Asolo Outdoor Ayakkabı

İtalyanların gözde outdoor markası Asolo Ayakkabı; İkinci Dünya savaşı zamanında dayanıklı ayakkabı ve botlara duyulan ihtiyaç üzerine üretilmiştir. 1975 yılından bu yana büyük gelişme gösteren marka günümüzde dünyanın en büyük outdoor markalarından biri olarak dikkat çeker. Tüm outdoor faaliyetlerinde ve ekstrem sporlarda kullanılan ürünler; konforuna düşkün kişilerin sıklıkla tercih ettikleri ürünlerdendir. Marka dağcılık, kamp hayatı gibi faaliyetlerde iddialı kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Asolo ayakkabı ve botlar yüksek segment özellikleri sayesinde ayağınızı koruma altına alır ve olası darbelerden etkilenmemenizi sağlar. 

Macera Tutkunlarının Gözdesi 

Dağcılık, kampçılık, trekking gibi doğa sporlarıyla ilgilenen macera tutkunlarının gözde markası Asolo; en zorlu iklim şartlarında ve  zeminlerde kullanımınıza uygun bir markadır. İster dağda isterseniz şehir hayatında gündelik olarak kullanabileceğiniz Asolo bot ve ayakkabılar outdoor faaliyetler için tasarlanmış yüksek donanımlı ürünlerden oluşur. Çok sayıda renk ve modeli bulunan ayakkabı ve botlar hem kadınlar hem de erkekler için tasarlanır. Asolo ayakkabı ve botlar şıklıklarıyla şehir yaşamı için de kullanıma uygundur.

H‌er Detay Konfor İçin Tasarlanmış

Asolo ayakkabı ve bot modelleri her detay özel olarak düşünülerek tasarlanmış benzersiz ürünlerdir. Ürünler ‌Asosorb, Mikro Çekme ve benzeri diğer birçok donanımıyla dikkat çeker. Zorlu kış koşulları için üretilen modeller su geçirmez özelliktedir. Botların çoğunda yer alan makaralı bağcıklı sistem sayesinde botlarınızı rahatlıkla sıkıp bağlayabilirsiniz. Goret-tex teknolojisine sahip ayakkabı ve botlar bu sayede hiçbir şekilde suyu içeri almaz. Gore-tex özelliği ayrıca ayaklarınızın nefes alabilmesini sağlar.  Asolo ayakkabılarla ayağınız terlediğinde nem ve su baharı rahatlıkları dışarı atıldığından ayağınızda mantar ve kötü koku oluşmaz. Ayakkabıların vibran taban özellikleri sayesinde her türlü zemine güçlü bir şekilde tutunur.

Kış Koşullarına Uygun Modeller 

‌Asolo bilekli botların bilek kısmı ayak bileğini kavrayarak özellikle engebeli bölgelerde ve dik yokuşlarda size bilek desteği sağlar. Üst düzey mühendislik harikası olan Asolo ürünler aşınmalara karşı dayanıklı özelliklerle donanmıştır. Markaya ait ürünlerin EVA orta tabanı size konfor sunar. Ürünlerin çoğunda yer alan kauçuk dış taban özellikleri sayesinde ayağınız zemine tam tutunur. Dayanıklı ve üst sınıf materyal ve kumaş özellikleri sayesinde ayakkabı ve botlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Ayak ergonomisine uygun üretilen ürünlerde hava sirkülasyonu sağlanması için nefes alan ve hızlı kuruyan astar kullanılır.

İhtiyaç Halinde Sandalete Dönüşebilir

Hem erkek hem kadın modellerinde ilgi çekici tasarımlara imza atan Asolo, canlı renkleri ve usta tasarımcılar tarafından oluşturulmuş farklı çizgileriyle modern bir görünüm sunar. Değişik renk alternatiflerine ve modellere sahip ayakkabıların üstü açık topuk sistemleri istendiğinde sandalete dönüştürülebilir. Ürünlerin dil kısımları kullanıcıların ayaklarına göre ayarlanabilir. Antibakteriyel özelliği de bünyesinde barındıran Asolo böylece kullanan kişilerin ayak sağlığına ve hijyenine de katkı sağlar.

‌Asolo ayakkabı ve botların fiyatları ait oldukları sezona, tasarımlarına ve benzeri farklılıklarına bağlı olarak değişir. Her tür teknolojik donanımın yanı sıra tasarımlarıyla da dikkat çeken ürünler gündelik yaşamınızda da kıyafetlerinizle kombin oluşturabilecek modellerdir. Jean, eşofman atlı, yat ve benzeri çok sayıda giyim ürününüzle eşleşebilen ürünler size maksimum kullanım şansı sunar.

Zorlu iklim koşullarında, dağda, karda, outdoor sporları esnasında size güvenlik, konfor ve rahatlık sağlayan ürünlere Hepsiburada.com üzerinden ulaşabilir, tüm detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Asolo bot ve ayakkabıları kendiniz ve sevdikleriniz için satın almak isterseniz, avantajlı ve güvenilir koşullarla sipariş oluşturabilirsiniz. Hayatınızın her saatini hayallerinizin peşinden giderek değerlendirmeniz artık çok kolay. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asolo Outdoor Ayakkabı Modelleri

111 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ürün Tipi
Toplam 24 / 111 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22003663/asolo