Tablet

Donanım ve yazılım yetenekleriyle artık hemen her alanda rahatlıkla değerlendirilebilen akıllı tablet modelleri, sahip oldukları kamera özellikleriyle de temel düzeyde fotoğraf merakı olanların gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabilirler. Dokunmatik ekran temeline dayanan ekran yapısıyla küçük-büyük herkesin kolayca kullanabildiği tabletler, beklenmeyen zamanlarda karşılaşılan olumsuz durumlar neticesinde, çeşitli şekillerde arızalanabilirler.

Konusunda uzman olan teknik yetkililerin yardımı ve gözetimiyle gerçekleştirilecek tamirat işleminde kullanılacak tablet yedek parçalarının, sahip olunan aygıtla uyumlu olmasına özen gösterilmesi gerekir. Aksi halde, parça uyumsuzluğu yaşayan cihazı sağlıklı şekilde çalıştıramayabilirsiniz. Farklı markaların dokunmatik ekran ve batarya gibi tablet yedek parça çeşitleri, geniş bir yelpazede bulundukları için birçok kullanıcının yedek parça ihtiyaçlarına yanıt verebilir.

Düşme, çarpma ya da sıvı dökülmesi şeklindeki senaryolarda, akıllı tabletlerin ilk arızalanan bölümü dokunmatik ekran yüzeyi olabilir. Son derece hassas teknolojilerle üretilen dokunmatik ekranlar, çatlama ve zedelenme neticesinde dokunmatik fonksiyonlarını kaybedebilirken, ana ekranın oluşturduğu görüntüyü de anlaşılmayacak derecede bozuk yansıtmaya başlayabilir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında öncelikli olarak yapılması gereken işlem, teknik yetkililerden arızanın nasıl giderilebileceğine dair net bilgi edinmektir. Dokunmatik ekranın değişmesi gerekiyorsa, sahip olduğunuz akıllı tabletin marka ve modelini ayrıntılı olarak tespit ederek ürünle tam uyumlu dokunmatik ekranları edinebilirsiniz. Teknik yetkililerin sürekli kullandıkları ekipmanlarla gayet kolay bir biçimde değiştirilebilecek ve eski performansına kavuşacak akıllı tabletlerinizi, olası kazalara karşı kırılmaz cam kaplama, ekran koruyucu ve tabletin tamamını saran kılıflarla kullanabilirsiniz. Böylece düşme ve çarpma gibi hallerde öncelikli olarak zarar görecek alan doğrudan tabletiniz değil, kılıf ve kaplamalar olur.

Tablet Yedek Parçası Fiyatları

Akıllı tablet kullanıcılarının en çok yakındığı konular arasında yer alan, kısa sürede biten tablet şarjı, tabletin hiç şarj olmaması ve tabletin açılmaması şeklindeki batarya kaynaklı sorunlardır. Yanlış şarj aleti kullanımı ve bataryanın verimsiz şarj edilmesi, akıllı cep telefonlarının ve akıllı tabletlerin kullanımı sırasında, batarya temelli sorunlar yaşanmasına zemin hazırlar. Teknik konuda yeterlilik sahibi olan kişilere danışarak günlük hayatta ya da iş hayatınızda kullandığınız tabletlerde karşılaştığınız sorunların batarya kaynaklı olup olmadığını tespit ederek yeni bir tablet bataryası alabilirsiniz. Yeterli düzeyde deneyim ve doğru ekipman ile en az ekran değişimi kadar kolay tamamlanan tablet bataryası değişimi sonucunda, tabletinizi ilk günkü performansıyla kullanabilir, iş akışınızın ve eğlencenizin yarım kalmasının önüne geçebilirsiniz. Tablet yedek parçası dahilinde edindiğiniz bataryaları, tabletin kendi şarj aleti aracılığıyla şarj etmeniz ve aygıtı şarj etmek için bataryanın tamamen bitmesini beklememeniz gerekir. Aksi halde, bataryanın ömrü kısa zaman içinde azalır ve tabletinizi daha kısa sürelerle kullanır hale gelirsiniz.

Tabletler için üretilen tablet yedek parçaları, ihtiyaç duyulan yedek parçanın niteliği ve işlevine göre farklı fiyat aralıklarına konumlandırılır. Bu bağlamda, gereksinimlerinizi karşılayan ve tabletinizin sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayacak olan tablet yedek parçası fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün markası, modeli, boyutları, kapasitesi, işlevi ve sahip olduğu ekstra özelliklere göre değişiklik arz eder. Eğer tablet yedek parçaları konusunda yeterli düzeyde deneyim sahibi değilseniz ve kullandığınız cihazı tam olarak tanımıyorsanız, konusunda uzman olan teknik yetkililerden tablet yedek parça seçimi noktasında yardım isteyebilirsiniz. Böylece yanlış ürün seçme sorunu yaşamayarak tabletinizle ilgili problemlerinizi daha kısa sürede giderebilirsiniz. Elektronik aygıt ve bilgisayar tamiri konusunda deneyiminiz varsa ve bu işlemlerin tamamlanabilmesi için gerekli ekipmanlara sahipseniz, tabletinizin marka ve modeli doğrultusunda gereksinimlerinize yanıt veren ürünleri kolayca edinebilir, ilgili parça değişimini gerçekleştirerek tabletlerinizi eksiksiz olarak kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tablet Yedek Parça

957 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar Yedek Parçaları
Bilgisayar Yedek Parçaları
Tablet
Tablet
Ekran (LCD Panel)
Ekran (LCD Panel)
Batarya
Batarya
Tuş Takımı
Tuş Takımı
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 957 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?