ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Vernel
Vernel Max Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı Şakayık&Beyaz Çay 1440ml 60 Yıkama

Vernel Max Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı Şakayık&Beyaz Çay 1440ml 60 Yıkama

Vernel
%20 indirim 34,90 TL 27,90 TL
( / adet)
miktar
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/28002776

Türkiye’yi ilk defa ziyaret ettiği 1976 yılından bu yana çamaşır yumuşatıcı ile aynı anlamda kullanılmaya başlanan Vernel, Henkel’in en önemli markalarından biri olmayı sürdürüyor. Vernel ailesine yeni eklenen üyelerden Vernel Max Aromatheraphy+, şakayık ve beyaz çayın etkisiyle mod yükselten kokular sunuyor. Kullanıcıların çamaşır yıkama ve kurutma süreçlerinin daha iyi bir deneyime dönüşmesine katkıda bulunurken kuruyan çamaşırların, kapalı ortamda saklandığı takdirde 140 güne kadar süreyle kokusunu muhafaza etmesini sağlayan ürün, konsantre yumuşatıcılar içerisinde yer alıyor. Vernel Max Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı Şakayık&Beyaz Çay 1440 ml 60 yıkama, geleneksel yumuşatıcılardan farklı olarak az miktarda kullanılarak daha iyi sonuçlar alınabilmesine katkıda bulunuyor.

Vernel Max Aromatheraphy+ ile Duyularınızı Rahatlatın

Güzel kokuların insan üzerindeki olumlu etkilerini bilen ve ürünlerini bu doğrultuda zenginleştiren Vernel, şakayık ve beyaz çay destekli Aromatheraphy+ ile kullanıcıların giysilerini değerlendirirken duyularını rahatlatmalarına yardım ediyor. Uçucu yağ, şifalı bitkiler ve çiçek özlerinin bulunduğu çamaşır yumuşatıcı, benzersiz formülüyle öne çıkıyor. Doğadan esinlenen içeriğiyle dikkat çeken ve sunduğu kokuyla hayranlık uyandıran ürün, giysilere kazandırdığı kokunun kalıcı oluşuyla farkını ortaya koyuyor. E vitamini katkısı ve kremsi dokusuyla giysilerin üretildikleri günkü formunda değerlendirilebilmesine imkân tanıyan yumuşatıcı, bu yönüyle beğeni kazanıyor.

Çamaşır yıkama esnasında edindiği Vernel Max Aromatherapy+ yumuşatıcıyı hangi miktarda kullanacağını tam olarak hesaplayamayan kullanıcılar için doğru dozajlamayı mümkün kılan kapağıyla geliyor. Vernel, giysilerin dokusu ve yıkama sürecinin sağlıklı ilerlemesi için verdiği dozaj miktarlarına uyulmasını öneriyor. Bu noktada yıkama aşamasında yumuşatıcının, çamaşır makinesindeki yumuşatıcı haznesine doğrudan değil, ürünün kapağıyla ölçeklendirilerek konulmasını tavsiye ediyor. 4-5 kilogramlık çamaşır için 24 ila 48 ml’lik yumuşatıcı yeterli oluyor. Düşük doz, yumuşaklık ve koku için uygunken daha fazla koku ve yumuşaklık beklentisi olanlar, 48 ml’lik yüksek doza geçebiliyor. 5,5 kilogramlık çamaşır için 55 ml, elde yıkama işlemlerinde ise 10 litrelik suya 16 ml Vernel Max Aromatherapy+ ilave edilmesi gerekiyor.

Hızlı Kurutma ve Kolay Ütüleme İçin Vernel Max Aromatherapy+ İdeal

Gerçekleştirilen testler, çamaşır yumuşatıcı, özellikle Vernel ürünlerinin kullanımıyla çamaşırların kuruma hızı arasında önemli bir bağlantı olduğunu gösteriyor. Çamaşır makinelerinin son durulamaları esnasında Vernel Max Aromatherapy+ devreye girdiğinde giysiler, sıkma devrine gelindiğinde yumuşatıcı kullanılmayan makinelerde yıkanan giysilere kıyasla daha fazla su kaybediyor. Bunun neticesinde kumaşlar üzerinde düşük düzeyde nem kalıyor ve giyim ürünleri böylece normalden kısa sürede kuruyarak kullanıma ya da ütüye hazır hâle geliyor. Ütüleme de Vernel Max Aromatherapy+ sayesinde büyük bir sorun olmaktan çıkıyor zira giysileri oluşturan kumaşlardaki lifler, Vernel’le yumuşayıp düzleştiği için ütüleme süreci, beklenenden kolay oluyor ve kısa sürüyor. Henüz makineden çıkan yeni yıkanan giysiler dahi kırışıklıklardan ve buruşukluklardan uzaklaşmış olarak kullanıcılarla buluşuyor.

Bunlara ek olarak giysilerin dokularının yumuşaklığını yitirmesi ve özellikle sentetik kumaşlarda karşılaşılabilen elektrostatik yüklenmesi de Vernel Max Aromatherapy+ ile geçmişte kalıyor. Kumaşlardaki lifleri özel bir biçimde koruyarak renklerini ve dokularını korurken esnekliklerini artıran ürün, kullanıcıların cildinde nazik bir his bırakıyor. Kurutma aşamasında elektrostatik yüklenen sentetik kumaşlar ise Vernel Max Aromatherapy+ sayesinde bu yüklerden arınarak iyi şekilde temizlenebiliyor. Ayrıca sentetik kumaşlar, yumuşatıcı kullanmadan yıkanmaya kıyasla Vernel’le daha uzun müddet temizliğini koruyabiliyor.

Eğer siz de giysilerinizin daima yumuşacık dokuya sahip olmasını ve mis gibi kokmasını arzu ediyorsanız, Vernel Max Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı Şakayık&Beyaz Çay 1440 ml 60 yıkama ürününü sepetinize ekleyebilirsiniz.


Vernel Max Şakayık & Beyaz Çay Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1440ml, 60 Yıkama
Türü Konsantre
Yıkama Sayısı 60 Yıkama
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000ML1Q6
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Vernel Max Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Lale 1440ml 60 Yıkama
Vernel Max Supreme Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Romance 1200 ml 50 Yıkama
Vernel Max Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Gül 1440ml, 60 Yıkama
Yumoş Extra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Orkide 1440 ML 60 Yıkama 1 Adet
%20
34,90 TL 27,90 TL
%26
34,90 TL 25,95 TL
%26
34,90 TL 25,95 TL
29,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(1576)
(990)
(2642)
(2820)
Türü Konsantre Konsantre Konsantre Konsantre
Yıkama Sayısı - 50 Yıkama - 60 Yıkama
Kokusu - - Gül Orkide
Başa dön