ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
MSI
MSI AMD B350M PRO-VDH AM4 Ryzen/Athlon DDR4 USB3 m.2 Micro ATX Anakart

MSI AMD B350M PRO-VDH AM4 Ryzen/Athlon DDR4 USB3 m.2 Micro ATX Anakart

MSI
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/152
MSI AMD B350M PRO-VDH AM4 Ryzen/Athlon DDR4 USB3 m.2 Micro ATX Anakart

 

B350M PRO VDH
1DVI, VGA
2HDMI
3USB 3.1 Type-A
4Bant Genişliği Yönetimi LAN
5Ses jakları
MSI B350 GAMING PRO CARBON overview
6Sağlam heatsink tasarımı
Lider heatsink tasarımı ile maksimum soğutma
7DDR4 Boost
Optimize edilmiş hatlar ve izole bellek devreleri
8PCI-E Steel Armor
VGA kartlarını eğilme ve EMI girişiminden korur
9Turbo M.2
PCI-Express Gen3 x4 üzerinden NVMe desteği, max. 32 Gb/s.
10Çift ESD koruması
Çift kat topraklanmış montaj yuvaları ile ESD hasarları önlenir.
11Audio Boost
En iyi bileşenler kullanılarak optimize edilmiş oyun odaklı ses sistemi
 
TAMAMEN KONTROL EDİLEBİLİR FAN KONNEKTÖRLERİ
MSI FAN konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
 Fan konnektörleri
Fan controlFan konnektörleri
 
UÇ NOKTADA DEPOLAMA PERFORMANSI: TURBO M.2
Yıldırım hızında bir açılış ve program ve oyunların göz açıp kapayıncaya kadar yüklenmesi için Gen3 x4 ile cihaz başına 32Gb/sn’ye varan hızlar sunuyor. Turbo M.TURBO 2, standart bir SATA III bağlantısından en az 5 kat daha hızlı!
Turbo M.2
 
X-BOOST DEPOLAMA PERFORMANSINIZI ARTTIRIR
Devreye girdiğinde X-Boost otomatik olarak SSD’lerinizi algılar ve optimize ederek sisteminizin hızlı çalışmasını, depolama performansınızın artmasını sağlar. Böylece savaş alanına daha erken ulaşabilir, verilerinizi daha hızlı transfer edebilirsiniz.
X-boost performance
 
Intel Optane™ Ready
INTEL® OPTANE™ READY
Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane™ bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!
 
PROFESYONEL SES KALİTESİ
Tıpkı harici bir ses kartı gibi, Audio Boost üzerinde HD ses işlemcisi ve yüksek kaliteli ses kapasitörleri bulunuyor. Bu bileşenlerin tamamı anakartın diğer devrelerinden fiziksel olarak izole edildiği için mümkün olan en saf HiFi ses sinyali elde ediliyor.
 
LED çizgilerle ayrılan izole ses devreleriChemi-Con ses kapasitörleri 
Isolated audio design with LED borderChemi-Con ses kapasitörleri  
Audio Boost logo
Audio Boost Ohm chart
 
BANT GENİŞLİĞİ YÖNETİMİ İLE PROFESYONEL BİR AĞ
Yüksek kaliteli Gigabit LAN bağdaştırıcısı, profesyonel ve multimedya kullanımı için optimize edildi. Benzersiz performansı ile güvenli, kararlı ve hızlı bir ağ bağlantısına kavuşun!
Ethernet cable
 
EŞSİZ BELLEK PERFORMANSI
MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hızaşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.
Bellek sinyali saflığıMSIMSI captionDiğerleriMSI caption
DDR4 Boost performance
MÜKEMMEL UYUMLULUK
Optimize edilmiş hatlar ve tamamen izole edilen bellek devreleri sayesinde benzersiz bir kararlılık ve performans sunuyor. Artık sistemin çalışmalarınızın ortasında çökmesi gibi riskleri düşünmek zorunda değilsiniz.
MÜKEMMEL UYUMLULUK chart
* Z170 QVL temel alınmıştır
 
USB CİHAZLARINIZDA MAKSİMUM PERFORMANS
Favori oyunlarınızı, müzik ve videolarınızı USB üzerinden artık çok daha hızlı aktarabileceksiniz. MSI, USB3.1 cihazlarınızı bağlamak ve yıldırım hızına ulaştırmak için birçok çözüm sunuyor!
XBoost ile %20’ye kadar daha hızlı
XBoost performance
 
 
ÖMÜR BOYU KALİTE İÇİN TASARLANDI
Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz…
Güçlendirme yok Diğerleri
Diğerleri

Güçlendirme yok

Strengthening-steel-armor Steel Armor
MSI Steel armor

Güçlendirilmiş, sağlam lehimli bağlantılar

   
   
Güçlendirilmiş Çelik PCIe Slotu,
EMI girişimine karşı koruma
Steel Armor slot
 


En yeni tasarımları ve en iyi kaliteye sahip bileşenleri, zorlu testlerden geçirerek piyasaya süren MSI, alışık olduğumuz komponent kalitesini MSI AMD B350M modelinde de gösteriyor. Güvenilir, hızlı ve istikrarlı çalışma özelliklerinin yanında B350M fiyat aralığını dengede tutarak fiyat - performans odaklı kullanıcılara da hitap ediyor.

