Yaşam

Yaşam Puzzle Yapbozları

Yaşam yapbozları, hayatın içinden bir kareyi yansıtan resimlerden, fotoğraflardan oluşur. Anın duygusunu, izleyicisine geçiren yaşam puzzle’ları, bazen iki insan arasındaki ilişkiyi, eşsiz bir manzaranın huzurunu bazen de popüler bir resmin verdiği mutluluk duygusunu yansıtır. Anatolian, Masterpieces ve Art gibi yapboz markalarının yaşamın içinden geçen ürünlerinden, iç dünyanıza hitap eden birini mutlaka bulabilirsiniz.

Yaşam Puzzle Yapboz Fiyatları

Yaşam puzzle’lar, hayatın içinden, anı anlatan, genellikle duygu yüklü, romantik olarak adlandırılabilen resimlerden oluşur. Görselleri incelediğinizde, her birinin samimi, sıcacık ve insanı o tablonun içinde olmaya iten, herkesin sempatisini kazanan bir yapısı olduğu dikkatinizi çekebilir. Bu yüzden de yaşam yapbozları, yapması zevkli uğraşlar arasında yer alır. Günlerce süren emeğin her anında, o resmin içinde olmayı düşleyerek farklı hayaller kurabilirsiniz. Çocuklarınız ile böyle bir anı paylaşmak, sıcak ve güvenli ilişkiler kurmanızı da sağlayabilir. Eğer imkanınız var ise, birlikte bir yaşam puzzle’ı seçerek tamamlayabilirsiniz.

Yaşam yapbozları, genellikle ressamların ünlü tablolarından seçilir. Birçok duyguyu ve düşünceyi tek bir görselde anlatabilen bu değerli resimler, yapbozların bitirildikten sonra çerçeveletilmesi ile de önem kazanır. Hem yapbozun verdiği psikolojik rahatlama ve eğlenceli vakit geçirme özelliğinden yararlanır hem de resmi tamamladıktan sonra çerçeveleterek ve duvara asarak, beğendiğiniz ünlü ressamın eserini her zaman görebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Masalsı yapıları ile dikkat çeken ürünleri de görebilirsiniz. Kasabalar, panayır yerleri, festival alanlarının resmedildiği puzzle’lar ilginizi çekebilir. Ayrıca doğa manzaraları, karlarla kaplı yollar, karlı dağlar arasında kalmış evlerin yansıtıldığı ürün modelleri de doğaseverlerin ilgi odağındadır. Yaşam puzzle fiyatları, ürünlerin parça sayısına, markaya, tasarımında tercih edilen figüre göre farklılık gösterir. Birçok farklı modeldeki yapbozlar arasında, her bütçeye uygun bir tane ürün bulabilirsiniz.

Yaşam Puzzle Yapbozları

Van Gogh’un Teras Kafe’si, Carl Spitzweg’in resimleri yaşam puzzle’ları arasında yer alır. Birçok ünlü ressamın resimlerinin yanında, ressamı az bilinen; fakat sanatsal yönüyle öne çıkan resimlerin puzzle’larını da görebilirsiniz. Paris’te ünlü bir kafenin dışarıdan görünüşü, günlük yaşamın içinden karelerin ve insanlar arasındaki ilişkilerin resmedilmesinden oluşan yaşam yapbozları, her zaman insanın içinde sıcaklık uyandıran, huzur veren modeller arasındadır. Bir avluda oturan, bir şeyler içen insanlar, çamaşır asan kadınlar ya da manavdan alışveriş yapan birkaç kadın, limanda çalışan işçiler ve kıyıda duran insanlar hep bu türlerin içinde görülebilir.

Yaşam puzzle yapbozlar arasında, balıkçıkların, avcıların günlük yaşamından kareler bulunur. Ayrıca nesnelere yakın odak kurarak çalışmayı seven ressamların eserlerini de bu türler arasında görebilirsiniz. Meyve dolu bir tabağın masanın üzerinde resmedilişi, çiçeklerle dolu bir tezgah, pastalarla dolu bir masa ve bebekler de yakın plan çalışmalar arasında görebileceğiniz ürünlerdendir. İnsan ilişkilerine yönelik aşk, sevgi, güven, sadakat, annelik gibi duyguları temsil eden tasvirleri de görebilirsiniz. Bu tarzda puzzle çeşitleri, hediye etmek için de uygundur. Yeni anneye, sevgiliye, güvenilir bir dosta bu yapbozlardan birini hediye edebilirsiniz.

Özel kutusunda, bitmiş halinin görseli ile birlikte gönderilen yapbozlar, boş zaman değerlendirmede, sevdiklerinizle paylaşım yapmanızda etkilidir. Salonda masa üzerine yapmaya başladığınız yapbozları, tüm aile üyeleri ile yapabilirsiniz. Bazen günler, aylar süren uğraş sonucunda ürünü çerçeveleterek evinizin ya da işyerinizin duvarına asabilirsiniz.

Çerçeveleme için işin uzmanlarına danışabilir, onlara yaptırabilir ya da kendiniz yapabilirsiniz. Kendiniz yapmak için birleştiğiniz parçaların dağılmamasına dikkat ederek tersine çevirdiğiniz yapbozu, arka kısmından enine ve boyuna koli bandıyla yapıştırarak dağılmalarını önleyebilirsiniz. Böylece yapbozunuz çerçeveletmek için hazır hale gelir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yaşam Temalı Puzzle Yapbozlar

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 49 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?