Kingston

Flash bellek üretimi alanında bir dünya markası olan ve genel merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde yer alan Kingston firması, 1980’li yıllardan bu yana, alanındaki ayrıcalıklı konumunu sürdürmeye devam etmektedir. Flash bellek üretimi konusunda rüştünü kanıtlamış olan ve kullanıcılarının karşısına geniş bir ürün çeşitliliği ile çıkan Kingston, yalnızca flash bellek değil, RAM ve ekran kartı gibi çeşitli bilgisayar malzemelerinin de üretimini gerçekleştirmektedir. Bu alanda, kullanıcılarının güvenini kazanan ve oldukça başarılı işler ortaya koyan Kingston, ürettiği ürünlerin çeşitliliği ile bilgisayar ve telefon teknolojileri alanında sıklıkla başvurulan bir firma marka haline gelmiştir. Dilerseniz siz de Kingston ürünlerini inceleyebilir, farklı model seçenekleri ile karşılaştırmasını yaparak sizin için uygun olan seçeneği belirleyebilirsiniz.

Kingston ile Sınır Tanımayın!

Gerek bilgisayar gerekse akıllı telefon kullanımı alanında en sık şikâyet edilen meselelerden biri hafızanın yetersizliğidir. Kimi zaman, kullanıcılar için ana cihazlarının dâhili hafızasının kişisel dosyaları için yeterli olmayabilmektedir. Bu gibi durumlarda, harici depolama alanlarına başvurulabilmektedir. Bu alanda sıklıkla başvurulan ve kişilere güven veren bir marka olan Kingston, gerek akıllı telefonların gerekse bilgisayarın kullanımına uygun depolama cihazları üretmektedir. Ürettiği ürünler arasında SSD özelliklere sahip depolama alanları yer alabileceği gibi, küçük boyutlardaki hafıza kartları da bulunabilmektedir. Örneğin; bilgisayarınızın depolama alanını genişletmek istiyorsanız, Kingston 240 GB SSD modelleri, sizin için uygun seçenekler arasında yer alabilir. SSD teknolojisi, verilerin uzun süre güvenle saklanmasının yanı sıra verilerin hızlı bir şekilde kullanılabilmesine imkân tanımaktadır. Bu nedenle SSD teknolojisi, sağladığı hız avantajı nedeniyle oyun severler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ekran kartı ve RAM gibi, bilgisayarının geri kalan özellikleri oyun oynamak için yeterliyse, bilgisayarınıza bir SSD dâhili hafıza kartı desteğinde bulunarak oyun oynama deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız mümkündür.

SSD teknolojisi, yalnızca oyun severler tarafından değil, bilgisayar kullanıcılarının büyük bir kısmı tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde sayfa geçişleri daha akıcı hale gelmekte, dosyaların açılış hızı büyük ölçüde artış göstermektedir. Geleneksel sabit disklerden farklı olarak SSD verileri, dönen diskler üzerine depolamaz, hareketli parçalara sahip değildir. Bu nedenle oldukça hızlı bir şekilde çalışır. Boyutları oldukça küçüktür. Bilgisayarınızın kart girişine taktıktan sonra konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kingston SSD farkı kendisini kullanım esnasında sıklıkla hissettirir. Bu sayede, depolama konusunda kendinizi sınırlandırılmış hissetmez, bilgisayar kullanımınız esnasında kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Kingston ile Güvenli Bir Kullanım

Kingston markalı ürünlerin sıklıkla tercih edilmesinde temel sebeplerden biri de, veri güvenliğine verdiği önemdir. Depolama aletleri, kimi zaman uzun süre kullanılmayan belgelerin zarar görmesine engel olmamakta, dijital hafızaya kaydolmuş veriler deforme olabilmektedir. Fotoğraflarda bozulmalar meydana gelmekte, yazı dosyaları açılamayacak duruma gelebilmektedir. Bu gibi durumları yaşamamak için Kingston markalı ürünlere başvurabilirsiniz. Telefonlarda harici hafıza olarak kullanılan ürünler de benzer şekilde verilerin güvenli şekilde saklanmasına imkân sağlamaktadır. Kingston ürünlerinin sağladığı geniş depolama alanı seçenekleri sayesinde kişiler serbestçe fotoğraflarını, videolarını ve diğer verilerini muhafaza edebilmektedirler. Ürün fiyatlarının uygun olmasının yanında, geniş ölçekte düşünüldüğünde, hafıza ihtiyaçlarının Kingston harici hafıza ürünleri ile giderilmesi oldukça bütçe dostu bir tavır olarak görülebilir.

Bunların yanında Kingston, depolama ürünleri dışında ürettiği farklı elektronik cihaz parçaları ile de kullanıcıların güvenini kazanmayı başarmaktadır. Örneğin; kullandığınız bilgisayarın RAM özelliklerini artırmak için Kingston markalı ürünlere başvurabilir, bilgisayarınızı güven içerisinde kullanabilirsiniz. Çoğunlukla oyun severlerin ve sıklıkla film izleyenlerin tercih ettiği seçenekler arasında yer alan Kingston RAM ve Kingston ekran kartı seçenekleri, bilgisayar kullanımınızı ileri bir seviyeye taşıyabilir, izlediğiniz filmlerden ve oynadığınız oyunlardan aldığınız keyfi ikiye katlayabilirsiniz. İyi bir ekran kartı, görüntülerin takılma yapmadan kullanıcıya aktarılmasına imkân sağlar. Bu da, özellikle rekabete dayalı oyunlar sırasında kişilerin akıcı görüntüler elde ederek oynadıkları oyunlarda başarıya ulaşmalarına imkân sağlar. Dilerseniz profesyonellerden destek alarak, dilerseniz ihtiyaçlarınızı kendiniz muhakeme ederek, Kingston ürünleri arasında göz gezdirebilir, ihtiyaç doğrultuda bilgisayarlarınızı modifiye edebilirsiniz.

Kingston İle Anılarınıza Yer Açın

Kingston, USB bellek üretimiyle de adından sıklıkla söz ettiren bir firmadır. Ürettiği USB bellekler, 2 GB ille 480 GB arasında farklılık gösterebilmektedir. Yanınızda taşımak istediğiniz verileri, bu depolama aletleri aracılığıyla taşıyabilirsiniz. Uzun süre güven içerisinde verilerin muhafaza edilmesine imkân sağlayan Kingston flash bellek modelleri verileri, yanında taşımayı tercih eden kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Kişiler, genellikle Kingston USB ürünlerini, sıklıkla kullanma ihtiyacı duymadıkları, ileri zamanlara taşımak istedikleri verileri saklamak için kullanmaktadırlar. Örneğin; kişiler, yıllar sonrasına aktarılmasını istedikleri fotoğrafları bir USB içerisinde muhafaza etmeyi tercih edebilmektedirler. Bu gibi durumlarda Kingston, verilerin güven içerisinde saklanmasına imkân tanıyarak kullanıcıların güvenini kazanmayı başarmıştır.

Yıllar boyunca endişelenmeden verilerin korunmasına imkân tanıyan Kingston flash bellek modelleri, anılarını her daim saklamak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Kingston, verilerinizin güvenliğine önem verir ve ileri teknoloji ürünleri ile verilerin güven içerisinde saklanmasına imkân sağlamaktadır. Yalnızca USB kullanımında değil, depolama alanında piyasaya sürülen diğer ürünler de benzer şekilde tatmin edici özelliklere sahiptir. Bilgisayarın RAM özelliklerini genişletmek amaçlı ürünler de güvenle kullanılabilir. Bu ürünler genellikle çok film izleyenler bilgisayarında geniş film çeşitlerine yer verenler ve oyun severler tarafından tercih edilmektedir. Bununla birlikte, film severlerin de akıcı görüntüler elde etmesi oldukça önemli bir meseledir. İnce detayları kaçırmadan keyifli bir şekilde film izleme deneyimine sahip olabilmek için, başvurabileceğiniz uygun seçenekler arasında Kingston ürünleri yer almaktadır.

Kingston Bütçe Dostudur

Elektronik cihazlar söz konusu olduğunda ürün fiyatlandırmaları kullanıcılar için oldukça önemli bir kriter olarak kendisini göstermektedir. Kişiler, elektronik cihazları arıza yaptığında cihazı değiştirmek yerine arıza yapan parçayı tespit edip değiştirmek eğiliminde olabilmektedirler. Bununla birlikte, bilgisayarların aksayan yönleri de parça değişimi işlemi gerçekleştirerek giderilebilmektedir. Bu gibi durumlarda, başvurulacak en uygun markalar arasında Kingston yer almaktadır. Ürünlerin yetersiz görülen özelliklerinin giderilmesi için parça değişimi işlemi yapılması, ürünün bütünüyle değiştirilmesinden çok daha avantajlıdır. Örneğin; dâhili hafızasını yetersiz bulduğunuz bir telefon yerine hafızası daha yüksek bir telefon almak yerine, ürünü hafıza kartları ile destekleyerek ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Aynı durum bilgisayarlar için de geçerlidir. Yeni bir teknoloji olan SSD depolama alanları, birçok bilgisayarda mevcut değildir. Bu da başta oyun severler olmak üzere birçok kullanıcının mağdur olmasına sebep olmaktadır. Bu sorunun üstesinden gelmek için Kingston SSD kartlara başvurabilir, bilgisayarınızı yüksek kalite ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kingston ürünlerinin kesin kriterler etrafında fiyatlandırıldığını söylemek güçtür. Bu nedenle alışveriş yaparken öncelikli olarak ürünlerin niteliklerinin göz önünde bulundurulmasında ve ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığından emin olunmasında fayda vardır. Sonrasında, geriye kalan ürünler arasında ürün karşılaştırması yapılabilir. Ancak genel olarak ürün fiyatları arasında belli farklılıklardan söz etmek mümkündür. Örneğin; 16 GB boyutundaki bir Kingston markalı USB belleğin, 16 GB boyutundaki Kingston şifreli USB ürününe nazaran daha uygun fiyatlı olacağını dile getirmek mümkündür. Şifreli USB modelleri de kullanıcılar tarafından sıklıkla talep görmekte, oldukça işlevsel özellikler göstermektedir. Fiyat farkı da oldukça makul olarak görülebilir. Bununla birlikte, Kingston 8 GB RAM ile daha düşük boyutlardaki bir RAM’in fiyatları da farklı olabilir. Ancak farklı satıcılarda farklı biçimlerde fiyatlandırılmış ürünlere rastlamak mümkündür. İhtiyaçlarınızı belirleyerek ürünleri listeleyebilir, farklı satıcıların satışa sunduğu benzer ürünleri gözden geçirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun ürünü belirleyebilmek için dilerseniz Hepsiburada’yı ziyaret edebilir, hızlı, güvenli ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

1- Kingston Flash Bellek Kapasitesi Ne Kadar?

Kinsgton flash bellek kapasiteleri, 2 GB ile 480 GB arasında farklılık gösterebilmektedir.

2- Kingston Ürünleri Orijinal midir?

Kingston ürünlerinin orijinal olduğundan emin olmak için güvenilir satıcıları tercih etmenizde fayda vardır.

3- Kingston Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Kingston ürünlerini tercih ederken kişisel ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kingston

1179 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Telefon
Foto / Kamera
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kitap Film Müzik
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar