Saç boyaları, saçların rengini değiştirmek veya beyazları kapamak amacıyla kullanılıyor. Doğal pigmentli içeriğe sahip olan bitkisel saç boyaları, organik ürün kullancılarının tercihi oluyor. Phyto saç boyası ve beyazlık giderici ürünler, bitkisel içerikli formülleriyle kullanıcılara etkili çözümler sunuyor. Birçok saç tipine yönelik ürün seçenekleri sunan marka, rengi değiştirilen saçların beslenmesine ve korunmasına da olanak sağlıyor. Phytosolba Laboratuvarlarında ilk çağlardan günümüze ulaşmayı başaran bitkisel renklendirme formüllerini ve teknolojiyi bir araya getirerek üretilen Phyto saç boyaları, renk kalıcılığı konusunda kullanıcılardan tam not alıyor.

Phyto Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

 • Yüksek renk yoğunluğuna sahip Brezilya ağacı, koreo, kök boya ve katırtırnağı gibi bitkilerin özlerinden yararlanılarak üretilen Phyto saç boyaları, boyanan saçların uzun süre rengini korumasını ve canlı kalmasını sağlıyor.
 • Markanın tüm ürünleri dermatolojik olarak test edildikleri için saç ve saç derisine karşı duyarlı bir yapıya sahip.
 • Phyto saç boyası ve beyazlık giderici ürünler, hassas saç yapısına sahip kişilerin uzak durması gereken paraben ve resorsinol gibi maddeler içermiyor.
 • Son derece zengin bir ürün yelpazesi bulunan Phyto, kullanıcıların yakaladıkları ideal saç rengini ve formunu sürekli hale getirebilmeleri için destekleyici nitelikte ürün seçenekleri de sunuyor.
 • Saç boyası çeşitlerinin içeriğinde yer alan jojoba ve monoi yağları, boyama işlemi esnasında saç yapısının korunmasına fazlasıyla yardımcı oluyor.
 • Besleyici formülleri sayesinde saç tellerine ve diplerine kadar işleyen Phyto saç boyası ve beyazlık giderici ürünler, saçların boya işlemi sonrası nemli ve yumuşak tutulmasında önemli rol oynuyor.

Akma Yapmayan ve Saça Eşit Dağılan Saç Boyaları

Pürüzsüz ve kremsi bir yapıya sahip olan Phyto saç boyaları, kıvamları sayesinde uygulama sırasında akma meydana gelmesine izin vermiyor. Markanın saç boyaları, akma yapmadıkları için saç diplerinden uçlarına kadar eşit şekilde uygulanabiliyor. Saça eşit dağılan saç boyaları sayesinde boyama işleminden yüksek verimlilik elde ediliyor.

Tüm Saç Tiplerine Uygun Ürün Seçenekleri

 • Phyto saç boyaları, kullanıcılara siyah, kahverengi, kestane, kızıl, kumral, sarı, dore sarı ve açık sarı renk ve numaralarla belirtilen çeşitli ton seçenekleriyle sunuluyor.
 • İlk uygulamada beyazların başarılı şekilde kapatılmasını sağlayan Phyto saç boyaları, mat saçların parlak ve ışıltılı bir görüntüye kavuşmasını da mümkün kılıyor.
 • Markanın saç boyama işleminin ardından uygulamaya yönelik bakım ürünleri, saçın dış faktörler nedeniyle yıpranmasını engelliyor ve saç renginin belirgin hale gelmesine yardım ediyor.
 • Saçındaki beyaz oranı %50 ya da üzerinde olan kullanıcılar, daha etkili bir boyama sonucu elde etmek adına ana ve yansımalı renkleri karıştırdıktan sonra saça uygulayabiliyor.
 • Sağlıklı saçlar elde etmek için saçların yanı sıra saç derisine de özen gösterilmesi gerektiğinden tüm Phyto saç boyası ve beyazlık giderici ürünler, saç derisiyle barışık içeriklerle üretiliyor.

Soru 1: Bitkisel Saç Boyaları Nasıl Uygulanır?

Cevap 1: Bitkisel saç boyaları, kullanım talimatlarında belirtilen şekilde hazırlandıktan sonra saça eşit oranda sürülerek uygulanıyor.

Soru 2: Phyto Saç Boyası Paket İçeriklerinde Hangi Ürünler Yer Alıyor?

Cevap 2: Markanın boya paketleri içerisinde bir şişe hazırlayıcı losyon, birer adet renklendirici krem ve maske, bir çift eldiven ve kullanım talimatı yer alıyor.

Soru 3: Phyto Ürünleri Hangi Tip Saçlar İçin Uygundur?

Phyto saç boyaları, beyazlık giderici ve saç bakım ürünleri, kuru, çok kuru, yıpranmış, zayıf, ince telli, kırılgan, cansız, kolay elektriklenen, normal boyalı ve röfleli olmak üzere tüm saç tipleri için uygunluk arz ediyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Phyto Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Phyto Saç Boyaları
  2. Pantene Saç Boyaları
  3. Wella Saç Boyaları
  4. Neva Saç Boyaları
  5. Loreal Professionnel Saç Boyaları
  6. Schwarzkopf Saç Boyaları
  7. Matrix Saç Boyaları
  8. Palette Saç Boyaları
  9. Colormax Saç Boyaları
  10. DIECI Saç Boyaları
  11. Fixplant Saç Boyaları
  12. Acacia Saç Boyaları
  13. Loreal Paris Saç Boyaları
  14. Kemon Saç Boyaları
  15. ACACIA JEAN'S COLOR Saç Boyaları
  16. Maxx Deluxe Saç Boyaları
  17. Silky Saç Boyaları
  18. Exicolor Saç Boyaları
  19. Davines Saç Boyaları
  20. DAİMON Saç Boyaları
  21. Baco Saç Boyaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Renk A-Z
  1. Kestane
  2. Açık Kestane
  3. Açık Sarı
  4. Dore Sarı
  5. Kahverengi
  6. Koyu Kumral
  7. Kumral
  8. Kumral Dore
  9. Sarı
  10. Siyah
 5. Renk Kodu A-Z
 6. Satıcı
 • Marka Phyto
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012284/phyto
Başa dön