Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze 12V 45A Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-KCAS600)

Aerocool
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/1012
Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze 12V 45A Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-KCAS600)

 

 

 

Bilgisayarınızın verimini oldukça yüksek oranlara çıkaracak yeni güç kaynağı Aerocool KCAS 600W pek çok ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlandı.Yüksek performanslı bir bilgisayara sahip olmak isteyenler, Aerocool KCAS 600W ile bilgisayar sistemlerini son derece hızlı hale getiriyorlar. Haswell işlemci desteği ve aktif pfc yapısı, kablo dağınıklığını önleyen kılıflı kabloları, yüksek gerilim ve kısa devre korumaları, 7 adet SATA bağlantısı, 2 adet 6+2 Pin ekran kartı güç bağlantısı, 12 cm ve termal kontrollü sessiz fanı ve 12V kanalı bu power sluppy’yi öne çıkaran en temel özellikleri.Aerocool KCAS 600W, çok kanallı güç kaynaklarının aksine tek kanallı olarak tasarlanmıştır. Bunun en büyük avantajı, yüksek hıza ihtiyaç duyan işlemcileri ve ekran kartlarını rahat bir şekilde çalıştırmasıdır. Güç kaynağında üretilen 600W gücün yaklaşık yüzde 90’ı tek 12V kanaldan veriliyor. Bu durum, oyuncu sistemi kurmak açısından da son derece faydalı. Aerocool KCAS 600W ile Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon R9 270 gibi ekran kartlarını ve Intel Core i7 4770K, AMD FX 8350 gibi yeni nesil işlemciler sorunsuz bir şekilde çalıştırılabiliyor.Aerocool KCAS 600W, şebekeden yalnızca bilgisayar bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar enerji çekecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hem verimliliği artırır hem de yüksek oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor. Fanındaki termal kontrol sayesinde bilgisayarınızın ısısına göre çalışıyor. Ayrıca ses seviyesinin azalması için özel olarak tasarlanmış olup siğer fanlara oranla yüzde 20 daha sessiz çalışıyor.Kabloların tamamının kılıflı olması sayesinde kasa içerisindeki hava akışı engellenmiyor. Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze 12V 45A Aktif PFC Güç Kaynağı, her bilgisayar kullanıcısının sahip olmak istediği yüksek performanslı bilgisayar sisteminin en önemli parçalarından birini oluşturuyor.

Aerocool KCAS 600W 80Plus Bronze Sertifikalı Single Rail Güç Kaynağı

80Plus Bronze Sertifikalı KCAS 600W Kasanızın Yeni Güç Noktası Olacak!

Güç ve Verimlilikte KCAS 600 ile Performansınızı Artırın
Şık ve verimli güç kaynakları tasarlayan Aerocool; 600W'lık gerçek gücü ve %86'yı aşan yüksek verimliliğiyle bilgisayarınızın yeni güç noktası olacak KCAS 600'ü tasarladı. Güçlü tek 12V kanalı, termal kontrollü 12cm sessiz fanı,  2x 6+2 Pin ekran kartı güç bağlantısı, 7x SATA bağlantısı, yüksek gerilim/güç ve kısa devre korumaları, kablo dağınıklığını önleyen kılıflı kabloları, Haswell işlemci desteği ve aktif pfc yapısı  ile 600W sınırında standartları yeniden belirliyor. Aerocool KCAS 600W performanslı bir bilgisayar sistemi hayali kuranların yeni güç kaynağı adayı olacak!

Tek 12V Kanalından 45A ve 540W Güç!
Aerocool KCAS ürettiği 600W toplam gücün %90'ını tek 12V kanalından verebilecek yapıda dizayn edilmiştir. Tek 12V kanalı tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasıdır. Aerocool KCAS 600W ile yüksek verimli oyuncu sistemleri toplayabilirsiniz.


Performanslı Ekran Kartlarına Yetecek Güç
AeroCool KCAS 600W'ın güçlü Tek 12V kanalı ve 2x 6+2 pin PCI-Express güç bağlantıları sayesinde Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon R9 270 gibi performans canavarı ekran kartlarını ve Intel Core i7 4770K veya AMD FX 8350 gibi yeni nesil işlemcileri güç kaynağım yeter mi yetmez mi endişesi olmadan kolayca kullanabilirsiniz.
 

