Asus
Asus DSL-AC68U Çift Bant Kablosuz-AC1900 Gigabit ADSL/VDSL Modem Router

Asus DSL-AC68U Çift Bant Kablosuz-AC1900 Gigabit ADSL/VDSL Modem Router

Asus
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Tek kelime "harika" (20.11.2017)
İş yerimizde 11bilgisayar 4 tane wireless yazıcı cctv kamera sistemi ve 10un uzeribde cep telefonunun kullandığı bir ağımız vardı. Sürekli kopma ve modemde agdan düşme sorunları yaşıyorduk. Işimizi aksatıyor gecikmelere sebep oluyordu. Servis sağlayıcımızdaki bi teknisyen kullandığımız gelip kullandığımız modemi gördüğünde bu şeyle iyi bağlanabilmişsiniz bu güne kadar buraya epey iyi bir modem almanız şart dedi. Bunu üzerine yaptığım araştırmalarda bu modemi gördüm aslında teknisyen arkadaşa pek inanmayarak aldım. 4 ayı geçti. Bir kere takılma donma ağ kaynaklı bir sorun yaşamadık. Bilgisayarlarımız donmaz hata vermez oldu. Işler yavaşladığı için boşa gerilmiş kendimizi boşa yıpratmışız. Parasını fazla fazla hak ediyor. Özellikleri o kadar kapsamlı ki biz çoğunu kullanamıyoruz bile. Yine de günümüzde öylesine bir evde bile 7 8 cihaz bir modeme bağlanıp aynı anda çalışıyor. Servis sağlayıcılarının verdiği o modemler kaldırmıyor bu yükü... öyle evimin dip odasında çekmiyor diye alınacak modem değil ama çok sayıda cihaz varsa ve sorunsuz ve güvenli bir ağ istiyorsanız alın kurun gerisini ona bırakın... harika, sadece harika... devamını göster devamını gizle
Alp Şener (35) İzmir - Türkiye Tüm Yorumlar (36)
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/3009801

Asus DSL-AC68U Çift Bant Kablosuz-AC1900 Gigabit ADSL/VDSL Modem Router

ASUS DSL-AC68U, 802.11ac Çift Bant VDSL/ADSL Modem Router

Türkiye'nin en çok ödül kazanan, en hızlı modemi

 • 1900Mbps'lik kombine çift bant veri hızına sahip dünyanın en hızlı modemi
 • ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo desteği ile geleceğe dönük uymluluk
 • Wireless N teknolojisinde bile 600Mbps hıza ulaşan urboQAM™ teknolojisi
 • En hızlı kablolu bağlantılar için 5 adet Gigabit ethernet portu
 • Kablolu ve kablosuz bağlantılara adanmış iki işlemci hem çalışma menzilini hem de kararlılığını maksimuma çıkarır
 • USB 2.0'a göre 10 kata kadar daha hızlı USB 3.0 portu
 • Ağ yazıcı paylaşımı, dosya paylaşımı, torrent desteği ve medya sunucusu için USB 3.0 portu
 • USB portuna bağladığınız diske bilgisayarınız kapalıyken dahi torrent/dosya indirebilme
 • USB yazıcı paylaşımı özelliği ile USB yazıcılarını ağ üzerinden kullanma
 • Misafirlerinize kendi wifi şifrenizi vermeden, zaman sınırlı özel bir kablosuz ağ oluşturabilme
 • Trafik Yöneticisi ile kullanıcı bazlı bant genişliği tanımlama
 • VPN Client ve VPN Server desteği
 • USB port üzerinden 3G/4G bağlantı desteği (Telefon ve 3G Dongle üzerinden)
 • Modem arayüzü üzerinden edinebileceğiniz ücretsiz DDNS alan adı
 • ASUS AiCloud ile ev ağınızdan Internet bağlantılı herhangi bir bilgisayar, Android veya iOS aygıtından verilerinize erişebilir, senkronize edebilir, paylaşabilir ve aktarabilirsiniz

Oyunun Profesyonelleri ASUS Gaming Network Çözümlerini Öneriyor


En iyisini isteyenler için Dünyanın En Hızlı Modemi

ASUS DSL-AC68U, 1900 Mbps'ye varan toplam çift bant veri hızı ile dünyanın en hızlı ADSL/VDSL Wi-Fi router'ıdır. 5GHz frekansında 802.11ac 1300 Mbps kablosuz veri hızı sağlarken, Broadcom® TurboQAM™ teknolojisi uyumlu cihazlarla 2,4GHz 802.11n performansını 450 Mbps'den 600 Mbps'ye çıkarır. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleri ile uyumlu olan router, üstün özellikleriyle ileriye dönük uyumluluk da sunuyor.

Kapsama alanını üst düzeye çıkaran üç harici anten ile evin her yerinde takılma oyun oynayabilir ve video akışı izleyebilirsiniz. Evrensel hüzmeleme teknolojisine sahip olan ASUS AiRadar, Wi-Fi kararlılığını arttırırken kapsama alanını da %150*'ye kadar genişletir. Üstelik evrensel hüzmeleme teknolojisi yalnızca 802.11ac istemcilerde değil, 802.11a/b/g/n istemcilerde de çalışır.

Kablolu ve kablosuz bağlantılara adanmış iki işlemci ile çalışan DSL-AC68U, performansın ağdaki yoğunluk yüzünden düşmesini engellerken hem hem çalışma menzilini hem de kararlılığını maksimuma çıkarır. Böylece en yoğun ev ağlarında bile HD video oynatma her zaman beklemesiz, online oyunlar ve VoIP görüşmeler gecikmesiz, dosya indirmek ise kesintisizdir.

Kullanımı kolay ASUSWRT grafik kullanıcı arayüzü, DSL-AC68U'nun gerçek gücünü ortaya çıkararak ağınızı optimize etmek için ayrıntılı kontrol seçenekleri sunar. 30 saniyede kurulum ve kolay trafik yönetimi sayesinde ağ yönetimine yabancı olanlar bile sofistike özelliklerden rahatlıkla yararlanabilir, usta kullanıcılar ise IPv6 desteği, çoklu SSID ve güvenli VPN erişiminin keyfini çıkarabilir. 

Tek cihaz, iki işlev

DSL ve Ethernet WAN bağlantıları arasında seçim yapabilme olanağı sunan DSL-AC68U, modem artı kablosuz router ya da sadece kablosuz router olarak kullanılabilir. Yüksek düzeyde güç tüketen iki ayrı cihaz yerine tek bir cihaz kullanarak ihtiyaçlarınıza uyan modu seçebilir, enerji ve yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. İster temel ev kurulumu ister gelişmiş bir kablosuz ağ için olsun, DSL-AC68U her durumda ihtiyacınız olan esnekliği size sağlar.

Her türlü internet bağlantısı ile çalışır

Her türlü internet bağlantısı ile çalışan DSL-AC68U, ADSL2, ADSL2+, ADSL ve VDSL de dahil olmak üzere tüm genel DSL bağlantı türlerini destekler. Ethernet WAN seçeneği sayesinde Ethernet bağlantısına sahip tüm kablolu ve fiber modemler ile de sorunsuz çalışır. Bu özellikleri sayesinde Internet Servis Sağlayıcılarını değiştirmeyi planlayan kullanıcılar için ideal bir çözümdür.


Hızlı ve stabil bağlantılar için iki işlemci

DSL-AC68U iki işlemcisi ile hızlı ve stabil bağlantılar sunar. Kablolu ve kablosuz ağları iki ayrı işlemciye dağıtarak her işlemin knedine özel işlemcisi olmasını sağlar ve böyle her iki bağlantı türünde de maksimum hıza ve stabiliteye ulaşılır.


Gelişmiş güvenlik için AiProtection

Trend Micro™ tarafından geliştirilen AiProtection, DSL-AC68U'yu en güvenli ev router'larından biri haline getiriyor. Geleneksel router'larda bulunan en gelişmiş ebeveyn kontrollerinden birini sağlarken, zararlı adresleri ve PC veya cihazınıza izinsiz girişleri engeller. Aynı zamanda eğer virüs bulaşmış bir cihaz bağlanırsa da sizi uyarır. Şifre zayıflığı ve işletim sistemi açıkları gibi potansiyel zayıflıklar da takip edilir. Dahası, AiProtection sık yamalanmayan akıllı TV, oyun konsolu, IP kamera ve akıllı ev cihazlarını da korur. Detaylı Bilgi


TurboQAM Wi-Fi hızlandırma ile dünyanın en hızlı AC Wi-Fi cihazı

Gücünü 5. nesil Wi-Fi’dan (5G Wi-Fi) alan DSL-AC68U, yeni 802.11ac yonga seti ile çok yüksek Gigabit kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Dahası, DSL-AC68U 2.4G Wi-Fi'ı yükselten TurboQAM™ teknolojisi ile size eşi benzeri olmayan hızlar sunuyor. 2,4GHz'te, 600 Mbps'ye erişerek standart kablosuz-N900 router'lara kıyasla %33 daha fazla hız sunarken, 5GHz bantta 1300 Mbps ile 802.11n hızının üç katına çıkıyor. 1900 Mbps hızında eşzamanlı kablosuz gücü!
*En iyi performansı elde etmek için DSL-AC68U'yu ASUS PCE-AC68 istemci kartı ile eşleştirin


AiRadar ile Gelişmiş sinyal alanı ve istikrarlılığı

ASUS AiRadar, hüzmeleme teknolojisi, yüksek güç arttırımı ve ASUS'a özgü RF ince ayar aracılığıyla kablosuz bağlantıları akıllı bir şekilde güçlendirir. Bu sayede daha geniş kapsama alanı, dinamik veri hızı artışları ve daha istikrarlı bağlantılardan faydalanırsınız.


Üstün USB hızı ve çok amaçlılık

En yüksek hıza sahip USB 3.0, USB 2.0'a kıyasla on kat daha hızlı veri aktarımı sağlıyor. İki USB portu sayesinde AC68U, dosya, multimedya ve 3G/4G paylaşımı için ideal hale geliyor. ASUS AiDisk ise uzaktan erişim ve hızlı içerik oynatma olanağı sağlıyor.

 • USB portuna bağladığınız diske bilgisayarınız kapalıyken dahi torrent/dosya indirebilir, elektrik faturanızı düşürebilirsiniz. Üstelik Akıllı telefonunuzdan sadece birkaç saniyede torrent/dosya ekleyebilirsiniz.
 • USB yazıcı paylaşımı özelliği ile USB yazıcılarını ağ üzerinden kullanabilir, USB yazıcıyı kullanmak için ayrıca bir bilgisayara ihtiyaç duymazsınız.
 • USB portuna takacağınız 3G/4G dongle ya da Akıllı telefonla sağladığınız interneti ağınızdaki diğer bilgisayarlarla paylaştırabilirsiniz.
 • USB portuna bağladığınız USB diskinize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun için gereken DDNS alan adınızı cihazın arayüzünden birkaç saniyede ve ücretsiz edinebilirsiniz.
 • USB portuna bağladığınız diskinizdeki resimlerinizi ve videolarınızı ağ üzerindeki DLNA destekli televizyon vb cihazlardan kablosuz olarak oynatabilirsiniz.

Donanımsal NAT desteği ile gigabit internet bağlantısı

Güçlü bir donanım NAT hızlandırma motoru ve dahili Gigabit Ethernet ile donatılan DSL-AC68U kablosuz modem router, 900Mbps'nin üzerinde WAN'dan yerel ağa işlem hacmi ile eksiksiz Gigabit performansı sunar. Bu, yazılım tabanlı geleneksel NAT Gigabit router'lardan 4,5 kat daha fazladır. Bu, hızlı Internet bağlantılarında veri darboğazları oluşması olasılığını azaltır


Ethernet WAN ile herhangi bir LAN portunu WAN portuna çevirin

Ethernet WAN özelliği ile herhangi bir LAN portunu WAN portuna çevirebilir, modeminizi aynı zamanda router olarak kullabilirsiniz.

ASUS EWAN destekli modemler EWAN üzerinden internet sağlayan Fiber internet çözümlerine destek verebilmektedir.

Bunun dışında Fail-over yöntemi ile hem DSL hem Fiber bağlantısını aynı anda kullanabilir, bu hatlardan birinde sorun olduğunda diğerinden internet sağlamaya devam edebilirsiniz.


3 Adımda Kolay Kurulum

30 saniyeden* kısa zamanda ve sadece 3 basit adımda kurulum için akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kabloları cihazınıza bağlamak, bir Web tarayıcısı açmak ve sizi bir an önce Internet'e bağlayacak olan kurulum sihirbazını takip etmek.


1. Adım: Tarayıcınızı açın.

2. Adım: Kullanıcı adı ve şifrenizi girin..

3. Adım: İşlem tamam!

AiCloud - Senkronize et, Paylaş, Oynat. İstediğinizde Dünya Karşınızda

 ASUS AiCloud, en eksiksiz, rahat erişilebilir ve güvenli bulut platformunu sunar. iOS ve Android cihazlar için ücretsiz olan uygulama, tüm içeriklerinize herhangi bir noktadan erişerek kolaylıkla senkronize etmenizi, paylaşmanızı ve oynatmanızı sağlar. Evinizde kendi bulut sunucusunu oluşturur ve genel bulut sunucusuna sorunsuz bağlanır. E-posta, SMS veya diğer yöntemlerle gönderilebilen gizli bağlantılar ile içerik paylaşmak hiç olmadığı kadar kolay. ASUS AiCloud, hemen hemen her cihazdan ve konumdan esnek ve kolay bulut erişimi için başlangıç noktanız olacak. daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.Tam güvenlik ve gizlilik sağlayan VPN sunucu ve VPN istemci desteği

Virtual Private Network (VPN) internet üzerinden başka bir ağa güvenli bir şekilde bağlanmayı sağlayan bağlantı çeşididir.
DSL-AC68U size ev ağınıza veya internete gizli ve güvenli biçimde erişmenizi sağlayan basit bir VPN sunucu ve VPN istemci kurulumu sunar. DSL-AC68U'da, ücretli VPN hizmetlerine veya özel bir VPN sunucusuna gerek kalmadan PPTP ve OpenVPN protokol desteği ile kolaylıkla VPN sunucusu kurabilirsiniz. DSL-AC68U, PPTP ve L2TP protokolleri aracılığıyla her birine VPN yazılımı yüklemenize gerek kalmadan ağ bağlantılı cihazlarınızı VPN-etkin istemcilere dönüştürebilmenizi de sağlar 


İçerikleri İstediğiniz Yerde İndirip Oynatın

Download Master ve gelişmiş medya sunucusu, bilgisayar, tablet, PS3, Xbox ve akıllı TV gibi çeşitli uyumlu cihazlar üzerinden cihazınıza bağlı USB diskinizde yer alan multimedya dosyaları indirme ve oynatma imkanı sağlar. Download Master ile bilgisayarınız kapalıyken de dosya indirebilir ve indirme durumunu uzaktan yöneterek takip edebilirsiniz.


Misafir Ağ Erişimi ile Güvenli Kablosuz ağlar oluşturun

DSL-AC68U hem 5Ghz hem de 2,4GHz bandında üçer adet ayrı kablosuz ağ oluşturabilirsiniz. Bu sayede misafirlerinize ayrı bir kablosuz ağ oluşturabilir, ağınızdaki özel bilgilerinize erişmelerini engelleyebilirsiniz. Üstelik oluşturduğunuz ağda açılacak oturumların süresini belirleyebilirsiniz.300.000'e kadar oturum desteği

300.000 Online oturuma kadar destek sağlayan cihaz, ağır trafik altında dahi akıcı, HD paylaşım ve oyun performansını yüksek seviyede sağlar.Ücretsiz DDNS desteği ve Uzaktan Erişim

ASUS tarafından cihazınıza özel, DDNS desteği mevcuttur. İnternet sağlayıcıdan sabit IP servisine ücret ödemenize gerek kalmaksızın, "belirlediğinizisim.asuscomm.com" adresinden ev ağınıza erişebilirsiniz. "belirlediğinizisim.asuscomm.com:8080" adresinden modem arayüzüne ve VPN sunucusuna "belirlediğinizisim.asuscomm.com:8081" adresinden download master uygulamasına erişebilirsiniz.


