Kullanım kolaylıkları ve taşınabilir olmalarıyla ön plana çıkan akıllı tabletler, her ihtiyaca yanıt verebilecek donanım ve yazılım özelliklerine sahiptirler. Yekpare yapılarıyla dayanıklılık hissini kullanıcılarına verebilen ürünler, farklı boyutlarda olabilirler. Çeşitli nedenlerle ekranları kırılabilen ve bu nedenle dokunmatik işlevlerini kaybetmelerinin yanı sıra renk dağılımlarını da yitiren tabletlerin ekranları, tablet ekran & LCD panelleri aracılığıyla değiştirilebilir.

Dizüstü bilgisayar ekranlarına nazaran daha farklı bir yapıları olan dokunmatik ekranlar, tabletlerin kullanıcıya bakan bölümünün en üst katmanında yer alan dijital yapıdır. Tabletin marka ve modeline göre elektrostatik yapıda ya da basınca göre tepki vererek tabletteki işlemlerin hatası ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesini mümkün kılan dokunmatik ekranlar, düşürme gibi durumlarda ilk kırılan ekran bölümü olabilir. Bu noktada, eğer elektronik eşya tamiri konusunda deneyimliyseniz ve tablet ekran & LCD panel değiştirmek için yeterli miktarda ekipmana sahipseniz, ekranı arızalanan tabletiniz için ilgili marka ve modelin dokunmatik ekranını kolaylıkla edinebilirsiniz.

Çok katmanlı yapıda üretilen akıllı tabletler, ekran değişimi için son derece müsait aygıtlardır. Ancak bu işlemi sorunsuz olarak tamamlayabilmek için tableti iyi derecede tanımak ve işlem süresince aygıtla mümkün mertebe hassas biçimde ilgilenmek gerekir. Genellikle geçmeli yapıda kasaya sahip olan tabletlerin arka kısımları, kasaya zarar vermeyecek sert plastik yapılı gereçlerle açılır ve dokunmatik ekranın, anakartla olan güç ve veri bağlantı pini dikkatlice çıkarılır. Kullanılan tabletin dokunmatik kısmı presli ve yapışkanlı olduğu için ekran değişimi için özel olarak geliştirilen vantuzlu aygıtlarla ya da ısıtıcılardan destek alınarak dikkatlice sökülür. Yeni alınan tablet ekran & LCD panelinin tablet ekranı kısmı ve kullanıcıya bakan yüzündeki kısmı sırayla çıkarılarak, ön yüz yerleştirme işlemi dikkatlice tamamlanır. Ekranın anakart bağlantısı da takıldıktan ve tabletin kasa kapağı özenli şekilde yerleştirildikten sonra tablet eskisi gibi kullanılabilir. Tüm bu süreç, konusunda uzman olan kişiler tarafından ya da uzman kişilerin gözetimi altında yapılmalıdır, aksi halde tabletin iç donanımına, ekranına ve dokunmatik ekranına zarar verilebilir.

Tablet Ekranı Fiyatları

Dijital hayatın olmazsa olmazlarından biri haline gelen ve hemen her günlük rutini kolaylıkla gerçekleştirebildiğiniz akıllı tabletler, diğer akıllı aygıtlar gibi hassas ürünlerdir. Kullanım sırasında, eğer marka aksini belirtmiyorsa; su, toz ve darbelerden ürünü kesinlikle korumanız gerekir. Aksi halde, tabletin en hassas kısmı olan ekran, tüm bu olumsuzluklardan ilk etkilenen kısım olur ve gerek işlevsel, gerekse görsel özelliklerini kaybedebilir. Ayrıca çizilme konusunda da belirli miktarda koruma sağlayan tablet ekranları, sert bir cisimle temas ettiğinde çizilebilir. Bu bağlamda, edindiğiniz ürünleri uzun süreler boyunca ilk günkü yapılarıyla kullanabilmek için koruyucu film ve çeşitli kılıflar edinmeniz de gerekli olabilir.

Ekranı çizilen ya da kırılarak arızalanan tabletinizle uyumlu tablet ekranı fiyatları, sahip olduğunuz marka ve model tablete göre değişiklik arz eder. Boyut, çözünürlük, dayanıklılık, elektrostatik olması ya da basınca bağlı olarak çalışabilmesine göre farklılık sergileyen tablet ekranlarının fiyatları, tablet modellerinin yaygınlığına bağlı olarak da çeşitlilik gösterebilir.

Tablet ekran & LCD panel modellerini, akıllı cep telefonu ve tablet tamiratı üzerine çalışan teknik servislerin, müşterilerinden gelen talepleri karşılayabilmeleri adına düzenli olarak stoklarında bulundurmaları gerekir. Bunun yanı sıra tablet ekranları ile birlikte gelen ekran değiştirme yönergelerinin dikkatlice incelenmesi ve bu doğrultuda ekran değişiminin gerçekleştirilmesi uygun olur.

Gün içerisinde sıklıkla kullandığınız tabletlerin ekranı arızalandıysa, siz de gereksinimlerinizi karşılayan ürünlerden edinebilir, sahip olduğunuz tableti sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tablet Ekran & LCD Panel

324 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. OEM Tablet Ekranları
  2. Universal Tablet Ekranları
  3. Ally Tablet Ekranları
  4. Samsung Tablet Ekranları
  5. Hometech Tablet Ekranları
  6. Lenovo Tablet Ekranları
  7. Polypad Tablet Ekranları
  8. Reeder Tablet Ekranları
  9. Vestel Tablet Ekranları
  10. Asus Tablet Ekranları
  11. Casper Tablet Ekranları
  12. Exper Tablet Ekranları
  13. Everest Tablet Ekranları
  14. Ezcool Tablet Ekranları
  15. Piranha Tablet Ekranları
  16. Powerway Tablet Ekranları
  17. RSL Tablet Ekranları
  18. Sunny Tablet Ekranları
  19. Kawai Tablet Ekranları
  20. Onyo Tablet Ekranları
  21. Artes Tablet Ekranları
  22. Celebre Tablet Ekranları
  23. Excon Tablet Ekranları
  24. Goldmaster Tablet Ekranları
  25. Huawei Tablet Ekranları
  26. Massive Tablet Ekranları
  27. Oblio Tablet Ekranları
  28. Probook Tablet Ekranları
  29. Syronix Tablet Ekranları
  30. Unıpad Tablet Ekranları
  31. Acer Tablet Ekranları
  32. AirHMI Tablet Ekranları
  33. Archos Tablet Ekranları
  34. Cekokenomik Tablet Ekranları
  35. Electrozen Tablet Ekranları
  36. Firebrand Tablet Ekranları
  37. Gosmart Tablet Ekranları
  38. HP Tablet Ekranları
  39. Hi-Level Tablet Ekranları
  40. Jsmax Tablet Ekranları
  41. Kernel Tablet Ekranları
  42. Kingboss Tablet Ekranları
  43. Korax Tablet Ekranları
  44. Lenco Tablet Ekranları
  45. Logicom Tablet Ekranları
  46. NG Tablet Ekranları
  47. Navitech Tablet Ekranları
  48. Subzero Tablet Ekranları
  49. Syrox Tablet Ekranları
  50. Ttec Tablet Ekranları
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483646/60008823/60008825/60008826
Başa dön