Pijama Takımı

Pijama Takımı-Erkek Çocuk

En rahat kullanıma sahip olan parçalardan biri de pijama takımı olarak bilinir. Her yaş grubu ve her cinsiyet için oldukça önem taşıyan takımlarda çeşitli renkler, desenler, bedenler ve kumaş türlerine yer veriliyor. Gece çok daha rahat bir şekilde uykuya dalabilmek ve gece boyunca fiziksel olarak bir sorun yaşamamak adına binlerce takımdan erkek çocuklarınızın zevkine ve bedenine en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Erkek çocuklar için son derece konforlu şekilde tasarlanan pijamalarda, takımların yanı sıra alt ve üst ayrı parçalara da göz atabilirsiniz. Yazlık modellerden kışlık modellere, saten modellerden pamuklu modellere varana kadar her zevke hitap eden desenler ve renkler mevcuttur. Kullandıkça rahatlığından yana memnun kalacağınız ve gece boyunca değil gündüzleri de ev rahatlığında üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz modeller olacaktır. Daha şık görünüm için saten kumaşlar tercih edilirken daha spor görünümler için pamuklu kumaşlar tercih edilir. 

Kışlık Pijama Takımı Modelleri

Kış mevsiminde geceleri çok daha soğuk ve serin olur. Kış aylarında gece boyunca erkek çocukların üşümeden, yatağında sıcacık yatması için pijama takımı kışlık modeller her zaman işinize yarayacaktır. Polar kumaşlar ve kalın pamuklu kumaşlar tercih edilerek tasarlanan modellerin hem alt hem üst parçalarında aynı kumaşlar kullanılır. Kış aylarına özel tasarlanan bu modellerde iç kısmı yünlü olan pamuğu arttırılmış kumaş türlerine de yer veriliyor. Böylece kalın yorgan ve battaniyeler örtünmenize gerek kalmadan sıcaklığı sadece pijamalarınızla dahi elde edebilirsiniz. Tüm bedenlere uyumlu olan alternatifleri ve esnek kumaşları sayesinde rahat bir şekilde hareket etmenizi de sağlar. Çocukların hareket özgürlüğünü kısıtlamadan kullanıma olanak sunar. 

Yazlık Pijama Takımı Modelleri

Yaz aylarının sıcağında geceleri uykuya dalmak oldukça zordur. Bunun en temel sebeplerinden biri ise geceleri giyilen pijamalardır. Pijama takımı yazlık modellerinde kullanılan ultra ince kumaşlar ve nefes alan fitilli tasarımlar sayesinde erkek çocuklar artık yaz aylarının gecelerini çok daha rahat geçirebilirler. Hafif kumaşlar sayesinde geceleri terlemeden uykuya dalabilir ve gün boyu da ev rahatlığını üzerlerinde taşımaya devam edebilirler. Yaza özel tasarlanan erkek çocuk pijamalarında birbirinden farklı desenleri dikkat çekiyor. Erkek çocuklara özel tasarlanan pijamalarda ise daha çok ekose gibi maskülen desenler dikkat çekiyor. Kullanışlı olan esnek ve pamuklu kumaşların yanı sıra kısa kollu, atlet tipi ve bol kesim kollu modeller de bir hayli tercih ediliyor. Aynı zamanda yaza özel tasarlanan pijama modellerinin iç kısımları da ultra ince elde edilerek serin geceler geçirilmesine olanak sunuyor. 

Polar Pijama Takımı Modelleri

Kış aylarında sıcacık yatağınıza girebilmenize olanak sunan polar pijama takımı 3’lü olarak da sizlere sunuluyor. Alt giyim parçası, üst giyim parçası ve üzerine dış giyim parçası olarak üç farklı parçadan meydana geliyor. Daha soğuk gecelerde en üst parçasıyla birlikte kullanabilirsiniz. Orijinal polar kumaşlar kullanılarak tasarlanan bu modeller tam olarak kış gecelerini seven erkek çocuklara hitap ediyor. Kırmızıdan sarıya, turuncudan maviye, yeşilden mora tüm canlı ve soft renkleri üzerinde taşıyor. Kış gecelerini çok daha sevimli bir pijama tarzına bürünerek geçirmek isteyen erkek çocuklara özel kedili, yavru köpek figürlü, zebra ve leopar figürlü tarzda sevimli desenler de oluşturuyor. Polar pijamalar yalnızca yatağa girerken değil aynı zamanda kış günleri ve gecelerinde evde vakit geçirirken ve bir hobiyle uğraşırken de sıcacık bir şekilde tercih edilebilir. Böylece erkek çocuklar etkinlik yaparken üşümeden yapmaya devam edebilirler. Pofuduk terliklerle, gece şapkalarıyla ve gözlükleriyle çok kolay bir şekilde de kombinleyebilirsiniz. 

Saten Pijama Takımı Modelleri

Geceleri rahat uyumak elbette rahat pijamalar giyerek mümkün hale gelir. Aynı zamanda hem rahatına düşkün olan hem de şıklığına düşkün olan erkek çocuklar için pijama takımı saten kumaşlarla da karşınıza çıkıyor. Kullanımından yana kimsenin bir sorun yaşamadığı ve son derece klasik tasarımlara sahip olan modellerdir. Kullanılan saten kumaşlar orijinal olmakla beraber yatak içerisinde kayma gibi bir rahatsızlığa neden olmaz. Özellikle de sünnet olan erkek çocukları için saten kumaşlı modeller daha çok ön plana çıkar. Çeşitli desenlerin kullanıldığı modeller sünnet şıklığını yatakta devam ettirmenize de olanak sağlar. Lacivert ve mavi renk tonlarıyla bezenen saten modeller alt ve üst şekilde satışa sunulur. 

Lisanslı Pijama Takımı Modelleri

Uzun yıllar boyunca kaliteli bir şekilde pijamalarınızı giymeye devam etmek istediğinizde pijama takımı lisanslı bir şekilde temin edilmelidir. Lisanslı olarak tasarlanan pijama takımlarının kullanımı daha uzun ömürlüdür. Garantili bir şekilde çekme olmadan, bozulma ve yıpranma meydana gelmeden rahatça kullanmaya devam edebilirsiniz. Hem kullanım açısından kaliteyi gözler önüne seren hem de temizleme açısından kolaylığı sizlere sunan modellerdir. Çeşitli markaların çeşitli lisanslı modellerini yakından görsel ve içerik detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Hem bütçenize hem de zevkinize ve bedeninize uygun olan binlerce model mevcuttur. Kullandıkça rahatlığının farkına varacak ve vazgeçmek istemeyeceksiniz. Özellikle erkek çocuklar için tasarlanan iisanslı modeller içerisinde çeşitli markaların yanı sıra taraftar modellerine de yer verilir. Erkek çocukların koyu taraftarı olduğu takımların renk ve amblemini taşıyan pijamalara da göz atabilirsiniz. 

Kısa Kollu Pijama Takımı Modelleri

Yaz aylarına damga vuran kısa kollu pijamalar oldukça konforlu bir şekilde tercih edilmeye devam ediyor. Renkli modellerden düz modellere, pamuklu modellerden polyester modellere, desenli modellerden tek renk modellere varana kadar yaz gecelerini rahat bir şekilde geçirmelerine olanak sağlıyor. Kısa kollu olan modellerin ön tasarımlarında ise düğmeli ve fermuarlı alternatifler bulunuyor. Yalnızca yaka kısmında bulunan düğmeler bazı modellerde boydan boya tercih ediliyor. 

Uzun Kollu Pijama Takımı Modelleri

Kalın kumaşlardan elde edilen modelleri giymek istemeyen çocuklar ya da çok üşümeyen çocuklara özel pijama takımı uzun kollu modellerle karşınıza çıkıyor. Hem esnek kumaşları hem de ince kumaşları olmasına rağmen kış boyunca giyebilecekleri ve üşümeyi engelleyen modellerdir. Uzun kolları sayesinde kolların rahat bir şekilde kapanmasına olanak sağlar. Kol ucu lastikli tasarımlar, bol kesim tasarımlar, dar kesim tasarımlar, salaş tasarımlar, düğmeli ve apoletli tasarımlar şeklinde çeşitli alternatiflere sahiptir. Her yaş grubu erkek çocuğuna uygun modelleri bulmanız da mümkündür. 

Şortlu Pijama Takımı Modelleri

Yaz mevsiminin en vazgeçilmez modellerinden biri de pijama takımı şortlu modelleridir. Üst kısmında kısa kollu, uzun kollu ve askılı gibi çeşitli tasarımlara yer veriliyor. Alt kısmında ise çeşitli uzunlukta şort kesimlerine yer veriliyor. Erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan şortlu modeller yaz aylarında dolapların yazlık köşesinde mutlaka yerini alıyor. Özellikle de pamuklu kumaşlardan elde edilen şortlu modeller sayesinde yaz aylarının gecelerini daha rahat geçirebilirler. Hız kesmeden ve ara vermeden üretimine devam edilen bu şortlu modeller sayesinde çocuklar hem fiziksel olarak rahat edecek hem de uykularını daha derin elde edebileceklerdir. Üstelik şortlu modeller yazın sokak modasına da uyum sağlar. 

3’lü Pijama Takımı Modelleri

İkili modellerin yanı sıra 3’lü parçaya sahip olan pijama modelleri de mevcuttur. Oldukça kullanışlı olan bu modellerde de saten, pamuklu, viskon, polyester, esnek gibi çeşitli kumaş cinslerine yer veriliyor. Saten modeller daha çok erkek çocuklarına hitap eden özel günlerde ve sünnetlerde tercih ediliyor. Pamuklu ve polyester kumaşlar daha çok günlük giyimde, ev aktiviteleri yaparken, film ve dizi keyfi yaparken, ev oyunları oynarken rahat hareket edebilmek amacıyla tercih ediliyor. Viskon kumaştan elde edilen üçlü takımlar ise daha çok gece yatarken tercih ediliyor. Böylece hem terleme hem de üşümeye engel olarak dört mevsim boyunca kullanılabilecek olan modeller mevcuttur. 

Pijama Takımı Fiyatları

Her yaş grubu erkek çocuğuna ve her zevke uygun şekilde tasarlanan pijama takımı fiyatları oldukça uygundur. İdeal fiyatlar sayesinde çocuklarınız için rengarenk, desenli ve hayvanlı, meyveli ve çiçekli olan binbir çeşit kumaştan elde edilen modelleri tercih edebilirsiniz. Detaylı tasarıma sahip olan modellerde kullanılan kumaş cinsine göre, desen yoğunluğuna göre, ekstra kullanılan apolet ve benzeri detaylara göre fiyat değişiklikleri de meydana gelebiliyor. Erkek çocuklara özel tasarlanan pijama modellerinde de ikili ya da üçlü takım olmasına göre, beden büyüklüğüne göre ve diğer birçok özelliğe göre farklı markaların farklı ürünlerinde farklı fiyatlar karşınıza çıkabilir. Ancak genel olarak tüm ürünlerde ideal fiyatlar kullanılır ve herkes çocuğunun zevk ve bedenine göre rahatlıkla pijama alışverişini yapabilir. 

V Yaka Pijama Takımı Modelleri

Erkek çocuklara en çok hitap eden modellerdir. V yaka kesime sahip olan pijamaların giyimi daha kolay gelmektedir. Uğraşmanıza gerek kalmadan, fermuar ve düğme gibi detaylara takılmadan direkt baştan giyilebilecek parçalardır. V yaka kesimi mevcuttur ve giyildiği zaman oldukça hoş bir görünüm sunar. Daha çok erkeklere hitap eden bir yaka kesimi olmasına rağmen her yaş grubunun tercihi olabilir. V yaka modellerde düğme ve fermuar gibi detaylara gerek duyulmaz. Diğer modellere oranla yaka kısmı biraz daha açık olan modellerdir. Üstelik pijama takımları fiyatları arasında en uygun fiyatlara sahip olan modellerdir. 

Bisiklet Yaka Pijama Modelleri

Bisiklet yaka pijama modelleri ise daha küçük yaş grubu erkekler tarafından tercih edilir. İster günlük olarak evde giyilebilen ister hastane gibi ortamlarda giyilebilen modellerdir. Giyildiği zaman yaka kısmı yuvarlak bir görünüm sunar. V yaka modeller gibi üstten giyilebilir. Aynı zamanda yaka kısmında mini fermuar ya da mini düğme olan modelleri de mevcuttur. Düğmeli olan modellerde sıkı geldiği zaman düğmeleri açma imkanı vardır. Ancak genel olarak pamuklu ve esnek kumaşlar tercih edildiği için pijamaların sıkma gibi bir sorunu olmaz. Bu rahat ve esnek kumaşları sayesinde çocuğunuz için pijamaları en sevdiği kıyafetlerinden biri olmaya adaydır. 

Düğmeli Pijama Takımı Modelleri

En rahat şekilde giyilen modellerden biri de düğmeli modellerdir. Üst giyim parçası boydan boya düğmeli olan ya da yalnızca yaka kısmı düğmeli olan modeller mevcuttur. Hem günlük kullanım için uygundur hem de ev aktivitesi yaparken uygundur. Boydan boya düğmeli olan modeller düğmeleri tamamen açılarak giyilebileceği gibi hiç açılmadan baş üzerinden de giyilebilir. Böylece her açıdan kolay giyime sahip olan düğmeli modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaya devam eder. Kullanılan düğme detayları pijama modellerinde kullanılan renk ve desenler ile uyumludur. Bazı düğmelerde ise zıt renkler kullanılarak zıt bir uyum elde edilir. Çocuğunuzun zevkinize en uygun olanları tercih ederek rahatlığını sağlayabilirsiniz. Erkek çocuklar bu modelleri babalarıyla bir örnek olarak da giyebilirler. 

Fermuarlı Pijama Takımı Modelleri

Düğmeli modellerin yanı sıra fermuarlı olan modeller de oldukça revaçtadır. Pijama modasında hiçbir zaman trendi geçmeyen ve her zaman rahatlığı ön plana çıkaran modellerdir. Ön kısmında boydan boya fermuar kullanılan bu modeller aynı zamanda eşofman görevi de görür. Sadece yatarken giymelerine gerek kalmaz. Gün boyu evde oyun oynarken de giyebilecekleri modellerdendir. Fermuarları kalın ya da ince yapılıdır. Erkek çocuk pijama modellerinde daha çok kalın yapılı fermuarlar tercih edilir. Üstelik fermuarlar özel olarak yumuşak seçilir ve bozulma meydana gelmez. Böylece çocuklar fermuarları açarak kendileri de pijamalarını rahatlıkla giyebilirler. 

Likralı Pijama Takımı Modelleri

Birçok kumaş cinsinden tasarlanan pijama takımı modelleri likralı olduğunda daha rahat bir kullanım sunuyor. Likralı kumaşlar yıkandığı zaman çekmeyen, boyunda kısalma meydana gelmeyen ve her bedene tam olarak oturan kumaşlardır. Pijamalarda da tercih edilen likra kumaşlar esnek bir şekilde hareket etmelerine olanak sağlıyor. Hem uyku esnasında hem de gün boyu ev içerisinde yapılan aktivitelerde hareket kısıtlaması olmadan kullanımı çocuklara sunuyor. Rahatına düşkün olan ve aynı zamanda uyku esnasında dahi şık olmayı seven minikler için özel pijama modelleri sınırsız stoklarla, sınırsız renk ve desen seçeneği ile sizlere sunulmaya hızla devam ediyor. Geometrik desenler, çizgi desenler ve daha birçok hayvan içeren, süper kahraman ve çizgi film karakteri içeren desen, modern erkek çocuk pijama dünyasında kullanılıyor. 

Erkek Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Erkek çocuklara özel tasarlanan pijama modellerinde kullanılan saten kumaşlar daha çok şık ve özel kullanım paketlerinde yer alıyor. Pamuklu ve kalın kumaşlara özel eklenen ekose detaylar, geometrik detaylar, çizgili detaylar tam olarak maskülen tarzı pijamalara da yansıtıyor. Maviden laciverte, yeşilden kahveye, siyahtan bordoya, griden beje maskülen renk tonlarının her biri de erkek çocuk modellerinde yerini alıyor. Modern modellerin yanı sıra nostalji havası taşıyan klasik modeller de mevcuttur. Tüm renk ve desen seçeneklerinde, kumaş ve detaylı türlerde S-M-L-XL gibi bedenleri bulmanız mümkündür. 0-14 yaş grubu erkek çocuklar için üretilen pijama modellerinin kullanımı da uzun ömürlüdür. Çeşitli kumaşlara ve tam olarak erkek çocuğu tarzına yer verilerek üretilen modeller bir yaş büyük temin edilerek birden fazla sene de giyilebilir. Erkek çocuklar çok daha hareketli bir yaşam tarzına sahiptirler. Bu nedenle de giydikleri pijamalar daha rahat olmalıdır. Burada devreye giren pamuklu modeller ve esnek modeller çekme yapmadığı için uzun yıllar boyunca giydirmeye devam edebilirsiniz. İster baskılı olan ister işlemeli olan isterseniz de düz renklerden oluşan ve yalnızca marka baskısı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Baba çocuk takımlarına da göz atarak bir örnek giyinmeyi hedefleyebilirsiniz. 

  • Pijama Ne Zaman Giyilir?

Pijama yalnızca gece uyku durumunda giyilen bir parça değildir. Rahat bir şekilde hareket etmek ve günlük işleri daha kısıtsız hareketlerle yapabilmek adına günlük ev kombini olarak da kullanılabilir. Çocuklar için de, erkekler için de, bayanlar için de bu husus geçerlidir. 

  • Pijama Kumaşı Önemli midir?

Giyilecek olan hedefe uygun şekilde kumaş seçmek elbette önemlidir. Rahat uyku uyumak ve rahat hareket etmek için daha çok pamuklu ve esnek kumaşlardan elde edilen pijamalar tercih edilir. Aynı zamanda alerjik testten geçmiş olan pijamalar da solunum açısından önem taşır. 

  • Pijama Bedenine Nasıl Karar Verilir? 

Bol giyinmeyi sevenler için gerçek bedenden bir numara büyük beden pijama seçilebilir. Pijamalar genelde kullanılan kumaş türüne göre tam beden dikilirler. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pijama Takımı

7 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?