular son derece güçlü esanslar barındırıyor. Özellikle kehribar, deri ve setaloks içeren parfümleri tercih ederek daha yoğun bir koku elde edebilirsiniz.

Soru 3: Çiçeksi kokuların kalıcılık oranları düşük mü?

Cevap 3: Meyvemsi ve çiçeksi kokuların daha az kalıcılık gösterdiği sıklıkla düşülen bir yanılgı olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür kokular ferahlatıcı etkiye sahip parfümler elde etmek için tercih ediliyor. Çiçeksi kokuların daha az kalıcılık göstermek gibi bir dezavantajı bulunmuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Katy Perry

149 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler