ARA
Loading interface...
Loading interface...
Canavar Lisans Medya
Süper Penguen Dergi Sayı:81 Ekim 2021

Süper Penguen Dergi Sayı:81 Ekim 2021

Canavar Lisans Medya
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60001501/2147483645/10004/15020596

Türkiye’nin ilk aylık çocuk mizah dergisi Süper Penguen’in bu ayki kapak konusu: Maymunlar!
Türkiye’nin ilk aylık çocuk mizah dergisi Süper Penguen, Ekim sayısında çocuklar için süper bir “Yakın Akrabalarımız Maymunlar” dosyası hazırladı. Maymunlar ve maymun türleri hakkındaki tüm ilginç bilgiler bu dosyada!

Bu ay Süper Penguen ayrıca “Formula 1” ve “Dünyanın Ucu: Patagonya” başlıklı dosyalarıyla, birbirinden süper haberleriyle, ilginç bilgilerden oluşan “Yok Artık” sayfasıyla, Erdil Yaşaroğlu’nun Komikaze ve Selçuk Erdem’in Hayvanlar Âlemi karikatürleriyle ve bulmacalarla yine dopdolu!

Dr. Selçuk Topal’ın “Dünya Etrafında 3 Günlük Uzay Seyahati” başlıklı yazısı ve Ziya Bahtiyar’ın “Çılgın Bilim Tavşanı ile Robot Bardaklar” deneyi de bu ay dergide okurlarla buluşuyor. Bu ay ayrıca Erdil Yaşaroğlu çocuklara arı çizmeyi öğretiyor.

Serkan Altuniğne’nin yazıp çizdiği komik köpek Bobo ve Faruk Kaya’nın yazıp Serdar Karataş’ın çizdiği Pengu’nun Maceraları bu sayıda da sürüyor. Robotika ise bu ay da çok heyecanlı... Çips, Mimi ve Robot’un maceraları tüm hızıyla devam ediyor.

“Çünkü bütün çocuklar süperdir” mottosuyla yola çıkan Süper Penguen, büyük bölümü karikatürlerden oluşan içeriği ve eğlenceli bir dille anlatılan bilgileriyle, anne babaların çocuklara güvenle okutabileceği bir mizah dergisi olmasının yanı sıra çocukların okuma alışkanlığına da katkıda bulunuyor.
Süper Penguen, tüm Türkiye’de, gazete ve dergi satan her yerde…
 
Süper Penguen Hakkında
Süper Penguen, 7-13 yaş arası çocuklar için hazırlanan Türkiye’deki ilk ve tek çocuk mizah dergisidir. Aylık olarak yayımlanan Süper Penguen, mizahın duyguları ifade etmenin en iyi yollarından biri olduğu gerçeğinden hareketle, Erdil Yaşaroğlu önderliğinde hazırlanıyor. Çocuklara pek çok konuda çeşitli bilgileri mizahi bir dille aktarmanın yanı sıra karikatürü sevdirmeyi de hedefleyen Süper Penguen, Canavar Basın Yayın Dağıtım Pazarlama ve İletişim San. Tic. Ltd. Şti.’nin bir markasıdır.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön