PNY
PNY Nvidia Quadro K620 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (VCQK620-PB)

PNY Nvidia Quadro K620 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (VCQK620-PB)

PNY
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Beş Yıldız (16.11.2017)
SIKINTI ETMEDEN ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. devamını göster devamını gizle
HÜSEYİN ERBİL ÇAPCIOĞLU (44) Tüm Yorumlar (1)
DSACategoryId/2147483646/8/204

PNY Nvidia Quadro K620 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (VCQK620-PB)

 

PNY Quadro K620 düşük enerji tüketimi yanında sıradışı 3D uygulama performansı sunar. Hızlı veriyolu ve 2GB GDDR5 ile büyük ve karmaşık modellemeler hazırlamanıza olanak tanırken tek slot kaplayan yapısı ve düşük enerji tüketimi ile piyasadaki bir çok bilgisayar ile uyumlu çalışır. Ayrıca tamamen yenilenmiş görüntüleme motoru sayesinde 4 adete kadar monitöre Displayport 1.2 portu üzerinden ultra yüksek 3840x2160@60Hz görüntü verebilir.

Özellikle profesyonel iş istasyonları için tasarlanıp geliştirilen PNY Quadro Profesyonel Ekran Kartları, Üretim, Medya ve Eğlence, Bilimler ve Enerji dahil olmak üzere geniş bir aralıktaki endüstrilerde 200'den fazla profesyonel uygulamayı güçlendirmektedir. Sizin gibi profesyoneller Adobe CS6, Avid Media Composer, Autodesk Inventor, Dassault Systemes CATIA ve SolidWorks, Siemens NX, PTC Creo ve diğer birçok uygulamada mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için Quadro çözümlerine güveniyorlar. Maksimum uygulama performansı için iş istasyonunuza bir PNY Quadro Ekran Kartı ekleyin.

NVIDIA MAXWELL™ MİMARİSİNİN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

Yeni PNY Quadro profesyonel grafik serisi ile, vizyonunuzu gerçekleştirecek gücü elde edin. NVIDIA'nın bugüne kadar geliştirdiği en güçlü GPU mimarisi olan Maxwell ile güçlendirilen grafikler, modern iş istasyonlarına yepyeni bir seviyede performans ve yenilikçi olanaklar getirmektedir.
Devrim niteliğinde ürünler yaratırken, çığır açan bir mimari tasarlarken, büyük jeolojik veri setleri arasında gezinirken veya göz alıcı bir canlılıkta görsel hikayeler anlatırken Quadro grafikler size daha iyisini ve daha hızlısını yapabilme gücünü verir.

Garantili uyumluluk
En yeni OpenGL, DirectX ve NVIDIA CUDA® standartları, profesyonel yazılım geliştirici taahhütleri ve yazılım şirketlerinin 200'den fazla onaylı uygulaması
En üst düzeyde performans
En son Kepler GPU'nun SMX gelecek nesil çoklu işlemci motoru, gelişmiş geçici kenar yumuşatma (TXAA) ve hızlı kenar yumuşatma (FXAA) modları ile yenilikçi bağımsız dokular teknolojisi gibi benzersiz olanaklarının yanı sıra, daha büyük kart üzeri GPU bellek ve optimize edilmiş yazılım sürücüleri
Yönü değiştirilen ve hızlandırılan iş akışları
Ürün tasarımı veya dijital içerik oluşturmada sonuca ulaşmada artan hız, Quadro ve NVIDIA Tesla® kartları aynı sistemde kullanarak, eşzamanlı tasarım ve renderleme veya simulasyon yoluyla NVIDIA Maximus™ adlı teknoloji ile mümkün olur.

ÇALIŞMA ALANINIZI YENİDEN HAYAL EDİN

PNY Quadro çözümleri, maksimum verimlilik için en güncel görsel iş alanını sunmak üzere en gelişmiş ekran teknolojileri ile ekosistem arayüzlerini bir araya getirmektedir.

Çarpıcı görüntü kalitesi
Sinema kalitesinde kenar yumuşatma teknikleri ve gelişmiş renk derinliği, daha yüksek yenileme hızları ve DisplayPort standardının sunduğu ultra yüksek ekran çözünürlüğü.
Sadeleştirilmiş ekran ölçekleme
Her kart için artırılmış ekran çıkışları, ekran bağlantı seçenekleri ve NVIDIA Mosaic teknolojisi ile sağlanan çoklu ekran harmanlama ve senkronizasyon.
Birden fazla ekrana yayılan geliştirilmiş masaüstü çalışma alanı
Pencerelerin sezgisel yerleşimi, çoklu sanal masaüstü ve NVIDIA nView® görsel çalışma alanı yöneticisi tarafından sunulan kullanıcı profilleri.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ PERFORMANSI YAKALAYIN. HER SEFERİNDE...

Güvenilirlik tüm PNY Quadro çözümlerinin çıkış noktasıdır ve PNY Quadro ile güçlendirilen profesyonel masaüstü bilgisayarların endüstrideki liderliğinin ana nedenlerinden biridir. Her ürün, en iyi yaptığınız işe odaklanmak için gereksinim duyduğunuz iç huzurunu sağlayarak dünyaya bakış açınızı değiştirmek üzere tasarlanmıştır.
 

En yüksek kalitede ürünler
Optimum çalışma performansı, sağlamlık ve uzun çalışma süreleri için güç verimli donanım tasarımları ve parça seçimi.
Sadeleştirilmiş yazılım sürücüsü dağılımı
Bilgi İşlem ekibi için düzenli olarak sağlanan sürücü sürümleri ve kalite güvence süreçleri.
Maksimum çalışma süresi
Önde gelen OEM'ler ve sistem bütünleyiciler ile ortak olarak yapılan ve en beklentili gerçek hayat koşullarını simüle eden zorlu testler


 

TASARIM İŞ AKIŞINDA MODELLERDE DAHA FAZLA KARMAŞIKLIK
SMX adı verilen gelecek nesil akış çoklu işlemcisi (SM) tasarımı birkaç önemli mimari değişim sunmaktadır. Olağanüstü performans ve güç verimliliği sunmak üzere bir araya gelen ana grafik işlemlerin saatte çıkardıkları iş veriminde önemli derecede artış gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Quadro çözümleri ayrıca, 4 GB çerçeve arabellek kapasitesi sunarak daha büyük modeller ve montajlar ile çalışmanıza olanak verir ve tasarım sürecinde etkileşimli manipülasyon performansını iyileştirir.
DAHA ZENGİN SAHNE AYRINTILARI VE EFEKTLERİ
NVIDIA Kepler™ mimarisi GPU'ya doğrudan bellekteki dokulara gönderme olanağı veren bağımsız dokular1 kavramını getirmiştir.

Bu, bir sahne renderlemek için kullanılabilecek özgün doku sayısındaki sınırı etkin bir şekilde kaldırrır ve geliştirilmiş performans sunmak üzere CPU üzerindeki yükü azaltır. Artık bir milyondan fazla özgün doku kullanmak mümkündür. Hızlı kenar yumuşatma (FXAA) ve geçici kenar yumuşatma (TXAA) film tarzı teknolojiler, size etkileşimli deneyimden ödün vermeden içerik oluşturma ve tasarım gözden geçirme için olağanüstü görüntü kalitesi sunar.
ULTRA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ GÖRÜNTÜLEME
Artık dörde kadar ekranı eş zamanlı olarak yönetebilir, 60 Hz hızda 3840x2160 çözünürlüklerde çalışabilen gelecek nesil DisplayPort 1.2 standardı için tam destek alabilirsiniz. Bu olanak, birden fazla ekranın masaüstüne yayılmasını, geniş bir dijital sinyal duvarı oluşturmayı veya ileri teknoloji bir stereoskopik 3D CAVE ortamı yaratmayı kolaylaştırır. En son NVIDIA teknolojileri size, çoklu projektör veya ekran içeren eşzamanlı bir görüntü yüzeyinin görüntü senkronizasyonu ve çözünürlük ölçeklemesi için kolay ve ekonomik bir yol sunmaktadır.


PNY QUADRO PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

NVIDIA CUDA® Mimarisi
Profesyonel iş akışlarını önemli derecede hızlandırmak için gelişmiş görüntüleme ve hesaplama özelliklerini bir araya getiren paralel hesaplama mimarisi
Bağımsız Dokular
Çalışma sırasında gölgeleyicilerin kullanabildiği dokuların sayısını büyük ölçüde artırarak sahnelerde çok daha fazla malzemeye ve zengin doku ayrıntısına olanak verir.
NVIDIA Ölçeklenebilir Geometri Motoru
Geniş bir aralıktaki CAD, DCC ve tıbbi uygulamada geometri performansını büyük ölçüde geliştirir. Bu şekilde, daha önce hiç olmadığı kadar karmaşık modeller ve sahneler ile etkileşimli olarak çalışabilirsiniz.
NVIDIA SMX
Mantık kontrolü yerine işlem çekirdeklerine daha büyük oranda alan ayrılmasına olanak veren bu yeni, yenilikçi akış çoklu işlemci tasarımı ile daha fazla işlem performansı ve verimlilik sunar
Ultra Hızlı Bant Genişliği ile Büyük Çerçeve Arabellekler
Karmaşık modeller ve sahnelerin görüntülenmesi ve büyük veri setlerinin hesaplanması için hızlı bant genişliği olan geniş GPU bellek.
H.264 kodlayıcı
3D/hesaplama ardışık düzeninden bağımsız ve kod çevrimi, video düzenleme ve diğer kodlama uygulamalarında gerçek zamanlı performans sunan harici H.264 kodlama motoru.
NVIDIA Parallel DataCache™
Yonga üzeri paylaşılan bellek ile birleştirilen gerçek bir önbellek hiyerarşisi. L1 ve L2 önbellekler gerçek zamanlı ışın izleme, fizik ve doku filtreleme gibi özellikleri hızlandırarak olağanüstü bir iş üretimi yönetir.
PCI Express 2.0 Uyumluluğu
16 GB/saniye iki yönlü (her yönde 8 GB/saniye) birleştirilmiş bant genişliği için şerit başına 5 GT/saniyeye kadar veri transfer oranlarını destekler .
Birleşik Sürücü Mimarisi (UDA)
Yazılım sürücüleriyle ileri ve geri uyumluluğu garanti eder. Bu, tüm Quadro tabanlı ürünler aynı sürücü yazılımıyla çalıştığı için yeni bir ürüne yükseltmeyi kolaylaştırır.
Ultra Sessiz Tasarım
Gelişmiş bir soğutma tasarımı, ultra sessiz bir masaüstü ortamı için 28 db altında akustiğe olanak verir.

EKRAN ÖZELLİKLERİ

NVIDIA Quadro Mosaic Teknolojisi
Masaüstü ve uygulamaların tek bir iş istasyonu yoluyla dört GPU'dan 16'ya kadar ekrana şeffaf bir şekilde ölçeklenmesine olanak verir.
DisplayPort 1.2 Desteği (Ses ile) 
Kısa ve güvenli DisplayPort 1.2 konnektörleri çoklu akış teknolojisi, akış klonlama ve ultra yüksek çözünürlüklü paneller (60Hz'de 3840 x 2160'a kadar) destekler. Bu, en son ekran teknolojilerini desteklemek için tasarlanan maksimum aralık, çözünürlük, yenileme hızı ve renk derinliğine olanak verir.
NVIDIA 3D Vision® ve 3D Vision Pro
En yoğun deneyim için kristal berraklığında stereoskopik 3D görüntüleme sunan gelişmiş aktif obtüratör gözlük. Kızılötesi (3D Vision) veya RF (3D Vision Pro) teknolojileri, masaüstü iş istasyonunuzdan birlikta çalışılan iş alanlarına geniş bir aralıkta yoğun ortamlara olanak verir. 3D Vision ve 3D Vision Pro ayrı olarak satılır.
Derin Renk İşlem ve Ekran 
Yüksek dinamik aralıktaki görüntülerde dahi işlem boyunca renk ayrıntısı ve hassasiyeti korur ve akıcı gradyan geçişleri için ardışık düzenleri görüntüler. Desteklenen DisplayPort 1.2 veya HDMI 1.4 ekranlar ile her bir renk bileşeni 32-bite kadar kayar nokta hassasiyetinde işlem görebilir ve 12-bite kadar hassasiyette görüntülenebilir.

YAZILIM ÖZELLİKLERİ

NVIDIA CUDA® Paralel Hesaplama Mimarisi
Quadro çözümleri, C/C++ ve Fortran gibi standart programlama dillerinin yanı sıra OpenCL ve Direct Compute gibi yeni API'ler kullanarak genel amaçlı GPU hesaplamadan yararlanır. CUDA'nın bu geniş kullanımı ışın izleme, video ve görüntü işlem, hesaplamaya dayalı akışkan dinamiği gibi teknikleri hızlandırır.
NVIDIA Kurum Yönetim Araçları
Kusursuz geniş ölçekli dağıtıma olanak vererek sisteminizin çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı araçlar. Kurulumlara yayılmış sistemler için uzak sorgulamaya ve grafik ve ekran ayarları kontrolüne olanak tanır.
NVIDIA GPUDirect™ for Video (Sadece K4000,K4200,K5000,K5200,K6000 ve K6200 için)
Bu teknoloji, üçüncü parti donanımının NVIDIA GPU'lar ile doğrudan iletişim kurmasına olanak verir. Bu yeni API'den yararlanmak, cihazla tamamen senkronize olduğu için çok fazla gecikme ve bekleme sorununa çözüm getirir ve CPU cihaz sürücüleri arasında veri kopyalamak için döngü harcamaz.
Tek Bir Makinede Birden Fazla İşletim Sistemi için Destek
Her kullanıcı için bir harici GPU ve sanallaştırma yazılımı ile kullanıcılar standart bir iş istasyonunun tam GPU hızlandırmasını yaşarken kaynak yönetimi ve sistem kullanımını iyileştirebilir.


3D Desteği Var
Bağlantı Display, DVI-D
Bellek Tipi DDR3
Bit Değeri 128 Bit
Chip Seti NVIDIA QUADRO
DirectX Desteği 11
Display Çıkışı 1 Adet
DVI Çıkışı 1 Adet
DVI-D 1 Adet
DVI-I Yok
Grafik Bellek 2 GB
Grafik İşlemcisi NVIDIA Quadro K620
Güç Tüketimi 40 W
HDMI Çıkışı Yok
Mini Display Çıkışı Yok
Overclock (Hız Aşırtma) Yok
Slot Tipi PCI-Express 2.0
Soğutma Fanlı Soğutma
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD304903
PNY Nvidia Quadro K620 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (VCQK620-PB) Yorumları
Tüm yorumları gör (1)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Ekran Kartları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

BAŞA DÖN