My Valice, birbirinden kullanışlı bavul ve çanta modellerine sahiptir. Çanta kategorisi genellikle sırt çantası modellerinden oluşur. Sırt çantaları başta öğrenciler ve çalışanlar olmak üzere pek çok kişiye hitap eder. Kullanım amaçlarına göre farklı modellere sahip olan çantalar kullanıcı dostudur. Valiz kategorisinde ise valizler boy ve ebatlarına göre modellere ayrılır. Ayrıca farklı renk ve modellerde, bir çok ihtiyacı karşılama konusunda iddialı valiz setleri de bulunur.

Cihazlarınızı Şarj Edebilen Sırt Çantaları

My Valice sırt çantaları, Smart Bag özelliğine sahiptir. Günümüzde akıllı cihazların şarjı pek çok kişi için önemli bir sorundur. Smart Bag özellikli sırt çantaları ise bu sorunun önüne geçebilmek için patentli USB girişleri ile geliştirilmiştir. "Enerjiniz hiç bitmesin" sloganıyla yola çıkan My Valice sırt çantalarının iç gözüne yerleştireceğiniz powerbank ve çantaya entegre geliştirilen USB girişi ile cihazınızı dilediğiniz an şarj edebilirsiniz. Şarj işlemini daha pratik bir hale getirebilmeniz için açma - kapama tuşu bulunan bir powerbank yerine kablo aracılığıyla otomatik olarak çalışabilen powerbank modelleri önerilir.

Benzersiz Tasarımlar

Şarj özelliğinin yanı sıra My Valice sırt çantası kullanım amacına göre fark tarzlarda üretilir. Örneğin, sırt çantanızı iş için kullanmak isterseniz ihtiyacınıza göre pek çok özelliği barındıran çantaları tercih edebilirsiniz. Laptop veya tablet taşıma haznesi bulunan, kredi veya seyahat kartlarınızı ayrıca muhafaza edebileceğiniz gözlere sahip modeller tam size göre. Kadınlar için özel olarak üretilen anne & bebek bakım çantaları, tüm ihtiyaçlar göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Yastıklı omuz kısımları ve ortopedik sırtlığa sahip çantalar, günlük hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Çantalar birbirinden farklı model ve renklerde tasarlanır, pek çok tarzda birbirinden farklı zevklere hitap eden çanta modelleri mevcuttur. My Valice sırt çantaları yıkamalara karşı da dayanıklılık gösterir, ürünlerde yıkandıktan sonra solma veya yıpranma gibi problemler ile karşılaşılmaz.

Valizlerde Son Teknoloji

My Valice valiz ürünlerinde birbirinden farklı renkler ve modeller ilgi çekiyor. Valizler hem tekli hem de set şeklinde farklı gruplara ayrılıyor. Valiz setleri ihtiyaca göre ikili, üçlü ve hatta dörtlü seçeneklere sahiptir. 

%100 ABS ham madde ile üretilen valizler, dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor. Özellikle uzun yolculuklarda dayanıklı bir valize sahip olmak oldukça önemlidir. Valizler yıpranma ve hasarlara karşı son derece dayanıklılık gösterir. Soft touch yani yumuşak tutuş özelliği ile üretilen valizler kolay taşıma özelliğine sahiptir. Taşımaya yardımcı olan bir diğer faktör de kauçuk - silikon karışımı yüzeye sahip tekerleklerdir. Valizlerin tüm monte parçaları çelik vidalar ile monte edilmiştir; bu da ihtiyaç duyulması halinde valizinizde parça değişimleri yapabileceğiniz anlamına gelir. Ergonomik açıdan bütün ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduran valizler, yatak ve dikey olarak iki farklı şekilde taşınabilir konsepttedir.

En İyi Seyahat Deneyimine Ortak Oluyor

Kuşkusuz seyahatlerin olmazsa olmazı olan valizler ile deneyiminizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Eşyalarınızı farklı kategoriler halinde taşımak isterseniz, çift taraflı ve fermuarlı iç bölümleri kullanabilirsiniz. Tüm eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilmeniz ve herhangi bir dağılma problemi yaşamamanız için kilitli iç lastik teknolojisini kullanabilirsiniz. Pek çok seyahatseverin önemli tercihlerinden biri de geniş iç hacimdir. Hafif gövde yapısıyla üretilen valiz modelleri, geniş iç hacimleri sayesinde seyahatlerde karşılaşabileceğiniz taşıma kotaları konusunda da kullanıcı dostudur. Su geçirmez özelliğe sahip ürünlerde, sağlık açısından uygun olmayan hiçbir ürün kullanılmamaktadır. My Valice valizler seyahat güvenliğiniz için şifreli kilit sistemine sahiptir. Ürün, olası yağmur ve kar gibi hava problemlerine karşı dayanıklıdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

My Valice

643 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Renk
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Başa dön