Çantalar ve valizler günlük hayatta en çok kullanılan eşya ve aksesuarlar arasında yer alır. Meslek grubu ve cinsiyet ayrımı olmadan herkes günlük hayatta, iş yaşantısında ve seyahatlerde çanta ve valizlerden yararlanır. Çanta çeşitleri içerisinde en çok omuz çantası, portföy çanta ve sırt çantası tercih edilir. Valizler ise birbirinden farklı modelleri ve ebat seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara cevap verir. My Valice dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği kadın omuz çantası modelleri, sırt çantası, anne bebek bakım çantası ve valiz çeşitleri başta olmak üzere kartlık ve cüzdan gibi aksesuarları da kullanıcıların beğenisine sunar. Farklı renk, model, tasarım ve kullanım özelliklerine sahip pek çok farklı ürün, beklentilere cevap verir.

Şık Tasarımları ile My Valice Ürünleri

My Valice; farklı ebat seçeneklerine sahip valiz modelleri başta olmak üzere pek çok fonksiyona sahip sırt çantaları, anne bebek bakım çantaları, portföy çantalar, göğüs çantaları, cüzdanlar ve kartlıklar üretir.

İşte, seyahatte, sporda, gezintide kısacası gün içerisinde pek çok farklı aktivite esnasında sırt çantaları en çok tercih edilen çanta modelleri arasında yer alır. My Valice’in Smart Bag adını verdiği teknoloji ile ürettiği sırt çantaları, çantaya entegre edilen USB girişi sayesinde telefon ve powerbank kullanımını kolaylaştırır. Farklı kullanım amaçlarına hizmet eden bölmelere sahip sırt çantaları arzu edilen eşyalara kısa süre içerisinde ulaşmayı sağlar. Laptop kapasiteli modeller tablet ya da bilgisayarların emniyetli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Kolay ulaşım sağlayan gizli bölme, pratik kart cebi, matara gözü ve valiz askı aparatı gibi pek çok fonksiyonel özelliklerle donatılan ürünler kullanıcıların beklentilerine cevap verir. Model ve ürün özelliği başta olmak üzere pek çok faktöre bağlı olarak değişen sırt çantası fiyatları farklı seçeneklerle kullanıcılara sunulur.

Anne bebek bakım çantaları da My Valice ürün yelpazesi içerisinde bulunur. Annelerin en sık kullandığı eşyalardan biri olan My Valice bebek bakım çantaları çok bölmeli tasarımları ile annelerin şahsi eşyalarını, bebek kıyafetlerini ve bakım ürünlerini kategorize ederek çantaya yerleştirebilmelerine fırsat tanır. Yastıklandırılmış omuz askıları konforlu bir taşıma sağlar. Termo cebi, USB girişi, dayanıklı ve sağlam malzemeden yapılmış kumaşı ve fermuarı ile hem kullanışlı hem de şıktır. My Valice anne bebek bakım çantaları, zarif tasarımları ve farklı renklere sahip modelleri ile annelerin kombinlerini kusursuz bir şekilde tamamlar.

My Valice valiz çeşitleri kaliteli malzemelerden üretilen dış yüzeyleri; fermuar, kulp, iç bölme gibi sık kullanıma karşı dayanıklı aksesuarları ile dikkat çeker. My Valice valiz kullanıcı yorumlarına göre tasarımı ve renkleri ile göz dolduran ürünler, farklı hava şartlarına karşı da son derece dayanıklıdır. My Valice unisex küçük, orta, büyük boy valiz ve makyaj çantası ebatları ile farklı beklentilere cevap verir.

My Valice kol çantası, göğüs çantası ve portföy çantası seçenekleri ile günlük ve özel gün kombinlerinin bir parçası olur. Şık ve rahat tasarımları, kullanışlı modelleri ile öne çıkar. Erkek ve kadınların zevklerine hitap eden, yumuşak deri dokuları ile dikkat çeken cüzdan ve kartlık modelleri bol gözleri ve ideal boyutları ile beğeni toplar.

Farklı Ebat Seçenekleri ve Pratik Kullanımlarıyla My Valice Valizleri

My Valice valiz kullananların dile getirdiği avantajlı ebat seçenekleri içerisinde My Valice büyük boy valiz, orta boy valiz ve My Valice kabin boy valiz yer alır. Taşınacak eşya miktarına, seyahatlerin amacına ve süresine göre farklı ebat alternatifleri arasından seçim yapılabilir. Kısa süreli tatil ya da seyahatler için küçük ve orta boy valizler, kalabalık aileler ve uzun yolculuk planlayanlar için büyük boy valizler son derece idealdir. My Valice valiz çeşitleri; geniş iç hacimleri, yüzde yüz ABS malzemeden gelen dayanıklı yapıları, kauçuk ve silikondan oluşan kolay sürüşlü tekerlekleri ile kullanıcıların beğenisini toplar. Dikey ve yatay şekilde kullanılabilen valizler bedenin yorulmasını engeller. Bol göze sahip geniş iç kapasitesi, fermuarlı ve lastik korumalı bölümü ile eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlar ve dağılmalarına mani olur. Şifreli kilit sistemi sayesinde eşyalar emniyetli bir şekilde muhafaza edilebilir. Çelik vidalar ile birbirine monte edilmiş olan valiz parçaları ürünün dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Ayrıca olası kaza durumlarında parça değişimi gerekli olduğunda bu işlemlerin de kolayca yapılabilmesine olanak tanır.

My Valice Valiz Setleri ile Avantajlı Kullanım

My Valice çoklu ürün seçenekleri ile kullanıcılarına avantajlı bir kullanım fırsatı sunar. Farklı ebatlardaki valizlerden oluşan My Valice valiz seti, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Orta boy, büyük boy, kabin boy ile makyaj çantası gibi parçalardan oluşan valiz seti gold, mürdüm, siyah, bordo, vizon, rose, gri ve lacivert alternatifleri ile farklı beğenilere seslenir. My Valice valiz yorumlarına göre son derece avantajlı fiyatlarla kullanıcılara sunulan valiz setleri şık görünümleri ile de göz doldurur.

Valiz Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzun süreli ve konforlu kullanımı amaçlanan valizler, pek çok özelliği bakımından birbirinden ayrılır. Farklı modele sahip birçok ürünün bulunması doğru valizi seçme noktasında kafaların karışmasına neden olabilir. Bununla birlikte bazı hususlara dikkat ederek ideal valize kolayca ulaşmak da mümkündür:

  • Satın alacağınız valiz, boyut olarak ihtiyacınıza cevap vermelidir. Ürün ölçülerine bakarak karar verebilirsiniz.
  • Bol bölmeli ürünler eşyaların düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar.
  • Sarsıntıları absorbe edebilen dayanıklı tekerlekler kolay sürüş imkanı sunar.
  • Sağlam malzemeden üretilen valizler darbelere karşı dayanıklı olur. Uzun süreli bir kullanım avantajı sunar.
  • Dikey ve yatay şekilde sürüş sağlayan valiz modelleri ağırlığı bedene yüklemez. Eşyaların çok daha rahat bir şekilde taşınmasını sağlar.
  • Şifreli kilit sistemine sahip modeller eşyaların güvenle muhafaza edilmesine yardımcı olur.
  • Su geçirmeyen valizler, eşyaların farklı hava şartlarında da emniyetli bir şekilde korunmasını sağlar.
  • Dayanıklı kulp ve tutacaklara, sağlam fermuara sahip ürünler uzun süreli kullanım avantajı sunar.
  • Yedek parça temini, olası arıza durumlarında ürünlerin onarılmasını ve tekrar kullanılmasını sağlar.

My Valice ürün yelpazesi içerisinde neler yer alır?

My Valice ürün yelpazesi içerisinde farklı ebatlara sahip valiz, sırt çantası, portföy çantası, göğüs çantası, kol çantası, anne bebek bakım çantası, cüzdan, kartlık gibi pek çok farklı çanta modelleri bulunur. İlaveten valiz tutacağı ve tekerleği gibi yedek parçalar da üretilir.

My Valice valiz çeşitleri nasıl temizlenir?

My Valice valiz çeşitleri leke ve kir tutmayan dayanıklı dış yapıları ile son derece kolay bir şekilde temizlenen bir malzemeden üretilmiştir. Nemli bir bez ile ürün üzerinde yer alan kir ve tozların kısa bir süre içerisinde zahmetsizce temizlenmesi mümkündür.

My Valice ürünlerinin fiyatları nasıldır?

My Valice ürünleri öncelikle ürünlerin çeşidine göre farklılık gösterir. My Valice valiz fiyatları

ya da cüzdan fiyatları arasında farklılık görülür. Benzer şekilde My Valice orta boy valiz fiyatları ile kabin boy ya da büyük boy fiyatları da değişir. Ürünlerin modelleri, renkleri, tasarım detayları ve fonksiyonlarına göre de fiyatlarda değişiklik gözlenir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...