Teknoloji alanındaki gelişmelere ve ilerlemeye ayak uyduran markalardan biri olan Samsung, elektronik üretimleri ile ön plana çıkıyor. Teknoloji dünyasına oldukça kaliteli ürünler katan marka, bilgisayar modelleriyle de dikkat çekiyor. Yeni nesil teknolojinin baz alınarak üretildiği Samsung bilgisayar modelleri, hedef kitlenin karşısına çıkıyor. Kullanıcıların beğenisine sunulan bilgisayarlar, günümüz ihtiyaçlarını kolayca ve hızlı bir şekilde karşılıyor. Eğlence amaçlı, günlük kısa süreli kullanımlar veya iş konusundaki çalışmaları düzenlemek, yapmak gibi tüm faaliyetleri gerçekleştirebilen Samsung bilgisayar modeli, üst düzey performans sergiliyor. Geleneksel yöntemleri geride bırakıp, yenilikçi duruşuyla profesyonel bir şekilde faaliyet gösteriyor. Özellikleri, bağlantı seçenekleri ve performansıyla etkin sonuçlar yaratan Samsung bilgisayar, her türlü çalışmayı gerçekleştirmek için ideal bir ürün oluyor. 

Samsung bilgisayar modelleri, özellikleri ve sundukları görüntü kalitesi ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran ürünler oluyor. Minimum 10 inç (25,4 cm)'den başlayan ekran boyutları ile olabildiğince gerçekçi ve kaliteli görüntü sunumları gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Samsung bilgisayarlar, ortalama olarak 1920 x 1080p çözünürlük oranları ile gerçeğe yakın sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Çözünürlüğün yanı sıra kontrast ve parlaklık oranları ile de görüntü kalitesi artırılıyor. Kontrast oranları sayesinde görüntülerin keskinlik seviyeleri artırılıyor ve daha net görüntüler elde ediliyor. Parlaklık seviyesi ile ekran ışığı ayarlanabiliyor ve bu sayede her ışık koşuluna yönelik ayarlanma yapılabiliyor. Her zaman ve her koşulda görüntü konusunda kaliteli sonuçlar alınması sağlanıyor. Çalışmak, bir şeyler izlemek veya oyun oynamak gibi etkinlikler bu koşullarda etkin bir şekilde yapılabiliyor. 

Samsung Bilgisayar

Çok amaçlı kullanımların önünü açan Samsung bilgisayar modelleri, bağlantı seçenekleri ile de en az görüntü kalitesindeki kadar dikkat çekiyor. Çeşitli bağlantılar sayesinde çok yönlü kullanım gerçekleştirilebilen ürünler, yeni nesil teknolojiye yüksek oranda uyum sağlıyor. USB giriş noktaları sayesinde flash diskler veya cep telefonları bilgisayara bağlanabiliyor ve içerisinde yer alan veriler, dosyalar bilgisayara aktarılabiliyor. Bilgisayardaki mevcut dosyalar da aynı şekilde flash diske bu yöntemle aktarılabiliyor. HDMI bağlantı noktası sayesinde bilgisayar veya laptoplar, evdeki televizyona bağlanarak görüntü aktarımı gerçekleştirebiliyor. Bilgisayar üzerinden açılan videolar veya görseller, bu bağlantı noktası sayesinde televizyona aktarılabiliyor. Bu sayede geniş ekranda yüksek kalitede izlenimler gerçekleştirilebiliyor. Bunlar dışında Bluetooth bağlantısının da mevcut olduğu Samsung bilgisayarlar, birçok elektronik cihazla kablosuz bir şekilde bağlantı kurabiliyor. Bu bağlantılar sayesinde de birden fazla veri, dosya, görsel paylaşımı tek bir hareketle kolayca aktarılabiliyor. Aynı zamanda Wi-Fi bağlantısı ile de kablosuz yolla internete bağlanabilen Samsung PC modelleri, internette her türlü işlemi gerçekleştirme fırsatı veriyor. 

Samsung Bilgisayar Modelleri 

Full HD görüntü kalitesi sunarak kullanıcıların memnuniyet oranını artıran Samsung bilgisayar modelleri, ağırlık oranları ve minimalist tasarımları ile hedef kitleyi kendisine çekiyor. Ergonomik boyutlarda bulunan modeller, kolayca taşınabilir oluyor. Taşıma konusunda avantaj sağlayan bilgisayarlar, sırt ya da el çantalarında rahat bir şekilde taşınabiliyor. Bu sayede bilgisayar, daima kullanıcı yanında yer alıyor. Uzun süreli pil ömrü tanıyan Samsung bilgisayar modelleri, uzun vadede kullanım göstermenin de önü açıyor. Bununla birlikte enerji tüketimi konusunda da çevre ve bütçe dostu performans gösteren bilgisayarlar, yaratıcılığını hızlı ve kolay bir şekilde ortaya koymanızı sağlıyor. Kesintisiz ve verimli bir şekilde tüm çalışmaların gerçekleştirilebildiği Samsung marka bilgisayarlar, maksimum güç göstererek 11 saat kesintisiz çalışabiliyorlar. Telefonlardaki görüntüleri veya çalışmaları kolayca aktarabildiğiniz ve birçok çalışmayı aktif bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz Samsung bilgisayar modelleri fiyat aralıkları ile de hedef kitleden geçer not almayı başarıyor. 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Bilgisayar Fiyatları ve Modelleri

1836 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayarlar
Bilgisayarlar
Yazıcı
Yazıcı
Veri Depolama
Veri Depolama
Bilgisayar Bileşenleri
Bilgisayar Bileşenleri
Oyuncu Özel
Oyuncu Özel
Tablet
Tablet
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Ağ / Modem
Ağ / Modem
Aksesuarlar
Aksesuarlar
Bilgisayar Yedek Parçaları
Bilgisayar Yedek Parçaları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1836 ürün
DSACategoryId/2147483646/samsung