BabyHope 1983 yılından beri, bisiklet sektöründe yer alan, yenilikçi yaklaşımlarla gelişen, bebek arabası ve puseti üretimi de yapan bir Türk markası olarak tanınıyor. Kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla tüketicilerin aldıkları ürünü, her kullanışlarında iyi bir performans almalarına büyük önem veriyor. BabyHope bebek arabası ve pusetleri bu hedef doğrultusunda üretiliyor.

Yeni doğan bebekler için alınan önemli eşyaların başında bebek arabası geliyor. Bebek için bir araba satın alırken ailenin öncelikle neye gereksinim duyduğunu belirlemesi gerekiyor. Ağır mı hafif mi, küçük ya da büyük mü olacağına karar vermek önem taşıyor. Örneğin, arabanızın bagajı küçükse katlandığında fazla yer tutmayan bir modeli tercih edebilirsiniz. Bebeğinizle uzun yürüyüşler yapmayı istiyorsanız, büyük tekerlekli ve ağır modelleri tercih edebilirsiniz. Alışveriş mekânları gibi kapalı alanlarda kullanmak içinse hafif ve pratik bir model seçebilirsiniz.

Bebek arabası alırken Avrupa güvenlik normlarına uygun üretilmiş bir ürünü seçmeniz ise bebeğinizin sağlığı ve güvenliği açısından önem taşıyor. Kullanımı kolay olan ürünler, rahatça açılıp kapanması konusunda ebeveynlere avantaj sağlıyor. Özellikle tek elle katlanabilen bebek arabaları anneler tarafından tercih görüyor. Bebek arabalarının seçiminde dikkate alınması gereken diğer özellikler arasında, arabanın ağırlığı ve tekerleklerinin 360 derece dönebilme özelliği önem kazanıyor. Oturma şiltesinin özellikleri, sırt dayanağı kısmının ayarlanabilir olması, kademeli tentesi ve ön tepsisinin olması bebeğin arabada rahat etmesini sağlayan nitelikler arasında bulunuyor. Bebek arabasının metal aksamının kaliteli olduğundan, emniyet mekanizmasının bebek ya da çocuk tarafından kolayca açılamayacağından emin olmak da en önemli ayrıtılar içinde yer alıyor.

Ebeveynlerin iki ihtiyacını birden karşılayan travel sistem bebek arabaları yani bebek arabasına taşıma koltuğunun da monte edildiği bebek arabası modelleri, kullanışlı seçenekler olarak beğeni topluyor. Bu model ürünler, doğumdan sonra kullanabileceğiniz taşıma koltuğuna ve bir bebek arabasına sahip olacağınız ürünler olarak öne çıkıyor.

BabyHope bebek arabası modelleri ailelerin tüm gereksinimlerine cevap verebilecek bebek arabası ürün seçenekleri olarak tasarlanıp üretiliyor. Kaliteli materyal ve niteliklerle donatılan ürünler, her çeşit kullanım amacına hizmet ediyor. Bu özellikler içerisinde; hafif alüminyum eloksal gövde, çift yönlü kullanım, çıkabilen ön tepsi, ayarlanabilir ayak dayanağı, tam kapanabilen tente, katlandıktan sonra ayakta durabilme, tek elle katlanabilme, geniş alt sepet, 5 nokta emniyet kemeri, değişir pozisyonlu ve yatabilen sırt dayanağı, güvenli tekerlek ve fren sistemi gibi özellikler yer alıyor.

BabyHope Puset

İleri teknoloji özellikleriyle üretilen pusetler pek çok özelliği bünyesinde barındırabiliyor. Kırılıp kapanabilen, oldukça hafif, küçük çocuk arabaları olan pusetler, annelere kullanım kolaylığı sağlayan ürünler olarak öne çıkıyor.

BabyHope puset modelleri konforlu oturma üniteleri, mükemmel manevra yapma yetenekleri ve diğer detaylarıyla hem bebekler hem de anneler için çok kullanışlı ürünler sunuyor. Markanın puset modelleri; geniş alışveriş sepeti, çok pozisyon içeren ve tam yatabilen sırt dayanağı, biberon yuvalı ön tepsi, tam kapanan tente, maksimum 15 kg taşıma kapasitesi, güvenlik kilidi gibi özellikler içeriyor. Ayrıca, 360° dönebilen 4x5,5" ön tekerlekler ve 4x5,5’" arka tekerlekler, çift yönlü¨ kullanım olanağı, tek elle kolay kapatabilme, ayarlanır ayak dayanağı gibi birçok özellik de sunan BabyHope puset modelleri bebeklerin konforlu yolculuk yapmasını sağlıyor. Alüminyum gövde, ekstra itme barına monteli biberon yeri ve doğumdan itibaren hemen kullanılabilme özellikleriyle annelerin öncelikle tercih ettikleri ürünler içerisinde yer alıyor.

Yeni doğacak bebeğiniz için araba ya da puset almayı düşünüyorsanız, BabyHope bebek arabası ve BabyHope puset modellerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

BabyHope Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

83 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. BabyHope Bebek Arabası Pusetleri
  2. Kraft Bebek Arabası Pusetleri
  3. Chicco Bebek Arabası Pusetleri
  4. Yoyko Bebek Arabası Pusetleri
  5. Fisher-Price Bebek Arabası Pusetleri
  6. BeSafe Bebek Arabası Pusetleri
  7. Pierre Cardin Bebek Arabası Pusetleri
  8. Kanz Bebek Arabası Pusetleri
  9. Sunny Baby Bebek Arabası Pusetleri
  10. Inglesina Bebek Arabası Pusetleri
  11. Mamas & Papas Bebek Arabası Pusetleri
  12. Britax Römer Bebek Arabası Pusetleri
  13. Maxi-Cosi Bebek Arabası Pusetleri
  14. Casual Bebek Arabası Pusetleri
  15. Elele Bebek Arabası Pusetleri
  16. WellGro Bebek Arabası Pusetleri
  17. Skip Hop Bebek Arabası Pusetleri
  18. Doona Bebek Arabası Pusetleri
  19. Playgro Bebek Arabası Pusetleri
  20. Tommybaby Bebek Arabası Pusetleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Taşıma Kapasitesi
 8. Yaş Grubu
 9. Kullanım Şekli
 10. Satıcı A-Z
 • Marka BabyHope
DSACategoryId/2147483639/305668/babyhope
Başa dön