Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hepsiburada Premium Worldcard’ın avantajlı dünyasına sen de katıl!

Hepsiburada Premium Worldcard’ın avantajlı dünyasına sen de katıl!

Hepsiburada Premium Worldcard’ın avantajlı dünyasına sen de katıl!

Hemen başvur

Hepsiburada Premium Worldcard Avantajları

Peşin fiyatına 12 taksitle öde
1.000 TL hediye
Her alışverişten 8% Kazan
Yemeksepeti’nde %10 kazan
Ücretsiz Hepsiburada Premium üyeliği
Kargo
bedava
120.000 TL’ye varan Worldpuan
Hediye BluTV

1.000 TL hediye

Her 500 TL’lik alışverişine 100 TL değerinde Hepsiburada puan kazanabilirsin. Toplamda 1000 TL Hepsiburada puan seni bekliyor.

Detaylı incele

Peşin fiyatına 12 taksitle öde

Hepsiburada’dan yapacağın 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde vade farksız 12 taksitle ödeme fırsatından yararlanabilirsin.

Detaylı incele

Ücretsiz Hepsiburada Premium üyeliği

Premium ayrıcalıklar dünyasının tadını çıkarabilirsin.

Detaylı incele

Her alışverişten 8% Kazan

Hepsiburada Premium Worldcard ile daha çok kazan.

Detaylı incele

Kargo bedava

Tüm alışverişlerinde ücretsiz kargodan faydalanabilirsin.

Detaylı incele

120.000 TL’ye varan Worldpuan

Worldcard üye iş yerlerinin hepsinde kazanın.

Detaylı incele

Yemeksepeti’nde %10 kazan

Yemeksepeti siparişlerinde toplamda 120 TL Hepsiburada puan kazanabilirsin.

Detaylı incele

BluTV izle

Hediye BluTV üyeliğin ile dizi ve filmleri izleyebilirsin.

Detaylı incele

my Visa Signature Ayrıcalıkları

Yurt dışı restoranlarında %10 indirim

Ayrıcalıklarla dolu bir lezzet yolculuğuna çıkmanın tam zamanı! Avrupa ve Amerika'daki restoran harcamalarını Hepsiburada Premium Worldcard ile yap, 3.000 TL ve üzeri harcamalarında %10 indirim kazan.

Faydalanmak için my.visa.com.tr 'ye üye olunması gerekmektedir.

İstanbul Havalimanı'nda ücretsiz hızlı geçiş ve buggy

İstanbul Havalimanı'nda hızlı ve rahat bir seyahat deneyimi seni bekliyor. Bu ayrıcalığı hemen kullanmaya başla ve seyahatlerini daha konforlu hale getir.

Kampanyadan yararlanmak için my.visa.com.tr 'ye üye olup, kampanya kodu alınması gerekmektedir.

Hepsiburada Premium Worldcard Farkları

 • Hediye Hepsiburada Puan


 • Kazanç ödülü


 • Yemeksepeti'nde Kazanç Ödülü


 • Kargo


 • Worldpuan


 • üyeliği


 • Randevulu teslimat


 • Kapında iade


 • Mobilya Montaj Hizmeti

Mevcut

 • Yok


 • Yok


 • Yok


 • 44,90 TL


 • Yok


 • Ayda 139,90 TL


 • 49,90 TL


 • Ücretsiz


 • Ortalama 550 TL

Hepsiburada Premium Worldcard ile

 • 1.000 TL’ye varan*


 • %8 kazan**


 • Kartla %10 kazan***


 • Ücretsiz


 • Yılda 120.000 TL’ye varan****


 • Hediye


 • Ücretsiz


 • Ücretsiz


 • %50 indirimli

*İlk defa Yapı Kredi'den Hepsiburada Premium Worldcard ile kredi kartına sahip olan müşteriler için

**Hepsiburada’dan yapacağınız harcamaların %3’ü Hepsipara olarak Hepsipay %5’i de Hepsiburada Premium Worldcard’ınıza Hepsiburada Worldpuan olarak yüklenecektir. 1 siparişten en fazla 65 TL geri kazanım ödülü yüklenir, 1 ayda 1 müşteri maksimum 3500 TL geri kazanım ödülü alabilecektir.

***Yemeksepeti’nden yapılacak her alışverişin %10’u kadar işlem başı en fazla 30 TL puan yüklenecek olup, ay sonuna kadar toplam 120 TL Hepsiburada Puan kazanılabilir.

****Gıdadan e-ticarete, giyimden kozmetiğe ve seyahate birçok farklı sektörden yapacağınız alışverişinizden kazanabilirsiniz

Hepsiburada Premium Worldcard’ın avantajlı dünyasına sen de katıl!

Sık Sorulan Sorular

Hepsiburada Premium Worldcard nedir?

Hepsiburada’da premium müşteri deneyimini hiçbir ücret ödemeden yaşarken, Yapı Kredi World dünyasının imkanlarından da faydalanabileceğiniz ve Hepsiburada’dan yapacağınız alışverişlerde ekstra ödül kazanacağınız bir kredi kartıdır.

Sadece Hepsiburada alışverişlerimde mi bu kartı kullanabilirim?

Hayır, Hepsiburada Premium Worldcard’ınızın standart bir kredi kartından farkı bulunmamaktadır. Bütün harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

*1000 TL Hepsiburada Puan’ı kazanmak için koşullar nedir?

Hepsiburada Premium Worldcard alarak Yapı Kredi’den ilk defa kredi kartı sahibi olan müşterilere Hepsiburada’dan tek seferde yaptıkları her 500 TL ve üzeri alışverişte 100 TL, toplamda 1000 TL değerinde Hepsiburada puan yüklemesi yapılır. Puanlar alışverişinizden hemen sonra yüklenir ve 30 gün içinde kullanılabilir. Kampanya kart açılışından sonraki ilk 90 gün geçerlidir.

Hepsiburada Premium avantajları nelerdir?

Ücretsiz kargo, ücretsiz Blu TV üyeliği, %3 Hepsipara kazancı ve çok daha fazla ayrıcalık ile ilgili detaylı bilgiye Hepsiburada Premium sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Hepsiburada Premium üyeliğimi nasıl başlatabilirim?

Hepsiburada Premium Worldcard’ınızı Hepsipay ana sayfasındaki Kart Ekle bölümünden kaydettiğinizde ücretsiz Premium üyeliğiniz başlayacaktır. Kartınızı kaydetmek için tıklayın.

Ücretsiz Hepsiburada Premium üyeliğinin başlayabilmesi için hesabınıza fiziksel kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Sanal kartlar kampanyaya dahil değildir. Ücretsiz Premium üyeliğiniz 1 yıl süre ile devam edecektir.

Mevcutta Premium üyeliğiniz varsa, Hepsiburada Premium Worldcard'ınızı kaydettiğinizde ücretsiz Premium üyeliğiniz bir sonraki hesap kesim tarihinde başlar.

Hepsiburada Premium Worldcard'ınızı kayıtlı kartlarınızdan sildiğinizde ücretsiz Premium üyeliğiniz bir sonraki hesap kesim tarihinde güncellenmez.

Ücretsiz Hepsiburada Premium üyeliğim ne kadar süre devam edecektir?

Hepsiburada Premium üyeliğiniz kartınız Hepsiburada’da kayıtlı olduğu sürece 1 yıl ücretsiz devam eder. Hepsiburada Premium üyeliğiniz, Hepsiburada Premium Worldcard’ınızı kaydettiğiniz ilk Hepsiburada hesabı için ücretsiz tanımlanacaktır.

Premium kartınızı kapatmanız ya da Hepsiburada'dan silmeniz durumunda Premium üyeliğiniz ilgili hesap kesim tarihinde sonlanır ve gelecek ay yenilenmez.

Fiziki bir kart gönderiliyor mu?

Evet, Hepsiburada Premium Worldcard’ınız onaylandığında, fiziki bir kart Banka tarafından başvuruda belirttiğiniz adresinize gönderilecektir. Ancak kartınızın gelmesini beklemeden, Yapı Kredi Mobil’den dijital kartınıza limit atayarak hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Hepsiburada harcamalarımla en fazla ne kadar ödül kazanabilirim?

