Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hepsiburada Limit

Hepsiburada Limitinle Öde

Hepsiburada Limiti ile ihtiyaçlarını hemen al, 3 ay erteleme ve
12 aya varan taksit fırsatıyla öde!

Keşfet
Kart limitini dert etme

Hesabında para olmasa da alışverişini
hemen yap, ihtiyaçlarını erteleme

Ertele ve taksitle öde

Hemen al, ödemeni 3 ay erteleme
ve 12 aya varan taksitle yap

Hızlı ve kolay

Tıkla, limitini anında öğren. Alışverişini
hızla tamamla

Hepsiburada Limiti seçeneğini nasıl kullanırım?

1

Hepsiburada Limitini öğren

Hepsipay sayfasında veya ödeme adımında sana özel, 100.000 TL'ye kadar limitini anında öğren.

2

Sepetine uygun ürünleri ekle

Hepsiburada Limiti etiketli ürünlerle sepetini oluştur, ödemeye geç.

3

Hepsiburada limitinle öde’yi seç

Banka veya kredi kartı fark etmez. Kartını tanımla, Hepsiburada'dan hemen al, 3 ay erteleme ve 12 aya varan taksit fırsatıyla öde.

4

Ödemelerin kartından otomatik alınsın

Ödeme günlerinde taksitlerin kartından otomatik çekilir. Taksitlerini Bekleyen ödemelerim adımından görebilirsin. Unutma, ödeme tarihinde kartında taksit miktarı kadar bakiye bulunmalı.

Merak edilenler

Hepsiburada limiti nedir?

Hepsiburada limiti, sadece Hepsiburada'nın sunduğu, yeni nesil ödeme yöntemidir. Sana özel limitinle alışverişini tamamlar, ödemelerini taksit taksit yaparsın. Ödeme yapılana kadar alışveriş tutarın kart limitinden düşmez.

Hepsiburada limiti nedir, nasıl öğrenirim?

Alışveriş anında Hepsiburada limiti seçeneğini seçerek ya da Hepsipay sayfasında yer alan Limit Al butonuna tıklayarak adın, soyadın, TC kimlik numaran, doğum tarihin ve bankacılık sisteminde kayıtlı telefon numaran ile limitini çok kolay ve saniyeler içinde öğrenebilirsin. Kredi Kayıt Bürosu'ndan (KKB) kredi notunu alabilmemiz için cep telefonuna “HASÖ” adına SMS ile gönderilen şifreyi ekrana girmen yeterlidir.

Sana özel Hepsiburada limitin, Hepsiburada'dan yaptığın alışverişler ve Kredi Kayıt Bürosu’ndaki finansal verilerin dikkate alınarak belirlenir. Limitler belirli periyotlarla gözden geçirilip otomatik olarak güncellenir ve 20.000 TL'ye kadar çıkabilir.

Hepsiburada limiti ile hangi ürünleri alabilirim?

Hepsiburada limiti etiketli tüm ürünlerle 10 TL ve üzeri sepet oluşturarak Hepsiburada limitinin sana özel avantajlarından faydalanabilirsin.

Yasal gereklilikler nedeniyle altın, takı, mücevher ve dijital ürünler Hepsiburada limiti ile alınamaz.

Hepsiburada limitimi nasıl kullanabilirim?

1- Hepsipay sayfasındaki "Limit Al" butonuna tıklayarak, sana özel Hepsiburada limitini öğren.

2- Sadece Hepsiburada limiti etiketli ürünlerle sepetini oluştur.

3-Ödeme ekranında, kayıtlı kartlarından birini seç ya da yeni kart ekle.

4-Seçtiğin kartını doğrulamamız için 1 TL çekeceğiz. Bu tutarı daha sonra hemen iade edeceğiz.

5-Kartın doğrulandıktan sonra siparişin alınır.

Telefonuma doğrulama için SMS gelmedi, ne yapmalıyım?

Hepsiburada limiti başvurusu yaparken Hepsipay'e verdiğin numaranın bankacılık sisteminde de güncel olduğundan emin olmalısın. Bankacılık sisteminde kayıtlı numaranı findeks.com adresinden güncelleyebilirsin. Telefon numaran hem bankacılık sisteminde hem de Hepsipay'de güncel olmasına rağmen doğrulama kodu gelmiyorsa, kullandığın GSM operatöründen kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsin ya da telefonunda Findeks numarası bloklu olabilir.

Findeks, kredi notunun kayıtlı olduğu detaylı bir rapordur. Hepsiburada limitin belirlenirken bu rapordan yararlanılır.

Taksit sayısı neye göre belirleniyor?

Hepsiburada limitinden 12 aya varan taksit imkanlarıyla yararlanabilirsin. Taksit sayısı sepetindeki ürünlere uygulanan yasal kısıtlara ve sepet tutarına göre değişkenlik gösterebilir.

Hepsiburada limitimin üzerindeki ürünleri alabilir miyim?

Kampanyalı limitin varsa seçili ürünlerde kampanyalı limitine kadar alışveriş yapabilirsin. Kampanyalı limitin yoksa ya da almak istediğin ürün kampanyalı değilse limitini aşan tutarı peşin ödeyip kalanını Hepsiburada limitin ile erteleyebilir ve taksitlendirebilirsin.

Hepsiburada limiti ile yaptığım alışverişlerimin ödemelerini nasıl yaparım?

Ödemen; belirlenen ödeme tarihinde, seçtiğin banka ya da kredi kartından otomatik olarak alınır. Ödemen alınana kadar banka kartı bakiyen ya da kredi kartı limitin etkilenmez. Ödeme tarihinde, kayıtlı kartında yeterli bakiye/limit olduğundan emin olmalısın.
Ödemelerini Hepsipay bakiyenle yapamazsın, yalnızca seçtiğin banka ya da kredi kartından ücret tahsil edilir.

Ödemelerimi nasıl takip ederim?

Hepsiburada limitini kullanarak yaptığın alışverişlerinin takibini aşağıdaki adımları takip ederek kolayca yapabilirsin.

1- Hepsipay sayfasında Hepsiburada limiti başlığına tıkla

2- Henüz ödemesi gerçekleşmeyen siparişlerini 'Bekleyen ödemelerim' başlığı altında, ödemesi tamamlanan siparişlerini ise 'Tamamlanan ödemelerim' başlığı altında görebilirsin.

3-Detayını öğrenmek istediğin siparişine ait 'Sipariş no'ya tıklayarak siparişinin ödeme detaylarını inceleyebilir, dilersen ödeme yapacağın kartı değiştirebilir ya da ödemeni erken yapabilirsin.

Ödeme tarihin yaklaştığında sana SMS ve e-posta ile hatırlatmalar yapacağız.

Ödeme gününden önce ödeme yapabilir miyim?

Hepsiburada limitin ile aldığın ürünlerin ödemelerini, ödeme tarihinden önce yapabilirsin. Erken ödeme yapmak için Hepsipay Ana Sayfası>Hepsiburada Limiti>Bekleyen Ödemelerim kısmından ödemesini yapmak istediğin siparişine tıkla ve 'Erken Öde' butonuna tıklayıp ödemenin alınmasını istediğin kart bilgisini gir, Ödemen seçtiğin karttan hemen alınacak, ödeme yapmadan önce kartında yeterli limit bulunduğundan emin olmalısın.

Ödememi geciktirirsem ne olur?

Günü gelen ödemelerini alamazsak sana SMS ve e-posta ile bilgilendirme yapacağız. Hatırlatmalara rağmen ödemen alınamazsa, gecikme gün sayısı dikkate alınarak gecikme ücreti alınır. Gecikme ücreti geciken taksit tutarının %9'u kadardır.
Geciken ödemelerini Hepsipay>Hepsiburada limiti sayfasından yapabilirsin. Ödemeye uygun bir kartın yoksa Akbank Web, ATM ve şubelerinden ile ödemeni gerçekleştirebilirsin.

Ödemen icra statüsünde ise Akbank Web, ATM ve şubelerinden ödeme yapabilirsin. Eğer ödemeni gerçekleştiremiyorsan müşteri hizmetlerini arayabilirsin.

Yalnızca Akbank müşterileri Akbank Web ile ödeme yapabilir. Akbank müşterisi değilsen ATM ya da şubelerden ödemeni sağlayabilirsin.

Gecikmeli ödemeler KKB skorunu olumsuz etkileyebilir.

Geri ödemeyi geciktirirsem gecikme ücreti alınır mı?

Evet, ödemesini geciktirdiğin taksit tutarı (tek çekim ise toplam tutarın) üzerinden bir gecikme ücreti alınır. Geciken gün sayısı dikkate alınarak geciken taksit tutarının (tek çekim ise toplam tutarın) %17,55'i kadar gecikme ücreti uygulanır. Gecikmeden dolayı, varsa Hepsiburada limitin sıfırlanır. Gecikmeden doğan ücreti Hepsiburada limit işlemlerim sayfasından görüntüleyebilir ve aynı sayfadan ödemeni yapabilirsin.

Hepsiburada limitini kullanarak aldığım ürünleri iptal ya da iade edersem ne olur?

Ödeme gününden önce iptal ya da iade ettiğin siparişler için hiçbir ücret ödemezsin. Siparişindeki tüm ürünleri iptal edersen işlem ücretin de iade edilir, eğer siparişinin tamamı iptal edilmezse işlem ücreti de iade edilmez.

Hepsiburada limiti ücretli midir?

Hepsiburada limitini öğrenmek için hiçbir ücret ödemezsin ancak Hepsiburada limitini kullanarak yaptığın alışverişlerinde işlem ücreti vardır. İşlem ücreti sepetindeki ürünlere ve seçtiğin taksit sayısına göre değişiklik göstermektedir. Örnek tabloyu aşağıda görebilirsin.

Hepsiburada işlem ücretlerini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Örnek Sepet tutarı
100 TL 200 TL 2000 TL 750 TL 1.750 TL 3.750 TL 6.250 TL 8.750 TL 12.500 TL 17.500 TL
Taksit sayısı 1 18 TL 28 TL 46 TL 79 TL 173 TL 358 TL 591 TL 824 TL 1.173 TL 1.639 TL
3 58 TL 102 TL 226 TL 473 TL 782 TL 1.092 TL 1.556 TL 2.175 TL
4 114 TL 253 TL 529 TL 876 TL 1.223 TL 1.743 TL 2.437 TL
6 639 TL 1.059 TL 1.479 TL 2.110 TL 2.950 TL
9 376 TL 794 TL 1.316 TL 1.839 TL 2.624 TL 3.669 TL
12 447 TL 946 TL 1.570 TL 2.195 TL 3.132 TL 4.381 TL
Hepsiburada limitimi hangi bankaların kartları ile kullanabilirim?

Tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsin. Ayrıca Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank ve bu bankaların program ortaklarının banka kartlarını kullanabilirsin.
Hepsiburada limiti ile yapacağın 3000 TL ve altındaki alışverişlerin için Ziraat Bankası banka kartını da kullanabilirsin.