1970’li yıllardan bu yana Türkiye’de en çok tercih edilen yumuşatıcı markalarından biri olan ve ürün yelpazesini zenginleştirerek tüketicilerin gereksinimlerine yanıt veren Vernel, Henkel çatısı altında yer alıyor. Tüketicilerin zihninde hem reklam sloganları hem de dillere yerleşen ve yumuşatıcı kullanmak anlamına gelen “Vernel’lemek” tabirini kazandıran marka, ferahlığını ve yumuşaklığını haftalarca koruyan giysiler için olmazsa olmaz yardımcı ürünlere imza atıyor.

Vernel ile Mis Gibi Kokan Yumuşacık Giysiler

  • Kokusunu çiçeklerden alan Vernel Max serisi ürünleri, doğru dozajda kullanarak giysilerinizin arasına özel ferahlık incileri dağılmasına yardım edebilir, yıkadığınız giyim eşyalarınızın 10 haftaya kadar ferah kalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Değerli Fransız parfümleriyle güçlendirilen Vernel Max Suprême serisi ürünleri, doğru dozajda kullanarak yumuşatıcının içerdiği milyonlarca yumuşatıcı bileşeninin giysilerinizle dans etmesine ve ürünün, kumaş bakımı yaparken giysilerinizin mis gibi kokmasına yardımcı olabilirsiniz.
  • İçerdiği meyve yağları ve çiçek esanslarıyla giysilerinize, canlandırıcı kokular kazandıran Vernel Max Aromatherapy serisi ürünleri, önerilen dozajlarda kullanarak giysilerinizin harikulade parfüm kokularıyla bezenmesini sağlayabilirsiniz. 10 hafta kadar parfüm kokan giysilerinizin, duyularınızı harekete geçiren ve dinlendiren kokularıyla kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
  • Avrupa Alerji Araştırma Vakfı tarafından gerçekleştirilen testlerden geçen ve sertifikalandırılarak hassas ciltlere özen gösterdiği tescillenen Vernel Max Sensitive serisi ürünlerle, çamaşırlarınızın mis gibi kokmasını mümkün kılabilir, özellikle bebek kıyafetlerinde, bu serideki ürünlerden destek alabilirsiniz.
  • Değerli parfümler içeren ve güzellik bakımındaki yeniliklerden ilham alınarak geliştirilen Vernel Max Soft & Oils serisi ürünlerle giysilerinize gereksinim duydukları bakımı yapabilir, Vernel serisi diğer tüm yumuşatıcılarda olduğu gibi giysilerinizin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.
  • Birbirinden güzel, kalıcı ve etkileyici parfümlerle donatılan Vernel Standart yumuşatıcıları, her türlü çamaşır ve giysinizi yıkama sürecinde kullanabilir, Vernel’in giysileriniz üzerindeki etkisini kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Ambalaj Yapısı ve Ağırlığı

Tüketicilerin kullanım alışkanlıklarını başarıyla tetkik eden ve ürün içerikleri gibi ambalajlarını da bu doğrultuda hazırlayan Vernel, ambalajların hem tek elle taşınabilmesini hem de yumuşatıcı haznesine veya kendi kapağına kolayca boşaltılabilmesini kolaylaştırıyor. Hazırladığı ürünlerin en az 10 yıkamada kullanılabilir olmasına dikkat eden ve ambalaj ağırlıklarını da buna göre belirleyen marka, standart yumuşatıcılarının dozajıyla Max ailesindeki yumuşatıcıların dozajının farklılaştırıyor. Zira Max ailesindeki yumuşatıcılar, daha yoğun kıvamda olduğu için az miktarıyla bile bir makine çamaşırı yumuşatabiliyor. Markanın sunduğu verilerde, 720 ml’lik konsantre yapıdaki Vernel Max’in, 3 litrelik standart yumuşatıcıya denk geldiği belirtiliyor.

Giysilerinin eşsiz kokularla bezenmesini arzu eden kullanıcılar, değerli Fransız parfümleriyle zenginleştirilen Vernel Max Suprême serisini tercih edebiliyor. İçeriğiyle olduğu kadar şık ve taşınabilir ambalajıyla da dikkat çeken ürünler, dozaj ayarlama amacıyla da değerlendirilebilen özel tasarımlı kapaklarıyla kullanıcılara yardımcı oluyor. Max ailesinin diğer üyelerindekinin aksine Vernel Max Suprême serisindeki ürünlerin ağırlığı değişmiyor. Toplam 50 yıkamada kullanılabilen ürünler, doğru dozajla kullanıldığında, vadedilen etkinin, giysilerde görülebilmesini sağlıyor.

Kullanım Talimatlarına Uygun Kullanımla Mükemmel Sonuçlar

Kıyafetlerin normalden hızlı kurutulmasına ve daha kolay ütülenmesine yardım eden Vernel yumuşatıcı ürünlerinin yapısının bozulmaması için 5 ila 40 santigrat derecede saklanması gerekiyor. Ayrıca her bir Vernel ürününde, kapsamlı kullanım talimatları ve kullanıcılara öneriler bulunuyor. Bu önerilerin başında ise yumuşatıcıların, doğrudan doğruya çamaşırların ve giysilerin üzerinde dökülmemesi geliyor. Zira yumuşatıcının yapısı gereği, suda dağılıp çamaşır ve giysilere nüfuz etmesi gerekiyor. Doğru dozaj ve talimatlara uygun kullanım neticesinde Vernel imzalı yumuşatıcılar, çamaşır ve giysilerin yıkama sonrasında güzel kokmasını ve yumuşacık hâle gelmesini sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...