Ücretsiz Hepsiburada Premium üyeliğin sayesinde Hepsiburada’daki her alışverişinin %8’ini geri kazanabilirsin. Tek seferde yapılan her işlemden en fazla 65 TL olmak koşuluyla, 1 ayda toplam 3.500 TL’ye varan ödül kazanılabilir.

Hepsiburada’dan yapacağınız harcamalardan gelecek olan %5 geri kazanım; harcamanızın %3’ü Hepsipara olarak 15 gün sonra Hepsipay hesabınıza, %5’i de Hepsiburada Worldpuan olacak şekilde alışverişinizden hemen sonra Hepsiburada Premium Worldcard'ınıza tanımlanacak şekilde yansıtılacaktır. Hepsiburada Premium Worldcard'ınıza yüklenen ödüllerinizi, ödüller tanımlandıktan sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Eğer Yapı Kredi Bankası'ndan ilk kez Hepsiburada Premium Worldcard ile kredi kartına sahip oluyorsanız Hepsiburada’da tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplamda 1000 TL Hepsiburada Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanyalar, sanal ve fiziki tüm Hepsiburada Premium Worldcard'larla yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Ayrıca gıda, e-ticaret, giyim, kozmetik ve seyahat gibi birçok farklı sektörden yapacağınız alışverişlerinizde yılda 120.000 TL’ye varan Worldpuan kazanabilirsiniz.

Alışverişlerimden kazandığım ödüller nereye yüklenecek?

Hepsiburada alışverişlerinizin %3'ü Hepsipara olarak 15 gün sonra Hepsipay hesabınıza aktarılacaktır. Yapacağınız alışverişteki %3 Hepsipara'ya ek olarak, alışveriş tutarınızın %5’i Hepsiburada Premium Worldcard’ınıza Hepsiburada Worldpuan olarak anında yüklenecektir. Hepsiburada Premium Worldcard'ınıza yüklenen ödüllerinizi, ödüller tanımlandıktan sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Hepsiburada Premium Worldcard alarak Yapı Kredi’den ilk defa kredi kartı sahibi olan müşterilere; tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri her alışverişte 100 TL, toplamda ise 1.000 TL’ye varan Hepsiburada Worldpuan kredi kartınıza Yapı Kredi tarafından alt limitsiz ve sadece Hepsiburada'da geçerli olacak şekilde yüklenecektir.

Ayrıca; gıda, e-ticaret, kozmetik ve seyahat gibi birçok farklı sektörden yapacağınız alışverişlerinizde kazanacağınız Worldpuanlar da Yapı Kredi tarafından kredi kartınıza yüklenecektir.

Hangi alışverişlerimde ödül kazanamıyorum ve kullanamıyorum?

Altın ve dijital ürün alışverişlerinden ödül kazanılamaz ve Hepsipay hesabında bulunan Hepsipara’lar bu alışverişte kullanılamaz.

Kart başvuruma ilişkin bilgiyi nereden alabilirim?

Kart başvurunuza ilişkin süreçler Yapı Kredi bankası tarafından yürütülmektedir. Bankayla iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Hepsiburada’da kazandığım Hepsiparaları başka yerde kullanabilir miyim?

Hepsiburada alışverişlerinizden kazandığınız Hepsiparalar ve Hepsiburada Worldpuanlar sadece Hepsiburada’da kullanılabilmektedir. Ayrıca, Hepsiburada Premium Worldcard’ınızla yapacağınız alışverişlerden kazandığınız diğer Worldpuanları World Üye İşyerleri'nde de kullanabilirsiniz.

*Hepsiburada Premium Worldcard, Hepsiburada’nın anlaşmalı olduğu Yapı ve Kredi bankası tarafından çıkarılan bir kredi kartıdır. Kredi kartına ilişkin kredi tahsis ve limit süreçleri münhasıran Yapı ve Kredi bankası tarafından yürütülür.

*Hepsiburada Premium Worldcard ile kazanılan puanlar Yapı ve Kredi bankası tarafından sağlanır ve ilgili karta yüklenir.