Baskı çözümleri sektörünün önde gelen markası OKI, renkli yazıcılardan mono yazıcılara uzanan geniş ürün yelpazesiyle hepsiburada.com’da sizleri bekliyor.

Yenilikçi ürünleriyle renkli yazıcı sektöründe global pazarda liderliğini koruyan OKI, son teknolojiyle donatılmış ürünlerini profesyonellerin hizmetine sunuyor. OKI'nin geniş ürün gamında; birden fazla işi yapabilen çok fonksiyonlu ürünler, renkli yazıcılar, mono yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcılar, beyaz tonerli yazıcılar, POS ve etiket yazıcıları, grafik sanatlarına yönelik renkli yazıcılar olmak üzere yedi farklı kategoride yazıcılar bulunuyor.

Dijital baskı pazarında bir ilki temsil eden OKI Beyaz Tonerli Yazıcılar, beyaz renk dahil olmak üzere farklı renklerde baskı almaya imkan tanırken, OKI Çok Fonksiyonlu Yazıcılar, baskı, faks, tarama ve kopyalama gibi farklı özellikleri bir arada bulundurmasıyla dikkat çekiyor. OKI Renkli Yazıcılar üstün performanslı baskı hızı sunuyor. OKI Mono Yazıcılar çeşitli ürün modelleriyle farklı ihtiyacı olan kullanıcılara hitap ediyor. OKI Nokta Vuruşlu Yazıcılar, baskı yoğunluğu olan işletmelerin ihtiyacına cevap verirken, OKI POS ve Etiket Yazıcıları, işletmelere POS ve etiket baskı çözümleri sunuyor. OKI Grafik Sanatları için Renkli Yazıcılar, 5 renkli baskı yapma özelliğiyle grafik sanatları alanında çalışan profesyonellerin baskı ihtiyacını karşılıyor.

Yenilikçi yazıcı çözümleri ile profesyonellere performans ve verimlilik sağlayan OKI’nin ürünlerine marka sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünleri marka sayfasından filtreleyip inceleyebilir ve ürünlerin özelliklerini birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. İşletmenize en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

OKI

959 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Üretim Türü
  6. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön