3 Tekerlekli Bebek Arabası

3 Tekerlekli Bebek Arabaları

Bebeğiniz daha doğmadan onun için birçok hazırlık yaparsınız. Almayı düşündüğünüz şeylerin kaliteli, kullanışlı, sağlıklı ve konforlu olması için gereken hassasiyeti de gösterirsiniz. Baktığınız ihtiyaç listesinde yer alan bebek arabaları da aradığınız tüm özelliklerin bulunması için araştırmalar yapmalısınız. Bebeğinizin kemik ve vücut sağlığı için konfor çok önemlidir. Bir diğer özellik ise kolay kullanıma sahip olmasıdır.

3 tekerlekli bebek arabaları için kullanılan malzemelerin başında leke tutmayan kumaşlardan üretilmiş olması ve kullanılan materyallerin sağlığa zarar vermemesi gerekir. 13 kilo ile 20-25 kilo arası taşıma kapasiteli olan arabaların tüm özelliklerini sitemizden kolay ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Farklı birçok firmanın ürettiği üç tekerlekli bebek arabası modellerinde ürünlerin tamamı kolay kullanıma sahiptir. Arabaların kolay manevra özelliğinin sağlanması için önde 1 adet ve arkada 2 adet tekerleği sayesinde rahat bir taşıma hizmeti vermektedir. Öndeki tek tekerlek de park çıkışları, yokuş veya engebeli yollarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

3 tekerlekli baston bebek arabası katlanabilir özelliği sayesinde çok yer kaplamaz ve kolay kullanım sağlar. Evlerde kolay bir şekilde yer tutmadan kullanım imkanı sunmaktadır. Bebeğinizin sırt bölgesinde konforu sağlamak adına destek sağlar. Yan kısımlarında da bebeğinizi koruma altına alan emniyet kemerleri yerleştirilerek uzun yıllar kullanım amaçlanmaktadır. Kullanılan yaş aralığı 0-3 yaş arası olarak üretilmektedir.

3 Tekerlekli Bisiklet Bebek Arabası Kullanımı

En küçük modellerinde dahi taşıma kapasitesi 13 kilo ağırlığındaki 3 tekerlekli bisiklet bebek arabası farklı birçok renklere sahiptir. Bebeğinizin doğumundan 4 yaşına kadar kullanım özelliği bulunur. Genel olarak 20 kilo ağırlığına kadar taşıma kapasiteleri vardır. Bu nedenle bebeğiniz 4 yaşına gelene kadar size hizmet sağlamaya devam edecektir. Tek el ile kapanabilen otomatik kilitleme sistemi bulunur. Pratik, kullanım kolaylığı ve küçülebilen özellikleri sayesinde oldukça kullanışlıdır. Hem ön hem de arka tekerleklerin 360 derece dönebilme özelliği vardır. Ön tekerleğinde kilitleme mekanizması ile kolay kilitlenebilmektedir. Hava koşullarına karşı çocuğunuzun görüş açısını engellemeden onu koruyabilirsiniz. Güneşten, yağmurdan ve rüzgardan onu koruyabilen tente ile onun görüş açısına göre ayarlayabilirsiniz. Arabanın alt bölmesindeki sepet ise eşyalarınızı taşımak için ideal ölçüde tasarlanmıştır. 

Annelerine özenen kız çocuklarının en büyük zevklerinden biri de onları taklit etmektir. Bunun için de 3 tekerlekli oyuncak bebek arabası modelleri üretilmiştir. Çocukların gözlem yetenekleri çok geliştiği için etrafındaki hareketleri ve olayları taklit etme yetenekleri ortaya çıkmaktadır. Çocuklar uzun süre bebek arabalarında taşındıkları için bir süre sonra bunu kendisi için bir oyuna dönüştürerek oynamaya başlarlar. Annelerini model alan kız çocukları tıpkı onlar gibi bebeklerini doyurmak, giydirmek ve onları bebek arabaları ile gezdirmeyi severler.

3 Tekerlekli İkiz Bebek Arabası

İkiz bebekleriniz için ya da yaşları birbirine yakın olan bebekleriniz için tasarlanıp üretilen modeller arasında dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. 3 tekerlekli ikiz bebek arabası yan yana veya arka arkaya birleştirilmiş aparatların kolay sökülüp takılması açısından çok avantaj sağlamaktadır. Diğer bebek arabalarında olduğu gibi sağlığa zararlı hiçbir kimyasal malzeme kullanılmamıştır. Bebeklerinizin rahatlığı açısından kemik ve omurga gelişimi için bebek arabasında olan minderler ortopedik olarak tasarlanmıştır. Bebek arabalarının tümünde yer alan eşya taşıma sepeti mevcuttur. Daha hacimli ve daha geniş olan ikiz bebek arabalarının sepetleri ikiz bebeklerinizin önemli ihtiyaçlarını yanınızda taşıma imkanı sağlamaktadır.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Fiyatları

Bebeklerinizle yaşamı kolaylaştırmak için üretilen bebek arabalarını tercih ederken maliyetini de düşünerek hareket etmekteniz. İşte bu nedenle 3 tekerlekli bebek arabası fiyatları maliyet olarak her bütçeye uygun bebek arabası bulabilirsiniz. Üretilen malzemeler, tasarımları ve ünlü markaların tasarımlarının tümünü sitemizden detaylıca inceleyip siparişinizi verebilirsiniz. 

Bebek arabasının fiyatını etkileyen ve fiyatlarındaki değişikliklerin nedenler aslında modeli, üretimde kullanılan malzemeler ve markasıdır. Dışarıdan bakıldığında tüm bebek arabaları aynı görünse de fiyat olarak ve üretilen malzemeler birbirinden çok farklıdır. Bebek arabalarında kullanılan aparatların sağlamlığı, kullanılan kumaşın sağlıklı olması, leke tutmayan özelliğinin bulunması, anti bakteriyel kumaşlardan üretilmiş olması nedeniyle bu özellikler fiyata etki etmektedir. Bebeğiniz için en kaliteli ve en uygun fiyatları sitemizden yüzlerce modeli birbirinde ünlü markaların bebek arabaları modellerine bakabilirsiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Modelleri

Bebekleriniz için bebek arabası alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bebeğiniz ve kendinizi düşünerek en uygun modeli seçmelisiniz. Seçimleriniz sırasında olumlu ve olumsuz yönlerini araştırmalısınız. Bebek arabaların ve en çok ikiz bebek arabalarında bulunan aparatların birleştirilip sökülmesi kolay ve pratik olmasına dikkat etmelisiniz. İhtiyaç anında bebek arabasını kolayca katlayıp kaldırmanız gerektiğinde size zorluk yaşatmamalı ve hafif ancak oldukça sağlam olmalıdır. Kullanımları kolay olan 3 tekerlekli bebek arabası modelleri içinde en çok bulunan arabaların altında bulunan sepetlerdir. Bu sepetlerin geniş olması size kullanım avantajı sağlar. Bebeğinizin acil olarak ihtiyaç duyacağı eşyalarını bu sepette muhafaza edebilirsiniz. Bebek arabasını kullandığınızda kullanım süresince yolların engebeli olması size zorluk çıkarabilir. Bu nedenle geniş ve dayanıklı tekerlekleri olan modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca alacağınız bebek arabalarının sağlık ve güvenlik standartlarına da uygun olmasına da önem vermelisiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Pusetli

Bebek arabalarının 3 tekerlekli modelleri bebeğin doğumundan başlayarak yaklaşık olarak 4 yaşına kadar kullanılabilen ürünlerdir. 3 tekerlekli bebek arabası pusetli seçeneklerini değerlendirmek için mutlaka farklı firmaların modellerine de göz atmalı ve ürün özelliklerini incelemelisiniz. Birbirinden farklı seçeneklere sahip olan pusetli bebek arabaları kullanım sıklığı göz önünde bulundurularak hem anne babalara kullanım kolaylığı hem de bebeğe konfor sağlaması gerekir.

Yalnızca kısa mesafelerde değil ayrıca uzun yürüyüşlerde de manevra kabiliyeti ve kullanıcıyı yormayacak ürünler ve malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Pusetli bebek arabalarının bazıları oto koltuğu olarak ayarlanabilir özelliği sayesinde çok fazla tercih edilir. Çift yönlü yatış pozisyonuna sahip olması ile görüş açısının yönünü değiştirmek mümkündür. Rahat tasarımları sayesinde tatil beldelerinde, parklarda anne babalara büyük kolaylık sağlamaktadır. 

Bebek arabalarının 0-4 yaş aralığında kullanılıyor olması uzun süreli ihtiyacı karşılamaya yönelik tasarlandığını gösterir. Bebek arabalarında mutlaka olması gereken tente, fren sistemleri, ayarlanabilir koltuk ve ayarlanabilir ayak desteği ile üretilen çok fonksiyonlu bebek arabaları daha fazla tercih edilmektedir. 3 Tekerlekli İkiz Bebek Arabası

Bebeklerin ilk bir yılı biraz sıkıntılı geçer. Gerek anne babanın ve bebeğin birbirlerini anlamaları gerekse gaz sorunu olan bebekleri sakinleştirmek adına zorlu bir süreçtir. Bebekleri sakinleştirmek çokta kolay olmayabilir. Böyle durumlarda kurtarıcı olarak bebek arabaları imdadınıza yetişir. Eğer ki ikiz bebeğiniz varsa bu durum daha da zor olabilir. Ancak açık havada dolaşmak ve onların konforunu sağlayan 3 tekerlekli ikiz bebek arabası ile birbirine birleştirilen aparatları sayesinde ve hafif olmaları sayesinde onları sakinleştirmek daha kolay olacaktır.

Uzun yürüyüşlerde bebeklerinizle göz teması kurmak isterseniz öne veya arkaya katlanabilir olan modelleri tercih edebilirsiniz. Araçlarınız içinde yine aynı şekilde hem bebek arabası hem de oto koltuğu kullanımına sahip olan modellerini işlevselliğinin çok fazla olması nedeniyle tercih edebilirsiniz. Her hali ile bebeklerin konforlu yaşaması adına geliştirilen ürünlere ek olarak ana kucağı donanımına sahip olması önemli bir başka avantajdır. İkiz bebeklerinizin ilk ayları onların yatar pozisyonunda olması nedeniyle tekerlek üstüne direkt olarak takılan parçalar ile kullanılabilirsiniz.

Bebek arabası olması zorunlu mu?

Evinizden dışarı çıkmak zorunda kaldığınızda kucağınızda taşımak yerine bebek arabası kullanımı çok daha rahat olacaktır. Hem sizin omuzlarınıza ve kollarınıza fazla yükün olması engellenmiş olacak hem de bebeğiniz rahat edecek. 

En iyi bebek arabası nasıl olmalı?

En iyi ifadesi ne yazık ki kişiden kişiye değişir. Sizin için en iyisi olan ihtiyacınızı en iyi karşılayandır. Birden fazla bebeğiniz varsa seçeceğiniz model çoklu arabalar olacaktır. İlerde yine bir bebek düşünceniz varsa uzun ömürlü olandır. Taşlı ve engebeli alanlarda kullanımınız varsa manevralı ve süspansiyonlu özelliği olmalıdır. Uzun süre kullanımınız olacaksa konforlu ve geniş olmasına dikkat etmelisiniz. 

Bebek arabası alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bebek arabalarının kesinlikle çift yönlü olmalı, en az 3 kademeli ve kolay katlanabilir olmalı ayrıca hafif ama sağlam olmalıdır. Pratik kullanımı olan 3 tekerlekli olanını kullanım kolaylığı ve pratikliği açısından tercih etmelisiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

3 Tekerlekli Bebek Arabaları

35 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 35 ürün
DSACategoryId/2147483639/305668/60002066