Yemek takımları, çeyizlerimizin en kıymetli parçaları olmanın yanında sofralarımızı daha hoş kılıyor. Ek olarak, içerdikleri ekstra parçalar ile servisi kolaylaştırabiliyor, yemek masalarını şık ve uyum içinde gösteriyor. Neva yemek takımları kaliteyi, şıklığı, görsel zenginliği en üst seviyede tutan takımlar olarak karşımıza çıkıyor. Farklı modeller zevke göre değerlendirilip online yoldan kolayca tedarik edilebiliyor.

Masalar Daha Şık, Yemekler Daha Keyifli

Yeni nesil yemek takımlarında görsellik oldukça ön plâna çıkıyor. Çok farklı renklerde, modellerde, sade ya da gösterişli, şekil bakımından çok çeşitli takımlar üretiliyor. Neva yemek takımları, kullanıcıların beklentilerine cevap verecek özellikte üretiliyor ve hemen her zevke hitap eden modelleri bulunuyor. Beyaz, tabakların vazgeçilmez bir rengi olarak biliniyor. Bazı modellerde fon olarak değerlendirilip üzerinde çok farklı desenler kullanılıyor. Bazı başka modellerde ise siyahseverler için siyah renk esas alınıyor ancak aynı takım içinde farklı tabaklarda beyaz renk de kullanılarak kontrast oluşturulabiliyor. Kırmızı, mor gibi canlı renkleri tercih edecek kişiler göz önünde bulundurulup bu renklerin en çarpıcı tonları kullanılarak üretilen yemek takımları da seçenekler arasında yer alıyor. Yeni trendde artık çorba tabağı, tatlı tabağı, servis tabağı gibi farklı tabaklar birebir aynı desende üretilmiyor. Neva yemek takımlarında da bu yeni uygulama söz konusu ve aynı tonlar farklı desenlerde kullanılıyor. Bu sayede, tabaklar servis şeklinde üst üste konulduğunda ilgi çekici ve hoş bir görüntü oluşuyor. Yemek takımlarının önemli bir unsuru olan tencereler, servis yapılırken şık duruşuyla kendini gösteriyor. Yemek takımlarının yanı sıra kahvaltı takımları da ürün çeşitleri arasında bulunuyor. Kahvaltı ortamına uygun renk ve desenlerin tercih edildiği bu takımlarda kahvaltı etmek ayrı bir keyif veriyor.

  • Zevkinize uygun renkte ya da modelde yemek takımını kolayca belirleyebiliyorsunuz.
  • Yuvarlak ya da köşeli tabaklara sahip, farklı kişi sayısına göre üretilmiş farklı takımlardan size uygun olanını seçebiliyorsunuz.
  • Yemek takımının içeriğinde yer alan kürdanlık, sosluk, baharatlık gibi ek ürünler ile masalarınızdaki şıklığa zenginlik katılıyor.
  • Misafirlerinizin önüne gururla çıkarabileceğiniz tüm bu takımlar, çeyizlerinize dahil ettiğiniz en etkileyici ve kullanışlı parçalardan olabiliyor.

Yüksek Kalite ile Uzun Süre Güvenle Kullanım

Yemek takımları seçimi yapılırken kaliteli ve uzun ömürlü oluşuna da ayrıca dikkat etmek gerekiyor. Kalite gözetilmeksizin üretilen yemek takımlarında deformasyonlar, çabuk kırılmalar, renk değişiklikleri gibi birçok farklı problem baş gösterebiliyor. Kullanıcıları bu tür problemlerle karşı karşıya bırakmamak için Neva yemek takımları bone kalite porselenden üretiliyor. Bu porselen maddesi kaliteye olduğu kadar şıklığa da katkı sağlıyor. Dayanıklılığı ve beyazlığı daha da artırmak için üretimde kemik tozu kullanılıyor. Kemik tozunun kalitesine de önem verilmesi ile beraber kullanımda problem oluşturacak herhangi bir durum söz konusu olmuyor. Tabakların yüzeyi sır ile kaplandığı için yüzey pürüzsüz ve güvenilir durumda. Modellerin uzun süre boyunca sorun yaşanmadan kullanılabilmesi için belirli kullanım özellikleri teknik detaylarda belirtiliyor. Yemek takımlarını tüm bu özelliklerine dikkat ederek kullanmak, ürünlerin ömrünü uzatmak için büyük önem taşıyor. Sipariş verilen ürünlerin ulaşımda zarar görmesi durumunda zarar gören ürünlerin yenisi Neva tarafından temin ediliyor. Ürünlerin 24 ay süreli garanti kapsamında olması nedeniyle de herhangi bir problem meydana gelirse mağduriyet yaşanmıyor.

  • Deformasyon problemi yaşamamanız adına ürünü kullanım koşullarını inceleyerek kullanın.
  • Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olmayan yemek takımlarını elinizde yıkayın.
  • Satın aldığınız yemek takımının fırın ve mikrodalga fırında kullanıma uygun olup olmadığı bilgisini kullanma kılavuzundan edinin.

Neva yemek takımlarından beğendiğiniz model için hemen sipariş oluşturarak çeyizinize ayrı bir güzellik katın, severek kullanacağınız ve işinizi kolaylaştıracak bu ürünle masalarınızın şıklığını katbekat artırın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Neva Yemek Takımları

52 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kişi Sayısı
Toplam 36 / 52 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?