Kişisel bakım ürünleri markası Yves Rocher güneş kremleri genç-yaşlı, kadın-erkek herkesin cildini koruyan bileşenleri ile dikkat çekiyor. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için Yves Rocher tarafından üretilen tüm ürünlerin bileşeninde bulunan boğa dikeni cildi yaşlanmaya karşı koruyor, ihtiyacı olan nemi sağlıyor. Güneş yanıkları nedeni ile meydana gelen kırışıklıklar ve lekeler Yves Roches güneş ürünleri ile etkisini önemli ölçüde kaybederken, güneşe çıkmadan önce kullanılmaları ise oluşmalarını tamamen önlüyor.

Suya karşı dayanıklı olan formülleri deniz ve havuz öncesinde de rahat kullanımlarını mümkün kılıyor. Yves Rocher güneşten korunma ürünleri güneş kremi, losyonu ve yağı olmak üzere üçe ayrılıyor. Ayrıca güneşten sonra kullanılmak üzere ürünleri de olan Yves Roches, farklı seviyelerde koruma faktörü içeren ürünleri ile cilt tipi ve ihtiyaç şekline göre kullanım imkanları yaratıyor. Erkek, kadın her yaştan insanın rahatlıkla kullanabildiği ürünler, ciltleri güneşin UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korumakla yetinmiyor. Aynı zamanda cilde bakım da yapan ürünler tavsiye edildiği biçimde kullanıldığı takdirde sağlıklı bronzlaşmaya da katkı sağlıyor. Yüz ve vücut için ayrı ayrı üretilen ürünler arasında makyaj altına kullanılabilecek Yves Roches güneş kremleri de bulunuyor.

Yves Rocher Güneş Kremi & Losyon 

Yves Rocher ürünleri hafif yapıları ile gün boyu rahatsızlık vermeden kullanılabiliyorlar. Özellikle yağlı cilt yapısına sahip olanlar için geliştirilen daha hafif yapılı günlük güneş kremi ve losyonları en çok tercih edilen Yves Roches güneş bakım ürünleri arasında yer alıyor. Farklı amaçlar için üretilen krem ve losyonlar yüz ve vücut tipi olmak üzere ikiye ayrılırken göz bakımı için de güneşten koruyucu Yves Roches güneş kremi ve losyon çeşitleri bulunuyor. Yüz kremleri farklı SPF koruma faktörleri ile günlük kullanım için öneriliyor. Sokağa çıkmadan önce sürülebilen kremler güneşten tam koruma sağlarken aynı zamanda bakım yapma etkisi ile dikkat çekiyor.

İçeriklerinde boğa dikeni bulunan Yves Roches güneş kremi ve losyon çeşitleri leke, güneş yanığı, yaşlanma etkisi ve nemsizliğe karşı cildin direncini artırıyor. Vücut kremleri ve losyonları tüm vücudu güneşten korurken diğer yandan daha sağlıklı bronzlaşma sağlıyorlar. Losyonları kremlerine göre daha ince bir yapıda olan Yves Roches güneş ürünleri, 10 SPF koruma faktöründen 50 SPF koruma faktörüne kadar farklı yapılarda bulunabiliyor. Kremler ve yüksek koruma faktörlü ürünler ilk kez güneşe çıkanlara önerilirken losyonlar ise daha önce güneşe çıkmış cilt tipleri ve günlük kullanım için öneriliyor. 

Yves Rocher Güneş Yağı

Daha koyu tenli vücut tipleri yahut güneşten daha fazla faydalanmak ve bronzlaşmak isteyenler için önerilen Yves Rocher güneş yağı çeşitleri koruyucu özellikleri ile sağlıklı bronzlaşma sunuyor. Daha çok vücut için çeşitleri bulunan Yves Roches güneş yağları suya karşı dayanıklı yapıları ile havuz ve denize girdikten sonra etkilerini kaybetmiyor, korumaya devam ediyorlar. Farklı koruma faktörlerini kapsayan güneş yağları, 10 SPF 'den 35 SPF'ye kadar güneşten koruma sağlayabiliyor. Formülleri farklı yapılarda olan güneş yağları serisinde, ışıltılı bir bronzluk kazandırırken kullananları rahatsız etmemesi için sürüldüğünde parlayan yağların yanı sıra mat yağlar da bulunuyor. Çeşitli meyve ve çiçek özleri ile hazırlanan formülleri ise bronzlaşmanın yanı sıra cilde güzel kokularını da geçiriyor.

Kişisel bakım ürünlerindeki yıllara dayalı tecrübesini güneş ürünleri için de başarı ile kullanan Yves Roches'un ürünleri herkes tarafından kullanılabiliyor. Kadın ve erkekler için ayrı güneş serileri de çıkaran marka, güneş yağlarında ise doğrudan ayrıma gitmeyi tercih etmiyor. Ancak aromatik güneş yağları daha çok kadınlar tarafından tercih edilen firmanın ürünleri sağladıkları üstün koruma ve sağlıklı bronzlaşma etkisi ile sıcak ve güneşli günlerde tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yves Rocher Güneş Kremi ve Yağları

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Koruma Faktörü
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/yvesrocher