En Ucuz ve Kaliteli Bilgisayar Yedek Parçaları

İş yerlerinde ve evlerde kullanılan önemli elektronik cihazlarından olan bilgisayarlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayar olarak iki farklı model olarak üretiliyor. Taşınabilir yapısı ve güçlü donanımsal özellikleri ile hem evde hem de iş yerlerinde masaüstü bilgisayarların yerini almaya başlayan dizüstü bilgisayarlar, bozulma ya da parça değişimi durumlarında farklı yedek parçalara ihtiyaç duyuyor. Markasına bağlı olarak anakart, hard disk, işlemci, fan gibi temel parçaları ürüne özgü olarak üretilen cihazlarda, parçaları monte etmek için yardımcı ürünler de gerekli oluyor. Dizüstü bilgisayarlarda kasa kısmı için gerekli olan parçaların başında, gerekli vidalama ürünleri geliyor. Kasa kısmının yanında yedek bilgisayar ekranları, bilgisayar yedek parçaları arasında yer alıyor.

Kasa için gerekli olan yedek parçalar arasında özellikle teknisyenlerin kullandığı set halindeki vidalar bulunuyor. Bilgisayarlar, modellerine bağlı olarak vida giriş kısımları da değişiklik gösteren laptop kasaları için birbirinden farklı vidalara ihtiyaç duyuyor. Vida çeşitlerinde kalınlıkları, uzunlukları ve biçimleri değişen farklı çeşitlerde ürünler bulunuyor. Dış kasa kısmında kapağı takmak için kullanılan uzun kasa vidalarının ölçüleri inceleyebilirsiniz. Özellikle 50 ya da 100’lü setler halinde satılan vidaların ölçülerini öğrenerek doğru ürünü seçebilirsiniz. Vida çeşitleri arasında kapak vidası dışında hard diski tutturmak için daha gerekli vida çeşitlerine de ulaşabilir, aynı zamanda kasa içinde kullanılan kısa küt vidaları temin edebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar yedek parçaları arasında ekran için gerekli olan LCD ve LED ekranlar bulunuyor. LCD ekranlarda çeşitli bilgisayar markalarının farklı notebook serilerine özel olarak üretilen yedek ekranların seri numaralarını öğrenerek, bilgisayarınız için uygun ürünü seçebilirsiniz. Bilgisayar yedek parçaları dışında tablet için yedek parçalar da sizlere sunuluyor. Özellikle farklı markaların farklı tablet çeşitlerine uygun dokunmatik ekranlarına ulaşabilirsiniz. Dokunmatik ekranlarda aynı markanın farklı ebatlarda ürünlerine erişebilir, aynı zamanda siyah ya da beyaz ekran çeşitlerinden tabletinizin orijinal haline uygun ürünü seçebilirsiniz. Tablet yedek parçalar arasında batarya modellerini de temin edebilirsiniz.

Bilgisayar Yedek Parça Fiyatları

Bilgisayar yedek parçaları ürünlerin türüne uygun fiyatlar ile satılıyor. Dizüstü bilgisayar parçaları arasında özel üretilen orijinal ekranlar öne çıkıyor. Ekran için ön yüzey ve arka kapaktan oluşan ürünlerde fiyat açısından farklılık söz konusu olmuyor. Farklı markaların farklı bilgisayar serilerine özel üretilen LCD ekranlar, ebat ve çözünürlük açısından farklılık gösterse de sabit fiyatlar ile kullanıcıya sunuluyor. Dizüstü bilgisayarlar için üretilen LED ekranlarda da aynı fiyatlara sahip oluyor. Marka, incelik ve ebatları ile farklılık gösteren ürünleri uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Aynı bütçelere hitap eden ekran çeşitlerinden dizüstü bilgisayarınıza uygun olan ekranı seçebilir, ekran girişlerini inceleyebilirsiniz. Yedek parçalar arasında yer alan vidalama ürünleri ise ürün niteliğine uygun fiyatlar ile satılıyor. Vida çeşitleri genellikle 100’lü ya da 50’li paketler halinde oluyor ve 100 adet vida içeren paketler 50’li paketlerden daha fazla vida içerdiği için fiyat açısından farklılık gösteriyor. 50’li paketler ise daha uygun fiyatlar ile sunuluyor. Vida çeşitlerinde vidaların türleri de fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Laptop kasası vidalarında uzun vidalar, kısa vida çeşitlerinden küçük fiyat farkları ile ayrılıyor.

Bilgisayar parçaları dışında tablet ekran ve bataryaları da fiyatlar bazında değişiklik gösteriyor. Ekran fiyatlarını, dokunmatik ekranın kullanılacağı ürün serisi belirliyor. Farklı markaların tabletleri için üretilen ürünleri fiyat açısından inceleyebilir, tablet bataryalarında ise değişen fiyatlarda ürünleri bulabilirsiniz. Hem tablet hem de dizüstü bilgisayar için farklı yedek parçalara ulaşacağınız ürünler arasından aradığınız ürünü kolayca temin edebilir ve bilgisayar yedek parça fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bilgisayar Yedek Parçaları

10.000+ ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar Yedek Parçaları
Bilgisayar Yedek Parçaları
Dizüstü Bilgisayar Laptop
Dizüstü Bilgisayar Laptop
Tablet
Tablet
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 27 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?