Solgar Besin Takviyeleri

Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri karşılama noktasında destekleyici bir rol üstlenen Solgar besin takviyeleri sayesinde bağışıklık sisteminizi koruyarak vücudunuzun hastalığa sebep olan virüs ve bakterilere karşı daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki vitamin ve mineraller ile hem fiziksel hem de zihinsel fonksiyonları destekleyen Solgar’ın takviye gıda ürünleri sayesinde kendinizi daha enerjik hissedebilir, dikkat eksikliği gibi şikayetlerinizi daha hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Solgar’ın Yıllara Dayanan Tecrübesi Güven Veriyor

1947’den bu yana pazarda yer alan ve her geçen gün pazardaki payını genişletmeye devam eden Solgar, 500’den fazla doğal ürünü ile sektörün en iddialı markalarından biridir. Solgar multivitamin, mineral, vitamin, bitkisel ve spesifik takviyeler içeren doğal ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. Kullanıcılarına sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Solgar, kendi tesislerindeki gelişmiş teknolojik imkanlar kapsamında ürettiği takviye gıda ürünleriyle kalite güvencesi veriyor. Alanında uzman ekiplerin yaptığı araştırma geliştirme çalışmaları ile en etkili ürünleri pazara sunma amacıyla yatırım yapmaya devam ediyor.

Solgar Besin Takviyeleri ile Vitamin ve Mineral İhtiyacınızı Karşılayabilirsiniz

Her ne kadar sağlıklı beslenme konusunda dikkatli olsanız da bazı vitamin ve mineralleri besinlerden yeteri kadar alamayabilirsiniz. Ayrıca dönem dönem yetersiz ya da düzensiz beslenmeye bağlı olarak vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılayamayabilirsiniz. Bu tip durumların negatif etkilerinin önüne geçmek için Solgar besin takviyelerinden faydalanarak bedeninize ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminlerin önemli bir kısmını sağlayabilirsiniz.

Halsizlik ve Yorgunluğa Bağlı Şikayetlerle Vedalaşabilirsiniz

Yetersiz beslenme, günlük koşturmacalar, stres, dış faktörler gibi çeşitli etmenlere bağlı olarak gün içerisinde kendinizi halsiz ya da yorgun hissedebilirsiniz. Solgar besin takviyeleri ile vücudunuza ihtiyacı olan enerjiyi sağlayabilir ve bu tip durumlarda kendinizi daha güçlü hissederek günlük hayatınıza daha dinç bir şekilde devam edebilirsiniz. Yeni güne daha enerjik şekilde başlamanız noktasında size destek olan Solgar besin takviyeleri, halsizlik ve yorgunlukla ilgili semptomların da azalmasını sağlayacaktır.

Bağışıklık Sisteminizi Destekleyebilirsiniz

Yetersiz beslenmeniz ya da vücudunuzun gereksinim duyduğu vitamin ve mineralleri karşılayamadığınız durumlarda bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Bu da vücudunuzun direncinin düşmesine ve hastalıklara açık hale gelmesine sebep olabilir. Bu tip durumların önüne geçmek ve sağlığınızı korumak için dengeli beslenmeye ve bedeninizi takviyelerle desteklemeye özen göstermelisiniz. Solgar’ın besin takviyeleri sayesinde siz de bağışıklık sisteminizi koruyabilir, viral hastalıklara karşı daha dirençli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Dikkat Eksikliği ile İlgili Şikayetlerinizin Azalmasını Sağlayabilirsiniz

Vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanamadığı durumlarda vücut belirli semptomlar üretebilir. Dikkat eksikliği ve buna bağlı olarak ortaya çıkan konsantrasyon güçlüğü de bu semptomlar arasında yer alır. Siz de besin takviyeleri ile vücudunuzu destekleyerek bedeninizin bilişsel fonksiyonlarını koruyabilirsiniz. Bu sayede gün içerisindeki işlerinize daha kolay odaklanabilir, dikkatinizi tek bir noktaya vererek daha verimli çalışmaya devam edebilirsiniz.

Solgar besin takviyeleri nasıl tüketilir?

Solgar’ın besin takviyelerini tüketmeden önce kutusunda yer alan talimatları okumanız ve buradaki yönergeleri takip ederek ürünleri kullanmanız önerilir. Kronik hastalık, gebelik ya da sürekli ilaç kullanımı gibi durumlarda uzman hekime danışarak ve onayını alarak besin takviyelerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aynı anda birkaç Solgar ürünü kullanabilir miyim?

Sürekli kullandığınız bir ilaç yoksa ya da kronik bir hastalığa sahip değilseniz aynı anda birden fazla Solgar besin takviyesi kullanabilirsiniz. En etkili sonucu almak ve en doğru kararı vermek için hekiminize danışmayı unutmayın.

Solgar besin takviyeleri hangi şartlarda saklanmalıdır?

Doğal kaynaklardan elde edilen besin takviyeleri, neme karşı oldukça duyarlı olduğu için Solgar ürünlerini nemden uzak tutmanız gerekir. Bu sebeple ürünleri ağzı kapalı bir şekilde, oda sıcaklığında, kuru bir dolabın içerisinde saklamalısınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Solgar Besin Takviyeleri

1381 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Besin (Gıda) Takviyeleri & Vitaminler
Besin (Gıda) Takviyeleri & Vitaminler
Vitaminler
Vitaminler
Glukozamin
Glukozamin
Omega 3 & Balık Yağları
Omega 3 & Balık Yağları
Antioksidan
Antioksidan
Mineraller
Mineraller
Probiyotik
Probiyotik
Destekleyici Besinler
Destekleyici Besinler
Kolajen
Kolajen
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 1381 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26000865/solgar