Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hemen Al Sonra Öde

Hemen Al 3 Ay Sonra Öde

Hemen Al Sonra Öde ile ihtiyaçlarını hemen al, 3 ay erteleme ve 12 aya varan taksit fırsatıyla öde!

Keşfet
Kart limitini dert etme

Hesabında para olmasa da alışverişini
hemen yap, ihtiyaçlarını erteleme

Ertele ve taksitle öde

Hemen al, ödemeni 12 aya varan
taksitle yap

Hızlı ve kolay!

Tıkla, limitini anında öğren.
Alışverişini hızla tamamla

Hemen Al Sonra Öde seçeneğini nasıl kullanırım?

1

Hemen Al Sonra Öde limitini öğren

Hepsipay sayfasında veya ödeme adımında sana özel, 12.000 TL'ye kadar limitini anında öğren.

2

Sepetine uygun ürünleri ekle

Satıcısı Hepsiburada olan ve Hemen Al Sonra Öde limitine uygun ürünlerle sepetini oluştur, ödemeye geç.

3

Hemen Al Sonra Öde'yi seç

Banka veya kredi kartı fark etmez. Kartını tanımla, Hepsiburada'dan hemen al, 3 ay erteleme ve 12 aya varan taksit fırsatıyla öde.

4

Ödemelerin kartından otomatik alınsın

Ödeme günlerinde taksitlerin kartından otomatik çekilir. Taksitlerini Bekleyen ödemelerim adımından görebilirsin. Unutma, ödeme tarihinde kartında taksit miktarı kadar bakiye bulunmalı.

Merak edilenler

Hemen Al Sonra Öde nedir?

Hemen Al Sonra Öde, sadece Hepsiburada'nın sunduğu, yeni nesil ödeme yöntemidir. Bankadan bağımsız yepyeni bir hizmettir. Hepsipay ile alışverişini anında tamamlar, ödemesini seçtiğin banka veya kredi kartın ile alışverişten 1 ay sonra taksit taksit yaparsın. Alışveriş anında kredi kartında yeterli limitin ya da banka kartına bağlı hesabında yeterli bakiyen bulunmasa bile dert etme çünkü Hemen Al Sonra Öde seninle Hepsiburada arasındadır. Böylece ihtiyaçlarını ertelemeden hızla ve kolayca alışverişini tamamlayabilirsin. Ödeme yapılana kadar alışveriş tutarın kart limitinden düşmez.

Bana özel Hemen Al Sonra Öde limitimi nasıl öğrenirim?

Alışveriş anında Hemen Al Sonra Öde seçeneğini seçerek ya da yukarıda yer alan Limitini Hemen Öğren butonuna tıklayarak adın, soyadın, TC kimlik numaran, doğum tarihin ve bankacılık sisteminde kayıtlı telefon numaran ile limitini çok kolay ve saniyeler içinde öğrenebilirsin. Kredi Kayıt Bürosu'ndan (KKB) kredi notunu alabilmemiz için cep telefonuna “HASÖ”(Hemen Al Sonra Öde) adına SMS ile gönderilen şifreyi ekrana girmen yeterlidir.

Sana özel limitin; kişisel bilgilerin, Hepsiburada’dan yaptığın alışverişler ve KKB'den alacağımız bilgilerle finansal performansın değerlendirilerek otomatik belirlenir ve 12.000 TL'ye kadar çıkabilir. Merak etme, Hemen Al Sonra Öde limitini oluşturmak KKB skorunu etkilemez.

Hangi ürünlerde Hemen Al Sonra Öde seçeneğini kullanabilirim?

Altın, takı, mücevher ve dijital ürünler hariç; satıcısı Hepsiburada olan tüm ürünlerde kullanabilirsin. Sepetinin 100 TL’nin üzerinde ve Hemen Al Sonra Öde limitinin altında olması gerekir. Bu seçeneğin geçerli olduğu ürünlerde Hemen Al Sonra Öde etiketini görebilirsin.

Sepetinde uygun olmayan ürünler varsa sepetinden bu ürünleri çıkararak alışverişine Hemen Al Sonra Öde ile devam edebilirsin.

Hemen Al Sonra Öde limitimi nasıl kullanırım?

Hemen Al Sonra Öde limitini öğrendiysen, sepetini oluşturup ödeme adımına geldiğinde sana özel limitini göreceksin. Bu seçenek ile devam etmek için kayıtlı kartlarından birini seçmen ya da yeni bir kart kaydetmen gerekiyor. Seçtiğin kartını doğrulamak için 1 TL tutarında işlem yapacağız. Merak etme, bu tutarı kartına hemen iade edeceğiz. İşlem sonunda sipariş tutarın, kullanılabilir Hemen Al Sonra Öde limitinden düşecek. Sipariş anında seçtiğin karttan herhangi bir ödeme almayacağız. Ödemen 1 ay sonra olacak ve ilk taksitin bu karttan alınacak.

Hemen Al Sonra Öde ile taksit yapabilir miyim?

Hemen Al Sonra Öde, 12 aya varan taksit imkanı sunar. İlk taksit kartından 1 ay sonra çekilir. Her ay ödeme tarihinde seçtiğin kartında taksit tutarı kadar limit olduğundan emin olmalısın.

Sunulan taksit adedi, sepet tutarına ek olarak kişisel bilgilerin, Hepsiburada’dan yaptığın alışverişler ve KKB'den alacağımız bilgilerle değerlendirilecek olan finansal performansına göre değişebilir.

Limitimin üzerindeki ürünleri alabilir miyim?

Kampanyalı limitin varsa seçili ürünlerde kampanyalı limitine kadar alışveriş yapabilirsin. Kampanyalı limitin yoksa yada almak istediğin ürün kampanyalı değilse limitini aşan tutarı peşin ödeyip kalanını Hemen Al Sonra Öde ile erteleyebilir ve taksitlendirebilirsin.

Ödemeyi nasıl yaparım?

Ödeme, her ay ödeme tarihinde seçmiş olduğun kredi veya banka kartından otomatik olarak çekilir. Alışveriş sırasında, ödemenin çekileceği kartını seçmelisin. Kartını seçtikten sonra ilerleyebilirsin. Dilersen, sipariş verdikten sonra Hepsipay sayfası üzerinden ödeme yapacağın kartı değiştirebilirsin. Ödeme yapılana kadar alışveriş tutarın kart limitinden düşmez.

Ödemelerimi nasıl takip ederim?

Ödeme planını Hepsipay sayfası üzerinden takip edebilirsin. İlk taksit, kartından 1 ay sonra çekilir. Gelecek taksitlerini, Gelecek İşlemlerim adımından kolayca görebilirsin. Ödeme tarihin yaklaştığında sana e-posta ve SMS yoluyla hatırlatmalar yapacağız.

Geri ödemeyi geciktirirsem ne olur?

Günü gelen ödemelerini alamazsak sana SMS ve e-posta ile bilgilendirme yapacağız. Ödemenin gecikmesi durumunda yapılan hatırlatmalara rağmen ödeme gerçekleşmezse maalesef idari ve yasal borç takip süreci başlatmak zorunda kalacağız. Bu durum KKB geçmişine işlendiği için kredi skorunu etkileyebilir.

Geri ödemeyi geciktirirsem gecikme ücreti alınır mı?

Evet, ödemesini geciktirdiğin taksit tutarı (tek çekim ise toplam tutarın) üzerinden bir gecikme ücreti alınır. Geciken gün sayısı dikkate alınarak geciken taksit tutarının (tek çekim ise toplam tutarın) %9’u kadar gecikme ücreti uygulanır. Gecikmeden dolayı, varsa Hemen Al Sonra Öde limitin sıfırlanır. Gecikmeden doğan ücreti Hemen Al Sonra Öde işlemlerim sayfasından görüntüleyebilir ve aynı sayfadan ödemeni yapabilirsin.

Hemen Al Sonra Öde ile aldığım ürünleri iptal veya iade edersem ne olur?

Ödeme günün gelmeden siparişini iptal veya iade edersen bu ürünler için bir ödeme yapmayacaksın. İptal veya iade edilen ürünlerin tutarlarını vadesi geldiğinde ödenecek toplam tutardan düşeceğiz. Siparişin tamamını iptal edersen, 1 ay erteleme için ödediğin işlem ücretin de iade edilir ancak siparişin tamamı iptal edilmez ise işlem ücreti de iade edilmez.

Hemen Al Sonra Öde'nin işlem ücretleri nelerdir?

Sepet tutarına, seçtiğin taksit sayısına ve güncel kampanyalara göre değişebilecek olup örnek ücretleri aşağıdaki tablodan görebilirsin.

Örnek Sepet tutarı
100 TL 200 TL 2000 TL 750 TL 1.750 TL 3.750 TL 6.250 TL 8.750 TL 12.500 TL 17.500 TL
Taksit sayısı 1 18 TL 28 TL 46 TL 79 TL 173 TL 358 TL 591 TL 824 TL 1.173 TL 1.639 TL
3 58 TL 102 TL 226 TL 473 TL 782 TL 1.092 TL 1.556 TL 2.175 TL
4 114 TL 253 TL 529 TL 876 TL 1.223 TL 1.743 TL 2.437 TL
6 639 TL 1.059 TL 1.479 TL 2.110 TL 2.950 TL
9 376 TL 794 TL 1.316 TL 1.839 TL 2.624 TL 3.669 TL
12 447 TL 946 TL 1.570 TL 2.195 TL 3.132 TL 4.381 TL

* Hepsiburada işlem ücretlerini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** 12.000 TL üzeri tutarlar yalnızca dönemsel kampanyalar kapsamında geçerlidir.

Hemen Al Sonra Öde seçeneğini her bankanın kartlarıyla kullanabilir miyim?

Tüm bankaların kredi kartları; Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank (ve bu bankaların program ortaklarının) banka kartları ile Hemen Al Sonra Öde seçeneğini kullanabilirsin. Ayrıca, 500 TL altındaki siparişlerin için Ziraat Bankası banka kartlarını da kullanabilirsin.

Öneri ve şikayetlerimi kime iletmeliyim?

Öneri ve şikayetlerini her zaman Hepsiburada Müşteri Hizmetleri’ne iletebilirsin.