Teknoloji alanındaki gelişmelere ve ilerlemeye ayak uyduran markalardan biri olan Samsung, elektronik üretimleri ile ön plana çıkıyor. Teknoloji dünyasına oldukça kaliteli ürünler katan marka, bilgisayar modelleriyle de dikkat çekiyor. Yeni nesil teknolojinin baz alınarak üretildiği Samsung bilgisayar modelleri, hedef kitlenin karşısına çıkıyor. Kullanıcıların beğenisine sunulan bilgisayarlar, günümüz ihtiyaçlarını kolayca ve hızlı bir şekilde karşılıyor. Eğlence amaçlı, günlük kısa süreli kullanımlar veya iş konusundaki çalışmaları düzenlemek, yapmak gibi tüm faaliyetleri gerçekleştirebilen Samsung bilgisayar modeli, üst düzey performans sergiliyor. Geleneksel yöntemleri geride bırakıp, yenilikçi duruşuyla profesyonel bir şekilde faaliyet gösteriyor. Özellikleri, bağlantı seçenekleri ve performansıyla etkin sonuçlar yaratan Samsung bilgisayar, her türlü çalışmayı gerçekleştirmek için ideal bir ürün oluyor. 

Samsung bilgisayar modelleri, özellikleri ve sundukları görüntü kalitesi ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran ürünler oluyor. Minimum 10 inç (25,4 cm)'den başlayan ekran boyutları ile olabildiğince gerçekçi ve kaliteli görüntü sunumları gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Samsung bilgisayarlar, ortalama olarak 1920 x 1080p çözünürlük oranları ile gerçeğe yakın sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Çözünürlüğün yanı sıra kontrast ve parlaklık oranları ile de görüntü kalitesi artırılıyor. Kontrast oranları sayesinde görüntülerin keskinlik seviyeleri artırılıyor ve daha net görüntüler elde ediliyor. Parlaklık seviyesi ile ekran ışığı ayarlanabiliyor ve bu sayede her ışık koşuluna yönelik ayarlanma yapılabiliyor. Her zaman ve her koşulda görüntü konusunda kaliteli sonuçlar alınması sağlanıyor. Çalışmak, bir şeyler izlemek veya oyun oynamak gibi etkinlikler bu koşullarda etkin bir şekilde yapılabiliyor. 

Samsung Bilgisayar

Çok amaçlı kullanımların önünü açan Samsung bilgisayar modelleri, bağlantı seçenekleri ile de en az görüntü kalitesindeki kadar dikkat çekiyor. Çeşitli bağlantılar sayesinde çok yönlü kullanım gerçekleştirilebilen ürünler, yeni nesil teknolojiye yüksek oranda uyum sağlıyor. USB giriş noktaları sayesinde flash diskler veya cep telefonları bilgisayara bağlanabiliyor ve içerisinde yer alan veriler, dosyalar bilgisayara aktarılabiliyor. Bilgisayardaki mevcut dosyalar da aynı şekilde flash diske bu yöntemle aktarılabiliyor. HDMI bağlantı noktası sayesinde bilgisayar veya laptoplar, evdeki televizyona bağlanarak görüntü aktarımı gerçekleştirebiliyor. Bilgisayar üzerinden açılan videolar veya görseller, bu bağlantı noktası sayesinde televizyona aktarılabiliyor. Bu sayede geniş ekranda yüksek kalitede izlenimler gerçekleştirilebiliyor. Bunlar dışında Bluetooth bağlantısının da mevcut olduğu Samsung bilgisayarlar, birçok elektronik cihazla kablosuz bir şekilde bağlantı kurabiliyor. Bu bağlantılar sayesinde de birden fazla veri, dosya, görsel paylaşımı tek bir hareketle kolayca aktarılabiliyor. Aynı zamanda Wi-Fi bağlantısı ile de kablosuz yolla internete bağlanabilen Samsung PC modelleri, internette her türlü işlemi gerçekleştirme fırsatı veriyor. 

Samsung Bilgisayar Modelleri 

Full HD görüntü kalitesi sunarak kullanıcıların memnuniyet oranını artıran Samsung bilgisayar modelleri, ağırlık oranları ve minimalist tasarımları ile hedef kitleyi kendisine çekiyor. Ergonomik boyutlarda bulunan modeller, kolayca taşınabilir oluyor. Taşıma konusunda avantaj sağlayan bilgisayarlar, sırt ya da el çantalarında rahat bir şekilde taşınabiliyor. Bu sayede bilgisayar, daima kullanıcı yanında yer alıyor. Uzun süreli pil ömrü tanıyan Samsung bilgisayar modelleri, uzun vadede kullanım göstermenin de önü açıyor. Bununla birlikte enerji tüketimi konusunda da çevre ve bütçe dostu performans gösteren bilgisayarlar, yaratıcılığını hızlı ve kolay bir şekilde ortaya koymanızı sağlıyor. Kesintisiz ve verimli bir şekilde tüm çalışmaların gerçekleştirilebildiği Samsung marka bilgisayarlar, maksimum güç göstererek 11 saat kesintisiz çalışabiliyorlar. Telefonlardaki görüntüleri veya çalışmaları kolayca aktarabildiğiniz ve birçok çalışmayı aktif bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz Samsung bilgisayar modelleri fiyat aralıkları ile de hedef kitleden geçer not almayı başarıyor. 

 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung Bilgisayar Fiyatları ve Modelleri

1.345 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Gogo
  3. Notebookuzman
  4. Photo Ink
  5. Pluscopy
  6. Ppt
  7. HP
  8. Casper
  9. Essleena
  10. Canon
  11. Premium
  12. Xerox
  13. Lenovo
  14. Proprint
  15. GOMAX
  16. FUJİMAX
  17. Kendim Seçtim
  18. Imagetech
  19. Ricoh
  20. For Lexmark
  21. Asyaink
  22. Konica Minolta
  23. Lexmark
  24. Epson
  25. Aksesuarfırsatı
  26. Duruink
  27. Ekoset
  28. Wuw
  29. S-Link
  30. Kyocera
  31. PRINTPEN
  32. Asus
  33. BK
  34. Koala
  35. Mastek
  36. Neon
  37. Baftec
  38. Nozzle Man
  39. OKI
  40. ReTech
  41. Develop
  42. EndlessPrint
  43. CRESCENT
  44. Platoon
  45. Tnr
  46. Utax
  47. Dell
  48. GörkemBüro
  49. Mita
  50. Ayazshop
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Üretim Türü
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483646/samsung
Başa dön