Artık, akıllı telefonunuzun ya da tabletinizin biten şarjları sorun olmaktan çıkıyor. S-link taşınabilir şarj sayesinde şarjı biten telefonlar tarihe karışıyor. Özellikle akıllı telefonların şarjları gün içinde bazen bir kereden fazla bitiyor. Hemen hemen herkes, kullandığı cihazlarla ilgili aynı derde sahip.

S-link taşınabilir şarj cihazı, usb çıkışına sahiptir. Bu usb çıkışı sayesinde bir çok aygıtınızı şarj edebilirsiniz. iPhone ve android işlemciye sahip cep telefonları için iki farklı seçenek sunan s-link, yüksek koruma ve yüksek kapasitesi ile sizi yarı yolda bırakmıyor. 5200 Mah kapasiteye varan özelliği sayesinde, şarj sorunundan tamamen kurtulmanızı ve işlemlerinizi kesintisiz şekilde halledebilmenizi sağlıyor. Lityum bataryası ile de oldukça sağlam bir ürün olma özelliği taşıyor.

102 x 45 x 22 mm'lik ölçülere sahip olan S-link, taşınabilir bir Li-ion batarya olma özelliğine sahip. Batarya kapasitesi sayesinde bir akıllı telefonu şarjsız halden yüzden yüz şarja tam 3 kere doldurabiliyor. Bataryanın kendisinin tamamını ise altı saatte doldurmak mümkün. Cihazın kendi kabloları dışında kendi telefonunuzun ya da tabletinizin orijinal kablosuyla şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektirksel önlemler açısından da güvenli bir ürün olan S-linkin cihazınıza uygun olarak seçebileceğiniz farkı renkleri de var. Apple cihazlar için tasarlanan ve uygun usb kablosu bulunan gümüş renkteki taşınabilir modeli veya Android işlemciye sahip cihazlar için kullanılabilen renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. S-link, hepsiburada.com da sizleri bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

S-Link

+10.000 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Sepette Kampanyalı Ürünler
 5. İndirimli Ürünler
 6. Hemen Al Sonra Öde
 7. Renk
 8. Uyumlu Model A-Z
 9. Satıcı A-Z
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön