Bireysel ya da grup halinde oynanabilen Redka hobi akıl oyunları ile vaktinizi eğlenceli bir şekilde geçirirken çeşitli yetilerinizi de geliştirebilirsiniz. Koordinasyon, konsantrasyon gibi yeteneklerinizi kullanmanızı isteyen el becerisi oyunlarıyla fiziksel gelişim sağlayabilirsiniz. Bilginizi ölçen oyun çeşitleriyle arkadaşlarınızla beraber bilgi birikiminizi yarıştırıp en yüksek puanı ulaşmayı amaçlayabilirsiniz. Verileri hafızanızda tutup gerekli yerlerde bu bilgileri kullanabilmenizi sağlayan Redka hobi akıl oyunları ile unutkanlığa karşı da pratik yapabilirsiniz. Zekânızı konuşturarak en doğru stratejiyi izleyip rakiplerinizi alt edebilmenizi sağlayan strateji oyunları aracılığıyla kendi planınızı adım adım uygulamaya koyabilirsiniz. Şans gerektiren oyunlarda sahip olduğunuz şansı bilgi ve beceriyle birleştirerek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Redka hobi akıl oyunları kaliteli kartlarla oynanan modellerle hem görsel olarak ilgi çekici bir hal alır hem de daha renkli ve eğlenceli bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Redka Hobi Akıl Oyunları ile Sevdiklerinizle Keyifli Dakikalar Geçirin

 • Zil aracılığıyla oynanan oyunlarda doğru eşleşmeyi elde ettiğinizde ya da doğru cevabı bulduğunuzda bir an önce zile basarak puanları toplayabilirsiniz.
 • Farklı yaş aralıklarına hitap eden Redka hobi akıl oyunları arasından hem çocuklara hem de yetişkinlere özel oyunlar satın alabilirsiniz.
 • Çocuğunuzun zekâsını geliştiren oyun çeşitleriyle kızınız ya da oğlunuz daha pratik ve daha hızlı düşünmeye başlar.
 • Kartlarla oynanan oyunların yanı sıra taşlarla oynanan ve kökenleri Asya'ya dayanan farklı oyun çeşitleri de beğeninize sunulur.
 • Şekil oyunlarıyla parçaların yavaş yavaş birleşmesiyle ortaya çıkan şeklin ne olduğunu ilk bulan kullanıcı olarak liderliği ele alabilirsiniz.

Çok Yönlü Fayda Sağlayan Akıl Oyunları

Sadece bilginizi ya da dikkatinizi ölçmekle kalmayan Redka hobi akıl oyunları hız ve refleks gibi fiziksel özelliklere de olumlu katkıda bulunur. Çabuk ve doğru hamlelerle hareket ederek zihinsel ve fiziksel yetilerinizi birleştirip en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Geniş yapılı ve kaliteli baskılara sahip oyun tablaları üzerinde oynanabilen oyunları dilerseniz yerde dilerseniz de masa üzerinde oynayabilirsiniz. Oyun sonrasında katlayarak kaldırabileceğiniz oyun tablasını kutu içerisinde saklayarak bir sonraki ele kadar muhafaza edebilirsiniz. Redka hobi akıl oyunları ile özellikle çocukların görsel algılarında gelişim sağlanırken odaklanma sorunu yaşayan evladınızın kendisini bu konuda geliştirmesi için onunla çeşitli akıl oyunlarını deneyimleyebilirsiniz. Hem ön yüzleri hem de arka yüzleri özel olarak tasarlanan kartlar dayanıklı baskılarıyla bükülme, yırtılma gibi sorunlara karşı sağlam bir yapı taşırken renkleri canlı bir şekilde yansıtarak daha keyifli bir şekilde oyun oynayabilmenizi de sağlar. 

Renkleri Yaratıcı Şekilde Kullanan Oyunlar

Özellikle çocukların gelişimine birçok katkı sağlayan ve renkleri ön plana çıkan Redka hobi akıl oyunları ile çocuğunuz kendi rengine uygun parçaları toplayıp ortaya düzgün bir şekil çıkarmaya çalışır. Bardaklarla oynanan keyifli oyunlar sayesinde hızlı bir şekilde hareket ederek doğru renklere odaklanması gereken oyuncular adrenalini yüksek bir deneyim yaşayarak keyifli dakikalar geçirir. Beyin jimnastiği yapmaya ve zorlu anlarda doğru karar alabilmeye yardım eden Redka hobi akıl oyunları ile çocuklar kendi başlarına plan yapıp bunu uygulayabilmeyi başarır. Renk ve şekil bakımından farklı parçalardan oluşan oyunlar çoklu oyunculu yapılarıyla her bir kullanıcının kendi renklerini ve şekillerini ön plana çıkararak başarı elde etmesini sağlar. Küplerle oynanan oyunlar üstlerinde yer alan şekillerle görsel algıyı geliştirip aynı zamanda yeni nesneler ve kelimeler tanımayı da sağlar. Redka hobi akıl oyunları arasındaki şekil tamamlama ve harflerden kelime yaratma aktiviteleri zihinsel gelişime olan katkılarıyla ebeveynlerin takdirini almayı başarır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Redka Hobi Akıl Oyunları

138 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Redka Akıl Oyunları
  2. Eureka Akıl Oyunları
  3. Zet Zeka Akıl Oyunları
  4. Çekirdek Zeka Akıl Oyunları
  5. Hi-Q Toys Akıl Oyunları
  6. NewToys Akıl Oyunları
  7. Edutoys Akıl Oyunları
  8. Hobi Eğitim Dünyası Akıl Oyunları
  9. ThinkFun Akıl Oyunları
  10. Toli Games Akıl Oyunları
  11. Bemi Akıl Oyunları
  12. Professor Puzzle Akıl Oyunları
  13. Star Akıl Oyunları
  14. TÜZDER Yayınları Akıl Oyunları
  15. Zekice Akıl Oyunları
  16. Beyin Bey Akıl Oyunları
  17. Laço Kids Akıl Oyunları
  18. FoxMind Akıl Oyunları
  19. Toptancı Kapında Akıl Oyunları
  20. Smart Games Akıl Oyunları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Redka
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60002721/redka
Başa dön