Sambucol Sporcu Vitaminleri

Fast food türü gıda tüketiminin yaygınlaşması, stresli yaşam, yetersiz ya da düzensiz beslenme, yoğun ve yorucu yaşantı vücudun yorulmasına ve yıpranmasına sebep olabiliyor. Özellikle vücut, ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alamazsa direnç kaybediyor ve hastalıklara karşı daha zayıf bir hal alıyor. Bu tip durumların önüne geçmek, bedenin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlamak için siz de Sambucol sporcu vitaminleri ve besin takviyelerini kullanabilirsiniz. Sambucol’un takviye gıda ürünleri sayesinde sportif faaliyetlerinize ve işinize daha rahat odaklanabilir, kendinizi daha enerjik hissederek dinç bir şekilde hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Sambucol Besin Takviyeleri iHealth Güvencesi Altında

Kurulduğu günden beri Türkiye'deki ilaç pazarının önemli oyuncularından biri olan ve istikrarlı büyümesini sürdüren iHealth, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uzman ekiplerinin kapsamlı araştırma geliştirme çalışmaları neticesinde fayda odaklı ürünleri kullanıcı ile buluşturmayı sürdürüyor. iHealth bünyesinde yer alan Sambucol de, kullanıcı memnuniyetine önem veren ve kalite konusunda net bir güvence sunan bu dev markanın çatısı altında besin takviyelerini kullanıcılarla buluşturuyor.

Vücudun İhtiyacı Olan Vitamin ve Mineralleri Karşılamasına Yardımcı Oluyor

Yetersiz ve düzensiz beslenmenin bir getirisi olarak vücut, ihtiyaç duyduğu bazı maddeleri besinlerden alamaz. Bu da vücutta vitamin ve mineral eksikliğine yol açabilir. Vitamin ve mineral eksikliği vücut fonksiyonlarının zayıflamasına ve çeşitli semptomların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bedeni korumak için Sambucol sporcu vitaminleri ve takviye gıda ürünlerini kullanarak ihtiyaç duyduğunuz vitamin ve minerallerin bir kısmını karşılayabilirsiniz.

Enerji Veriyor ve Yorgunluk Semptomlarını Azaltıyor

Vücuda ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağladığınız durumda yorgunluk belirtilerinin azalması kaçınılmaz olacaktır. Hem sportif faaliyetlerde hem de günlük hayatta daha enerjik hissetmek istiyorsanız öncelikle vücudunuzun vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamanız gerekir. Sambucol’un besin takviyeleri ile bedeninize ihtiyaç duyduğu maddeleri sunabilirsiniz. Düzenli kullanım neticesinde yorgunluk semptomlarında azalma görebilir, yeni güne daha dinç bir şekilde merhaba diyebilirsiniz. Bu da gün içindeki koşturmacalarda, iş ve okun hayatında, sportif aktiviteler esnasında daha enerjik olmanıza imkan tanır.

Bağışıklık Sistemi Fonksiyonlarını Destekliyor

Bedenin vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanamadığı durumlarda bağışıklık sistemi zayıflamaya başlar. Bağışıklık sisteminin zayıflaması ise vücudun hastalıklara karşı direnç gösterememesine neden olur. Bu tip durumların önüne geçmek için dengeli beslenme oldukça önemlidir. Siz de bir yandan sağlıklı beslenme noktasında gereken özeni gösterirken diğer yandan da Sambucol sporcu vitaminleri ve besin takviyeleri ile bağışıklık sisteminizi destekleyebilirsiniz. Bu sayede vücudunuzun hastalıklar karşısında daha dirençli olmasını sağlayabilirsiniz.

Bilişsel Gelişim Süreçlerine Katkı Sağlıyor

Vitamin ve mineral eksikliği, bir süre sonra bilişsel gelişimin sekteye uğramasına neden olur. Bilişsel beceri gerektiren işlerde sorun yaşamak, konsantre olamamak gibi bazı problemler vitamin ve mineral eksikliğine bağlı olarak ortaya çıkabilir. Sambucol’un takviye gıda ürünleri ile vücudunuzun vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamanız durumunda bilişsel fonksiyonlarınızı destekleyerek bu tür semptomların etkilerini azaltabilir ya da ortadan kaldırabilirsiniz.

Sambucol nasıl tüketilmelidir?

Sambucol, aç ya da tok karna tüketilebilir. Sizin için en doğru kararı vermesi adına doktorunuza danışabilirsiniz.

Şeker hastaları Sambucol kullanabilir mi?

Sambucol, şekersiz ürünler de üretir. Uzman bir doktordan onay alınarak Sambucol'un şekersiz formdaki besin takviyeleri ve sporcu vitaminleri tüketilebilir.

Sambucol ürünleri yapay tatlandırıcı veya aroma içerir mi?

Hayır, Sambucol ürünlerinde hiçbir şekilde yapay aroma ya da tatlandırıcı bulunmaz.

Sambucol besin takviyeleri hangi koşullarda saklanmalıdır?

Sambucol takviye gıda ürünlerinin kuru ve serin bir ortamda muhafaza edilmesi gerekir. Güneş ışığı almayan ve nemli olmayan bir dolapta Sambucol ürünlerini saklayabilirsiniz.

Sambucol’un diğer ilaçlarla etkileşimi söz konusu mudur?

Yapılan çalışmalar kapsamında Sambucol’un diğer ilaçlarla herhangi bir etkileşimi tespit edilmemiştir. En doğru kararı vermek için uzman bir hekime danışabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sambucol Sporcu Vitaminleri

108 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 108 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26000865/80058001/sambucol