Bebekler için kullanılan her ürün ayrı öneme sahiptir. Ancak bebeklerin elle vücut temizliği için kullanılan ve ciltleri ile direkt temas eden ürünler çok daha büyük önem taşır. Komili bebek sabunları, bebeğiniz için tehlikeli olan ve farklı problemlere yol açabilen kimyasal maddeler içermediği gibi, zeytinyağı içeriği ile de ayrıca zenginleştirilmiştir.

Vücut Sabunları İle Bebekler Mutlu, Ciltleri Yumuşacık

Sabun gibi vücut temizlik ürünlerinin cilde zarar vermemesi adına uygun pH aralığında olması gerekir. Sabunların pH değeri bebekler söz konusu olduğunda çok daha kritik hâle gelir. Çünkü bebeklerin cilt yüzeyi daha hassastır ve tahriş gibi cilt problemlerine karşı çok dayanıklı değildir. Cilt bariyeri de yetişkinlerinkine kıyasla oldukça incedir ve temas hâlinde olduğu ürünlerden ciddi oranda etkilenir, çok daha ince bir form alır. Alerjenik ve zararlı mikropartikülleri cilt tabakasının alt tarafına geçirir. Bu durumun etkileri hem görünür şekilde cilt üzerinde hem de bağışıklık sistemini etkileyerek farklı semptomlar şeklinde ortaya çıkabilir. Asidik ya da yüksek bazik özellikteki vücut temizlik ürünleri ciltte tahrişe ve cilt bariyerinde incelmelere yol açar. Bu tür problemlerle karşılaşmamak için bebek vücut temizlik ürünlerinin özenle seçilmesi gerekir. Komili bebek sabunları bebek vücudu için uygun pH değerinde üretilir ve bebek cildi için güvenlidir. Paraben, BPA gibi zararlı maddeler içermez. Bebek cildinin hassasiyetine uygun olarak üretilen Komili bebek sabunları ile bebeklerin cildi yumuşacık ve tertemiz olur. Masaj yapılarak vücuda uygulandığında da bebekleri oldukça rahatlatır, bebekler için banyo zamanları daha keyifli hâle gelir.

Köpüklü ve Renkli Tasarımlı Sabunlar İle El Yıkamak Çok Keyifli

Eller en çok mikroorganizmanın yer aldığı vücut bölümlerinden biridir. Doğal mikroorganizma yüküne ek olarak her türlü yüzeyden ve özellikle toplu kullanım alanlarındaki araç gereçlerden de mikroorganizma bulaşması mümkündür. Okul çağındaki çocuklar okuldaki eşyalardan ve diğer öğrencilerden el teması yoluyla farklı bulaşıcı hastalıklar kapabilir. Bilhassa emekleme çağındaki bebekler sürekli yerle temas ettikleri için elleri sıklıkla kirlenebilir. Temiz olmayan şeylere elleyebilir, ev dışında başka faktörlerdeki mikroorganizmaları eve taşıyabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı bebek ve çocuklar için sık sık el yıkama önemli bir gerekliliktir. Çocuklara el yıkamayı sevdirmek ve bu alışkanlığı kazandırmak için Komili bebek sabunları oldukça yardımcıdır. Dikkat toplayan tasarımları ile çocukların ilgisini çeker ve kullanmaya başlamalarını kolaylaştırır. Oluşturduğu köpükler sayesinde çocuklar el yıkama zamanlarını bir oyuna çevirebilir ve bundan ekstra mutluluk duyabilir. Komili el sabunları da BPA, Paraben içermememin yanı sıra zeytinyağı etkisiyle güçlendirilir. Zeytinyağı sabun etkisi ile birleştirilerek cildi besler, cilde nem takviyesi yaptığı gibi kurumaları da önler. Tropikal meyveler ve çilek gibi farklı esanslarla içeriği zenginleştirilmiş Komili bebek sabunları çok güzel kokar, yıkamadan sonra çok hoş bir duyusal etki bırakır.

Komili Bebek Sabunlarının Öne Çıkan Özellikleri

 • Bebek hassasiyeti gözetilerek üretilir ve bebeğinizin cildini temizlemenin yanı sıra besler, yumuşacık olmasını sağlar.
 • Çocuklarınıza el yıkama alışkanlığını kolayca aşılayabilmenize destekçi olarak renkli tasarımlara sahip ve bol köpüklü el sabunları vardır.
 • El sabunları farklı hoş kokulara sahiptir ve bu sayede çocukların ilgisini daha fazla çeker.
 • Vücut için zararlı olabilecek kimyasal maddeleri içermez ve sağlık açısından tehlike oluşturmaz.
 • Zeytinyağı içermesi Komili bebek sabunlarını doğal kılar ve içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Komili Bebek Sabunu Fiyatları zengin içeriği ve faydalarına rağmen makul olarak düzenlenir.

El yıkama ve banyo zamanlarını çocuklarınız için daha verimli ve keyifli kılabilmek adına, dilediğiniz Komili bebek sabunu için sipariş oluşturabilir ve bu etkili temizlik ürününe kolayca sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Komili Bebek Sabunu Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Komili Bebek Sabunu
  2. Chicco Bebek Sabunu
  3. Mustela Bebek Sabunu
  4. Hipp Bebek Sabunu
  5. Sebamed Bebek Sabunu
  6. Dalin Bebek Sabunu
  7. Johnsons Baby Bebek Sabunu
  8. Nivea Bebek Sabunu
  9. Malavit Bebek Sabunu
  10. Bübchen Bebek Sabunu
  11. Friendly Organic Bebek Sabunu
  12. HUNCALIFE Bebek Sabunu
  13. Palmer's Bebek Sabunu
  14. Akita Bebek Sabunu
  15. Babydream Bebek Sabunu
  16. Bambino Bebek Sabunu
  17. BioBaby Bebek Sabunu
  18. Druide Bebek Sabunu
  19. Farmasi Bebek Sabunu
  20. Minoris Bebek Sabunu
  21. Penaten Bebek Sabunu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Komili

Bebek Sabunu Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483639/80383031/80383032/80383035/komili
Başa dön