80Plus Bronze Sertifikalı Güç Kaynağı
Aerocool KCAS 600W, 80plus.org'un yaptığı testler sonucunda 80Plus Bronze sertifikası almaya hak kazanmıştır. Verimlilik yüzdesi %50 yük altında %86'yı aşmaktadır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre yüksek enerji tasarrufu sağlanır. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. Aerocool KCAS 600W ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin! 16 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
Aerocool KCAS 600W, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 7x SATA, 4x IDE , 2x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı, 1x Floppy ve 4+4pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. Aerocool KCAS 600W ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaktır.

Yeni Nesil Intel Haswell İşlemcileri ile Uyum Sağlayan Yapı
Aerocool KCAS 600W güç kaynağı, en yeni nesil işlemci teknolojisine sahip Intel Haswell işlemciler ile uyumludur. KCAS 600W, Intel Haswell işlemcilerin ultra düşük güç tasarruf mod ile sorunsuz çalışmaktadır.


Akıllı ve Sessiz, 12cm Termal Kontrollü Fan
Aerocool KCAS serisinin termal kontrollü fanı bilgisayarınızın ısısına göre çalışır. Onaylı yüksek verimliliği ile daha az ısınan güç kaynağında, fan devri de otomatik olarak düşüktür. Ayrıca hava sürtünmesinden kaynaklanan ses seviyesini azaltmak için özel olarak dizayn edilmiş 12cm'lik fanı standart fanlardan %20 daha sessiz çalışır. Her kullanıcının hayali olan sessiz bir güç kaynağı rüyası KCAS 600W ile gerçek oluyor! 

Geniş Fan Izgarası ve Bal Peteği Formunda Tahliye Kanalları
Termal kontrollü 12cm Aerocool PWM fandan maksimum verimi alabilmek için KCAS-600W güç kaynağının fan ızgarası geniş hacimli yapıdadır. Bu sayede hava akışını maksimuma çıkarırken arka tahliye kanalları ile sürtünmeyi azaltır, daha düşük ses seviyesi ve yüksek performans sağlar.

Tamamı Kılıflı Kablolar ile Kasa içi Daha İyi Hava Akışı
Bilgisayarınızın kasasının içindeki hava akışını engellememek ve daha düzenli bir görüntüye sahip olmak için Aerocool KCAS-600W güç kaynağının tüm kabloları kılıflı olarak tasarlanmıştır.


Aktif PFC ve 5 Kademeli Kısa Devre / Gerilim / Güç Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan Aerocool KCAS-600, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranda otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıca KCAS serilerinde bulunan 5 ayrı koruma sistemiyle de (OPP / OVP / UVP / SCP / SIP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü düşük-yüksek gerilim/kısa devre olaylarından korur.

* Yüksek Güç Koruması (Over Power Protection)
* Yüksek Gerilim Koruması (Over Voltage Protection)
* Düşük Gerilim Koruması (Under Voltage Protection)
* Kısa Devre Koruması (Short Circuit Protection) 
* Ani Dalgalanma Koruması (Surge and Inrush Protection)


Teknik Özellikler

 • Nominal Güç Değeri: 600W

 • Tip: ATX 12V 2.3

 • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 12cm değişken hızlı fan
 • Aktif PFC: Var (max. %99)
 • Verimlilik: Sertifikalı %85 Üstü Verimlilik
 • Boyutlar:150 x 160 x 86mm
 • Koruma: Yüksek-Düşük Gerilim/Güç ve Kısa Devre Koruması
 • Max. Çıkış Değerleri: 12V: 45A, +5V: 20A, +3.3V: 20A (12V Maks. Gücü: 540W, 5V,+3.3V Maks. gücü: 130W)
 • Çıkışlar:
  • 1x 20+4 pin güç çıkışı
  • 1x 4+4-pin CPU beslemesi
  • 2x PCI-Express 6+2 pin güç çıkışı
  • 7x SATA çıkışı
  • 4x 4-pin çıkış (IDE HDD/DVD)
  • 1x FDD çıkışı
 • Ürün Kodu: AE-KCAS600

Aerocool Hakkında
2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, son yıllarda ürün gamını güç kaynakları, kasa fan ve fan kontrolcüleri, oyuncu ekipmanları gibi komponentler ile genişletmiştir. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasalarının yakaladığı başarıyı dünya çapında tanınan Xpredator kasa serisiyle perçinleyen Aerocool; 2012 yılında ise kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad ve kulaklık ürünlerinden oluşan Strike X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur. 2013 yılına gelindiğinde GT, GT-S ve DS Cube kasalarla ürün portföyüne dinamizm katan Aerocool, mod tutkunlarının ve oyuncuların gözdesi olmayı 2014 yılında da hedeflemektedir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön