Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

The Secret

Artemis Yayınları
421,34 TL %11
375,88 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (17)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

420,00 TL
463,24 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1510749
The Secret (Ciltli) - Rhonda Byrne

Rhonda Byrne'nin kaleminden The Secret, okurlarıyla hayatın sırrını paylaşıyor. Yayınlandığı günden bu yana ilgi odağı olan kitap, sonrasında gelen devam kitapları ve filmleriyle insanoğluna daha iyi bir yaşamın mümkün olduğunu gösteriyor. Büyük Sır adını verdiği bilgiyi okurlarıyla paylaşan yazar Rhonda Byrne, istediğinizi elde etme yollarını anlatırken örnek yaşamdan hikayeleri konu alıyor. Dünya çapında onlarca dile çevrilen kitap, Türkçe versiyonuyla da raflarda yerini alıyor. Tüm dünyada milyonlarca kişinin okuduğu ve hayatının vazgeçilmezi olarak tanımladığı sır, şimdi sizin avuçlarınıza gelmeyi bekliyor. İstediğini elde eden, başarıya ulaşan, tüm dünya tarafından tanınan, sağlığına kavuşan insanların hikayeleri, sırrın varlığına olan inancı pekiştirirken sizlere bu sırra vakıf olma imkanı tanıyor. 

İstediğiniz Her Şeyi Yapabilirsiniz

Hayatınızı değiştirecek olan The Secret, başucu kitabınız olarak yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere kılavuzluk etmeye hazırlanıyor. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einstein gibi ünlü isimlerin çözdüğü büyük sırrı, evren ile kurulan bağı okurlarına anlatan yazar, Secret'ı dünyaya açıklıyor. İsteklerinize nasıl sahip olabileceğinizi, istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlamanızı sağlayan açıklamalar, okura gerçekten kim olduğunu tanıma fırsatı veriyor. Hayatta herkesi bekleyen gerçek kusursuzluğa ulaşmanın nasıl mümkün olduğu kitapta tarif ediliyor. Verilen örnekler, çarpıcı hikayeler ise ''siz de yapabilirsiniz'' mesajını vererek okurları yüreklendiriyor. Cesaret alacağınız kitap, hayatını değiştirmek isteyenlere fırsatları fark etmelerini öğütlüyor. 

The Secret Bir Yaşam Felsefesi Vadediyor

Yalnız bir kitap değil, bir yaşam felsefesi sunan eser, filmiyle www.thesecret.tv adresinde meraklılarını bekliyor. Yüzyıllardır var olan ancak modern dünya ile beraber tarihin tozlu sayfalarına gömülen bir sırrı yeniden gün ışığına kavuşturduğunu iddia eden yazar sayesinde sır, her okurun hayatında dönüştürücü bir etki gösteriyor. Para, sağlık, ilişkiler ve mutluluk gibi isteklerinizin gerçekleşmesi için size destek olacak kitap, size nasıl düşünmeniz gerektiğini anlatıyor. İçinizdeki gücü keşfetmenize imkan tanıyacak satırlar, kadın veya erkek tüm okurların yaşam enerjisini yenilemeye geliyor. Düşünce gücünüzle hastalıkları yok edeceğinize, zengin olabileceğinize, hayatınızın aşkını bulabileceğinize, hayallerinizdeki eve veya gıpta ettiğiniz arabaya sahip olabileceğinize inanır mısınız? The Secret sizi inandırıyor, teoride anlattığı büyük sırrı hayata geçirmek ise okura kalıyor. 

Evrenin Sırrı Sizinle

Evrenin yasalarını ve işleyişini okurlarına anlatan The Secret, bilgece yaşamın altın kurallarını tanıtıyor. Çekim yasasına göre yaşamınızı düzenleyebilir, olumlamalarla hayatınıza yeni pencereler açabilir ve fırsatları yaşamınıza çağırabilirsiniz. İçgörü kazandıran ve yaşam için umut veren kitabı kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Doğum günleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde alınabilecek güzel bir hediye olan kitap, hazır olan herkese hayatın sırrına ermeyi öğretiyor. Bolluk, sevinç ve sağlık dolu mükemmel bir yaşama sahip olmayı kim istemez ki? Dünyayı değiştirmeye kendi hayatınızdan başlayın. Hayata geliş amacınızı fark etmenize yardımcı olacak kitap ile yaşam yolculuğunuzda yeni maceralara hazırlanabilirsiniz. 

Kitaplığınızda tüm asaletiyle, senelerce saklayabileceğiniz The Secret (Ciltli) - Rhonda Byrne, Artemis Yayınları aracılığıyla okurla buluşuyor. Hayatın sınırsız sihrini hissedebilir, içinizdeki gücü serbest bırakarak yaşamda korkmadan adımlar atabilirsiniz. Öz güveninizi tazeleyecek Rhonda Byrne imzalı kitap ile kaşiflerin, bilim insanlarının ve kahramanların yaşam deneyimlerine yakından tanık olabilir, siz de kendi başarı hikayenizi yazmaya başlayabilirsiniz. Kişisel gelişim kitapları arasında sınıflandırılan kitap ile hiçbir şeyin tesadüf olmadığını kavrayabilir, hayatın sizin için hazırladığı sürprizlere kucak açabilirsiniz. Hayatın sırrını okurları ile paylaşan The Secret, siz meraklıları ile buluşmayı bekliyor. 

Boyut Normal Boy
Yazar Rhonda Byrne
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KARTEMIS82658
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön