Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Destek Yayınları
Atatürk’Ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Atatürk’Ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Destek Yayınları
44,20 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (26)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

59,90 TL
61,36 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501689/9939/1510774
Atatürk’Ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci
Arka Kapak Yazısı:

UNESCO’nun Atatürk tanımı: “Atatürk, uluslararası anlayış, işbirliği, barış yolunda çaba göstermiş üstün kişi, olağanüstü devrimler gerçekleştirmiş bir devrimci, sömürgecilik ve yayılmacılığa karşı savaşan ilk önder, insan haklarına saygılı, dünya barışının öncüsü, yaşamı boyunca insanlar arasında renk, dil, din, ırk ayrımı gözetmeyen, eşi olmayan devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusudur.”
Franklin Roosevelt (ABD Başkanı): “Benim üzüntüm, bu adamla tanışmak hususundaki şiddetli arzumun gerçekleşmesine artık imkân kalmamış olmasıdır.”
Winston Churchill (İngiltere Başbakanı): “Savaşta Türkiye’yi kurtaran, savaştan sonra da Türk ulusunu yeniden dirilten Atatürk’ün ölümü, yalnız yurdu için değil, Avrupa için de en büyük kayıptır. Her sınıf halkın onun ardından döktükleri içten gözyaşları bu büyük kahramana ve modern Türkiye’nin Ata’sına layık bir tezahürden başka bir şey değildir.”
Birkaç örnekle tekrar hatırlatmakta fayda var. Dünya önünde eğiliyor Atatürk’ün. Biz ise dirisine sahip çıkamadığımız gibi ölüsüne bile saygı duymayanların yaşadığı, üstelik de onun kurduğu bir ülkede yaşamaya çalışıyoruz.
Dünya üzerinde onlarca ülkede heykel, anıt, cadde ve sokak isimleri Mustafa Kemal Atatürk ismiyle resmileştirilmiş. Biz ise mümkün olduğunca ismini silerek, kendi içimizde olanlarla boğuşuyoruz.
Kurtuluş Savaşı’nı unutmuş, kahramanlarına nefret besleyen, kuruluşunu ayaklar altına almış bir toplum haline gelebilmenin yegâne gerekçesi iç mihraklar ve dış mihraklar beraberce Türk milletini ve Atatürk’ü bu topraklardan nasıl sileriz çalışmasını aralıksız 82 yıldır yaptılar.
Sonuçları ise ortada. Silemediler, çünkü “Ölmedi yaşıyor...” diyoruz. Bu yüzden silemediler.
Bu kitap, Mustafa Kemal Atatürk’ün iç ve dış mihraklarca suikast sonucu öldürüldüğünü kesin ve net bilgi ve belgelerle ortaya koyan, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yazılmış ve dünya üzerinde örneği olmayan tek belge ve bilgiye dayalı, bizzat tarafımdan hazırlanmış, yani dosya olarak birilerinden alınmamış araştırmacı-gazetecilik kitabıdır.


Yazar Hakkında:

Gazeteci yazar, stratejist, analist, turizmci, yönetici ve televizyoncu Hüseyin Hakkı Kahveci 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1989 yılında devlet burslu öğrencisi olarak yurtdışında tıp eğitimi aldı. Sonrasında ABD’de işletme eğitimi almış olup, doktora çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmaları halen stratejik ve uluslararası ilişkiler üzerine devam etmektedir. 
Yeniçağ medya Günboyu ve Anayurt gazetelerinde yayımlanmış 1000’in üzerinde köşe yazısı olup, “Turizme Dair” TV programının yapımcılık ve sunuculuğunu yapmıştır. 
Terör ve turizm raporları Türk üniversitelerinde bu alanda doktora tezlerine (üç adet) konu olmuş; uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan tez makalelerinde kaynak olarak atıfta bulunulmuştur. Politik strateji ve ekonomi üzerine köşe yazarlığına K2 Medya grubunda parlamentohaber.com genel yayın yönetmeni olarak devam etmektedir. 
Hüseyin Hakkı Kahveci, ANSAV (Anadolu Stratejik Araştırmalar Vakfı) Yönetim Kurulu üyesi olup Politika Ekseni Strateji Araştırmaları Merkezi başkanlığı görevlerine halen devam etmektedir. Politik strateji, istihbarat analiz alanında araştırmacı gazetecilik üzerine ulusal bazda yayımlanmış dokuz adet kitabın yazarıdır. 
Genel yayın yönetmenliğini yaptığı ATAM TV internet kanalında haftada bir “Ufuk Ötesi” adlı programı hazırlayarak sunmakta olup; yazmış olduğu kitapların orijinal baskıları ABD üniversitelerinde yardımcı ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Kitapları mastır, doktora tezlerinde kaynak kitap olarak ABD üniversite kütüphanelerinde resmi olarak yer almaktadır.
Kitap yazarlığına devam eden Hüseyin Hakkı Kahveci, çok iyi derecede İngilizce, iyi derecede Urduca, iyi derecede Azeri Türkçesi, orta derece Arapça ve Rusça bilmektedir. 
Türk televizyonlarında dört yüz saate yakın politik strateji konusunda canlı yayın konuğu olmuştur. Partisiz Atatürkçülük ve ATATÜRK devlet algoritması siyasetinin doktriner yazarı ve ideoloğudur. 
Atatürk – Atabey Türk Ocakları kurucusu ve genel başkanıdır. 

Hüseyin Hakkı Kahveci: 
• FIJ (Federation International Journalist) Uluslararası Gazeteciler Federasyonu 
• Uluslararası Profesyonel Gazeteci Basın kartı 
• European News Agency (Avrupa Haber Ajansı) Büyükelçi unvanlı International Passport of the Press (Uluslararası Basın Pasaportu) sahibi olup 
• Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) 
• Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 
• Serbest (Freelance) gazeteciliğe ulusal ve uluslararası alanda devam etmektedir. 
• PEN (Uluslararası Yazarlar Birliği) Türkiye üyesidir. 

Eserleri 
Yüzyılın Hilesi Sandıktaki Hülle (2014) 
Yeşil Hücreler (2014) 
İhanet Devam Ediyor (2016) 
Uğur Mumcu’dan Sonra Rabıta (2017) 
Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı (2017) 
Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma (2018) 
Mühürlü Vagon (2018) 
Trafodaki Kedi-Sandıktaki Hile (2019) 
Atatürk’ten Son Emir (2019)
Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 392
Yayın Tarihi 2020
Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000QTB59
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Gizli Dünya (Ciltli) - Christopher Andrew
Lenin’den Atatürk’e Mühürlü Vagon - Hüseyin Hakkı Kahveci
Uyanış - Hüseyin Hakkı Kahveci
Atatürk’Ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci
120,00 TL
28,00 TL
34,90 TL
44,20 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Duru Dağıtım 8,4
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(15)
(46)
(60)
(132)
Basım Dili Türkçe Türkçe Türkçe Türkçe
Boyut Normal Boy Normal Boy Normal Boy Normal Boy
Cilt Durumu Ciltli Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz
Sayfa Sayısı 1024 200 224 392
Yayın Tarihi 2022 2021 2021 2020
Yazar Christopher Andrew Hüseyin Hakkı Kahveci Hüseyin Hakkı Kahveci Hüseyin Hakkı Kahveci
Başa dön