Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şimdi Cırt Cırt ile "Konuşma Vakti" - Özlem Durhat

Çocuk Akademi
139,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Kampanyaları Gör 1
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

189,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/9926

Çocuk Akademi ŞİMDİ CIRT CIRT İLE KONUŞMA VAKTİ uzman psikolog ve çocuk gelişimci eşliğinde hazırlanan 14 sayfa kitap ve toplamda 64 cırt cırt içermektedir. Bu kitap 1 yaştan 4 yaşa kadar çocukların dil gelişimini destekleyici örnek etkinlikler sunarak çocukların sözcük dağarcığını geliştirme, cümle kurmayı ve kendini ifade etmeyi sağlama amacıyla tasarlanmıştır. Kitap ve cırt cırtlar kalın karton materyal kullanılarak hazırlanmıştır. Uzun süreli kullanıma uygundur.
Şimdi Cırt Cırt İle Konuşma Vakti Çocuğunuza Ne Kazandırır?
Konuşma sürecinde çocuklara zengin uyaranlar sunulması gerekmektedir. Resimli kitaplar, dil gelişimini destekleyecek uyaranlara sahiptir. Çocukların düzgün konuşması, duygu ve düşüncelerini net şekilde ifade etmesi, sözcük dağarcığını geliştirmesi ve sesleri, sözcükleri doğru telaffuz etmesi için Şimdi Cırt Cırt İle Konuşma Vakti yol gösterici olacaktır. Ayrıca eğlenirken kitap inceleme alışkanlığı da kazanır. Cırt Cırt yapıştırma ve çıkarma yaparken el becerilerini geliştirebilir. Görsel etkinlikleri cırt cırt ile sıkılmadan yaparken dikkat becerileri de gelişir. Merak ve keşfetme duygusunu geliştirerek öğrenmeyi kolaylaştırır.Kitap içerisinde renkler, sayılar, zıt kavramlar, bilmece, hayvanlar, meyveler, aile gibi temel konulara yer verilmiştir.
Şimdi Cırt Cırt İle Konuşma Vakti Nasıl Kullanılır?
*Yapmak istenen etkinliği açın. Yönergeyi okuyun.
*Kitap içindeki Cırt Cırtlar işaretli alanlarda verilmiştir.
*Tüm cırt cırtları yönergeye göre resmin içindeki cırt cırt noktalarına yapıştırın.
*Cırt Cırtlar kalın yapıda olduğu için çocuğunuz rahatlıkla çıkarıp takabilir.
*Cırt Cırtlar tekrar tekrar çıkarıp takılabildiği için çocuğunuz yaratıcılığını kullanarak istediği yere yapıştırıp etkinliği tamamlayabilir.

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Yayın Tarihi 2023
Yazar Özlem Durhat
Sayfa Sayısı 14
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005IDW07
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Çocuk Akademi 2 Yaş Etkinlik Seti Erken Çocukluk Döneminde Dil Becerilerini Geliştirme Eğitici ve Eğlenceli Cırt Cırtlı Aktivite Kitabım Akıllı Minik Sürücü Zor İşler! Sök Tak Yeti Kitap 2-4 Yaş Cırt Cırtlı Aktivite Kitabım- Feyyaz Ulaş Cırt Cırtlı Etkinlik Kitabım - Bebeğimle Bir Gün (2+ Yaş) Mert Bebek Kes-Yapıştır-Tamamla Eğitici Aktivite Seti, Okul Öncesi Makaslı Etkinlik Seti Çocuk Akademi 16-24 Ay Şimdi Cırt Cırt Vakti Öğrence Gezegeni 16-24 Ay Cırt Cırtlı Etkinlikler - Akordiyon Kitap Dev Boy I ve Iı Kat Kat Cırt Cırtlı Etkinlikler Minipoi Konuşma ve Dikkati Geliştiren 15-36 Ay Cırt Cırtlı Etkinlik Kitap Seti-2 Yükselen Zeka Cırt Cırtlı Etkinlik Kitabım 16-24 Ay Öğreniyorum: Şehrimiz (Flaplı Kitap) Kat Kat Cırt Cırtlı Etkinlik Kitabı-3 Yaş-Ingilizce Destekli -Konuşmayı ve Dikkati Geliştiren Çocuk Akademi Şimdi Konuşma Vakti Seti ve 16-24 Ay Şimdi Cırt Cırt Vakti Eko Paket Erken Çocukluk Döneminde Dil Becerilerini Geliştirme Erken Çocukluk Döneminde Dil Becerilerini Geliştirme Eğitici ve Eğlenceli Cırt Cırtlı Aktivite Kitabım Konuşma ve Dikkat Geliştiren Cırt Cırtlı Etkinlikler 1-3 Yaş Dil ve Bilişsel Gelişim Destek Kutus İlkadım 2 Yaş Dikkat Seti - 16-24 Ay Şimdi Cırt Cırt Vakti Etkinlik Kitabı 2'li Set Çocuk Akademi Şimdi Cırt Cırt ile "Değerler Eğitimi" (2-5 Yaş) Uğur Böceğinden Zürafaya Rengârenk Hayvan Kitabım - Nastja Holtfreter 2 Kitap Set - 2 Yaş Cırt Cırtlı Etkinlikler ve Iş Kültür Uykusu Gelmeyen Porsuk 16-24 Ay Cırt Cırtlı Etkinlik Kitabı I - Dev Boy Akordiyon Kat Kat Cırt Cırtlı Etkinlikler Çocuk Akademi 2 Yaş Şimdi Cırt Cırt Vakti Bunbaza Cırt Cırtlı Etkinlik ve Aktivite Kitabı 15-24 Ay - Konuşma ve Dikkat Geliştiren Eğlenceli Kitap Çocuk Akademi Şimdi Cırt Cırt İle Uyku Vakti Çocuk Akademi Şimdi Cırt Cırt İle Yemek Vakti Okul Öncesi Ponponlu Dikkat Geliştiren Aktivite Etkinlik Seti Minipoi Minipoi Konuşma ve Dikkat Geliştiren 15-36 Ay Cırt Cırtlı Etkinlik Kitap Seti Şimdi Konuşma Vakti Seti - Özlem Durhat Çocuk Akademi 3 Yaş Şimdi Cırt Cırt Vakti
Başa dön