Araçların, motosikletlerin ve deniz teknelerinin vazgeçilmez motor tercihi Suzuki, motor tutkunları için birbirinden işlevsel seçenekleri bir araya getiriyor. Güçlü motor çekişi ve etkin mekanikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Suzuki, birbirinden farklı motosiklet modelleri ve aksesuarları ile de vazgeçilmez bir kullanım sunuyor. Hayallerinizi özgürce yaşayabileceğiniz, yollarda fırtınalar estirebileceğiniz dinamik diş yapısına sahip olan motosiklet modelleri sayesinde, seyahatinizi çok daha konforlu bir hale getirebilir, yol tutuşunuzu arttırabilir ve gideceğiniz yere hızlı bir şekilde varabilirsiniz.

Yakıt enjeksiyon, emme/egzoz sistemi düzenleri sayesinde tasarruflu bir benzin tüketimi sunan Suzuki motosiklet modelleri, sokak dostu özelliği ile dikkat çekiyor. Özenle seçilmiş dişli oranları sayesinde vites geçirirken şanzımanı koruyan modeller, çok daha yumuşak bir hızlanma elde etmenize yardım ediyor. Seyahat sırasında süspansiyonlu bir darbe emiş gücü sunan modeller sayesinde, engebeli yollarda dahi hızınızı kesmeden sürüşünüze devam edebilir, seyahatinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Konforu ön planda tutan geniş ve ferah bir minder yapısına sahip olan seleler, 770 mm’lik yüksekliği ile artçı darbelere karşı etkin bir emiş gücü sunuyor. Frenleme ya da gaza basma esnasında yaşanabilecek itme kuvveti ile rahatlıkla baş edebileceğiniz bir dizayna sahip olan seleler sayesinde, motosikletiniz üzerinde tam hakimiyet sağlayabilir, keskin virajlarda dahi mükemmel bir kavrama elde edebilirsiniz.

Kullanımınızı çok daha kişisel bir hale getirmenizi sağlayan Suzuki motosiklet aksesuarları, sürüş keyfinizi maksimuma çıkarıyor. Suzuki marka anahtarlık, özellikle aracınızı koruma altına almak için etkin bir çözüm sunuyor. Metal bir kablo ile motosikletinizin tekerleklerini kilitleyen anahtarlık sayesinde, aracınızı güvenli bir şekilde park halinde bırakabilir, Suzuki logosu sayesinde de güvenliğinize kişisel bir dokunuş yapabilirsiniz.

Gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları, sıvı ya da akışkan bir halde bulunan ürünleri ya da kolaylıkla dağılabilecek malzemeleri taşımanız için üretilmiş Suzuki halı bagaj havuzu modelleri, sürüş sırasında oluşabilecek sarsıntılara karşı bagajınıza koruma sağlıyor. Sıvı ya da hava geçirmeyen havuz çeşitleri sayesinde, motosikletinizin bagaj kısımlarını koruma altına alabilir, eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Sürücü güvenliğine önem veren Suzuki motosiklet modelleri, ışıklandırma sistemleri sayesinde kolaylıkla fark edilmenizi sağlıyor. Yuvarlak, kompakt ve şık bir far tasarımına sahip modeller, arka lamba gruplarında da yüksek watt değerli ampuller kullanıyor. Modellerin arka ve ön yüzlerinde bulunan güçlü far ışıklarının yanı sıra, farklı modellerde bulunan hologram şeritleri de, motosikletinizin her zaman görünür olmasını kolaylaştırıyor. Karanlıkta yeşil renkte parlayan ve beyaz rakamlarla kolayca okunabilen bir hız göstergesine sahip olan modeller sayesinde, güvenliğinizi maksimuma çıkarabilir, motorunuzun farklı yol koşullarına hızlı bir şekilde adapte olmasını sağlayabilirsiniz.

Soğuk havalarda ya da karlı yollarda etkin bir motor gücü elde etmenizi amaçlayan Suzuki motosiklet modelleri, 4 zamanlı, 1 silindirli hava soğutmalı ve SOHC teknolojili yapısıyla dikkat çekiyor. Sürüşe başlamadan önce motorunuzu ısıtma süresini kısaltan ve motorunuzu her zaman optimum sıcaklıkta tutan etkin bir soğutma teknolojisine sahip modeller sayesinde, sürüş keyfinize ara vermeden devam edebilir, motorunuzdan maksimum verim elde edebilirsiniz.

Dönüşlerinizi çok daha yumuşak bir hale getiren etkin bir tutuş sistemine sahip olan Suzuki motosiklet modelleri, kavrama rahatlığı sağlayan tutma kolları ile vücut yapısına uygun bir kullanım sunuyor. Suzuki motorlarının gücünü, işlevsel bir şekilde bir araya getiren modeller, hem şehir içi hem de şehirler arası ulaşımı çok daha etkin bir hale getiriyor. İhtiyacınıza ya da kullanım amacınıza göre farklı modelleri inceleyebilir, Suzuki aksesuarları hakkında bilgi sahibi olabilir ve sürüş keyfinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.


Suzuki

19 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
BAŞA DÖN