Artık, akıllı telefonunuzun ya da tabletinizin biten şarjları sorun olmaktan çıkıyor. S-link taşınabilir şarj sayesinde şarjı biten telefonlar tarihe karışıyor. Özellikle akıllı telefonların şarjları gün içinde bazen bir kereden fazla bitiyor. Hemen hemen herkes, kullandığı cihazlarla ilgili aynı derde sahip.

S-link taşınabilir şarj cihazı, usb çıkışına sahiptir. Bu usb çıkışı sayesinde bir çok aygıtınızı şarj edebilirsiniz. iPhone ve android işlemciye sahip cep telefonları için iki farklı seçenek sunan s-link, yüksek koruma ve yüksek kapasitesi ile sizi yarı yolda bırakmıyor. 5200 Mah kapasiteye varan özelliği sayesinde, şarj sorunundan tamamen kurtulmanızı ve işlemlerinizi kesintisiz şekilde halledebilmenizi sağlıyor. Lityum bataryası ile de oldukça sağlam bir ürün olma özelliği taşıyor.

102 x 45 x 22 mm'lik ölçülere sahip olan S-link, taşınabilir bir Li-ion batarya olma özelliğine sahip. Batarya kapasitesi sayesinde bir akıllı telefonu şarjsız halden yüzden yüz şarja tam 3 kere doldurabiliyor. Bataryanın kendisinin tamamını ise altı saatte doldurmak mümkün. Cihazın kendi kabloları dışında kendi telefonunuzun ya da tabletinizin orijinal kablosuyla şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektirksel önlemler açısından da güvenli bir ürün olan S-linkin cihazınıza uygun olarak seçebileceğiniz farkı renkleri de var. Apple cihazlar için tasarlanan ve uygun usb kablosu bulunan gümüş renkteki taşınabilir modeli veya Android işlemciye sahip cihazlar için kullanılabilen renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. S-link, hepsiburada.com da sizleri bekliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

S-Link

1.775 ürün var
    Diğer Kategoriler
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön