Günlük kullanımda ve iş hayatında sıklıkla yer verilen projeksiyon cihazları, sundukları görüntü kalitesiyle muadili olmayan ürünler arasında yer alıyorlar. Gerek geliştirdiği beyaz eşyalarla gerekse elektronik alanında kendini kanıtlayan aygıtlarla, dünya çapında sayısız kullanıcıya ulaşan LG, ortaya koyduğu projeksiyon cihazı modelleriyle de hemen her gereksinimi kolayca karşılıyor.

Yıllardır evlerde gerçekleştirilen sinema partilerinde önemli pay sahibi olan projektörler, teknolojinin değişen seyri sayesinde çok daha kompakt boyutlara ulaşarak işlevselliklerini en tepe noktaya taşıdılar. LG’nin geliştirdiği modeller, tasarımlarıyla ve teknik özellikleriyle uzun süreli kullanımlara uygunluk gösterirler. Klasik yapılı projeksiyon cihazlarının en zayıf olduğu noktalardan biri olan kısa ömürlü aydınlatma lambalarına, ürünlerinde yer vermeyen LG, LED aydınlatmalı modelleri ile on binlerce saatlik kullanım süresi vadeder. Özellikle mesai saatleri içerisinde projektör kullanırken, aygıtın sunduğu renk ve parlaklıktan feragat etmek istemeyenler için tercih sebebi olabilecek bu detay, ürünlerin uzun ömürlü olmasına da katkı sağlar.

Farklı parlaklık aralıklarına konumlandırılan modeller, karanlık alanlarda ya da yarı aydınlık alanlarda başarılı sonuçlar alınmasına imkan tanır. Projeksiyon cihazlarının iç kısımlarında yer alan soğutucu fanlar, LED aydınlatma ve genel bileşenlerin yaydığı ısıyı uzaklaştırarak aygıtın uzun süreli kullanımlarda olası verimlilik sorunlarının önüne geçer.

LG Projeksiyon Cihazı Fiyatları

İş hayatını, mobil şekilde sürdürenler için geliştirilen küçük ebatlı modellerin bazıları; ofis, ev ya da sınıf kullanımı için tasarlanan daha büyük boyutlu aygıtlara göre teknik açıdan farklılık göstermez. Parlaklık, çözünürlük, hoparlör, dahili Wi-Fi alıcısı gibi özelliklerle donatılan modeller, beraberlerinde getirdikleri özellikler açısından farklı fiyat konumlandırmasına sahiptir. Bu noktada edineceğiniz ürünlerin genel özelliklerini incelemeniz ve projeksiyon cihazlarını hangi alanlarda, ne kadar sıklıkta kullanacağınızı belirlemeniz uygun olur. Örneğin evde film izlemek ya da oyun oynamak için yöneleceğiniz modellerin ANSI Lümen (Projeksiyon cihazının yaydığı ışığın gücü) değerlerini, odanızın aydınlatma ya da karartma durumuna bağlı olarak seçmeniz gerekir. Zira, kalın kumaştan imal edilen perdelerle iyi derecede karartılan bir odada, görece düşük ANSI Lümen değerli ürünlerle tatmin edici sonuçlar yakalayabilirsiniz. Öte yandan ofis, sınıf, ya da bahçe gibi tamamen karartılması mümkün olmayan alanlar için yüksek ANSI Lümen değerlerindeki ürünleri seçebilir, çalışmalarınızın sürdürülebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

LG Projeksiyon Cihazı Modelleri

Donanım ve yazılım açısından zenginleşen projeksiyon cihazları, tercih edeceğiniz modele göre doğrudan bilgisayar bağlantısı gerektirmeksizin pek çok işlevi kendi başlarına gerçekleştirebilirler. LG’nin çoğu modeli, USB portları sayesinde USB bellek ya da taşınabilir sabit disk gibi aygıtların içinde bulunan Word, Excel, PowerPoint, PDF gibi ofis dosyalarını sorunsuzca çalıştırabilir. Kumanda ya da projeksiyon cihazının üzerine konumlandırılan düğmeler aracılığıyla son derece kolay bir şekilde kontrol edilebilen bu tür içeriklerin yanı sıra; birçok ses, resim ve video dosyasını da seçeceğiniz ürünlerle takip edebilirsiniz. İş yaşamına getirdiği bu kolaylıklarla birlikte günlük eğlence anlayışınızın da değişmesine yardım eden çoklu ortam desteği, bazı ürünlerde bulunan Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Di ve Screen Share gibi yeteneklerle daha da zenginleştirilmiştir. Bu yeteneklerle akıllı cep telefonu ve tabletlerinizi, edindiğiniz projektörlere bağlayabilir, mobil dünyanın getirdiği yeniliklerin tadını bu şekilde çıkarabilirsiniz.

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızla bağlantı kurabilmenizi sağlayan analog ve dijital çıkışlara sahip modellerin hemen hepsinde bulunan dahili hoparlörler, özellikle sunum esnasında gereksinim duyulan seslerin iletilmesinde önemli rol oynar. Sınıf ve ofis gibi ortamlarda tavana asılı olarak kullanabileceğiniz LG projeksiyon cihazı modellerinin birçoğunda bulunan tripod yuvaları sayesinde farklı odalarda etkili bir biçimde değerlendirilebilir. Ayrıca, batarya ile gelen bazı aygıtlar da çalışmalarınızı, kablolardan tamamen kurtularak gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

Düşük güç tüketimine sahip olan projeksiyon cihazları, şık tasarımlarıyla ofis, sınıf ve evlerinizin görsel bütünlüğünü kolaylıkla tamamlayabilir. Siz de gereksinimlerinizi dikkate alarak arzu ettiğiniz modelleri seçebilir, eğlencenizi ve iş akışınızı LG’nin özenle tasarladığı projeksiyon cihazlarının sunduğu canlı ve parlak renklerle sürdürebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

LG Projeksiyon Cihazı

Çözünürlük (Piksel)
DSACategoryId/2147483643/285390/15530/lg