1984’te Ünsal Yapı ve Ticaret Şirketi ile ticari faaliyetlerine başlayan Skytech, son teknolojiyi kullandığı elektronik ürünleri ile kolaylık sunar. Televizyon ve müzik sistemlerinin yanında onları en iyi şekilde destekleyen teknolojik ürünleri de beraberinde üretmeye devam eder. Türkiye'de ve yurt dışında kullanılan ürünleri, hem ev hem de ofisler için uygundur. Merkezi İstanbul Bayrampaşa’da bulunan markanın birçok ile dağıtım ağı vardır. Ürünlerinin tümü, kalite kontrolünden geçirildikten sonra satışa sunulur. Geniş servis ağı ile ürünlerine verdiği garantinin arkasında durur ve ülkenin birçok yerinde sunduğu servis hizmeti sayesinde kolay ulaşılabilir bir markadır.

Skytech Ürünleri

Skytech ürünleri, LED TV, DVD oynatıcıları, ev sinema sistemleri, dijital uydu alıcıları, oto müzik sistemleri ve elektrikli ev aletleri olarak sayılabilir. Ürünlerinde gelişmiş teknolojiyi kullanan marka, LED TV’lerinde iyi bir görüntü sunabilmek için uydu sistemleriyle birlikte destek verir. Ev sinema sistemleri ile istenilen ses ayarının yapılabilmesini ve yüksek ses kalitesini sağlar. Oto müzik sistemleri de araç sahiplerini tatmin eden ses sistemine sahiptir. Markanın ürünleri arasında sebiller de görülebilir. Ev ve iş yerleri için uygun olan sebiller, sıcak ve soğuk suya kısa sürede erişebilme imkanı sunar.

LED TV’ler, alt kısımlarında bulunan ayak bölümleri ile televizyon ünitesine koyulabilir ya da asma aparatı ile duvara monte edilebilir. Dijital uydu alıcıları, HD kalitesinde görüntü sağlayarak film ve maçları keyifle izleyebilme olanağı tanır. Dahili uydu alıcıları, televizyon içine yerleştirilerek etrafta fazladan bir kutu barındırma gerekliliğini ortadan kaldırır. Yer açısından tasarruf sağlar; ancak, dahili uydu alıcıları sadece LED TV’lerin bazılarında kullanılabilir. Bu sebeple çoğu televizyon için harici uydu alıcılarından birini seçmeniz gerekir. DVD oynatıcılar ile film ve müzik kayıtlarınızı sorunsuzca izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. DVD’yi kablo aracılığı ile markanın LED TV’lerine bağlayabilirsiniz. Kablo aracılığı ile bilgisayarınızı LED TV’ye bağlayabilir; bilgisayarda yapmak istediğiniz işlemleri televizyonda yapabilir ya da bilgisayarda görüntüleyebildiğiniz dizileri ve filmleri televizyon ekranında izleyebilirsiniz.

Skytech Alışveriş

Skytech alışveriş sayesinde ev ve ofisiniz için gerekli elektronik aletleri satın alabilirsiniz. 48, 61, 82 ekran Full HD TV’leri ev ve iş yerleriniz için tercih edebilirsiniz. İş yerinizde televizyon izleme amacıyla ya da güvenlik kameraları ile bağlantı kurarak güvenliği sağlayabilmek adına kullanabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde soğuk suyunuzu; çay ve kahveler için ise sıcak suyunuzu hemen hazırlayan sebiller, sundukları konfor ile özellikle iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Sebilleri ev ve ofis mutfaklarında ya da iş yerinizin koridorunda kullanabilirsiniz. Skytech ile alışveriş yaparak aynı zamanda ürünün garantisine de sahip olursunuz ve markanın geniş servis ağından yararlanırsınız.

Televizyon ve uydu alıcıları sayesinde uydu yayınlarını rahatça takip edebilirsiniz. Televizyonun USB girişleri sayesinde istediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Kulaklık çıkışı sayesinde etrafınıza rahatsızlık vermeden, tek başınıza film ve dizileri seyredebilir; istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

Elektronik ürün tercihinde ihtiyacı belirlemek ve hangi teknolojiye sahip ürünün alınmak istendiğine karar vermek önemlidir. Daha sonra ürünü kullanım yeriniz, yerleştireceğiniz alanın özellikleri gibi birtakım etkenler de ürün seçiminde belirleyicidir. Örneğin, televizyon ekranının büyüklüğüne odanın boyutuna göre karar vermek gerekir. Pencerenin tam karşısına televizyon konulması doğru değildir; çünkü doğrudan vuran gün ışığı, görüntü netliğini engeller. Tüm bu şartları göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Ev ve ofislerde, görsel ve işitsel olarak kolaylık sağlayan, beraberinde konforu da getiren televizyon ve dijital uydu sistemlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Skytech

81 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön