Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hemen Al Sonra Öde

Hemen Al Sonra Öde

Hepsiburada'dan yeni nesil veresiye yöntemi Hemen Al Sonra Öde!
İhtiyaçlarını erteleme; alışverişini hemen, ödemeni taksitle yap

Kart limitini dert etme!

Hesabında para olmasa da alışverişini
veresiye yap, ihtiyaçlarını erteleme

Taksitle öde!

Hemen al, ödemeni 6 aya varan
taksitle yap

Hızlı ve kolay!

Tıkla, limitini anında öğren.
Alışverişini hızla tamamla

Hemen Al Sonra Öde seçeneğini nasıl kullanırım?

1

Hemen Al Sonra Öde limitini öğren

Hepsipay Cüzdanım sayfasında veya ödeme adımında
sana özel, 5.000 TL'ye kadar limitini anında öğren.

2

Sepetine uygun ürünleri ekle

Satıcısı Hepsiburada olan ve Hemen Al Sonra Öde limitine
uygun ürünlerle sepetini oluştur, ödemeye geç.

3

Hemen Al Sonra Öde'yi seç

Banka veya kredi kartı fark etmez.
Kartını tanımla, Hepsiburada'dan veresiye al, 6 aya varan taksitlerle öde.

4

Ödemen 1 ay sonra kartından otomatik alınsın

İlk taksitin, kartından 1 ay sonra otomatik çekilir. Sonraki taksitlerini Gelecek İşlemlerim adımından görebilirsin. Unutma, ödeme tarihinde kartında taksit miktarı kadar bakiye bulunmalı.

Sana özel limitini öğren, Hemen Al Sonra Öde'ye uygun ürünlerle
sepetini oluştur, alışverişini tamamla

Sana özel Hemen Al Sonra Öde limitin Hepsiburada'dan yaptığın alışverişler ve KKB'deki finansal
verilerin dikkate alarak belirlenmektedir.

Merak edilenler

Hemen Al Sonra Öde nedir?

Hemen Al Sonra Öde, sadece Hepsiburada'nın sunduğu, o çok iyi bildiğin veresiyedir. Bankadan bağımsız yepyeni bir hizmettir. Hepsipay Cüzdanım ile alışverişini anında tamamlar, ödemesini seçtiğin banka veya kredi kartın ile alışverişten 1 ay sonra taksit taksit yaparsın. Alışveriş anında kredi kartında yeterli limitin ya da banka kartına bağlı hesabında yeterli bakiyen bulunmasa bile dert etme çünkü bu veresiye hesabı seninle Hepsiburada arasındadır. Böylece ihtiyaçlarını ertelemeden hızla ve kolayca alışverişini tamamlayabilirsin. Ödeme yapılana kadar alışveriş tutarın kart limitinden düşmez.

Bana özel Hemen Al Sonra Öde limitimi nasıl öğrenirim?

Hemen Al Sonra Öde limitin, veresiye alabileceğin toplam alışveriş tutarını ifade eder.

Alışveriş anında Hemen Al Sonra Öde seçeneğini seçerek ya da yukarıda yer alan Limitini Hemen Öğren butonuna tıklayarak adın, soyadın, TC kimlik numaran, doğum tarihin ve bankacılık sisteminde kayıtlı telefon numaran ile limitini çok kolay ve saniyeler içinde öğrenebilirsin. Kredi Kayıt Bürosu'ndan (KKB) kredi notunu alabilmemiz için cep telefonuna “HASÖ”(Hemen Al Sonra Öde) adına SMS ile gönderilen şifreyi ekrana girmen yeterlidir.

Sana özel limitin; kişisel bilgilerin, Hepsiburada’dan yaptığın alışverişler ve KKB'den alacağımız bilgilerle finansal performansın değerlendirilerek otomatik belirlenir ve 5.000 TL'ye kadar çıkabilir. Merak etme, Hemen Al Sonra Öde limitini oluşturmak KKB skorunu etkilemez.

Hangi ürünlerde Hemen Al Sonra Öde seçeneğini kullanabilirim?

Altın, takı, mücevher ve dijital ürünler hariç; satıcısı Hepsiburada olan tüm ürünlerde kullanabilirsin. Sepetinin 100 TL’nin üzerinde ve Hemen Al Sonra Öde limitinin altında olması gerekir. Bu seçeneğin geçerli olduğu ürünlerde Hemen Al Sonra Öde etiketini görebilirsin.

Sepetinde uygun olmayan ürünler varsa sepetinden bu ürünleri çıkararak alışverişine Hemen Al Sonra Öde ile devam edebilirsin.

Hemen Al Sonra Öde limitimi nasıl kullanırım?

Hemen Al Sonra Öde limitini öğrendiysen, sepetini oluşturup ödeme adımına geldiğinde sana özel limitini göreceksin. Bu seçenek ile devam etmek için kayıtlı kartlarından birini seçmen ya da yeni bir kart kaydetmen gerekiyor. Seçtiğin kartını doğrulamak için 1 TL tutarında işlem yapacağız. Merak etme, bu tutarı kartına hemen iade edeceğiz. İşlem sonunda sipariş tutarın, kullanılabilir Hemen Al Sonra Öde limitinden düşecek. Sipariş anında seçtiğin karttan herhangi bir ödeme almayacağız. Ödemen 1 ay sonra olacak ve ilk taksitin bu karttan alınacak.

Hemen Al Sonra Öde ile taksit yapabilir miyim?

Hemen Al Sonra Öde, 6 aya varan taksit imkanı sunar. İlk taksit kartından 1 ay sonra çekilir. Her ay ödeme tarihinde seçtiğin kartında taksit tutarı kadar limit olduğundan emin olmalısın.

Sunulan taksit adedi, sepet tutarına ek olarak kişisel bilgilerin, Hepsiburada’dan yaptığın alışverişler ve KKB'den alacağımız bilgilerle değerlendirilecek olan finansal performansına göre değişebilir.

Ödemeyi nasıl yaparım?

Ödeme, her ay ödeme tarihinde seçmiş olduğun kredi veya banka kartından otomatik olarak çekilir. Alışveriş sırasında, ödemenin çekileceği kartını seçmelisin. Kartını seçtikten sonra ilerleyebilirsin. Dilersen, sipariş verdikten sonra Cüzdanım sayfası üzerinden ödeme yapacağın kartı değiştirebilirsin. Ödeme yapılana kadar alışveriş tutarın kart limitinden düşmez. Şu an için ödeme gününden önce veya kısmi ödeme yapman mümkün değil, bu sebeple ödeme günlerinde kredi kartında yeterli limitin veya banka kartına bağlı hesabında yeterli bakiyen olduğundan emin olmalısın.

Ödemelerimi nasıl takip ederim?

Ödeme planını Hepsipay Cüzdanım sayfası üzerinden takip edebilirsin. İlk taksit, kartından 1 ay sonra çekilir. Gelecek taksitlerini, Gelecek İşlemlerim adımından kolayca görebilirsin. Ödeme tarihin yaklaştığında sana e-posta ve SMS yoluyla hatırlatmalar yapacağız.

Geri ödemeyi geciktirirsem ne olur?

Günü gelen ödemelerini alamazsak sana SMS ve e-posta ile bilgilendirme yapacağız. Ödemenin gecikmesi durumunda yapılan hatırlatmalara rağmen ödeme gerçekleşmezse maalesef idari ve yasal borç takip süreci başlatmak zorunda kalacağız. Bu durum KKB geçmişine işlendiği için kredi skorunu etkileyebilir.

Hemen Al Sonra Öde ile aldığım ürünleri iptal veya iade edersem ne olur?

Ödeme günün gelmeden siparişini iptal veya iade edersen bu ürünler için bir ödeme yapmayacaksın. İptal veya iade edilen ürünlerin tutarlarını vadesi geldiğinde ödenecek toplam tutardan düşeceğiz. Siparişin tamamını iptal edersen, 1 ay erteleme için ödediğin işlem ücretin de iade edilir ancak siparişin tamamı iptal edilmez ise işlem ücreti de iade edilmez.

Hemen Al Sonra Öde ücretli midir?

Evet, ücretlidir. Sepet tutarın ve seçtiğin taksit sayısına göre ücretleri aşağıdaki tablodan görebilirsin.

Sepet tutarı
100 TL - 300 TL 300 TL - 500 TL 500 TL - 1.000 TL 1.000 TL - 2.500 TL 2.500 TL - 5.000 TL
Taksit sayısı 1 4,90 TL 6,90 TL 10,90 TL 20,90 TL 45,90 TL
2 4,90 TL 10,90 TL 14,90 TL 31,90 TL 66,90 TL
3 13,90 TL 20,90 TL 45,90 TL 89,90 TL
4 24,90 TL 55,90 TL 115,90 TL
5 66,90 TL 139,90 TL
6 169,90 TL
Hemen Al Sonra Öde seçeneğini her bankanın kartlarıyla kullanabilir miyim?

Tüm bankaların kredi kartları; Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank (ve bu bankaların program ortaklarının) banka kartları ile Hemen Al Sonra Öde seçeneğini kullanabilirsin. Ayrıca, 500 TL altındaki siparişlerin için Ziraat Bankası banka kartlarını da kullanabilirsin.

Öneri ve şikayetlerimi kime iletmeliyim?

Öneri ve şikayetlerini her zaman Hepsiburada Müşteri Hizmetleri’ne iletebilirsin.

Başa dön