Doğa yürüyüşü, dağcılık, kampçılık gibi faaliyetlerde kullanılan bıçak çeşitlerine hepsiburada.com farkıyla ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip bu bıçak çeşitlerini çakılar ve bıçaklar kategorisinden outdoor bıçak bölümünde sizi bekliyor. Özellikle farklı modellerde keskin, hafif, sağlam ve güçlü bıçak türlerini bu kategori altında inceleyebilirsiniz.
Tırmanış ve dağcılık gibi sporlarda kullanılan, hafif, küçük ve sağlam çakı türlerine ulaşabilirsiniz. Birden çok bıçağı içinde bulunduran ve doğal yaşamda hayatı öneme sahip olan çok amaçlı bıçak setlerini inceleyebilir, farklı ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Tırmanışın yanı sıra avcılık için kullanılacak bıçak çeşitlerini outdoor bıçak kategorisi altında bulabilirsiniz. Özellikle av hayvanlarının derisini soymak için üretilen keskin ve büyük bıçak türlerini inceleyip amacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Av bıçaklarında kemik ya da boynuzdan yapılmış sap çeşitleri ile kartal veya geyik gibi hayvan figürlerinin süslediği gösterişli bıçakları da outdoor bıçak kategorisi altında inceleyebilirsiniz. Bu bıçak çeşitleri arasında orijinal kılıfı ile satılan ürün çeşitlerine sahip olabilirsiniz.
Av bıçaklarının yanı sıra set olarak satılan mutfak bıçaklarını Marttiini, Cold Steel ve Bora & Pirge gibi markaların ürünleri arasında bulabilirsiniz. Saklama kutusu ve saklama tahtası ile birlikte farklı parçalardan oluşan bu bıçak setlerine hepsiburada.com kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Bunun yanında mutfakta kullanacağınız fileto bıçaklarına aynı markaların ürünleri arasından ulaşabilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bıçak Fiyatları ve Modelleri

245 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Muela
  2. Opinel
  3. Tekin Hediyelik
  4. Columbia
  5. Remington
  6. Buck Knife
  7. Maserin
  8. Mora Kniv
  9. Akın Bıçak
  10. Arslantaş
  11. Mac Coltellerie
  12. Morakniv
  13. Winchester
  14. Chris Reeve
  15. Crkt
  16. Gerber
  17. Colombia
  18. Chongming
  19. Sog
  20. Av Bıçak
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ürün Cinsi
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19226/1307144
Başa dön