Bebek ve çocuk araç gereçleri konusunda tüketicilerin gözde markalarından biri olan Joie bebek arabası konusunda da oldukça iddialıdır. Bebek sahibi olmayı bekleyen ailelerin en önemli ihtiyacı olan bebek arabası ve puset konusunda geliştirdiği kullanıcı dostu çözümlerle Joie pazardaki yerini almaktadır. Markanın tüm ürünleri hem bebeğinizin konforu hem de kullanıcının konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

JOIE Bebek Arabası

Joie bebek arabaları oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Uzun yıllar kullansanız bile konfor ve görsellik açısından ilk günkü halini koruması hedeflenmiştir. Bebek arabalarının ve pusetlerin katlanan, basılan ve en çok kullanılan parçaları bile defalarca aynı işleme maruz kalmasına rağmen herhangi bir deformasyona uğramamaktadır. Bebek sağlığına uygun seçilen materyal ve kumaşlara sahip olduğundan bebeğiniz için güvenle tercih edilebilmektedir. Joie bebek arabalarına uyumlu ana kucakları sayesinde ,Joie bebek arabaları doğumdan itibaren kullanılabilmektedir. Ayrıca bebeğiniz büyüdükçe, bebeğinize göre uyarlanan ve uyum sağlayan modelleri sayesinde tüm ebeveynlerden tam not almaktadır.

Tüm bebek arabalarında bebeğinizin güvenliğine büyük önem verilmiştir. Joie bebek arabaları ve Joie pusetlerde 5 nokta emniyet kemeri mevcut olup, miniğinizin hassas cildini tahriş etmemesi için ekstra yumuşak emniyet kemeri koruyucuları ile yerleştirilmiştir. Emniyet kemeri bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre ayarlanabilmekte ve bebeğinizi güvenle korurken konforundan da ödün vermemektedir. Ayrıca bir çok modelinde bulunan tampon ön bar, kolayca sökülüp takılabilmektedir. Ön bar, bebeğinizin hem elleri ile hem de ağzı ile en çok temas içinde olabilecek parça olduğu düşünülerek bebek dostu malzemeden üretilmiştir. Ayrıca tüm Joie bebek arabaları ve Joie pusetler kolayca aktive edilen, ayakkabınıza zarar vermeyen arka fren sistemi ile üretilmiştir.

Ebeveynlerin bir bebek arabasında aradıkları en önemli özelliklerden birisi olan kolay kapanıp açılabilme fonksiyonu da Joie tarafından düşünülmüştür. Tüm modelleri kolayca açılıp kapanabilmektedir. Ayrıca tüm bebek arabaları kullanıcı dostu ağırlıkta olup, taşıması oldukça kolaydır. Hem evinizde hem de arabanızın bagajında kolayca depolayabileceğiz ergonomik yapıda tasarlanmıştır. Bir çok Joie bebek arabası modeli de kapandıktan sonra valiz gibi taşıyabilme özelliğine sahiptir.

JOIE Puset

Pusetlerde bebek arabalarında olduğu gibi konfor ve güvenlik ön planda tutularak tasarlanmıştır. Ayrıca bunu yaparken kullanıcınında kullanım kolaylı göz ardı edilmemiştir. Kaliteli iskelet ve bebek dostu kumaş ürünlerde üretilmiş olan Joie pusetler kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Ayrıca piyasada bulunan örneklerine göre oldukça ergonomik ve hafif üretilmiştir. Tüm modellerinde olduğu gibi pusetlerde de bulunan 5 nokta emniyet kemeri sayesinde bebeğinizin aşağı kaymasını önlerken, maksimum güvenlik sağlamaktadır.

Bebek arabalarının ve pusetlerin iç konforu da minikleriniz için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Kademeli ve tamamen yatabilen sırt kısmı doğumdan itibaren kullanım için idealdir. Ayrıca dayanıklı ve kaliteli kumaştan üretilmiştir. Yazın bebeğinizi asla terletmez ve leke tutmayan bir yapıda üretilmiştir. Gerekli durumlarda, kolay bir şeklide sökülüp, 30 derecede ve altında yıkanabilmekte, daha sonra kolayca yerine takılabilmektedir. Yumuşak sırt desteği bebeğinize anne kucağındaki konforu sunma konusunda oldukça iddialı tasarlanmıştır. Kapatıp açılabilen tentesi sayesinde bebeğinizi güneşten korumaktadır. Ayarlanabilir ayak desteği sayesinde bebeğiniz oturur pozisyonda iken maksimum konfor sağlamaktadır. Ayrıca yeni nesil tekerlek sistemi ile her türlü zeminde rahat bir sürüş ve manevra olanağı vermektedir.

Joie ebeveynlerinde her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurup bebek arabası ve pusetlerini bu yönde tasarlamıştır. Bebek arabalarında bulunan geniş ve kullanışlı sepeti sayesinde hem kişisel eşyalarınız hem de bebeğinizin çantası yeterli bir depolama alanı sunmaktadır. Ergonomik kolları size konforlu bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Joie birden fazla bebeği olan aileler için de harika çözümler sunmaktadır. Yan yana yada arka arkaya konumlandırılmış 2 bebek koltuğu bulunan 2 farklı bebek arabası bulunmaktadır.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra Joie bebek arabaları ve Joie pusetler şıklıkta da ödün vermemektedir. Kaliteli ve şık kumaş seçimleri ile rakipleri arasından bir adım öne çıkmaktadır. Dayanıklı ve sağlam alüminyum gövdeleri sayesinde tüketicilere uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

JOIE Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

17 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. JOIE
  2. BabyHope
  3. Quinny
  4. Kraft
  5. Lorelli
  6. Baby2go
  7. Chicco
  8. Beneto
  9. Jaju Baby
  10. Sunny Baby
  11. Pamuk Atölyesi
  12. Peg Perego
  13. Mamas & Papas
  14. Maxi-Cosi
  15. Pierre Cardin
  16. Aldeba
  17. Maclaren
  18. Anex
  19. Inglesina
  20. Sevi Bebe
 3. Ürün Puanı
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Taşıma Kapasitesi
 6. Yaş Grubu
 7. Renk
 8. Satıcı
 • Marka JOIE
DSACategoryId/2147483639/305668/joie
BAŞA DÖN