Sistem Kullanıcıları ve Oyun Severler için İdeal Bir Anakart

MSI AMD B350M özellikleri; yüksek performansını serilik, istikrar ve güçle birleştiriyor. DDR4-3200 + (OC) belleği destekleyen AMD B350M, 32Gbps NVMe M.2 yuvası ve yerel USB 3.1 Gen1 bağlantısı özellikleriyle; güvenli, verimliliği maksimum düzeyde ve dayanıklı yeni tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Özellikle fiyat odaklı seçimler yapan, oyuncu ve günlük genel sistem kullanıcılarına hitap eden B350M, aynı zamanda toplama masaüstü bilgisayar oluşturacakların en çok dikkat ettiği parçalardan biri olan anakart konusundaki hassasiyeti de fazlasıyla karşılıyor. LED ve özelleştirme çözümleri bulunan MSI AMD B350M, oyunlarınız için vazgeçilmez seçenekler sunarken cesur estetik dizaynı ile de göz dolduruyor.

AMD RYZEN Serisi ile Uyumlu MSI AMD B350M

AMD'nin yeni nesil işlemcileri için tasarladığı farklı çip çözümleri, donanım kadar fiyat performansına da dikkat eden sistem kullanıcıları ile oyunseverlere özel olarak AMD B350M yonga seti çözümlerinde birleşiyor ve vazgeçilmez bir konfor sunuyor. AMD B350 yonga setine sahip MSI AMD B350M, ​​AMD RYZEN serisi işlemciler ve 7. Gen A serisi / Athlon işlemciler ile uyumlu ve sorunsuz çalışıyor. Sistem donanımın senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayan MSI AMD B350M özellikleri, oyun oynarken alınan keyfi bir üst seviyeye çıkarmayı başarıyor. 

Siz de son teknoloji komponentlerle donatılmış olan anakartınıza özel MSI AMD B350M fiyatı ile sahip olmak ve hesaplı bir alışverişin konforunu yaşamak isterseniz ürün detaylarını inceleyerek fikir edinebilirsiniz. 

MSI AMD B350M ile Üstün Performans, Üstün Kullanıcı Deneyimi

-Stüdyo kalitesinde ses performansı sunan MSI AMD B350M, oyunlarınızda gerçekçi bir ortam sağlıyor.

-Metal kalkan ile koruma altına alınan anakart, dayanıklılığı ile uzun süreli bir kullanım sunuyor.

-Sahip olduğu teknolojik donanımlarla oyuncuların istedikleri bilgisayar performansına kavuşmasına yardım ediyor.

-Üretim prensiplerindeki üstün teknoloji ile verimli çalışan bir sistem oluşturuyor.

-Maksimum soğutma için önemli etkenlerden biri olan soğutucu tasarımı ile ağır plakalı ısı alıcılarını serin tutarak işlem yapma sürenizi uzatıyor.

-MSI AMD B350M fiyatı ve performansı ile kullanıcı dostu bir profil çiziyor.


İhtiyacınız Olan Tüm Özellikler MSI AMD B350M Anakartta

Teknoloji İle Gelen Konfor: MSI AMD B350M modeli; PRO Amd B350 3200+ (OC) DDR4 Soket, AM4 m-ATX gibi sahip olduğu teknolojik özelliklerle sistemin verimli bir şekilde çalışabilmesine olanak tanıyor. AM4 tipi işlemci soketi bulunan kart, AMD tabanlı birçok başka işlemciyi de destekliyor. Fark yaratan MSI AMD B350M özellikleri, oyuncuların istedikleri bilgisayar performansına kavuşabilmesine yardım ediyor. MSI AMD B350M anakartta, micro ATX bağlantılarından beslenen ve güç yönetimini tam olarak gerçekleştiren PCIe slotları metal kalkanlarla korumaya alınıyor. Çift ESD koruma, çift topraklama tabakalı montaj delikleri ESD hasarını önleyerek anakartınızı uzun süre kullanmanıza imkan tanıyor.


Hayata Kolaylık Getiren Özellikler: USB cihazınızın performansını en üst düzeye çıkaran ve USB üzerinden çok sayıda; veri, müzik ve film aktarımını sağlayan MSI AMD B350M, USB 3.1 cihazlarınızı bağlamak ve güçlendirmek için çok çeşitli seçenekler sunuyor, hızlı aktarım kalitesini en iyi şekilde yaşamanızı sağlıyor. Eşsiz bellek performansı ile sistem belleğini daha hızlı, daha yüksek hız aşırtma ve artırılmış stabilite ile donatmak için gerekli tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. MSI AMD B350M anakart özellikleri; en yeni depolama standartlarını destekleyerek ultra hızlı bir depolama aygıtına bağlanmanıza imkan veriyor. Böylece programları daha hızlı başlatıp verileri daha hızlı yükleyerek verimliliğin artmasını sağlıyor. Kullanımı kolay, performans geliştirme araçları oluşturma konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde sadece yalın ve en yüksek kalitedeki uygulamaları size sunuyor. Oyun oynarken zafere ulaşmak, anakartınızdan en iyi şekilde yararlanmak için bu uygulamaları kullanma ve bütün bu özelliklere MSI AMD B350M fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.


Keyif Dolu Deneyimler: Bilgisayarınızdan daha keyifli ve verimli bir performans almanız için özel olarak tasarlanan MSI AMD B350M, yeni teknolojiler OLED ve HDR ile en son video standartlarının keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Profesyonel ses kalitesi ile en etkileyici ses deneyimini yaşatan MSI AMD B350M anakart; Audio Boost ile üstün kaliteli ses bileşenlerini kullanarak en yüksek ses performansını sunuyor. Dinamik ses görüntülerini oluştururken nefes kesen ve oyunun ambiyansını değiştiren Audio Boost'un keyfini de çıkarmanızı sağlıyor.  


Tecrübeye Dayanan Güvenilir Kalite: Akıllı özelliklerle dolu anakart seçenekleri oluşturma konusunda deneyim dolu bir geçmişe sahip olan MSI; en zor şartlarda en iyi performansı güvenle elde etmenizi sağlıyor. MSI AMD B350M özellikleri içindeki sayısız sistem ayarlama ve sorun giderme araçları, sisteminizi yeni seviyelere çıkararak en zorlu şartlarda bile tatmin edici sonuçlar almanızı kolaylaştırıyor. Sorunsuz kalite elde etmek üzerine inşa edilen B350M, en verimli bileşenlere, titizlikle teknolojik yenilikleri entegre ederek uzun ömürlü, yüksek performanslı bir anakart deneyimini pek çok bütçeye hitap eden MSI AMD B350M fiyatı ile satışa sunuyor.


İnternete Güvenilir Ağ ile Bağlanın: MSI AMD B350M, 7/24 güvenilirlik sunmaya hazır yüksek kaliteli bir ağ çözümü ile donatıldığından büyük veri aktarımı yaparken ve multimedya kullanımında; istikrarlı, güvenli ve hızlı ağ özelliğini sağlıyor.

Sistem Korumalarıyla Dayanıklı ve Uzun Ömürlü: Yeterli fan başlıkları eklenerek sisteminizi maksimum seviyeye kadar soğutmayı sağlayarak tam performans almanızı sağlıyor. Bios uygulaması ile de kapsamlı, güvenilir, maksimum performans elde etmek için sisteminize ince ayarlar yapmanızı sağlıyor.

MSI AMD B350M ile Gelenler

Ürün kutusunda; 1 adet MSI AMD B350M anakart, kullanım kılavuzu, garanti belgesi, 2 adet SATA kablosu, 1 adet Driver CD, 1 adet kasaya takılan kalkanı yer alıyor.

Ödüle Doymayan MSI'ın Yükselişi
Anakart ve eklenti kart tasarımı ile üretimi üzerinde yoğunlaşan MSI, 1986'da kuruldu. Hemen ardından ilk overclockable 286 anakartını piyasaya sürdü.
Art arda, ilk MSI 486 anakartı ve ilk 586 anakartını çıkarttı. MSI, ilk set üstü ürünü MS-5205’i 2000 yılında tanıttı. İlk kalem tablet, ilk dizüstü bilgisayar ürünü, ilk ultra ince dizüstü bilgisayarı ve ilk hepsi bir arada bilgisayarının piyasaya sürülmesi birbirini takip etti. 

HTC ile işbirliği yaptığını 2016'nın başlarında duyuran MSI, Virtual Reality deneyimi sunacaklarını açıkladı. MSI Bilgisayarı 2000 yılında kuran marka, 2001 yılında MSI Electronics'i kurarak büyümesini sürdürdü. 2008'de, Tayvan'ın En İyi 20 Markası arasında yer alan MSI, takip eden yıllarda en iyi ve seçkin 100 markadan biri seçildi. Tayvan mükemmellik ödülünü ise 15 yıl art arda almayı başardı. Laptop dergisi tarafından 2015 yılının en iyi laptop markası seçildi.

Dayanıklı bileşenlerin teknoloji ile buluştuğu MSI AMD B350M anakartınıza hemen sahip olabilir, üstün performans özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön