Her bütçeye uygun fiyatı ve geniş ürün yelpazesi ile akıllarda yer etmiş olan Premier markası elektronik cihazlar denince akla gelen hatırı sayılır Türk markalarından biridir. Öncelikle ithalatçı kimliği ardından da üreticiliği ile tanınan marka, elektronik cihaz sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Fiyat ve kalite politikasını da özetleyen “Her yerde, her evde” sloganı ile 1980’li yıllardan bu yana Türk milletine hizmet veren Premier markası fotoğraf makinesi, radyo, teyp, kasetçalar ve oto teyp gibi ürünleri ihracatı ile hayata göz açmıştır. Kurulduğunu dönemin hemen ertesinde, özellikle kendi bünyesinde kurduğu dağıtım ve satış ağı ile güçlenen Premier firması, elektronik ürünlerde aranan markalardan biri haline gelmiştir. 2000’li yıllarda gelişen ev sinema sistemleri teknolojilerine hızla adapte olup ayak uyduran firma, uydu sistemleri ve sonrasında da cep telefonları kategorilerinde göze çarpan bir başarı yakalamıştır. 2002 yılından itibaren, müşterilerin sesini dinleyerek gelen yüksek talep doğrultusunda küçük ev aletleri pazarına geniş bir ürün portföyü ile giren Premier, bu alanda da başarısını kısa sürede ispatlamış, aranan markalardan biri haline gelmiştir. Bugün itibari ile Türk ailelerinin her birinde en az bir Premier ürünü vardır desek yeridir.

Premier Ar-Ge Çalışmaları ile Elektronik Sektörüne Teknoloji Üretimi Yapmakta

Türkiye için kimi zaman lüks olarak tanımlanabilecek birçok elektronik ürünü, kaliteli olduğu kadar ekonomik bir şekilde imal, gerektiğinde de ithal eden firma bu ürünleri erişilebilir kılması sebebiyle gönüllere taht kurmuştur. Halihazırda 300’ün üzerinde ürün çeşidinin satışını yapan firma son dönemde yeni ürünler geliştirmek için teknoloji üretimi de yapmakta ve hatta Ar-Ge çalışmalarına hatırı sayılır bütçeler ayırmaktadır. Türk mühendislerinin gücünü kullanan firma her gün yeni bir ürün ve teknoloji denemsi gerçekleştirmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren yeni teknolojileri Türk halkı ile uygun fiyata buluşturabilmeyi amaçlayan firma kalite kontrol konusunda da üst seviyede bir çalışma göstermektedir. Ülke çapında 450 noktayı aşan geniş servis ağı ve uzman kadrosu ile satış sonrası hizmetini müşterilerinin ayağına kadar getiren Premier, müşteri memnuniyeti konusuna da oldukça önem vermektedir. Her zaman ulaşılabilir müşteri hizmetleri bunu bir göstergesidir.

Premier Ürün Ailesi Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Verecek

Elektronik ürünlerde oldukça kalabalık bir ürün portföyüne sahip olan Premier; elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım olmak üzere dört farklı ürün grubunu Türk pazarına sunmaktadır. Cep telefonu, DVD oynatıcı, radyo, Promosyon ürünleri, ses kayıt cihazları ve uydu alıcısından oluşan elektronik kategorisi, uygun fiyatı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Derin dondurucu, buzdolabı ve su sebilinden oluşan beyaz eşya kategorisi ise ekonomik oluşu ve uzun vadeli kullanım imkanı ile ailelerin tercihi olmaktadır. Premier'in yakın zamanda girdiği elektrikli ev aletleri kategorisi, ısıtma ve soğutma sistemleri, gıda hazırlama teknolojileri, içerecek hazırlama ürünleri, kızartma ve pişirme araçları, ütüler, mutfak tartıları ve basküllerden oluşan geniş bir alana sahiptir. Şık tasarımları ile göz dolduran Premier elektrikli ev aletleri, mutfaktan banyoya ev hayatınızı oldukça kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Premier'in tamamen Türk müşterilerinden gelen talepler ile şekillendirdiği kişisel bakım kategorisi ise el ayak ve tırnak bakımı cihazları, saç düzleştirici aletler, tansiyon aletleri, epilasyon cihazları, saç kesme makineleri, tıraş makineleri, kulak ve burun bakımı cihazları, saç kurutma makineleri, saç bakım setleri ve saç şekilendiricilerinden oluşmaktadır. Hem bireysel hem de işletme düzeyinde kullanılabilen bu ürün kategorisi ekonomik oluşu ve sağlamlığı ile göze çarpmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...