Her evin temel teknolojik aletlerinden olan televizyonlar farklı renk ve ebat seçeneği ile istenilen alanlara rahatlıkla konumlandırılabilir. Müşteriler televizyon alırken genel olarak orta boy televizyonu tercih ederler. Bu orta boy denilebilecek televizyon boyutu 55 inçtir. Geçmişte televizyonlar tüplü ve arkası oldukça büyüktür. Televizyonların kullanımına bağlı olarak tüpünün bitme durumu yaşanabilir. Aynı zamanda tüplü televizyonlar oldukça yer kaplar. Son dönem televizyonları hem incedir hem de duvara monte edilme gibi bir özelliği bulunur. Duvara monte edildiği takdirde yerden alandan tasarruf yapılmasını sağlar. Televizyon ekranlarının da çok fazla çeşidi ve özelliği bulunur. Plazma, LED gibi çeşitlere ayrılır. Plazma ekrana sahip televizyonlar LED ekran televizyonlara göre daha fazla enerji harcar. Bu hem müşterinin ekonomik durumu için hem de doğanın dengesi için pek tercih edilmeyen bir durumdur. LED ekran televizyonlar ise TV ekranındaki video görüntüsü için piksel şeklinde ışık ve ışın yayar. Işık yayarken diyot kullanılan bir paneldir. LED ekran televizyon dışında pek çok alanda kullanılır. Mağaza tabelaları ve reklam panolarında sıkça kullanılır. Güneşte görülebilmesi için genelde açık havada kullanılır. Samsung markası tüm ürünlerinde tüketicisine hizmet, kalite ve konfor sunar. Her türlü teknolojik aletlerde üstün bir hizmet anlayışına sahiptir. LED ekran televizyonlarında da diğer ürünlerinde olduğu gibi kalite sunar. Samsung 55 Inç / 139 Cm Televizyon Ve Led Ekran fiyatları kalitesine göre değişkenlik gösterir. Samsung 139 ekran fiyatı ürünün sahip olup olmadığı birtakım özelliklere göre farklılık gösterir. Ürünlerin fiyatını asıl kalitesi ve özellikleri belirler. Bu özellikler ve nitelikler sonrasında kararınızı 55 inç Samsung LED TV doğrultusunda verebilirsiniz. Samsung 55 Inç / 139 cm televizyon ve LED ekran niteliğine sahip televizyonları tercih edebilirsiniz. Samsung LED Ekran Televizyon Özellikleri

Dilediğiniz her şeyi oldukça büyük dev ekranlarda izlemeniz mümkündür. Çeşit çeşit televizyon ekran boyutları vardır. Televizyon satın alırken çeşit çeşit ekran boyutu satıcı tarafından TV almak isteyen müşteriye sunulur. Müşteriler tarafından en çok tercih edilen ve orta boy denilebilecek televizyon boyutu 55 inçtir. Samsung 55 inç 139 ekran televizyonlar İzleyicinin gözünü yormayan bir boyuta sahiptir. İzleyicisinin göz sağlığı düşünülerek tasarlanmış bu televizyonların birbirinden önemli özelliği bulunur. Televizyonlar incedir ve duvara monte edilme gibi bir özelliği bulunur. Duvara monte edildiği takdirde yerden alandan tasarruf yapılmasını sağlar. Samsung 55 inç / 139 cm televizyonlarda bluetooth özelliği bulunur. Bu sayede müşterilerine ve TV izleyicisine telefonunu ya da bilgisayarını bağlayabilme özelliği sunar. samsung 139 ekran televizyonlar 4K ultra HD görüntü kalitesine sahiptir. Bu görüntü kalitesi sayesinde izleyiciler izledikleri her videolu görüntüden zevk alır. Televizyonda bir film ya da dizi olması onlara bir keyif verir. Samsung 55 inç 139 ekran televizyonlarda dahili uydu alıcısı bulunur. Dahili uydu alıcısının olması izleyicisine çok büyük bir kolaylık sağlar. Dahili uydu alıcısı Televizyona dahildir ve içerisinde yer alır. Bu hem kişinin ekstra uğraşmasını engel hem de kurulumunun kolay olmasını sağlar. Uydu alıcısı bu tip cihazlarda alete gömülü olur. Ayrıca bu özelliği sayesinde dışarıdan darbe alıp kolayca zarar görmesinin önüne geçilmiş olur. Bu özelliğin mevcut olduğu cihazlarda iki parça birbiri ile uyum içerisinde çalışır.

Samsung 55 İnç LED Ekran Televizyon

İlk televizyondan sonra kullanılan televizyonlardan çok farklıdır. Bir asır önce ilk kez kullanılmaya başlanmış olan bu makinenin değişmemesi imkansızdır. O yıllarda televizyon oldukça küçük bir ekrana sahiptir. İstediğiniz her şeyi dev ekranlarda izlemeniz mümkündür. Hatta televizyon satın alırken çeşit çeşit ekran boyutu satıcı tarafından müşteriye sunulur. LED ekran televizyonlar plazma ekran televizyonlara göre çok daha enerji harcar. Bu sebeple LED ekran televizyonlar sizin enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Samsung 139 ekran televizyonlar oldukça büyük bir ekrana sahiptir. Bu büyük ekranda dizi ya da film izlemek sizi adeta bir sinemadaymış gibi hissettirir. Samsung 55 inç 139 ekran televizyonlarda bir film izlemek size yüksek bir keyif imkanı sunar. Samsung 139 cm televizyonlar sayesinde dilediğiniz her zaman kendinize sinema ortamı oluşturabilirsiniz. Plazma ekran 30 inç ve daha fazla olan televizyonlarda kullanılır. Plazma bir ekran görüntüleme panel türüdür. Plazma ekrana sahip televizyonların içerisinde iyonize duruma getirilmiş gazlar ve elektrik yüklü parçalar bulunur. Plazma ekran televizyonlar diğerlerine göre daha fazla enerji harcar. Bu sebeple hem kendiniz için hem de doğa için LED ekran televizyonları tercih edebilirsiniz. Samsung 55 inç televizyon çeşitlerinde PC bağlantısı bulunur. Bu özellik bilgisayar çeşitlerinin televizyonunuza bağlanmanızı sağlar. Samsung Bilgisayar küçük bir ekrana sahip olduğundan bir film ya da dizi izlemek için televizyona bağlamayı tercih edebilirsiniz.

Samsung 55 İnç Televizyon Yorumları

LED ekran bir televizyon almaya karar veremiyorsanız internette ürünü daha önceden satın almış olan kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. İnternette

Samsung 55 İnç / 139 cm televizyon ve LED ekran fiyatları hakkında araştırma yapabilirsiniz. İnternette ürün hakkında yapılan yorumları okumak müşteri için oldukça faydalı olur. LED ekran 55 inç televizyonu daha önceden almış olan kişilerin birinci ağızdan deneyimlerine dayanarak yaptıkları okumak sizin karar vermenize yardımcı olur. İnternette birinci ağızdan güvenilir şekilde ve deneyime dayanarak yapılmış olan yorumları okumak 55 inç LED ekran televizyon satın almaya karar verdirtirse Hepsiburada üzerinden alabilirsiniz. Hem rahat bir şekilde alışverişinizi yapmış olursunuz hem de yorulmamış olursunuz. Bu işlemi yapmak için Samsung 55 Inç / 139 cm televizyon ve LED ekran satın al bölümüne tıklamanız yeterli olur. Üstün çözünürlük özelliği bulunan televizyona sahip olursunuz. Aynı zamanda Samsung 139 ekran tv fiyatları ile satın almış olursunuz. Tüm bu özellikler sizin 55 inç LED ekran televizyon almaya karar vermenize yardımcı olur. Samsung 55 inç televizyonlarda PC bağlama özelliği bulunur. 4K ultra HD ekran çözünürlüğü sayesinde evinizde sinema ortamı oluşturabilirsiniz. Dahili uydu alıcı olması sebebiyle alandan tasarruf etmenizi sağlar. Wi-Fi özelliği sayesinde internete rahatlıkla bağlanabilirsiniz. 16:9 formatı sayesinde videolu görüntülerinizi tam ekran izleyebilirsiniz.

Samsung 55 İnç Televizyonları İnternete Bağlanır mı?

Samsung 55 inç LED ekran televizyonlarında Wi-Fi özelliği bulunur. Bu özellik ile televizyonunuzdan dilediğiniz internet sitesine dilediğiniz zaman bağlanabilirsiniz. Ev ortamında sinema rahatlığını oluşturarak istediğiniz dizi ve filmleri izleyebilirsiniz

Samsung 55 İnç Televizyonlar Bilgisayar ile Bağlantı Kurar mı?

Samsung 55 ekran ve 139 cm LED ekran televizyonlarda bilgisayar girişi bulunur. PC bağlantısı bulunur. PC bağlantısı ile televizyonunuza bağlanabilirsiniz. Bilgisayarınızdan istediğiniz dosyayı televizyon üzerinden kullanabilir, indirmeler yapabilir ve videolarınızı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraflarınızı genişlet ekran avantajı sayesinde tekrar anımsayabilirsiniz.

Samsung Televizyonlara Uydu Alıcısı Nereden Bağlanır?

Samsung 55 ekran ve 139 cm ekran boyutlu LED ekran televizyonlarında uydu alıcısı dahildir. Yani uydu alıcısı televizyonunun içerisindedir. İki parça birbirine entegredir. Bu sayede alandan tasarruf yapabilirsiniz. Ekstradan bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

55 inç / 139 cm Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

167 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Çözünürlük
Toplam 24 / 167 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/163192