2K Games oyunları, ailecek geçirilen zamanları da arkadaş toplantılarını da eğlenceli, heyecanlı ve çekişmeli anlara dönüştürüyor. 2K Games, bünyesinde PS ve XBox uyumlu olmak üzere pek çok farklı temaya sahip oyunları barındırıyor. Firmanın geliştirdiği oyunlar, video oyunlarının sundukları eğlencenin sınırlarını yeniden belirliyor.

2K Games'in Kurucuları Kimlerdir?

2K Games, bugün oyunlarda en yaratıcı, saygın ve premium markalardan bazılarını yöneten bir video oyunu yayıncısı olarak biliniyor. 2005 yılında kurulan 2K; PC, konsol ve mobil platformlar için interaktif eğlence ve oyun geliştirip yayınlıyor. Kurucuları arasında David Ismailer, Jason Argent, Christoph Hartmann, Greg Thomas bulunuyor. 2K Games, Amerikan menşeli uluslararası oyun yapımcısı ve dağıtıcısı olan Take Two Interactive şirketinin yan kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Merkezi New York'ta olan Take Two, 2K Games ile birlikte Rockstar Games'i de bünyesinde barındırıyor. 2K Games, son yıllarda interaktif eğlence sektöründe en kaliteli oyun yazılımlarına imza atan şirketlerden biri olarak öne çıkıyor.

Hangi Türlerde 2K Games Oyunları Bulunur?

2K Games oyunları, çok geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Spor oyunlarından macera oyunlarına, dövüşten aksiyona ve çocuklar için hareketli oyunlara kadar pek çok farklı yaş grubuna ve zevke sahip kişilere uyumlu oyunlar üretiyor. Kullanıcılar, oyunları kendi türünde en iyi grafiklere sahip ürünler olarak tanımlıyor. Barındırdığı oyun modları ve oyuncuları âdeta büyüleyen açık dünyalarla oyun pazarındaki liderliği elden bırakmıyor. Oyunlardaki zorlu aksiyonlar, çarpıcı grafikler, dram, heyecan, yeni oyun modları, ek eşleme türleri, derin yaratma yetenekleri ve diğer pek çok özellikle sizi, gerçek dünyaya, daha önce hiç tecrübe etmediğiniz kadar fazla yaklaştırmayı vaat ediyor. Oyun içinde sohbet edebilmeyi, ittifaklar kurabilmeyi, düşmanlar oluşturup arayışlarda bulunabilmeyi ve strateji oluştururken daha önce hiç olmadığı kadar özgürce kararlar alabilmeyi sağlıyor.

En Ünlü 2K Games Video Oyunları Nelerdir?

2K Games'in en ünlü oyunlarının başında basketbol oyunları geliyor. Bu oyunlar, en özgün spor video oyunları olarak iddialarını sürdürmeye devam ediyor. Oyunları inceleyenlerin görüşüne göre “tüm spor video oyunlarını peşinden sürükleyecek” gerçekçi basketbol sahası, bu türü yeni zirvelere taşımayı ve video oyunu ile gerçeklik arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmayı hedefliyor.

2K Games, Smackdown olarak da adlandırılan ring güreşi oyunu ile var olan pek çok özelliğine eklenen güncellemelerle sevenlerine binlerce yeni hamle ve animasyon, sahne arkası görüntüleri, arenada karşılaşma ve geniş bir güreşçi kadrosunun yer aldığı en özgün oyunu sunuyor. Oyunun soundtrack'lerinde müzik endüstrisindeki en iyi isimlerinin yaptığı ve seslendirdiği yıldız parçalar yer alıyor.

Bir diğer en bilinen 2K Games oyunu ise Mafia oluyor. Bu açık dünya aksiyon oyunu 1960'lı yıllarda New Bordeaux kentinde geçiyor. Yasa dışı örgütlerle savaşı kendine ilke edinen kahramanı yöneten oyuncu, kentten İtalyan mafyasını silmek için her şeyini ortaya koyuyor. Oyun; realistik grafikleri, başarılı hareket motoru, etkileyici oyun ve olay örgüsü, uzun süreli oynama imkânı sunması ile türü sevenler için en ideal oyunlardan biri olarak öne çıkıyor.

Firmanın ürünleri arasında çok oyunculu olarak da oynanabilen fantastik bir dünyada ve karanlık tarafta savaşılan bir macera oyunu da yer alıyor. 2K Games, çok tercih edilen türlerden olan strateji alanında da başarılı ve sevilen oyunlara imza atıyor. En başından bir uygarlık kurulması, diplomasi trafiğinin sürdürülmesi, keşifler yapılması ve teknolojinin geliştirilmesi; en nihayetinde de yeryüzündeki en gelişmiş medeniyeti yaratılarak, dünyanın hâkimi olunması olanaklarını veren ürünler geliştiriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

2K GAMES

57 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kinect Uyumlu
 5. Yaş
 6. Move Uyumlu
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön