3 Tekerlekli Bebek Arabaları

Doğumdan itibaren 3.5 yaşına kadar kullanıma uygun olan 3 tekerlekli bebek arabaları ebeveynlerin en çok tercih ettikleri puset modellerindendir. Bebek alışverişinin en önemli kalemlerinden biri olan pusetler, dikkatle seçilmesi gereken ürünlerdendir. Bu doğrultuda markalar tarafından çok sayıda 3 tekerlekli bebek arabası modeli anne-babalara seçenek olarak sunulur. Evinizin bahçesinde, yazlığınızda, parkta, sokakta, alışveriş merkezinde, restoranda, kafede ve daha birçok yerde bebeğinizle beraber gezebileceğiniz bu arabalar, mükemmel konforu ve donanımlarıyla aile hayatınıza kolaylık sağlar, size bebeğinizle beraber keyifli anılar yaşamanız konusunda yardım eder.

Bebek Sahibi Olmak Sizi Eve Bağlamasın

Bebek arabalarının bazı modelleri minikler doğdukları andan itibaren kullanılabilir özelliklere sahiptir. Bazı tasarımlar için ise bebeğinizin 6 aylık olmasını beklemeniz gerekebilir. Doğum itibariyle veya sonrasında kullanmaya başlayabileceğiniz  3 tekerlekli çocuk pusetlerinin yüksek manevra kabiliyetleri, size bebeğinizle uzun yürüyüşler yapma imkanı sunar. Bu tür akıllı bebek arabası modelleri hem fonksiyonel hem de mükemmel bir stilin yansımasıdır. Modern tasarımlarıyla da ilgi çekici olan 3 tekerlekli bebek arabalarının esnek kullanımları ve rahat manevra özellikleriyle zamanınızın çoğunu dışarıda geçirmek isteyebilirsiniz. 

Mükemmel Sürüş Keyfi

Bebek pusetlerinin bazı modelleri çift taraflı yatış pozisyonuna sahiptir. Bebek oto güvenlik koltukları ile de uyum sağlayan çoğu tasarım sayesinde bebeğinizi pusetten çıkarıp, onu rahatsız etmeden, adaptörler yardımıyla arabanızın arka koltuğuna bağlayabilirsiniz. 3 tekerlekli pusetlerin çoğunda hava ile doldurulmuş büyük ön ve arka lastikler yer alır. 360 derece dönen bu tekerlekler sayesinde konforlu sürüş sağlanır. Arabaların ayarlanabilir tutma sapları, güneş tenteleri, çıkarılabilen tekerlekler, suya ve kire dayanıklılık gösteren oturma üniteleri, kolay temizlenebilme özellikleri, alışveriş sepetleri, şemsiye klipsleri ve daha birçok donanımları bulunur. 

Ekstra Donanımlarıyla Üstün Performans

Pusetlerin, hem öne hem geriye yatış pozisyonları çocuklara ihtiyaçları olan konforu sağlar. Bazı modellerin oturma ünitesiyle beraber katlanabilme özelliği, arabaya yerleşme aşamasında kolaylık sunar. Kimi modellerde tek düğmeyle, bazılarında bir hamleyle katlanabilme özelliği bulunur. Katlandığında küçük bir el çantası boyutunda olan pusetler, özellikle sık seyahat edenler için adeta kurtarıcıdır. Ürünlerin çoğunda bulunan hafiflik, yüksek düzeyde manevra kabiliyeti ve kompakt tasarım sayesinde hem şehirde hem seyahatte size ekstra özgürlük sunar. 

Sportmen anne-babalar için tasarlanmış bazı 3 tekerlekli pusetler koşu esnasında bebeğinizin yanınızda olmasına imkan tanır. Modeller size konforlu koşu ve güvenlik sağlar. İki kademeli kapanma, geniş cep, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan tente, çıkarılabilen tekerlekler, kitlenebilir özellik ve benzeri donanımlara sahip bu modeller hem sporda hem şehide kullanılabilir. 

3 Tekerlekli Bebek Arabası Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Puseti sık sık arabanıza yerleştirmeniz gerekiyorsa, kolay katlanabilen, katlandığında küçük bir boyut haline gelen model seçmelisiniz.
  • Puseti sıcak iklim bölgesinde kullanacaksanız, ayarlanabilen ve güneş korumalı bir tenteye ihtiyacınız olacaktır.
  • Bebeğinizle beraber market alışverişi yapmayı planlıyorsanız, alışveriş sepeti büyük olan modeller ilginizi çekebilir.
  • Pusetlerin temizliği çoğunlukla nemli bezle yapılır, bazı bölümler çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ürünün kullanım talimatlarına uyarsanız puseti daha uzun süre, ilk günkü haliyle kullanabilirsiniz.

 3 Tekerlekli Pusetlerde Bulunan İlave Özellikler

  • Bazı modellerde fermuarlı, tam kapanabilen ve duruma göre ayarlanabilen tente ve tentenin üzerinde  bebek gözlem penceresi bulunur.
  • Çıkabilen ön bar sayesinde, duruma göre bebeğinizin konforunu sağlayabilirsiniz.
  • Ürünler kanserojen hammadde ve boya içermez. ·
  • 5 aşamalı emniyet kilidi özelliği sayesinde bebeğinizin güvenliği sağlanır.

Yeni nesil, gelişmiş teknolojiye sahip 3 tekerlekli bebek arabalarıyla bebeğinizle her dakikayı birlikte geçirebilirsiniz. İster uyanıkken beraber şehri keşfedin, ister o pusetinde mışıl mışıl uyurken siz keyifli bir kahve molası verin... Bazen pusetinizi katlayıp bagaja yerleştirin ve ailece hafta sonu kaçamağı yapın. Hepsiburada.com aracılığıyla tüm 3 tekerlekli bebek arabalarını inceleyerek, size en uygun olan için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

3 Tekerlekli Bebek Arabaları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483639/305668/60002066