1980’li yılların sonlarına doğru Kaliforniya’da kurulan Kingston, kurulduğu günden bu yana geliştirdiği ve bugün lider flaş hafıza üreticileri arasında olmasını sağlayan ürünleriyle hepsiburada.com’da sizleri bekliyor.

Flash bellek deyince akla gelen ilk markalardan olan Kingston, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 240 ve 480 GB’lık USB belleklerini; 2, 4 ve 8 GB’lık Ram’leri; 4, 8,16, 32,64 ve 128 GB’lık hafıza kartlarını ve bilgisayar oyunu müptelaları için hazırladığı oyuncu kulaküstü kulaklıklarını kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Verilerinizin uzun yıllar kaybolmadan saklanmasına ve kolaylıkla taşınmasına imkân veren Kingston flash bellek, HyperX Savage katı hal sürücüsü ile de masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızın ömrünü uzatmayı amaçlıyor. HyperX Savage'ın yüksek hızı ve güvenilirliği sayesinde bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde arttırabilir ve bekleme sürelerini azaltabilirsiniz. HyperX Savage serisi 120, 240, 480 ve 960 GB’lık kapasiteleri ile beğenilerinize sunuluyor.

Kingston flash bellek satın aldığınızda ömür boyu garanti güvencesine sahip olabilirsiniz. Piyasadaki en yüksek kaliteli hafızalardan olması sebebiyle, verilerinizin silinmesi ya da bozulması endişesi taşımadan, gönül rahatlığı ile bilgilerinizi bu belleklere aktarabilirsiniz. Farklı kapasite, model ve renkleri arasında ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Kingston markasının ihtiyacınıza uygun flash bellekleri, hafıza kartları, Ram’leri, katı hal sürücüleri ve kulaklıklarını marka sayfası içerisinde inceleyebilir, benzerleri ile karşılaştırarak değerlendirebilir ve size en uygun olan ürünü seçerek kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kingston

302 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Kapasite A-Z
  5. Satıcı A-Z
Başa dön