AIPROTECTION VE TREND MICRO™ ILE GELIŞMIŞ GÜVENLIK

Son teknoloji ürünü, üç ayaklı güvenlik sağlayan Trend Micro™ yazılımına sahip AiProtection ile evinizde kurumsal düzeyde güvenlik elde edersiniz, bu satın alabileceğiniz en güvenli router'lardan biridir! Ağınızın sağlık durumunu ve güvenliğini sürekli izleyerek içinizin rahat olmasını sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Network Standard IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv6
Ürün Kategorisi AC1900 ile üstün AC performansı: 600+1300Mbps
Wi-Fi Veri Oranı 802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps
802.11b : 1, 2, 5.5, 11Mbps
802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps
802.11n : 450Mbps'a yükseltilebilir
802.11ac: 1300Mbps'a yükseltilebilir
802.11n TurboQAM:up to600Mbps
xDSL Veri Hızı VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimode
Up to 100Mbps/100Mbps upstream/downstream
Support Annex A/B/I/J/L/M
Support all VDSL2 profiles -8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a and 30a
VDSL2 interface compliance with ITU-T993.2
G.992.1 (G.dmt), Annex A, and B Compliant
G.992.2 (G.lite), Annex A, and B Compliant
ANSI T1.413 Compliant
G.992.3 (ADSL2) Compliant, Annex A, B, L, and M
G.992.5 (ADSL2+) Compliant, Supporting Annex A, B, and M
G.993.2 Compliant, Annex A, B, up to profile 30a with external AFE.
G.993.5 (Vectoring)
ATM and PTM (dual-priority)
Anten Sökülebilir 3 adet anten
LED Göstergesi Güç, Internet, LAN x 4, xDSL, 2.4 GHz Wi-Fi, 5 GHz Wi-Fi
Düğme WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi, Kablosuz Açık/kapalı Düğmesi
Portlar 1 x RJ11, ADSL için
4 x RJ45 Gigabit BaseT
USB Portları USB 3.0 x 1
USB Uygulamaları Printer Server
FTP Server
Download Master
3G/4G sharing
Router Özellikleri 3G/4G data sharing, AiCloud, Printer server, Download Master, AiDisK, Multiple SSIDs, Parental Control
Çalışma Frekansı 2.4GHz
5GHz
Operasyon Kanalı 13 Europe (ETSI)
Bellek 128MB Flash/256MB DDR3 RAM for WiFi/Router
8MB Flash/64MB DDR2 RAM for xDSL/Modem
Güvenlik 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , Radius with 802.1x, WPS support
Yönetim Web tabanlı Grafiksel Arayüz(GUI) yapılandırması
Firmware yükseltme, yapılandırma verileri tarihleri, Web tabanlı GUI üzerinden indirilebilir
UPnP IGD 1.0
Otomotaik VPI/VCI algılama
Configuration backup and restore
Tanılama
Log & İzleme fonksiyonu
Yardımcı Yazılımlar Download master
- support BT, NZB, HTTP, ED2K
- support encryption, DHT, PEX and magnet link
- upload and download bandwidth control
- download scheduling
.Media server
.File server: Samba and FTP server with account management
.PPTP VPN server
.Network map
.Traffic monitor
VPN Desteği IPSec Pass-Throuth
PPTP Pass-Through
L2TP Pass-Through
PPTP server
OpenVPN server
PPTP client
L2TP client
OpenVPN client
Güç Adaptörü AC Girişi : 100 ~240 V(50~60HZ)
DC Çıkışı : 19 V/1.75 A
Sertifikalar CE
Boyutlar 220 x 83.3 x 160 mm (E x B x Y)
Ağırlık 640 g (Sadece Cihaz)
İşletim Sistemi Desteği Windows® 10 , 32bit/64bit
Windows® 7 , 32bit/64bit
Windows® Vista , 32bit/64bit
Windows® 8 , 32bit/64bit
Windows® XP , 32bit/64bit
Mac OS X ya da daha yüksek
Linux
Paket İçeriği Güç adaptörü
Hızlı Kurulum Klavuzu
Destek CD'si
RJ-45 ve RJ11 kabloları
Garanti 3YIL, Arızalanması durumunda yenisi ile değişim garantisi


Asus garanti
3G/4G Desteği 3G, 4G
Anten Gücü 3 dBi
Anten Sayısı Üç Antenli
Değiştirilebilir Anten Var
Ethernet Çıkışı 4 Port
Fiber Bağlantı Var
Firewall Özelliği Var
İşletim Sistemi Windows, Linux, Mac OS X ya da üstü
Kablosuz Bağlantı Hızı 1300 Mbps
Modem Tipi ADSL Modem
Router Özelliği Var
Splitter Var
Türkçe Menü Yok
USB Var
Wireless Özelliği 802,11 a/b/g/n
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD801548
Asus DSL-AC68U Çift Bant Kablosuz-AC1900 Gigabit ADSL/VDSL Modem Router Yorumları
Tüm yorumları gör (36)
 • Kalitesiz

  Bir kaç ay içinde bozulmaya başladı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (14)

 • Tek kelime "harika"

  İş yerimizde 11bilgisayar 4 tane wireless yazıcı cctv kamera sistemi ve 10un uzeribde cep telefonunun kullandığı bir ağımız vardı. Sürekli kopma ve modemde agdan düşme sorunları yaşıyorduk. Işimizi aksatıyor gecikmelere sebep oluyordu. Servis sağlayıcımızdaki bi teknisyen kullandığımız gelip kullandığımız modemi gördüğünde bu şeyle iyi bağlanabilmişsiniz bu güne kadar buraya epey iyi bir modem almanız şart dedi. Bunu üzerine yaptığım araştırmalarda bu modemi gördüm aslında teknisyen arkadaşa pek inanmayarak aldım. 4 ayı geçti. Bir kere takılma donma ağ kaynaklı bir sorun yaşamadık. Bilgisayarlarımız donmaz hata vermez oldu. Işler yavaşladığı için boşa gerilmiş kendimizi boşa yıpratmışız. Parasını fazla fazla hak ediyor. Özellikleri o kadar kapsamlı ki biz çoğunu kullanamıyoruz bile. Yine de günümüzde öylesine bir evde bile 7 8 cihaz bir modeme bağlanıp aynı anda çalışıyor. Servis sağlayıcılarının verdiği o modemler kaldırmıyor bu yükü... öyle evimin dip odasında çekmiyor diye alınacak modem değil ama çok sayıda cihaz varsa ve sorunsuz ve güvenli bir ağ istiyorsanız alın kurun gerisini ona bırakın... harika, sadece harika...

  İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • Beş Yıldız

  Standart bir İnternet kullanıcısına fazla gelecek bir modem.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  uygun fiyat ve hp aracılığıyla hızlı kargo teşekkürler

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (6)

 • Ödenen meblağ başta yüksek görünsede hak ediyor....

  Her aldığıma yorum yapmam fakat bu modem gayet başarılı.Biraz yatırım gibi aslında çok fonksiyonlu ve arayüzü gayet iyi.Servis sağlayacıların verdiği modemler evet işe yarıyor ,kopma falanda ben çok yaşamadım.Verilen markayada bağlı o fakat günümüzde internet vazgeçilmezken bu tarz modemlere ödenen bu meblağ şahsım adına devede kulak kalıyor.Birde çok şık.180m2 evde ara holde konumlandırdım lack raf üstüne.Evin ortasında olduğundan dipteki, ebevyn banyosunda net çekiyor bazen 1 çizgi azalsada genelde full.Modemde 2.4 ve 5Ghz modları var bende ikiside aktif fakat şunu bilmekte fayda var yüksek frekanslar çabuk kaybolur yani 3 4 metre çapında 5Ghz efsane fakat evde ilerledikçe araya duvar girdikçe sinyal kaybı oluyor haliyle.Hızlı kargolama için teşekkürler...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • tahminimden çok iyi

  çok güzel bir alet çok istikrarlı ve düzgün çalışıyor android ve ios apps sayesinde adım adım takip edilebiliyor ayar yapılabiliyor dışarıdan erişim var cihaz bloklama var trafik kontrol var barasını fazlası ile hakkediyor

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • Beş Yıldız

  Parasını fazlası ile hak ediyor.Alın pişman olmazsınız. 1 yıldır kullanıyorum.Çok memnunum.İleriye dönük uyumluluğu ve stabilitesi ve hızı mükemmel.Wifi çekim gücü çok iyi.puanım 10 numara 5 yıldız.

  ERDEK - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • ALDIĞINIZA DEĞECEK

  Uzun araştırmalar sonucu aldım uzun süredir de kullanıyorum tek kelimeyle harika sadece bir modem olarak görmeyin çok fonksiyonlu baktığınızda bunu göreceksiniz kesinlikle tavsiye olunur

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Saol Asus...

  İşimi fazlasıyla gördü Saol Asus...

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Süper

  Elime geçeli bir kaç gün oldu ve bu birkaç günde ürün özel olduğunu açık bir şekilde belli etti. Pahalı da değil bence zırt pırt kopan düşen bağlanamayan modemler en kötü 100 TL'den başlıyor zaten. Almışken bu ürünü seçin kafa raat olsun

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (36)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN